Przegląd 3 Card Poker

Najlepsze strony pokerowe Bitcoin 3 Card

Najwyżej oceniane

# 1

Ignition Poker

Logo Ignition Poker 300% Bonus za dopasowanie do 1000 $ 300% Bonus za dopasowanie do 1000 $

 • Świetny wybór gier

Przeczytaj recenzję Zagraj teraz

# 2

Bovada

Logo Bovada 100% Bonus do 500 $ 100% Bonus do 500 $

 • Renomowana gra

Przeczytaj recenzję Zagraj teraz

# 3

Black Chip Poker

Logo Black Chip Poker 200% Bonus do 1000 $ 200% Bonus do 1000 $

 • Hojne bonusy

Przeczytaj recenzję Zagraj teraz

# 4

BetOnline

Logo BetOnline 100% bonus kryptograficzny 100% bonus kryptograficzny

 • Zaakceptowano 4 kryptowaluty

Przeczytaj recenzję Zagraj teraz

# 5

America’s Cardroom

Logo America's Cardroom 35% bonus kryptograficzny 35% bonus kryptograficzny

 • Zaakceptowano wiele kryptowalut

Przeczytaj recenzję Zagraj teraz

Jak grać w 3 Card Poker

Jeśli wiesz, jak grać w standardowego pokera, nie będziesz mieć problemu z podjęciem tej gry. Działa na tej samej zasadzie co poker, ale z trzema kartami, a Ty grasz przeciwko krupierowi, a nie innym przeciwnikom. Celem jest stworzenie lepszego układu pokerowego z 3 kartami niż rozdający.

Żetony do pokera Bitcoin

Ponieważ grasz tylko trzema kartami, rankingi rąk są nieco inne. Na przykład nie możesz stworzyć dwóch par ani full house. Oto krótki przegląd rankingów układów w tej grze:


 • Wysoka karta – Trzy nieskoordynowane karty, takie jak as-high
 • Para – Dwie karty o tej samej wartości, np. Dwie ósemki.
 • Spłukać – Trzy karty z tym samym symbolem lub kolorem, np. Trzy piki.
 • Proste – Trzy karty w kolejności numerycznej, na przykład 7-8-9 lub Q-K-A.
 • Trzy z rodzaju – Wszystkie karty tej samej wartości, np. Trzy damy.
 • Poker – Trzy karty w tym samym kolorze iw kolejności, na przykład 5-6-7 kier.
 • Mini Royal Flush – As, król i dama w tym samym kolorze. Takich jak A-K-Q diamentów.

Zauważysz, że kolor jest niższy niż strit, a oba są niższe niż trójki. W niektórych przypadkach gra może nadal mieć strita wyższego niż kolor. Ponadto niektóre gry nie oferują możliwego układu Mini Royal Flush. Sprawdź tabelę wypłat w swojej grze, aby sprawdzić, które ręce są opłacalne.

Teraz, gdy znasz już ranking rąk, czas nauczyć się grać w tę grę. Zanim otrzymasz karty, musisz postawić zakład Ante. Pozwoli ci to uzyskać trzy odkryte karty. Następnie zdecydujesz, czy rozegrać rozdanie, czy spasować. Jeśli spasujesz, rozdanie się kończy, a krupier automatycznie wygrywa. Przegrywasz tylko zakład ante.

Jeśli zdecydujesz się grać, musisz postawić zakład Play. Jest to równowartość Twojego zakładu Ante. Po postawieniu tego zakładu, karty krupiera zostaną ujawnione. Aby wygrać zakład Ante, wszystko, co musisz zrobić, to pokonać rękę krupiera. Zakłady Ante są płatne od 1 do 1. Jeśli Twoja ręka jest strita lub lepsza, kwalifikujesz się do premii Ante.

Oto jak wypłaca się premia Ante:

 • Proste – 1 do 1
 • Trzy z rodzaju – 4 do 1
 • Poker – 5 do 1

Aby wygrać zakład Play, ręka krupiera musi się kwalifikować. Dealerzy muszą zakwalifikować się z wysokimi damami lub lepszymi. Jeśli krupier się zakwalifikuje, a ty pokonasz krupiera, wygrasz 1 do 1 swoich pieniędzy. Jeśli krupier nie zakwalifikuje się, zakład Play jest przesuwany.

Pamiętaj, że krupier musi się zakwalifikować, zanim będziesz mógł wygrać zakłady Ante and Play.

Zakład boczny na parę plus

Przed otrzymaniem kart możesz postawić zakład boczny Pair Plus. Obstawiasz wynik swojego rozdania. Jeśli jest to para lub lepsza, wygrywasz zakład. Oto zestawienie wypłat, które możesz otrzymać z zakładu bocznego Pair Plus:

 • Para – 1 do 1
 • Spłukać – 4 do 1
 • Proste – 6 do 1
 • Trzy z rodzaju – 30 do 1
 • Poker – 40 do 1

Zwróć uwagę, że ten zakład jest wypłacany niezależnie od wyniku zakładów Ante i Play. Ten zakład może wydawać się łatwym pieniędzmi, ale w rzeczywistości trafiasz średnio tylko około 25%. W większości przypadków będzie to tylko para. Jest to zakład, którego większość graczy powinna unikać, chyba że nie mają nic przeciwko wariancji.

Strategia dla 3 Card Poker

W przeciwieństwie do standardowego pokera Bitcoin, strategia gry w pokera na 3 karty jest dość prosta. Zawsze, gdy masz Q-6-4 lub więcej, postawisz zakład Play. Za każdym razem będziesz chciał spasować.

Niektórzy gracze mogą pokusić się o rozgrywanie rozdań, takich jak 10-high lub jack-high, myśląc, że wygrają, jeśli krupier się nie zakwalifikuje. Rankingi rąk są nadal porównywane. Jeśli zagrasz w dziesiątkę i krupier otrzyma jack-high, stracisz oba zakłady, mimo że krupier się nie zakwalifikuje. W związku z tym trzymaj się grania tylko ze zwycięzcami gwarantowanymi ante w okresach, w których krupier nie zakwalifikuje się.

Nie będziesz też chciał grać w zakład Pair Plus. To nic innego jak wyczerpanie twojego bankrolla. Patrząc na przewagę kasyna w tej grze, przewaga kasyna w grze podstawowej wynosi zaledwie 3,37%. To przeskakuje do 7,28% dla zakładu Pair Plus. O ile nie lubisz podwajać przewagi kasyna, unikniesz tego zakładu frajera.

Gra w 3 Card Poker z Bitcoinem

Teraz, gdy wiesz, jak grać w 3 Card Poker, porozmawiajmy o graniu w grę za pomocą Bitcoin. Wiele kasyn online akceptuje teraz Bitcoiny jako depozyty. Bitcoiny akceptują dwa rodzaje kasyn online. Pierwszym z nich są kasyna fiat, które przetwarzają płatności Bitcoin.

Te kasyna pozwolą Ci na dokonywanie wpłat za pomocą Bitcoin, ale następnie wymieni Bitcoiny na walutę witryny. Generalnie jest to USD lub Euro. Następnie do zakładów będziesz używać waluty fiducjarnej.

Istnieją również autentyczne kasyna Bitcoin, które pozwalają płacić i grać za pomocą Bitcoin. Po prostu zdeponuj swój BTC na stronie internetowej, a następnie użyj go do wszystkich gier hazardowych. Zakłady będą odbywać się w satoshi lub mBTC. Wybierz kwotę, którą chcesz postawić i graj w normalny sposób.

Kiedy nadejdzie czas na wypłatę, udaj się do kasy i poproś o pieniądze. W przypadku kasyn fiducjarnych Twoje środki zostaną ponownie zamienione na Bitcoin w celu przesłania. W przeciwnym razie wprowadź adres portfela Bitcoin i kwotę, którą chcesz otrzymać. Pieniądze otrzymasz w ciągu kilku minut.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector