eToro

Contents

Wprowadzenie: Co to jest eToro?

eToro to platforma handlu społecznościowego, która rozpoczęła się jako ogólna platforma handlowa, a później rozszerzyła się na handel kryptowalutami. Przyjrzeliśmy się dokładniej giełdzie kryptowalut na eToro i przedstawiliśmy interesujące fakty na temat tej firmy i jej usług.

Zrzut ekranu strony głównej etoro.com Strona internetowa eToro

eToro zapewnia możliwość kupna i handlu 17 kryptowalutami i 37 parami krypto-fiat. Użytkownicy uzyskują wgląd w rynek w czasie rzeczywistym, dobrą obsługę klienta, doskonały projekt i łatwość obsługi. Jest wsparcie w 20 językach oraz ich unikalna usługa CopyTrader i CopyPortfolio. Całkowicie początkujący mogą łatwo zacząć handlować kryptowalutami z eToro. Każdy może skorzystać z wirtualnego portfela, aby nauczyć się podstaw handlu kryptowalutami z wirtualnymi pieniędzmi w wysokości 100 000 $.

Zrzut ekranu par giełdowych etorox.com eToro – giełda etoroX

eToro jest w pełni regulowane przepisami finansowymi Wielkiej Brytanii, Europy i Australii, więc korzystanie z platformy jest bezpieczne. Mają nienaganne środki bezpieczeństwa i nie zostali poddani włamaniom. Ich dział obsługi klienta jest zawsze dostępny, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania.

Kup monety na eToro

Plusy i minusy

Plusy

 • Bezpieczny w użyciu, wysokie standardy bezpieczeństwa i szyfrowanie SSL
 • Idealne dla początkujących w handlu
 • Konto portfela wirtualnego o wartości 100 000 USD
 • Wiele opcji płatności bez opłat depozytowych
 • 16 najpopularniejszych kryptowalut dostępnych do handlu
 • Świetny projekt platformy komputerowej i aplikacji mobilnej

Cons

 • Wyższe niż średnie opłaty za spread
 • Dozwolona jest tylko waluta USD
 • Obsługa klienta mogłaby być lepsza

Plusy

Cons

 • Bezpieczny w użyciu, wysokie standardy bezpieczeństwa i szyfrowanie SSL
 • Wyższe niż średnie opłaty za spread
 • Idealne dla początkujących w handlu
 • Dozwolona jest tylko waluta USD
 • Konto portfela wirtualnego o wartości 100 000 USD
 • Obsługa klienta mogłaby być lepsza
 • Wiele opcji płatności bez opłat depozytowych
 • 16 najpopularniejszych kryptowalut dostępnych do handlu
 • Świetny projekt platformy komputerowej i aplikacji mobilnej

Tło eToro

Oficjalna historia eToro rozpoczęła się w styczniu 2007 roku, kiedy trzech przedsiębiorców postanowiło udostępnić handel każdemu i wszędzie. Ich pomysłem było zmniejszenie zależności od tradycyjnych instytucji finansowych. Nowości, które wprowadził eToro to uproszczone rozumienie handlu. Obejmują one wykorzystanie graficznych prezentacji opcji handlowych wraz z zastrzeżonymi usługami.

Zrzut ekranu strony etoro.com o stronie Źródło – strona eToro O nas

eToro stało się platformą dla początkujących, którzy są nowicjuszami w świecie inwestycji i chcą rozpocząć handel akcjami, towarami i kryptowalutami. Platforma handlowa eToro zapewnia swoim użytkownikom naprawdę łatwe sposoby inwestowania we wszystkie wiodące kryptowaluty.

Oś czasu eToro jest interesująca, ponieważ zaczęła się rozwijać jako platforma handlowa online w 2007 roku, a następnie w 2009 roku uruchomiła swoją intuicyjną platformę handlową o nazwie WebTrader.

Zrzut ekranu strony etoro.com o stronie Źródło – strona eToro O nas

W 2010 roku uruchomili funkcję CopyTrader, która przyciągnęła szeroką uwagę eToro; przeszedł na urządzenia mobilne w 2012 roku i jako część swojej oferty wprowadził handel Bitcoinami w 2013 roku.

Zrzut ekranu strony etoro.com o stronie Źródło – strona eToro O nas

W 2017 roku eToro rozszerzyło swoją ofertę kryptowalut o najpopularniejsze kryptowaluty. W 2018 roku oferował bezpośrednie transakcje na kryptowalutach, a także otwierał swoje drzwi dla klientów z USA.

Zrzut ekranu strony etoro.com o stronie Źródło – strona eToro O nas

Od kwietnia 2020 r. EToro ma ponad 12 milionów użytkowników, a liczba ta rośnie, ponieważ coraz więcej osób chce zarobić na ekspansji rynku kryptowalut. Dzięki korzyściom, jakie oferuje eToro, aplikacji mobilnej i usprawnionemu interfejsowi, nic dziwnego, że popularność tej sieci handlu społecznościowego nabiera tempa.

Czy eToro jest bezpieczny?

Koncepcja bezpieczeństwa cybernetycznego

Nie było skandalu związanego z platformą eToro, takiego jak wyciek haseł czy hakowanie kont. Jest to ważne, ponieważ wskazuje, że firma wie, jak zarządzać swoim biznesem i zachować zaufanie, jakim ludzie obdarzają jej usługi.

Bezpieczeństwo prywatnych danych zapewnia szyfrowanie SSL, a także uwierzytelnianie dwuskładnikowe jako dodatkowa warstwa bezpieczeństwa. Wrażliwe dane i monety są przechowywane chłodnia a monety znajdujące się w gorącym magazynie są chronione technologią wielu podpisów.

Zrzut ekranu sekcji bezpieczeństwa etoro.com Źródło – strona internetowa eToro

Platforma eToro działa w ramach różnych finansowych organów regulacyjnych, takich jak CySEC z Cypru FCA z Wielkiej Brytanii i ASIC z Australii. Wszelkie fundusze fiducjarne są trzymane w bankach takich jak Barclays i Coutts, bardzo szanowanych i godnych zaufania podmiotach.

PORÓWNANIE

Logo Etoro

Etoro

 • Zacznij szybko handlować; wysokie limity
 • Łatwy sposób na zdobycie bitcoinów dla nowicjuszy
 • Twój kapitał jest zagrożony

KUP TERAZ

Nie promujemy, nie popieramy ani nie pobieramy prowizji z obrotu papierami wartościowymi, w tym kontraktami CFD, jednak eToro wymaga, abyśmy przedstawili następujące zrzeczenie się: kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z wysokim ryzykiem szybkiej utraty pieniędzy. wywierać nacisk. 62% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD z tym dostawcą. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz sobie pozwolić na podjęcie wysokiego ryzyka utraty pieniędzy.

Logo Krakena

Kraken

 • Świetna płynność i niskie opłaty
 • Obsługuje większość krajów
 • Zaufana giełda, rozpoczęta w 2011 roku

KUP TERAZ Logo Binance

Binance

 • Największa giełda na Ziemi
 • Łatwy w użyciu
 • Niskie opłaty

KUP TERAZ

Usługi

Przelew walutowy za pośrednictwem koncepcji smartfona

eToro nie zaczynał jako giełda kryptowalut, ale ma swoje korzenie w handlu ogólnym, więc usługi odzwierciedlają dziedzictwo. Usługi handlu kryptowalutami eToro są atrakcyjne zarówno dla początkujących, jak i bardziej doświadczonych traderów.

Pośrednictwo

Zrzut ekranu platformy transakcyjnej kryptowalut etoro.com eToro – platforma handlowa kryptowalut

eToro oferuje bezpośredni dostęp do inwestycji w kryptowaluty.

Wymieniać się

Zrzut ekranu platformy wymiany etoro.com eToro – platforma wymiany

Giełda kryptowalut eToro jest usługą regulowaną, oferującą 17 kryptowalut i 37 par krypto-fiat. Ponieważ nie ma ochrony inwestorów ani przepisów dotyczących handlu kryptowalutami, eToro wyraźnie przypomina wszystkim swoim użytkownikom, że ich kapitał jest zagrożony.

Usługi tyczenia

Zrzut ekranu z Twittera

eToro zapewnia klientom środki do obstawiania swoich monet.

Handel pozagiełdowy

Handlowiec Bussinesswoman szuka zarządzania laptopem i smartfonem z analizą wykresów

eToro nie zezwala na jakiekolwiek transakcje OTC (pozagiełdowe).

