PureVPN

Jak większość użytkowników już wie, istnieje kilka komercyjnych VPN dostępne, aby pomóc w ochronie Twojej prywatności. Pure VPN często pojawiał się jako znaczący pretendent do tytułu najlepszego stosunku jakości do ceny.

Jednak recenzje firmy były mieszane, wielu recenzentów chwaliło, podczas gdy recenzje użytkowników czasami mówią coś przeciwnego. Tutaj postaramy się rozwikłać tajemnicę kryjącą się za Pure VPN.

Czy są tak dobre, jak twierdzą ich recenzenci? Czy też użytkownicy, którzy krytykują usługę, są tymi, którzy mają lepszy widok na tego dostawcę?

Krótki opis czystej sieci VPN

NAZWA: Czysty VPN

LOKALIZACJA: Z siedzibą w Hongkongu

LOGOWANIE: Rejestrowanie sesji, ale bez rejestrowania szczegółowego

NAJLEPSZA CENA: 7-dniowy okres próbny za 0,99 USD i 69,82 USD na rok (5,82 USD miesięcznie)

WSPARCIE: Czat na żywo

ZWROTY: 31-dniowa polityka zwrotu

STRONIE INTERNETOWEJ: https://www.purevpn.com/

Przegląd czystej sieci VPN

Klient Pure VPN obsługuje wiele standardowych protokołów połączeń. 256-bitowe szyfrowanie AES jest również miłym akcentem.

Oba te czynniki razem tworzą stosunkowo bezpieczne łącze dla zwykłych użytkowników. Pure VPN obsługuje szeroki zakres zastosowań. Aplikację można łatwo skonfigurować pod kątem najpopularniejszych aplikacji, takich jak przesyłanie strumieniowe i torrentowanie.

Funkcja przesyłania strumieniowego jest atrakcyjna, umożliwiając odblokowanie blokowania geograficznego w Netflix i Disney +. Nie tylko zyskujesz stabilne połączenie, ale opcja przesyłania strumieniowego umożliwia przesyłanie strumieniowe bez buforowania.


Pure VPN oferuje również łatwą instalację na kilku najpopularniejszych platformach. Użytkownicy, którzy chcą mieć oprogramowanie VPN na swoich routerach, mogą wymagać ręcznej instalacji.

Jednak chociaż Pure VPN ma wiele do zaoferowania, nadal istnieją dość istotne problemy. Mimo że jesteś chroniony podczas torrentowania, prędkość pobierania jest niesamowita.

Ponadto, jako organizacja zajmująca się prywatnością, zasady dotyczące rejestrowania danych w Pure VPN są bardzo niejasne. Podczas korzystania z aplikacji dla systemu Windows firma wydawała się przedkładać łatwość obsługi nad prywatność. Ta konfiguracja spowodowała pewne wątpliwe zachowanie w aplikacji, gdy nie udało się rozwiązać serwera OpenVPN.

Domyślnie korzystał z innych protokołów, bez informowania użytkownika o zmianie. Pomoc jest dostępna przez czat na żywo, ale nie zawsze jest pomocna. Jednak pomimo tych problemów Pure VPN nie jest zły.

Oferuje ochronę prywatności w przystępnej cenie, choć zawiera kilka rzeczy, które mogą ulec poprawie.

Szybkie porównanie VPN

PORÓWNANIE

Logo PureVPN

Czysty VPN

 • Świetna cena
 • Przyzwoite serwery
 • Nie najbardziej prywatny

KUP TERAZ Logo NordVPN

Nord VPN

KUP TERAZ PRZECZYTAJ OPINIĘ Logo ExpressVPN

Express VPN

 • Najbardziej prywatna sieć VPN
 • Błyskawicznie
 • Większość serwerów i krajów wszystkich sieci VPN

KUP TERAZ PRZECZYTAJ OPINIĘ Logo Surfshark

Surfshark VPN

 • Świetne prędkości
 • Świetne wyniki w zakresie bezpieczeństwa
 • Nowa sieć VPN

KUP TERAZ PRZECZYTAJ OPINIĘ

Analiza cen

Mówiąc o przystępności, Pure VPN oferuje swoje usługi za rozsądną cenę 10,95 USD / miesiąc. Jednak ostatnio firma zaczęła oferować 7-dniowy okres próbny, który kosztuje użytkowników zaledwie 0,99 USD, za który zostanie naliczona pełna opłata 69,84 USD (co odpowiada 5,82 USD miesięcznie)..

