Beta testerzy używają teraz wiadomości

Bez względu na to, gdzie czytasz tę sierpniową aktualizację CoinFi, mamy nadzieję, że czujesz się dobrze!

Dla nas w Hongkongu jest lato. Przy palącym słońcu i wilgotności przekraczającej 80% robi się trochę spocony. Na zewnątrz wydaje się, że całe miasto płonie.

Na szczęście tak właśnie się czujemy w zespole CoinFi!

Więc co robiliśmy i dlaczego jesteśmy tak podekscytowani?

Beta testerzy używają teraz CoinFi News

Zrzut ekranu 2018 07 27 godz. 13:31.37

Po setkach godzin pracy naszego zespołu inżynierów i ogromnym oczekiwaniu ze strony społeczności CoinFi, pod koniec lipca zaczęliśmy wprowadzać zamkniętą wersję beta CoinFi News..

Chociaż produkt jest wciąż na wczesnym etapie testów beta, reakcja była zdecydowanie pozytywna i mówi nam, że podążamy we właściwym kierunku.

Zbieramy kluczowe opinie użytkowników i przeprowadzamy dogłębne testy użytkowników, które będą nadal pomagać w opracowywaniu produktu, i nadal intensywnie pracujemy nad ulepszeniem produktu i wprowadzeniem nowych funkcji.

Oto krótkie podsumowanie dotychczasowej zamkniętej wersji beta CoinFi News:

  • 27 lipca: wydany do Ambasadorzy CoinFi
  • 30-31 lipca: przekazanie do 500 najlepszych osób, które znajdowały się na naszej liście oczekujących na zamkniętą betę
  • 6 sierpnia: zostanie udostępniony użytkownikom, którzy znaleźli się na białej liście podczas naszego ICO

Jeśli masz już dostęp do zamkniętej bety, gorąco Cię zachęcamy zalogować się do platformy i zawirować. Możesz użyć zarówno linku „Opinia” w górnym menu, jak i przycisku „Zgłoś błąd” w prawym dolnym rogu ekranu, aby przekazać swoje przemyślenia.

Będziesz wchodzić w interakcję bezpośrednio z zespołem ds. Produktu, aby pomóc nam stworzyć idealne narzędzie do obsługi inwestorów kryptowalut, takich jak Ty.

Dzięki cennym opiniom przekazanym już przez naszych beta testerów i użytkowników, jesteśmy przekonani, że zanim publicznie udostępnimy CoinFi News, będzie to oczywisty wybór nr 1 dla inwestorów, którzy chcą nadążać za rynkami kryptowalut.

Pamiętaj, CoinFi News to tylko pierwsza z długiej listy funkcji, które wprowadzamy w tym roku.


Zarób część z 10000 COFI, które oddajemy co tydzień!

W zeszłym miesiącu uruchomiliśmy prywatną grupę telegramową Ambasadorów CoinFi. Grupa liczy obecnie ponad 100 oddanych członków i szybko się rozwija.

Celem programu Ambasador jest skupienie wysiłków zwolenników CoinFi, aby szerzyć zainteresowanie wizją i platformą CoinFi. Jest to również pierwsze miejsce, do którego zespół przychodzi w celu uzyskania opinii / sugestii dotyczących produktów.

Zarezerwowaliśmy pulę 500 000 tokenów COFI, które Ambasadorzy będą mieli szansę wygrać, podejmując działania mające na celu rozpowszechnianie wizji CoinFi. Z tej puli co tydzień rozdajemy 10 000 tokenów COFI.

Zrzut ekranu 2018 08 01 o godzinie 1.51.14

Jeśli chcesz pomóc w rozpowszechnianiu informacji o CoinFi i wygrać COFI za swoje wysiłki, możesz złóż wniosek tutaj tutaj, aby dołączyć do nas w prywatnej grupie telegramowej Ambasadorów CoinFi.

Jak Bitcoin wpływa na tradycyjny portfel?

Niedawno wydaliśmy Kalkulator inwestycji Bitcoin pokazanie inwestorom, jak radziłby sobie tradycyjny portfel akcji / obligacji (na podstawie skorygowanej o ryzyko) przy niewielkim% alokacji do Bitcoin.

Zrzut ekranu 2018 07 29 godz. 9.22.53

Jeśli kiedykolwiek zadałeś sobie pytanie – „Ile moich pieniędzy powinienem przeznaczyć na kryptowaluty?”, Plik raport z badań skrupulatnie przygotowaliśmy poniżej kalkulator szczegółowo opisuje, jak używać tego sprytnego narzędzia i podkreśla kilka interesujących scenariuszy do dyskusji.

Zrzut ekranu 2018 07 29 godz. 9.24.10

Nie jest oczywiście zaskakujące, że przydzielenie niewielkiego% swojego portfela do Bitcoin w ciągu ostatnich kilku lat miałoby pozytywny wpływ na Twój portfel.

Jednak to, co uznaliśmy za naprawdę fascynujące z naszych testów historycznych, to ogromny wpływ, jaki przywrócenie równowagi ma na profil ryzyka inwestycji Bitcoin. Dzięki rebalansowaniu nadal możesz zyskać dużo korzyści z wysokiego potencjalnego zwrotu z inwestycji (ale wysoce niestabilnej) inwestycji, takiej jak Bitcoin, przy znacznie zmniejszonym ryzyku.

Więc idź i pobaw się z Kalkulator inwestycji Bitcoin aby zobaczyć, jak dodanie odrobiny Bitcoin do portfela i przywrócenie równowagi przyniosłoby w przeszłości skutki skorygowane o ryzyko.

A jeśli uznasz to za interesujące, nie zapomnij podzielić się liczbami ze znajomymi (w kalkulatorze znajduje się przydatny link do udostępniania), zwłaszcza tym, którzy nie są konwerterami kryptowalut!

Nasza strategia notowania na giełdzie jest kontynuowana

Chociaż większość naszego zespołu koncentrowała się na produktach i inżynierii, nadal przeznaczaliśmy zasoby na rozwój biznesu.

Pod koniec czerwca rozpoczęliśmy naszą strategię notowań giełdowych od wpis Cobinhood. 11 lipca, CoinFi rozszerza zasięg o Chiny dzięki notowaniom na giełdzie FCoin.

Chociaż nie możemy obiecać, że co miesiąc będziemy pojawiać się na nowych giełdach, zapewniamy, że aktywnie realizujemy naszą strategię umieszczania na giełdach, a w nadchodzących miesiącach będziemy mieć więcej wiadomości związanych z giełdą.

Naszym celem w naszej strategii notowania na giełdzie jest udostępnienie tokenu COFI jak największej liczbie kupujących, tak aby odblokowując narzędzie tokenów, które obecnie budujemy, jak najwięcej użytkowników będzie miało dostęp do ekosystemu CoinFi.

Podcast CoinFi

Uruchomiliśmy Podcast CoinFi w lipcu jako sposób na podzielenie się niektórymi rozmowami kryptograficznymi, które prowadzimy w biurze, jednocześnie budując przemyślane przywództwo i łącząc się ze społecznością CoinFi.

Mieliśmy nadzieję, że te szczere rozmowy, które odbywają się codziennie w biurze CoinFi, dostarczą naszym słuchaczom spostrzeżeń i wartości.!

Zrzut ekranu 2018 07 30 godz. 9.52.43

Możesz spodziewać się nowego odcinka w każdy piątek rano HKT. Nasz podcast jest dostępny na następujących kanałach zarówno dla użytkowników iOS, jak i Android.

iTunes | Google Play | SoundCloud | Stitcher Radio

Jeśli podoba Ci się nasz podcast, z przyjemnością pozyskamy Cię jako subskrybenta.

Będziemy bardzo wdzięczni za poświęcenie minuty lub dwóch na pozostawienie nam 5-gwiazdkowej recenzji. Pomoże nam to dotrzeć do większej liczby osób dzięki podcastowi CoinFi i pomoże nam rozwinąć społeczność CoinFi.

Oczywiście zawsze szukamy sposobów na ulepszenia. Jeśli masz konstruktywną opinię na temat tego, jak możemy ulepszyć podcast, nie wahaj się i odpowiedz na tego e-maila.

Czytamy każdy z nich i doceniamy Twoją konstruktywną opinię!

Rozwijanie marki CoinFi

W ramach naszego odnowionego celu, aby dzielić się tym, co budujemy tutaj, w CoinFi, z resztą świata kryptowalut, aktywnie stawiamy się tam, aby się dzielić, łączyć i uczyć.

Konferencje lipiec 2018

Przez cały lipiec, nasz CEO Tim Tam był na Tajwanie, w Korei, Hongkongu i Tajlandii na konferencjach blockchain, dzieląc się swoimi spostrzeżeniami na temat rynków kryptograficznych i pokazując światu kryptowalut wpływ, jaki CoinFi wywrze na przestrzeń handlu kryptowalutami..

Comiesięczne AMA z zespołem Core CoinFi

Otrzymaliśmy wiele próśb ze strony społeczności o AMA z założycielami i głównym zespołem.

Od stycznia pracowaliśmy nad budową firmy, ale w miarę jak nasz zespół rośnie i zaczynamy wprowadzać więcej produktów, mogliśmy zacząć odkładać więcej czasu społeczności, do której naprawdę należy.

Od tego miesiąca będziemy co miesiąc przeprowadzać krótkie AMA w serwisie Reddit.

miesięczne AMA

Oto jak to działa:

Na początku każdego miesiąca będziemy zakładać wątek na Reddicie. Jeśli masz pytanie, które chciałbyś zadać zespołowi CoinFi, po prostu opublikuj je w obszarze komentarzy.

Możesz zadawać wiele pytań. Po prostu oddziel każde pytanie innym komentarzem. Po tygodniu odpowiemy na 10 pytań, które otrzymały najwięcej głosów od społeczności.

To takie proste!

Sierpniowe AMA jest już dostępne, a my odpowiemy 8 sierpnia 2018 r. HKT. Więc odrzuć swoje pytania.

Końcowe przemyślenia

Ponieważ zespół liczy 18 pełnoetatowych CoinFinerów i szybko się rozwija, niemożliwe staje się spakowanie wszystkiego, co dzieje się w CoinFi, do comiesięcznej aktualizacji.

Oprócz wiadomości CoinFi, nie mieliśmy nawet okazji, aby przejść do aktualizacji innego ekscytującego zestawu produktów, które opracowywaliśmy.

Zapewniamy, że nadal rozwijamy produkty wymienione w poprzednich aktualizacjach i pokazane w naszej mapie drogowej. Im bliżej premiery, tym więcej aktualizacji będzie pojawiać się również na tych frontach.

Jeśli jesteś podekscytowany rozmachem, który rozwijamy tutaj, w CoinFi, przyjdź i przywitaj się z zespołem przez telegram. Jesteśmy tam cały czas, odpowiadając na pytania i pochłaniając Wasze opinie, zwłaszcza w prywatna grupa Ambasadorów.

Mam nadzieję, że się tam zobaczymy!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map