Sposoby zarabiania darmowej waluty

Zrzut ekranu oferty portfela content.etoro.com eToro

Kupując eToro portfel, każdy użytkownik otrzymuje gratis 0,1 ETH, z którego może korzystać na giełdzie.

Wydawanie kart

Zrzut ekranu strony platformy handlowej etoro.com eToro – platformy transakcyjne

eToro planuje wypuścić swoją kartę debetową jeszcze w 2020 roku. Użytkownicy eToro mogą przesyłać swoje monety do swojego portfela eToro i używać ich do płacenia za towary i usługi lub wypłacania dostępnego salda na różne sposoby.

Inne usługi

Zrzut ekranu sekcji strony etoro.com eToro – platformy transakcyjne

eToro oferuje unikalne usługi, takie jak CopyTrader i CopyPortfolios.

Obsługiwane metody płatności i opłaty

Zrzut ekranu z metodami płatności etoro.com Zrzut ekranu z metodami płatności etoro.com Zrzut ekranu z metodami płatności etoro.com eToro – Często zadawane pytania dotyczące wpłaty środków

eToro umożliwia swoim użytkownikom deponowanie waluty fiducjarnej na ich kontach eToro i używanie jej do kupowania kryptowaluty. Ta platforma umożliwia finansowanie za pomocą przelewów bankowych, kart kredytowych / debetowych, Skrill, Neteller, Rapid Transfer, Klarna / Sofort Banking, Webmoney, Giropay, China Union Pay, Yandex i lokalna bankowość internetowa.

Zrzut ekranu z etoro.com płacić za pomocą systemu PayPal Źródło – eToro

A co najważniejsze, etoro Ci na to pozwala kupuj bitcoiny przez PayPal!

Każde niezweryfikowane konto użytkownika eToro ma limit 2250 USD jako maksymalny depozyt. Zweryfikowane konto nie ma limitów wpłat. Tutaj maksymalna kwota na transakcję różni się w zależności od wykorzystanego źródła finansowania.

Złote znaki dolara

Musimy zauważyć, że eToro działa tylko z dolarami amerykańskimi. Chociaż eToro nie pobiera opłaty depozytowej, jeśli zdeponujesz inną walutę, zostaniesz obciążony opłatą za konwersję.

Opłaty karencji

Zrzut ekranu opłat za wypłatę na etoro.com Źródło – eToro

Wypłata środków z eToro portfel może odbywać się w taki sam sposób, jak wpłaty: przelewem bankowym, kartą kredytową lub debetową lub przez PayPal. eToro pobiera stałą opłatę w wysokości 5 USD za każdą wypłatę, niezależnie od kwoty, jaką klient wypłaca. Najmniejsza kwota, jaką można wypłacić, to 30 USD.

Obsługiwane kraje

Koncepcja płaskiej mapy świata cyfrowego

eToro jest obecnie dostępne w następujących krajach:

Andora, Angola, Argentyna, Armenia, Australia, Austria, Azerbejdżan, Bahrajn, Barbados, Belgia, Bermudy, Bhutan, Boliwia, Brazylia, Bułgaria, Kamerun, Kajmany, Chile, Kolumbia, Wybrzeże Kości Słoniowej, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Dominika, Republika Dominikany, Ekwador, Egipt, Estonia, Finlandia, Francja, Gruzja, Niemcy, Gibraltar, Grecja, Grenlandia, Grenada, Gwadelupa, Gwatemala, Guernsey, Hongkong, Węgry, Indie, Irlandia, Wyspa Man, Włochy, Jamajka, Jersey, Jordania, Kazachstan, Kenia, Łotwa, Liban, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Makau, Malezja, Malediwy, Malta, Martynika, Mauritius, Majotta, Meksyk, Mołdawia, Monako, Mongolia, Czarnogóra, Maroko, Niderlandy, Nowa Kaledonia , Norwegia, Oman, Peru, Filipiny, Polska, Portugalia, Katar, Wyspa Reunion, Rumunia, Rosja, Saint Lucia, Saint Vincent, Arabia Saudyjska, Senegal, Singapur, Słowacja, Słowenia, Republika Południowej Afryki, Korea Południowa, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria , Tajwan, Tanzania, Tajlandia, Tunezja, Ukraina, Wielka Brytania, Wielka Brytania, St. ates, Urugwaj, Wenezuela, Wietnam, Wyspy Dziewicze.

Obsługiwane monety

Monety kryptowalutowe

W momencie pisania tej recenzji eToro oferuje możliwość handlu z siedemnastoma kryptowalutami: Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash, XPR (falowanie), Dziarskość, Litecoin, Ethereum Classis, Cardano, Odrobina, XLM (gwiezdny), EOS, NEO, TRON, ZCASH, Binance Coin, Tezos i GRAM.

Zrzut ekranu platformy wymiany etoro.com eToro – platforma wymiany

Portfel eToro obsługuje tylko te kryptowaluty: Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, XRP, Litecoin, i XLM. Inne będą dostępne w przyszłości.

Limity i płynność

Koncepcja wykresu wymiany

Każdy użytkownik może robić co chce ze swoimi funduszami. eToro nie nakłada żadnych ograniczeń na wolumen obrotu, ale minimalna wielkość transakcji wynosi 25 USD dla kryptowalut. Istnieją ograniczenia co do kwoty, jaką użytkownik może przelać z platformy do eToro Wallet.

Interfejs użytkownika

Koncepcja interfejsu użytkownika komputera stacjonarnego i laptopa

Pulpit

eToro nie ma oddzielnej platformy komputerowej, którą użytkownik musi pobrać. Zamiast tego każdy użytkownik może korzystać z platformy za pośrednictwem przeglądarki internetowej, logując się na oficjalnej stronie internetowej.

Zrzut ekranu platformy handlowej etoro.com eToro – platforma handlowa

Platforma eToro ma interfejs użytkownika o intuicyjnym wyglądzie, dzięki czemu nawigacja jest bardzo łatwa. Nawet ludzie bez prawdziwego doświadczenia w handlu mogą z łatwością poradzić sobie z tym od samego początku. Użytkownicy mogą zobaczyć najwyżej ocenianych traderów pod sugestiami CopyTrader, a także strategiami Crypto CopyPortfolios, które są dostępne.

Zrzut ekranu z etoro.com kopiuje ludzi Platforma handlowa eToro – Kopiuj ludzi

Platforma eToro oferuje konto wirtualne. To jest dla każdego, kto jest zainteresowany nauką podstaw, z wirtualnymi środkami w wysokości 100 000 $, które można wykorzystać do ćwiczenia umiejętności handlowych.

Zrzut ekranu wirtualnego konta etoro.com eToro – Handel kryptowalutami

Gdy poczujesz się gotowy, możesz zacząć handlować kryptowalutami z prawdziwego konta i używać prawdziwych pieniędzy.

 • Prosty w obsłudze, intuicyjny projekt
 • Ważne informacje wyświetlane w widoczny sposób
 • Wykresy przedstawiają trendy kryptowalut
 • Łatwy w użyciu interfejs
 • Lista obserwacyjna, historia handlu, treści edukacyjne
 • Użytkownicy skarżyli się na słabą frekwencję ze strony handlowców, których skopiowali
 • Wypłaty tylko w walucie USD

Aplikacja mobilna

Koncepcja handlu kryptowalutami w aplikacji mobilnej

Aplikacja mobilna eToro jest dostępna na Androida i iOS oraz jest dostępna w Google Play i Apple Store. Aplikacja ma prawie taki sam wygląd jak wersja na komputery, ale jest zmniejszona, aby pasowała do mniejszego ekranu.

Zrzut ekranu platform transakcyjnych etoro.com eToro – platformy handlowe

Ma również ten sam intuicyjny interfejs użytkownika z prostą nawigacją. Pozwala użytkownikom zawsze pozostać na szczycie swojej gry dzięki handlowi kryptowalutami, nawet w ruchu.

Zrzut ekranu aplikacji mobilnej etoro.com eToro – platformy handlowe

Aplikacja synchronizuje się na wszystkich urządzeniach, więc możesz korzystać z eToro na komputerze i za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Ponieważ rynek kryptowalut nigdy się nie wyłącza, aplikacja mobilna pozwala każdemu użytkownikowi być zawsze na bieżąco z aktualizacjami w czasie rzeczywistym.

 • Pozostawanie w kontakcie z rynkiem kryptowalut na całym świecie
 • Intuicyjny interfejs użytkownika
 • Elegancki wygląd i ładna kolorystyka
 • Wykresy i statystyki
 • Śledź historię handlu
 • Niektórzy użytkownicy narzekali na długie oczekiwanie na odpowiedzi obsługi klienta
 • Wypłata tylko w jednej walucie

Czas wpłaty

Zegar w pobliżu stosów monet

W zależności od wybranej metody wpłaty, czas wpłaty może się różnić. W przypadku korzystania z PayPal, kart kredytowych / debetowych, Skrill, Neteller, Rapid Transfer, China Union Pay lub przelewu bankowego online, wpłata jest przetwarzana natychmiast. Jeśli wybierzesz przelew bankowy, zwykle trwa 4-7 dniowy okres oczekiwania na wpłatę środków na Twoje konto eToro.

Zrzut ekranu z ograniczeniami wpłat na etoro.com eToro – Strona obsługi klienta

PORÓWNANIE

Logo Etoro

Etoro

 • Zacznij szybko handlować; wysokie limity
 • Łatwy sposób na zdobycie bitcoinów dla nowicjuszy
 • Twój kapitał jest zagrożony

KUP TERAZ

Nie promujemy, nie popieramy ani nie pobieramy prowizji z obrotu papierami wartościowymi, w tym kontraktami CFD, jednak eToro wymaga, abyśmy przedstawili następujące zrzeczenie się: kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z wysokim ryzykiem szybkiej utraty pieniędzy. wywierać nacisk. 62% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD z tym dostawcą. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz sobie pozwolić na podjęcie wysokiego ryzyka utraty pieniędzy.

Logo Krakena

Kraken

 • Świetna płynność i niskie opłaty
 • Obsługuje większość krajów
 • Zaufana giełda, rozpoczęta w 2011 roku

KUP TERAZ Logo Binance

Binance

 • Największa giełda na Ziemi
 • Łatwy w użyciu
 • Niskie opłaty

KUP TERAZ

Jak szybko eToro wysyła Twoje monety?

Światła koncepcji prędkości

Przetwarzanie transferu monet z rachunku handlowego do portfela eToro Wallet zajmuje zwykle jeden dzień roboczy. Po przetworzeniu tego żądania może upłynąć trochę więcej czasu do faktycznego depozytu, w zależności od łańcucha bloków.

1-2 dni robocze: PayPal Skrill Neteller China Union Pay
3-8 dni roboczych: Karty kredytowe / debetowe Przelewy bankowe

Podczas wypłaty z eToro Wallet środki są zwykle przetwarzane w ciągu jednego dnia. Rzeczywisty czas płatności zależy od wybranej metody płatności i waha się od 1-2 dni dla PayPal, Skrill, Neteller, China Union Pay. W przypadku kart kredytowych / debetowych i przelewów trwa to od 3 do 8 dni roboczych.

Obsługa klienta

Zrzut ekranu sekcji obsługi klienta etoro.com Obsługa klienta eToro

eToro dołożyło wszelkich starań, aby zapewnić szybką i niezawodną obsługę klienta. Istnieje obszerna sekcja FAQ i Centrum pomocy z odpowiedziami na wszelkie możliwe pytania. Firma umożliwia użytkownikowi otwarcie zgłoszenia z pytaniem / zapytaniem / problemem, a zespół obsługi klienta odpowie odpowiednią odpowiedzią.

Aby jeszcze bardziej dostosować się do swoich klientów, obsługa klienta eToro jest dostępne za pośrednictwem czatu na żywo tylko w pilnych sprawach. Musisz być bardzo wytrwały, aby znaleźć tę usługę, ponieważ jest ona głęboko zakorzeniona w obszarze obsługi klienta.

Przewodnik eToro: Jak kupić Bitcoin na eToro

Kroki, aby kupić na infografie eToro

Utwórz konto

Utworzenie konta na eToro jest bardzo proste. Użytkownik musi wprowadzić swoje imię i nazwisko, preferowaną nazwę użytkownika, adres e-mail, numer telefonu i hasło.

Zrzut ekranu sekcji etoro.com dołącz teraz Źródło – eToro

Zweryfikuj konto

eToro wymaga weryfikacji za pomocą numeru telefonu, dokumentu tożsamości wydanego przez rząd oraz potwierdzenia adresu. Ten proces może potrwać kilka dni, a użytkownicy otrzymają wiadomość e-mail po zakończeniu procesu weryfikacji.

Zrzut ekranu weryfikacji konta etoro.com Obsługa klienta eToro – Jak otworzyć konto

Po ich przesłaniu otrzymasz wiadomość e-mail z łączem, które należy kliknąć.

Zabezpiecz swoje konto za pomocą Two Factor

W celu zwiększenia bezpieczeństwa eToro oferuje uwierzytelnianie dwuskładnikowe. Użytkownik otrzymuje kod weryfikacyjny SMS-em na swój telefon i będzie musiał wprowadzić ten kod w ograniczonym czasie, aby uzyskać dostęp do swojego konta.

Aby to skonfigurować, otwórz „Ustawienia” po lewej stronie, a następnie wybierz „Konto” u góry. Wreszcie. przełącz przełącznik wł. / wył. po prawej stronie, aby włączyć uwierzytelnianie dwuskładnikowe

Włącz uwierzytelnianie dwuskładnikowe na koncie eToro

Konto zasilające

Następnym krokiem jest zdeponowanie środków na zakup monet. Twoje opcje będą się różnić w zależności od kraju, ale pamiętaj, że minimalna kwota depozytu wynosi 500 USD lub równowartość w lokalnej walucie.

. Zasil konto eToro

Kupować monety

Kupowanie monet na eToro jest możliwe jako bezpośredni zakup za pomocą karty kredytowej / debetowej lub przez PayPal. Możliwe jest również zdeponowanie środków różnymi metodami, a następnie wykorzystanie ich do zakupu preferowanych monet.

Kup Bitcoiny na eToro

Po prostu przejdź do pulpitu handlowego i wybierz „Kup Bitcoin” lub dowolną kryptowalutę, którą chcesz kupić.

Następnie wprowadź kwotę w dolarach i wybierz „Open Trade”

Czy eToro posiada patenty??

Koncepcja patentów autorskich

eToro nie posiada żadnych faktycznych patentów. Mają zastrzeżony system CopyTrader i zastrzeżone strategie inwestycyjne CopyPortfolios. Chociaż nie jest to nowatorski system wymyślony przez eToro, udoskonalili go i zarejestrowali tę nazwę.

Bezpieczeństwo

Historia włamań i wycieków

Koncepcja bezpieczeństwa cybernetycznego

eToro nie było przedmiotem żadnych hacków ani wycieków, które zostały upublicznione. Firma szczyci się nienaganną prywatnością i niezawodnością; używają szyfrowania SSL do przesyłania danych. Aby uzyskać dodatkową warstwę bezpieczeństwa, eToro zachęca każdego klienta do korzystania z uwierzytelniania dwuskładnikowego. Zalecają również użytkownikom dbanie o swoje urządzenia mobilne, za pośrednictwem których korzystają z aplikacji mobilnej.

Zamrożone konta

Cyfrowa kłódka z palcem po naciśnięciu przycisku na klawiaturze

Każdy może zostać zablokowany na swoim koncie, kontaktując się z obsługą klienta, każdy problem zostanie szybko rozwiązany. Jeśli użytkownik złamie warunki świadczenia usług, eToro może zablokować jego konto i zamrozić wszystkie aktywa.

Czy eToro FDIC jest ubezpieczony

Logo FDIC

Tylko środki przechowywane w USD są ubezpieczone w ramach FDIC. Kwota, którą posiadasz w kryptowalucie, nie jest objęta ochroną ubezpieczeniową FDIC.

Prywatność

Czy eToro szanuje prywatność swoich klientów??

Pojęcie prywatności konta

eToro gromadzi duże ilości prywatnych danych dla każdego użytkownika. Zbierają dane osobowe swoich klientów z różnych źródeł. Udostępniają informacje o użytkowniku platformom stron trzecich, gdy użytkownicy instalują aplikację mobilną lub podczas logowania z witryn innych firm, takich jak Facebook.

Czy eToro wymaga zgodności z KYC i AML? Jeśli tak, to na jakim poziomie?

Zrzut ekranu weryfikacji konta etoro.com Obsługa klienta eToro – Weryfikacja konta

eToro wymaga zgodności z KYC zarówno z dowodem tożsamości (POI), jak i potwierdzeniem adresu (POA), aby rozpocząć proces weryfikacji konta użytkownika. POI musi zawierać pełne imię i nazwisko, datę urodzenia, wyraźne zdjęcie, datę wydania i datę ważności. POA musi zawierać pełne imię i nazwisko użytkownika, adres i datę wydania nie starsze niż 6 miesięcy.

Czy eToro umożliwia handel dowolną kwotą bez KYC lub AML?

Aby móc handlować większymi kwotami, konto musi być zweryfikowane, tj. Zgodne z KYC. Nie możesz kupić żadnej ilości kryptowalut bez przejścia przynajmniej minimalnego KYC.

Czy usuną Twoje dane osobowe, jeśli o to poprosisz?

Naciśnięcie palcem hologramowego przycisku usuwania

Na życzenie użytkownika konto może zostać dezaktywowane / usunięte. Niektóre dane osobowe będą przechowywane przez firmę zgodnie z wymogami prawa lub w uzasadnionych celach biznesowych. Firma przechowuje również spieniężone / zarchiwizowane kopie informacji o swoich użytkownikach przez określony czas.

Typowe oszustwa eToro, których należy unikać

Koncepcja cyberataku

Jak dotąd nie było nic negatywnego związanego z platformą handlu społecznościowego eToro. Istnieją jednak pewne małe ukryte opłaty, o których należy pamiętać, takie jak opłaty za konwersję.

Zrzut ekranu z opłatami handlowymi za kryptowaluty etoro.com eToro – cennik & Opłaty transakcyjne

Zamiast prowizji i opłat transakcyjnych, eToro ma opłaty za spread, a w momencie pisania tej recenzji spready kryptowalut są 0,75% dla Bitcoina, 1,90% dla Ethereum i 2,45% dla XRP (Marszczyć), 1,90% dla Litecoina i tak dalej.

Porównanie z innymi giełdami

eToro kontra Coinbase

eToro kontra Coinbase

Coinbase jest jedną z najbardziej zaufanych i pionierskich giełd kryptowalutowych na świecie. Coinbase akceptuje depozyty fiducjarne w USD, EUR, GBP, AUD, CAD i innych, w przeciwieństwie do eToro, który akceptuje tylko depozyty w USD. Oba mają intuicyjny, łatwy w nawigacji wygląd i oba mają aplikacje mobilne.

Jedną z głównych różnic między tymi dwoma jest to, że Coinbase przechowuje do 98% wartości aktywów cyfrowych w chłodni, podczas gdy eToro przechowuje monety w portfelu w gorącym magazynie, a tylko monety na platformie w chłodni. Coinbase ma wyższe opłaty, podczas gdy eToro wydaje się darmowe i pobiera tylko opłatę za wypłatę w wysokości 5 USD i opłatę za spread.

eToro kontra Bitfinex

eToro kontra Bitfinex

Bitfinex jest jedną z najbardziej zaawansowanych platform handlu kryptowalutami, posiadającą jedną z najwyższych płynności i wolumenu obrotów wśród giełd kryptowalut. W porównaniu do eToro, Bitfinex jest skierowany do bardziej zaawansowanych handlowców kryptowalut, podczas gdy eToro lepiej nadaje się dla początkujących handlowców kryptowalut.

eToro obsługuje mniejszą liczbę monet, podczas gdy Bitfinex ma szeroki wybór monet. W przeszłości Bitfinex padł ofiarą dwóch poważnych włamań i kradzieży, które udało mu się przezwyciężyć i od tego czasu zainstalował nienaganne środki bezpieczeństwa. Z drugiej strony, eToro jest jedną z najbezpieczniejszych giełd kryptowalut i nie przeszła jeszcze żadnych hacków.

Wniosek

Z powyższego możemy jasno wywnioskować, że eToro jest platformą handlu społecznościowego, w której każda wykonana przez Ciebie transakcja jest widoczna dla innych użytkowników. Dodaje to warstwę przejrzystości i buduje zaufanie między traderami. Platforma oferuje handel kryptowalutami 17, parami krypto-krypto i kryptowalutami. Użytkownicy mogą również kupować i przechowywać kryptowaluty.

Otwarcie konta eToro jest bardzo szybkie. Wpłata środków na konto eToro jest prosta i szybka, podobnie jak wypłata środków, która trwa od jednego do siedmiu dni, ale jedyną obsługiwaną walutą jest USD. Wielu użytkowników skorzystało z ich zastrzeżonej usługi CopyTrader i strategii Crypto CopyPortfolios.

Ogólnie rzecz biorąc, eToro to bezpieczna, pewna i godna zaufania platforma społecznościowego tradera, z dobrym interfejsem użytkownika, intuicyjną konstrukcją i łatwą obsługą. Ta platforma nie pobiera żadnych opłat z wyjątkiem opłaty za wypłatę i opłaty za spread, a to wśród innych usług sprawia, że ​​eToro jest atrakcyjnym dla wielu użytkowników, którzy lubią próbować handlować kryptowalutami.

Plusy

 • Bezpieczny w użyciu, wysokie standardy bezpieczeństwa i szyfrowanie SSL
 • Idealne dla początkujących w handlu
 • Konto portfela wirtualnego o wartości 100 000 USD
 • Wiele opcji płatności bez opłat depozytowych
 • 16 najpopularniejszych kryptowalut dostępnych do handlu
 • Świetny projekt platformy komputerowej i aplikacji mobilnej

Cons

 • Wyższe niż średnie opłaty za spread
 • Dozwolona jest tylko waluta USD
 • Obsługa klienta mogłaby być lepsza

Plusy

Cons

 • Bezpieczny w użyciu, wysokie standardy bezpieczeństwa i szyfrowanie SSL
 • Wyższe niż średnie opłaty za spread
 • Idealne dla początkujących w handlu
 • Dozwolona jest tylko waluta USD
 • Konto portfela wirtualnego o wartości 100 000 USD
 • Obsługa klienta mogłaby być lepsza
 • Wiele opcji płatności bez opłat depozytowych
 • 16 najpopularniejszych kryptowalut dostępnych do handlu
 • Świetny projekt platformy komputerowej i aplikacji mobilnej

Kup monety na eToro

Ocena: 6,0 / 10

Ostateczny werdykt

Nasza ocena

6.0

Odwiedź stronę

FAQ

Czy wymiana FDIC jest ubezpieczona?

Giełda kryptowalut eToro nie jest ubezpieczona FDIC, ponieważ nie ma przepisów dotyczących rynku kryptowalut.

Jak mogę odzyskać pieniądze z eToro?

Możesz wypłacić dostępne saldo ze swojego konta eToro w ten sam sposób, w jaki dokonałeś wpłaty: za pomocą karty kredytowej / debetowej, PayPal i przelewu bankowego. Obowiązuje stała opłata za wypłatę w wysokości 5 USD, przy czym minimalna wypłata wynosi 30 USD.

Ile czasu zajmuje eToro wycofanie się z tej giełdy?

Przetwarzanie wniosku o wypłatę na eToro zwykle trwa jeden dzień roboczy, ale przekazanie faktycznych znalezisk na Twoje rzeczywiste konto może zająć więcej czasu.

Czy powinienem trzymać swoje monety na giełdzie eToro?

Nie, powinieneś przenieść je do portfela sprzętowego, gdy tylko skończysz kupować.

Czy można zaufać eToro?

eToro jest regulowane przez europejskie i brytyjskie usługi finansowe, więc jest to legalna firma. Jednak rynek handlu kryptowalutami nie jest regulowany, więc giełda kryptowalut nie jest chroniona żadnymi prawami.

Jak bezpieczne jest eToro?

eToro używa bardzo bezpiecznego szyfrowania w celu ochrony informacji, a swoje monety przechowuje na gorąco i na zimno.

Jaki jest minimalny depozyt dla eToro?

Minimalny depozyt zależy od kraju zamieszkania użytkownika, a wysokość pierwszego depozytu waha się od 50 USD do 10 000 USD.

Kto może korzystać z eToro?

Wszyscy użytkownicy z kwalifikujących się krajów mogą korzystać z eToro. Gdy już mają całkowicie zweryfikowane konto, mogą również korzystać z portfela eToro.

Czy eToro jest dobre dla początkujących?

eToro to platforma handlu społecznościowego, która jest bardzo odpowiednia dla osób, które dopiero rozpoczynają handel kryptowalutami. Istnieje możliwość kopiowania bardziej doświadczonych traderów i uczenia się w ten sposób. Każdy nowy użytkownik otrzymuje wirtualny portfel o wartości 100 000 USD, który może wykorzystać do nauki handlu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me