Jeśli zdecydujesz się na wiosnę ze swoim sześciomiesięcznym planem, możesz uzyskać pół roku usługi VPN za nieco poniżej 50 USD. Może nie jest to najtańsza dostępna sieć VPN, ale oferuje wyjątkowy stosunek jakości do ceny, jeśli włączysz ofertę próbną. Standardowa cena za usługę bez okresu próbnego może być jednak nieco droga.

Bogate w funkcje

Funkcje oferowane przez Pure VPN są podobne do wielu innych usług VPN. Istnieją jednak pewne znaczące różnice. Podczas gdy inni dostawcy VPN mają problemy z przezwyciężeniem blokowania regionów przez Netflix, Pure VPN robi to szybko.

Ponadto Pure VPN obsługuje torrenty. Takie stanowisko oznacza, że ​​firma akceptuje fakt, że możesz korzystać z ich usług w celu przesyłania plików w trybie peer-to-peer – coś, na co inne sieci VPN są niechętne. Aplikacje Pure VPN mają nawet funkcję blokowania reklam jako wartość dodaną.

Pure VPN spełnia również podstawową funkcję VPN, oferując klientom anonimowe przeglądanie. Ich ochrona przed wyciekiem DNS zapewnia, że ​​dane IP użytkowników pozostają ukryte i obejmują nawet adresy IPv6.

Testowanie prędkości

Aby określić, jak dobry jest Pure VPN z szybkością przekazywania połączenia, zdecydowaliśmy się przeprowadzić kilka testów porównawczych. Używamy ustawienia przeglądania prywatnego w Pure VPN, aby wykonać te testy. Nie modyfikowaliśmy żadnych ustawień, więc testy wskazują na wartości domyślne.

Nasza metodologia próbowała przeprowadzić eksperymenty przy użyciu tego samego serwera prędkości jako elementu sterującego. Ponadto, aby ustanowić kontrolę, przeprowadziliśmy pierwszy test na serwerze poza VPN. Wyniki testu otwartego są następujące:

Testowanie prędkości poza VPN

Stamtąd zdecydowaliśmy się połączyć z tym samym serwerem, korzystając z najbliższego nam serwera VPN. Oto wyniki, które otrzymaliśmy:

Testowanie szybkości przy użyciu najbliższego serwera VPN

Ping 112 ms nie jest zły dla lokalnego serwera, chociaż mógłby być lepszy. Prędkości pobierania były taktowane z rozsądnym 24,86 Mb / s, chociaż ta wartość wydaje się znacznie niższa niż w przypadku otwartego, niechronionego przez VPN połączenia.

Zarejestrowano prędkości wysyłania 16,50 Mb / s, co było dopuszczalne i zgodne z niezabezpieczonym łączem. Podsumowując, niezła wydajność jak na lokalny serwer.

Następnie zdecydowaliśmy się nieco przesunąć granice i przeprowadzić test szybkości z serwerem położonym najdalej z naszej lokalizacji.

Obliczyliśmy, że przeniesie nas to gdzieś w Azji i zdecydowaliśmy się na przetestowanie indyjskiego serwera oferowanego przez Pure VPN. Do testu użyliśmy tego samego serwera ping, co w poprzednich testach, aby ułatwić porównanie.

Testowanie szybkości z najdalszym możliwym serwerem

Od razu ping wydaje się okropny przy 350 ms, ponad dwukrotnie więcej niż w poprzednim teście. Prędkości pobierania również ucierpiały, osiągając prędkość 8,78 Mb / s.

W zaskakującym obrocie wydarzeń prędkość wysyłania w ogóle nie ucierpiała, chociaż mogło to wynikać tylko z ograniczenia strumienia przesyłania połączenia, na którym go przetestowaliśmy..

Testy szybkości Pure VPN ujawniło kilka ważnych szczegółów dla użytkowników, którzy chcą zmaksymalizować swoje prędkości. Po pierwsze, jeśli wybierasz serwer ręcznie, powinieneś skupić się na serwerach, które są geograficznie blisko Twojej lokalizacji.

Jak widać na podstawie wyników, prędkości pingów i pobierania drastycznie rosną, im bliżej jesteś domu.

Ponadto inni użytkownicy wspomnieli, że należy trzymać się domyślnych ustawień szyfrowania, aby utrzymać szybkie połączenie.

Praktyczne zastosowania przy korzystaniu z czystej sieci VPN

Chcąc być bardziej przyjaznym dla użytkownika, Pure VPN oferuje ustawienia wstępne dla swoich usług połączeń.

Użytkownicy mogą wybrać specjalizacje związane z anonimowym przeglądaniem, przesyłaniem strumieniowym lub połączeniami peer-to-peer, z których każda ma własne preferowane serwery i ustawienia. Jak skuteczne są te ustawienia w zapewnianiu pozytywnego wrażenia użytkownika?

Streaming

Pure VPN to jedna z niewielu sieci VPN, które dobrze współpracują z Netflix, oferując różnorodne katalogi z całego świata. Podczas naszych testów platform do przesyłania strumieniowego zauważyliśmy, że nie było opóźnień ani buforowania wideo.

Przesyłanie strumieniowe miało niezmiennie wysoką jakość. Jednak, chociaż możesz przesyłać strumieniowo Disney + i Netflix bez martwienia się o treści ograniczone do regionu, nie możesz zrobić tego samego z Amazon Prime Video.

Torrentowanie

Pure VPN wyróżnia się jako zwolennik udostępniania peer-to-peer i oferuje określone ustawienia torrentów, dzięki którym użytkownicy mogą pobierać pliki z dala od wścibskich oczu dostawców usług internetowych.

Połączenia użytkowników są bezpieczne, a ochrona przed wyciekiem DNS Pure VPN zapewnia, że ​​takie pozostaną. Jest wada w tym, że ucierpi na tym prędkość.

Przejście przez dodatkowy serwer wpływa na szybkość pobierania, ale jest to niewielka cena, za którą trzeba zapłacić, aby zwiększyć bezpieczeństwo.

Hazard

Lokalne serwery na całym świecie mogą pomóc obniżyć czasy ping i pozwolić ci przetestować swoje umiejętności na zupełnie nowych serwerach. Nie było problemów z łączeniem się z różnymi serwerami w League of Legends.

Ping był nieco wyższy, ale nie zauważalnie. Otwarte połączenia były oczywiście szybsze, ale opóźnienie nie prowadziło do opóźnień ani gumowania.

Region odblokowania

Jednym z najczęstszych zastosowań VPN w dzisiejszych czasach jest umożliwienie dostępu do treści zablokowanych w regionie w niektórych częściach świata.

Dzięki serwerom istniejącym w ponad 140 krajach na całym świecie, Pure VPN jest idealną opcją do ominięcia ograniczeń geograficznych.

Przetestowaliśmy Pure VPN na Netflix, Disney +, Amazon Prime Video i kilku innych usługach przesyłania strumieniowego, takich jak Hulu i BBC iPlayer.

Logo Netflix

Hiszpański Netflix działał dobrze

Streaming w Japonii

Podobnie jak Japonia

Niestety, nawet podczas korzystania z serwera w USA blokowano dostęp do treści Amazon Prime Video. BBC iPlayer również miał pewne problemy z rozdzielczością. W przypadku pozostałych mogliśmy szybko znaleźć serwery i połączyć się z nimi, co pozwoliło nam na przesyłanie strumieniowe treści tak, jakbyśmy łączyli się lokalnie.

Baner BBC iPlayer

iPlayer był biustem

Bezpieczeństwo i logowanie

Kiedy Pure VPN po raz pierwszy zaczął działać, wskazali na zasadę „braku rejestrowania”. Jednak w przypadku z 2017 roku firma przekazała dzienniki organom ścigania jako dowód w sprawie dotyczącej prześladowania w Internecie.

Od tego czasu ich polityka dotycząca rejestrowania informacji o klientach uległa zmianie. Ze względu na swoje zalety zaktualizowali swoją politykę prywatności.

Fakt, że opublikowali dzienniki, ma jednak wpływ na wiarę klienta w dostawcę.

W objaśnieniu polityki prywatności firmy znajdujemy znaczący wyjątek. Pure VPN oświadczył, że prowadzi dzienniki sesji, które obejmują:

 • Data połączenia z ich serwerami
 • Z którego usługodawcy internetowego się łączyłeś
 • Do którego z ich serwerów uzyskałeś dostęp

Chociaż te dane są stosunkowo nieszkodliwe, może to być więcej niż dla niektórych użytkowników. Pure VPN twierdzi, że nie zbiera informacji o przeglądaniu od swoich użytkowników i jak dotąd nie pojawiły się żadne dowody, które mogłyby podważyć to stwierdzenie.

Dostawcy VPN polegają na zaufaniu, a fakt, że Pure VPN nie poinformował użytkowników o ich logowaniu, zanim zmusił ich do tego przypadek cyberstalkingu, słabo odzwierciedla ich wiarygodność.

Fakt, że firma nie rejestruje danych, oznacza, że ​​nie ma wezwania do usunięcia jakichkolwiek danych, które zbiera od Ciebie podczas Twojej sesji.

Na komputerze lokalnym nie jest jasne, czy Pure VPN usuwa dane po zamknięciu aplikacji. Innym krytycznym czynnikiem, o którym użytkownicy powinni być świadomi, jest korzystanie z serwerów wirtualnych.

Pure VPN nie ukrywa korzystania z serwerów wirtualnych. Oznaczają nawet serwery wirtualne legendą „VS” przy wyborze serwerów, aby oddzielić je od serwerów fizycznych (PS).

Ponieważ ogromna liczba lokalizacji, z którymi można się połączyć, jest ważnym punktem sprzedaży Pure VPN, nie jest zaskakujące, że przeznaczyliby serwery wirtualne, aby zwiększyć liczbę.

Kilku użytkowników może chcieć mieć dostęp do statycznego lub dedykowanego adresu IP. Pure VPN oferuje tę usługę, ale subskrypcja wiąże się z dodatkowymi kosztami.

Na szczęście dedykowany adres IP przywróci Ci tylko dodatkowe 0,99 USD.

Badanie polityki prywatności

Odkąd zderzenie Pure VPN z organami ścigania ujawniło ich politykę rejestrowania danych, firma musiała poczynić wielkie kroki, aby odzyskać zaufanie klientów. Jednym z takich kroków był niezależny audyt ich systemów.

W sierpniu 2019 roku Altius IT (niezależny audytor z Kalifornii) certyfikował Pure VPN po szczegółowym audycie bezpieczeństwa. W idealnym przypadku firma powinna kontynuować regularne kontrole. Czas pokaże, czy tak będzie dalej.

Czysta VPN ma pewne aspekty, jeśli chodzi o zaufanie konsumentów. Ich lokalizacja w Hongkongu stawia ich w stosunkowo wolnym społeczeństwie. Pomimo podporządkowania się chińskim rządom, miasto-państwo jest w większości samorządne i szanuje w dużym stopniu wolności osobiste.

Właścicielami i operatorami Pure VPN jest firma znana jako GZ systems. Podczas gdy ich firma macierzysta jest znana głównie z tworzenia aplikacji sportowych na Androida, Pure VPN to krok w innym kierunku. Pozostają oddani zapewnieniu najlepszej możliwej usługi użytkownikom Pure VPN.

Sprawa, która spowodowała, że ​​polityka Pure VPN została ujawniona opinii publicznej i dotyczyła mężczyzny z Massachusetts oskarżonego o cyberstalking.

Amerykańskie Federalne Biuro Śledcze wezwało Pure VPN do uzyskania informacji związanych ze sprawą, w której mężczyzna nękał kobietę w Internecie.

Przekazując dane znajdujące się w ich dziennikach dostępu, firma pomogła FBI zamknąć sprawę. PC Mag zauważył później, że Pure VPN nie działał poza granicami swojej polityki prywatności.

Niestety, zaufanie użytkowników do firmy zostało zachwiane. Pure VPN nigdy wcześniej nie wspominał, że przechowuje wszelkie dzienniki sesji, ukrywając ten fakt w szczegółowej polityce prywatności.

Godne uwagi funkcje Pure VPN

Pure VPN ma ponad dwa tysiące (2000) serwerów, zarówno wirtualnych, jak i fizycznych, które obejmują ponad sto czterdzieści (140) krajów. Sieć tego rozmiaru jest trudna do dopasowania.

Użytkownicy Pure VPN mają do wyboru serwery w różnych lokalizacjach geograficznych. Oprócz tego ogromnego wyboru serwerów istnieje kilka innych opcji oferowanych przez Pure VPN, w tym:

 • Konfiguracja podwójnej sieci VPN, chociaż konfiguracja może wymagać skontaktowania się z obsługą klienta
 • Rozszerzenia dla większości nowoczesnych przeglądarek, takich jak Chrome i Firefox
 • Dzielone tunelowanie
 • Wyłącznik awaryjny
 • Test wycieku DNS
 • Adblocker

Ochrona przed wyciekiem DNS oferowana przez Pure VPN obejmuje również adresy IPv6. Niestety, ten konkretny dostawca VPN nie oferuje dostępu do sieci Tor.

Z drugiej strony, Pure VPN ma instalatory dla większości konwencjonalnych systemów operacyjnych. Użytkownicy systemów Windows, Linux, Mac, iOS i Android mogą bez problemu zainstalować aplikację Pure VPN.

W przypadku innych systemów instalacja nie jest niemożliwa. To wymaga tylko trochę więcej wysiłku. Routery mogą mieć również zainstalowany Pure VPN, ale jak dotąd tylko routery DD-WRT mają możliwość łatwej instalacji.

Interakcja z klientem

Jak w każdej firmie, obsługa klienta ma znaczący wpływ na to, czy produkt ma sens zamawiać. W przeciwieństwie do innych dostawców VPN, niezależnie od poziomu subskrypcji, otrzymujesz ten sam poziom obsługi czatu na żywo. To, czy wsparcie jest tego warte, to zupełnie inna sprawa. W niektórych raportach stwierdzono, że personel pomocniczy Pure VPN nie wydaje się mieć dużej wiedzy na temat oprogramowania.

Często zespół po prostu kieruje Cię do jednego ze swoich artykułów w bazie wiedzy, nawet jeśli ten artykuł nie rozwiązuje konkretnego problemu. Ogólnie czasy odpowiedzi są różne. Niektórym klientom udało się uzyskać szybkie i skuteczne wsparcie ze strony przedstawicieli firmy.

Jednak wielu użytkowników skarżyło się, że personel pomocniczy wolno reaguje na zgłoszenia. Ogólnie rzecz biorąc, internauci byli niezadowoleni z obsługi czatu na żywo Pure VPN.

Nie pomaga to, że jedynym sposobem ubiegania się o recenzję jest skorzystanie z ich systemu czatu na żywo. Mimo że Pure VPN zauważa, że ​​nie wymagają wyjaśnienia przed anulowaniem subskrypcji, obsługa klienta nadal pyta Cię o powód.

Wydaje się, że firma dąży do tego, aby klienci pozostali przy usłudze. Ta trudność z kolei sprawia, że ​​odzyskanie pieniędzy ze zwrotu pieniędzy jest obowiązkiem.

Cena i opcje płatności

Pomimo tych drobnych problemów, Pure VPN oferuje świetny stosunek jakości do ceny. Ich 6-miesięczna cena poniżej 50 USD robi wrażenie jak na usługę subskrypcji. Niezwykły jest również zaktualizowany koszt 5,82 USD po początkowym 7-dniowym okresie próbnym w wysokości 0,99 USD.

Standardowy koszt 10,95 $ miesięcznie wydaje się w porównaniu dość drogi. Pure VPN stara się również ułatwić płatności za zakupy klientów. Klienci mają standardowe opcje kart kredytowych i debetowych wraz z systemami płatności, takimi jak PayPal, BlueSnap i PaymentWall.

Dodatkowo klienci mogą płacić za swoje subskrypcje kryptowalutami. Pure VPN akceptuje płatności w Etherium, Bitcoin i Litecoin.

Krótkie specyfikacje dla Pure VPN

Platformy oprogramowania klienckiego: wszyscy użytkownicy systemów Windows, MAC, iOS, Android i Linux mogą instalować aplikacje natywne.

Natywnie obsługiwane platformy: Windows, MAC, iOS, Android, Linux Obsługiwane protokoły: Obsługiwanych jest kilka protokołów VPN, w tym OpenVPN, L2TP / IPSec, PPTP, SSTP, a nawet IKEv2 Liczba serwerów: Ponad dwa tysiące (2000+) Liczba krajów: Ponad sto czterdzieści (140+) Kraj rejestracji: Hongkong Opcje płatności: Karta kredytowa / debetowa, PayPal, PaymentWall, BlueSnap, BTC, LTC, ETH Wymagane prawdziwe imię: Nie Protokół szyfrowania: 256-bitowy AES Limit wykorzystania danych: Nie Limit wykorzystania przepustowości: Nie Maks. Nie. jednocześnie podłączonych urządzeń: 10 Obsługa klienta: Wsparcie na czacie na żywo Polityka prywatności: Twierdzi, że ma minimalne rejestrowanie szczegółów sesji. Nie prowadzono żadnych szczegółowych dzienników.

Czy czysty VPN jest tego wart?

Jest wiele rzeczy, które warto polecić Pure VPN jako doskonałemu dostawcy usług. Łatwy w użyciu interfejs jest idealny dla klientów, którzy nie wiedzą zbyt wiele o tajnikach sieci VPN.

Mimo to nadal oferuje pewien poziom kontroli zaawansowanym użytkownikom. Prędkości platform do transmisji strumieniowych online są powyżej średniej. Gry nie cierpią z powodu opóźnień i otwierają nowe regiony do grania.

Podsumowując, Pure VPN to niedrogi dostawca VN. Udoskonalili swój interfejs, aby był jak najprostszy w użyciu. Oczywiście, robiąc to, musieli usunąć pewne rzeczy, których bardziej doświadczeni użytkownicy mogą potrzebować do rozwiązywania problemów.

Brak kompetentnej obsługi klienta tylko pogarsza problem. Większość użytkowników, którzy chcą korzystać z Pure VPN na niestandardowym sprzęcie, będzie musiała znosić obsługę klienta tylko po to, aby korzystać z zakupionego oprogramowania. Ci, którzy zdecydują się zrezygnować z usługi, będą podobnie musieli przeskoczyć przez obręcze, aby odzyskać swoje pieniądze.

Pure VPN to doskonałe narzędzie dla użytkowników, którzy po prostu chcą, aby ich VPN działał bez dodatkowych kłopotów z konfiguracją. Dla tych z nas, którzy wolą dostosowywać ustawienia, aby uzyskać odpowiednie dopasowanie, lepszym planem jest szukanie gdzie indziej.

Instrukcje Instalacji

KROK 1: Zarejestruj się na stronie internetowej.

Jeśli masz już konto, możesz przejść bezpośrednio do sekcji pobierania. W przeciwnym razie Pure VPN poprosi Cię o zarejestrowanie się w firmie w celu uzyskania danych logowania i opłacenia subskrypcji.

KROK 2: Kliknij dwukrotnie instalator i przejdź przez kolejne kroki.

Instalacja jest prosta i nie ma żadnych ukrytych programów szpiegujących lub złośliwych stron, z którymi musisz sobie poradzić. Masz również możliwość zainstalowania wtyczek do przeglądarki na wypadek, gdybyś chciał dodać krok podczas przeglądania w otwartym Internecie.

KROK 3: Wybierz rodzaj przeglądania

Po zakończeniu instalacji zostanie wyświetlony monit o wybranie typu przeglądania, które będziesz wykonywać. Wybierz ten, który najbardziej Ci odpowiada, oraz serwer, z którym chcesz się połączyć, i gotowe!

Ocena

Często Zadawane Pytania

Czy VPN jest szybki i niezawodny?

Pure VPN ma kilka awaryjnych procedur połączeń. Ich ochrona przed wyciekiem DNS wraz z wyłącznikiem awaryjnym zawartym w aplikacji pomaga zabezpieczyć połączenie. Serwery zlokalizowane na całym świecie pozwalają na szybkie połączenie, niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz.

Użycie tej sieci VPN spowoduje zatrzymanie ograniczania przepustowości?

Tak. Pure VPN zabezpiecza Twój ruch internetowy przed wścibskimi oczami Twojego usługodawcy internetowego. Ponieważ Twój dostawca usług internetowych nie widzi, co robisz online, nie może ocenić, czy powinien ograniczać przepustowość.

Które serwery tej sieci VPN są najlepsze dla Netflix?

W sieci VPN dostępna jest specjalna opcja przesyłania strumieniowego, która jest idealna dla Netflix. Możesz wybrać, do której części świata chcesz mieć również dostęp, skutecznie hamując protokoły geofencing Netflix.

Czy istnieje darmowa wersja tej sieci VPN?

Nie istnieje bezpłatna wersja, ale koszt miesięcznej subskrypcji jest przystępny w porównaniu z innymi sieciami VPN.

Dlaczego czasami jestem zablokowany w serwisie Netflix, kiedy używam tej sieci VPN?

Pure VPN oferuje wyspecjalizowane opcje połączeń, które należy wybrać w zależności od rodzaju użytkowania. Jeśli wybierzesz opcję udostępniania plików, nie będziesz mieć połączenia zoptymalizowanego do przesyłania strumieniowego. Witryny takie jak Netflix mogą odrzucić twoją próbę połączenia.

Jak dobrze działają funkcje i ustawienia ochrony przed wyciekami?

Opcje anonimowości działają świetnie, skutecznie ukrywając Twoją lokalizację. Przełącznik zabijania i dzielone tunelowanie również działają znakomicie. Dodatkowa ochrona przed wyciekiem DNS jest doskonałą opcją awaryjną w przypadku problemów z serwerem.

Czy aplikacje VPN są bezpieczne i przyjazne dla użytkownika?

Aplikacja jest intuicyjna i posiada przyzwoity interfejs dla doświadczonych użytkowników. Początkujący użytkownicy mogą się łatwo zgubić. Aplikacja wydaje się bezpieczna, ale nie powiadamia bardziej doświadczonych użytkowników o zmianie protokołów.

Czy może odblokować Netflix i inne usługi przesyłania strumieniowego?

Pure VPN działa dobrze z Netflix i Disney +. Niezbyt dobrze z Amazon Prime. Raporty o tym, czy BBC iPlayer współpracuje z Pure VPN, również zostały zmieszane.

Czy to naprawdę warte swojej ceny?

Obniżona cena jest tego warta, ale standardowy miesięczny koszt może być trochę droższy w stosunku do tego, co oferuje.

Czy możesz używać VPN do torrentowania??

Pure VPN zawiera wyspecjalizowane ustawienie dla transferów P2P, które zapewnia torrentowanie.

Czy VPN działa w Chinach?

Tak, z serwerami zlokalizowanymi na kontynencie chińskim.

Ile jednoczesnych połączeń obsługuje ta sieć VPN?

Użytkownicy mają dostęp do dziesięciu (10) jednoczesnych połączeń jednocześnie.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector