Bitcoin Snooker Betting

Najlepsze strony z zakładami Snooker Bitcoin

Najwyżej oceniane

# 1

Bovada

Logo Bovada 125% Bonus do 3750 $ 125% Bonus do 3750 $

  • Renomowana gra

Przeczytaj recenzję Zagraj teraz

# 2

Black Chip Poker

Logo Black Chip Poker 200% Bonus do 1000 $ 200% Bonus do 1000 $

  • Hojne bonusy

Przeczytaj recenzję Zagraj teraz

# 3

BetOnline

Logo BetOnline 100% bonus kryptograficzny 100% bonus kryptograficzny

  • Zaakceptowano 4 kryptowaluty

Przeczytaj recenzję Zagraj teraz

Co to jest Snooker?

Snooker to gra w stylu bilarda opracowana w XIX wieku. Gra toczy się na prostokątnym stole, który jest zwykle większy niż standardowy stół bilardowy. Celem gry jest zdobycie większej liczby punktów niż przeciwnik. Punkty są naliczane, gdy gracz używa białej bili białej do wbicia innych bil. Jest 15 czerwonych kulek i 6 kolorowych piłek. Ponieważ każda bila jest wbita, przyznawane punkty zależą od jej koloru. Oto liczba punktów wartych każdej piłki:

Czerwony – 1

Żółty – 2

Zielony – 3

brązowy – 4

niebieski – 5

Różowy – 6


czarny – 7

Zakłady na snookera

Gra jest rozgrywana w określonej kolejności. Gracz musi najpierw wbić czerwoną bilę. Po wbiciu czerwonej bili mogą zdecydować się na strzelenie do jednej z kolorowych piłek. Jeśli gracz zatopi jedną z kolorowych kul, suma punktów jest dodawana do ich sumy, a kolorowa bila jest umieszczana z powrotem na stole.

Trwa to do momentu wbicia wszystkich czerwonych bil. Gdy wszystkie 15 czerwonych bil zostanie wbitych, gracz musi strzelać do kolorowych bil w rosnącej kolejności według wartości punktowych. Oznacza to, że będziesz strzelać w kolorze żółtym, a następnie zielonym, brązowym, niebieskim, różowym i czarnym. Kiedy czarna bila zostanie ostatecznie wbita, zwycięzcą meczu zostanie gracz z największą liczbą punktów.

Strzelający zawodnik będzie kontynuował strzelanie, dopóki wszystkie bile nie zostaną wbite lub zawodnik nie popełni faulu. Oznacza to, że nie wbili czerwonej bili lub nie uderzyli piłki, której nie powinni uderzyć, na przykład wzywając czarne i uderzając żółtą. Również dotknięcie innej bili kijem lub strącenie piłki ze stołu może spowodować faul.

Kiedy zdarza się faul, przychodzi kolej na drugiego gracza. Ponadto graczowi zostaną przyznane 4 punkty. Jeśli faul dotyczy niebieskich, różowych lub czarnych bil bilardowych, drugi gracz otrzyma punkty w kolorze piłki. Jeśli gracz popełnia faul, a drugi gracz jest w snookerze, co oznacza, że ​​nie ma rzutu po linii prostej, może otrzymać wolną piłkę. Oznacza to, że mogą strzelić do dowolnej kolorowej piłki i zdobyć jeden punkt.

Profesjonalne gry Snooker są zwykle rozgrywane w klatkach po 11, 15 lub 17 klatek. Mecze snookera są dłuższe niż gra w bilard, ponieważ wiele meczów 9 lub 8 piłek jest rozgrywanych po 9 klatkach. Gracz, który wygra najwięcej klatek, wygrywa mecz.

Podstawy zakładów Snooker Bitcoin

Jeśli nie masz doświadczenia w obstawianiu snookera, jesteśmy tutaj, aby przedstawić Ci przegląd tego, jak obstawiać tę grę. Najpierw musisz zarejestrować się w kasynie bilardowym Bitcoin. BetOnline to świetna opcja, która oferuje zakłady snookera online.

Zakłady na snookera są podobne do tych, które widzisz w przypadku wielu sportów, takich jak baseball i piłka nożna. Oto kilka typowych zakładów, które możesz obstawiać na mecze snookera:

Zwycięzca meczu – Podobnie jak w przypadku zakładów moneyline, obstawiasz, kto wygra mecz.

Zwycięzca ramy – Możesz obstawiać, kto wygra każdą ramkę.

Wynik ramki – Zamiast bezpośredniego zwycięzcy obstawiasz dokładny wynik każdego frame.

Długość ramy – Możesz postawić na całkowity czas trwania każdej klatki.

Dopasuj długość – Możesz postawić na całkowitą długość meczu.

Najwyższa przerwa – Obstawiasz, który zawodnik osiągnie najwyższy łączny wynik.

Pierwsza piłka – Będziesz na pierwszej piłce do wbicia w meczu.

Zakłady z handicapem – Podobny do rozrzutu punktów. Faworyzowani gracze będą mieli ujemne frame odds, a słabsi będą mieli dodatnie frame odds. Na przykład, jeśli gracz 1 jest słabszym graczem i ma +3 klatki, wygrasz zakład na tego gracza, jeśli wygra on mecz bezpośrednio lub przegra o 3 klatki lub mniej..

Futures – Obstawiasz przyszłe wydarzenie snookera, np. Kto wygra mistrzostwa świata w snookerze.

Najważniejsze wydarzenia na stronach z zakładami Snooker

Wydarzenia związane z zakładami na snookera odbywają się regularnie. Jednak kilka wydarzeń powoduje zdecydowany wzrost aktywności związanej z zakładami. Po pierwsze, są mistrzostwa świata. Trwa przez 17 dni w Sheffield i jest największym, jeśli chodzi o zakłady na snookera.

Inne ważne wydarzenia związane z zakładami na snookera to UK Championship i Masters. Te dwa wydarzenia są o krok poniżej ważności Mistrzostw, ale pomagają wypełnić Potrójną Koronę snookera. Inne mniejsze wydarzenia będą dostępne w większości witryn kasyn online Bitcoin i bukmacherów Bitcoin.

Zakłady na wydarzenia snookera Bitcoin można znaleźć w bukmacherach Bitcoin, takich jak DirectBet.eu i BetEast.eu. Kursy na snookera są również dostępne w Nitrogen Sports i innych Strony z zakładami sportowymi Bitcoin. Możesz znaleźć recenzje każdego kasyna Bitcoin i oferowanych przez nie gier kasynowych na tej stronie.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector