Przewodnik po loterii Bitcoin

Czy chciałbyś stać się bogatym poza swoimi najśmielszymi marzeniami? Wyobraź sobie, że już nigdy nie będziesz mieć zmartwień o pieniądze i móc kupować to, co chcesz, kiedy chcesz. Oto wspaniałe życie zwycięzcy loterii.

Trudno będzie znaleźć gracza, który nigdy nie marzył o wygranej na loterii, a tym bardziej na loterii Bitcoin. Nawet żaden z graczy nie kupuje regularnie losów na loterię w nadziei, że to oni mogą dosłownie trafić w dziesiątkę. Loterie odbywają się na całym świecie przez cały czas, robiąc multimilionerzy z ludzi, którzy odważą się marzyć.

Najlepsze strony loterii Bitcoin 2021

Najwyżej oceniane

# 1

Bovada

Logo Bovada 125% Bonus do 3750 $ 125% Bonus do 3750 $

  • Renomowana gra

Przeczytaj recenzję Zagraj teraz

# 2

Black Chip Poker

Logo Black Chip Poker 200% Bonus do 1000 $ 200% Bonus do 1000 $

  • Hojne bonusy

Przeczytaj recenzję Zagraj teraz

# 3

BetOnline

Logo BetOnline 100% bonus kryptograficzny 100% bonus kryptograficzny

  • Zaakceptowano 4 kryptowaluty

Przeczytaj recenzję Zagraj teraz

Co to jest loteria Bitcoin?

Jest sposób, aby wygrać na loterii bez konieczności kupowania fizycznego losu. Witryny lotto Bitcoin wciąż zyskują na popularności i rozmiarach dzięki kasynom Bitcoin, które dodają je do swojego repertuaru produktów hazardowych.

Niektóre jackpoty są absurdalnie ogromne. Jeden, o którym wiemy, regularnie ma jackpot o wartości 1000 BTC, którego wartość wynosi około 10 000 000 $! Wyobraź sobie, że wygrywasz 10 milionów dolarów za kilka kliknięć myszą. A teraz przestań marzyć na jawie i zrób to, ponieważ ktoś musi wygrać główną wygraną, równie dobrze możesz to być Ty!

Jak grać w loterię Bitcoin?

Prostota loterii jest jednym z głównych powodów ich popularności. Po zakupie biletu za pomocą Bitcoin lub Bitcoin Cash następujące kroki są prawie identyczne jak w przypadku każdej tradycyjnej loterii. Prawie wszystkie loterie działają w ten sam sposób, ponieważ dokonujesz kilku wyborów z grupy liczb. Na przykład może być konieczne wybranie sześciu liczb od 1 do 50. Następnie operator loterii losowo wybiera sześć liczb z tych samych 1-50, zwanych również losowaniem, i wygrywasz z wybranych liczb odpowiadających wylosowanym.

Aby wygrać Bitcoin Jackpot, musisz dopasować wszystkie swoje wybory. Szanse są z pewnością przeciwko tobie, ale ludzie cały czas wygrywają jackpoty, a te jackpoty są po prostu niesamowite.

Zwykle oferowane są nagrody za trafienie mniej niż sześciu liczb. Te nagrody oczywiście tracą na wartości wraz ze spadkiem liczby dopasowanych liczb.

Każda loteria, w tym loterie Bitcoin, ma własną strukturę wypłat i własne zasady, jeśli chodzi o liczbę liczb, które musisz wybrać, więc upewnij się, że sprawdziłeś mały druk przed zakupem losu na loterię Bitcoin.

Co oznacza prawdopodobnie uczciwa gra loteryjna BTC?

Każdy z niewielkimi umiejętnościami technicznymi może stworzyć loterię, dlatego niezwykle ważne jest, aby ostrożnie wybrać dostawcę loterii Bitcoin. Loterie o udowodnionej uczciwości pozwalają zweryfikować każdy wynik, aby sprawdzić, czy nie jesteś oszukiwany. Niektórzy operatorzy lotto Bitcoin używają tej samej technologii blockchain, która jest używana do wydobywania bitcoinów, aby losowo wybrać zwycięskie numery loterii.

Zapewnienie rzetelności gwarantuje, że wybrane liczby są jak najbardziej losowe w sensie matematycznym. Zapewnia również, że praktycznie niemożliwe jest manipulowanie nimi, co oznacza, że ​​każdy wynik jest sprawiedliwy i nikt nie oszukuje.

Poszukaj dostawcy, który to obiecuje, ponieważ zapewnia, że ​​Twoja gra jest tak bliska 100% uczciwej, jak to tylko możliwe. Jeśli Twój operator loterii Bitcoin nie ma możliwości udowodnienia uczciwości, następną najlepszą rzeczą jest to, że jego wyniki zostały niezależnie zweryfikowane przez stronę trzecią.

Wybierz dostawcę loterii online za pośrednictwem naszej strony internetowej, a nie pomylisz się zbytnio.

Najlepsza loteria Bitcoin

Czy loterie Bitcoin są legalne??

To trochę ogólnikowe stwierdzenie, ale dobrze jest grać w loterie Bitcoin, jeśli jesteś w wieku uprawnionym do uprawiania hazardu. To zmienia się w zależności od tego, gdzie na świecie się znajdujesz. Niektóre miejsca pozwalają na grę w loterii, gdy masz 16 lat, inne wymagają, abyś miał ukończone 18 lat, a niektóre stany USA wymagają, abyś poczekał, aż skończysz 21 lat. Zawsze sprawdzaj lokalne przepisy dotyczące hazardu i zasady witryny loterii Bitcoin.

Warto wziąć udział w wygranej Bitcoin, loterii lub kupić zdrapki od operatora, który jest licencjonowany i regulowany przez organ zarządzający. Aby firma mogła uzyskać licencję, należy przestrzegać surowych zasad, w szczególności dotyczących uczciwości i ochrony graczy. Zapewnia również pewną ochronę, jeśli coś pójdzie nie tak lub masz spór. Są one niezwykle rzadkie, ale dobrze jest wiedzieć, że ciało kierownicze jest za Tobą.

Reklamujemy tylko operatorów loterii Bitcoin, którzy przeszli rygorystyczne testy i witryny, w których chętnie rozstamy się z naszymi pieniędzmi lub Bitcoinem w tym przypadku. Istnieją jednak inne tradycyjne opcje loterii, które mogą lepiej odpowiadać Twoim potrzebom, a nasze polecane strony również oferują te gry lotto.

Czy możesz zagrać w loterię Bitcoin za darmo?

Chociaż można zdobyć darmowy bilet na lotto Bitcoin, jest to dość rzadkie. Operatorzy loterii nie uruchamiają tych gier z dobroci swoich serc, zajmują się zarabianiem pieniędzy. Muszą sprzedać dużą liczbę losów, aby loteria była warta ich czasu, ponieważ ich marże są znacznie mniejsze niż w przypadku innych gier hazardowych.

Te niskie marże są dla Ciebie świetne, ponieważ oznacza to, że do puli nagród trafia więcej pieniędzy. Większość operatorów loterii Bitcoin pobiera opłatę w wysokości około 1% puli nagród, która jest niewielka w porównaniu z innymi produktami hazardowymi Bitcoin.

Czasami w witrynach loterii Bitcoin pojawiają się specjalne oferty. W rzadkich przypadkach mogą zrobić, kup jeden, a otrzymasz jedną darmową ofertę, dając ci dwa strzały do ​​jackpota w cenie jednego. Częściej operatorzy dodają pieniądze do jackpota lub sprawiają, że mniejsze nagrody są warte więcej niż byłyby zwykle, co jest zasadniczo darmowymi pieniędzmi dla szczęśliwych graczy, których liczby są dopasowane.

Pamiętaj, aby zapisać się do dowolnego biuletynu wysyłanego przez dostawcę loterii Bitcoin, ponieważ często mają one ograniczone czasowo oferty, z których możesz skorzystać.

Popularne gry lotto na całym świecie

  • Mega Millions
  • Powerball
  • SuperEnlatto
  • UK Lottery
  • Miliony euro
  • Eurojackpot

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me