Refleksja nad pierwszą połową 2018 roku i budowanie lepszego

Oto niefiltrowane spojrzenie na pierwszą połowę 2018 r. – zarówno postęp, jaki osiągnęliśmy, jak i niepowodzenia, których doświadczyliśmy, i czego możesz się po nas spodziewać w przyszłości.

Refleksja nad pierwszą połową 2018 roku

Założyciel LinkedIn Reid Hoffman zauważył kiedyś, że budowanie startupu przypomina zeskoczenie z klifu, a następnie złożenie samolotu, gdy lecisz w kierunku ziemi.

Podczas składania tego samolotu mieliśmy pewne komplikacje, ale nadal jesteśmy bardzo daleko od uderzenia w ziemię.

Patrząc z perspektywy czasu, jest kilka kluczowych rzeczy, które moglibyśmy zrobić lepiej w pierwszej połowie 2018 r. Wyciągnęliśmy wnioski z tych błędów i podjęliśmy kroki, aby druga połowa 2018 r. Była wielkim wydarzeniem dla platformy CoinFi.

Budowanie lepszego CoinFi

Po naszym ICO mieliśmy ambitny plan działania. Ciężko pracowaliśmy, aby zrealizować ten plan, ale popełniliśmy po drodze kilka błędów.

Więc co zrobiliśmy źle?

Próbowaliśmy stworzyć zbyt wiele funkcji, zbyt szybko, ze zbyt małym zespołem. Zamiast tego powinniśmy poświęcić więcej czasu na rekrutację talentów i budowanie odpowiedniej infrastruktury danych, nawet jeśli oznaczało to opóźnienie początkowej wersji beta.

W wyniku naszych błędnych obliczeń beta 6 kwietnia okazała się rozczarowująca (delikatnie mówiąc) i musieliśmy skrócić wiele kroków, aby dotrzymać terminu. Spowodowało to rozczarowujący produkt, nawet jak na wersję beta, a także kod i infrastrukturę, które musieliśmy wyrzucić.

Zasadniczo musieliśmy odbudować po 6 kwietnia, cofając nasz harmonogram rozwoju o kilka miesięcy.

Wystąpiły również efekty domina. Ponieważ byliśmy całkowicie skoncentrowani na dostarczaniu produktów przy ograniczonych zasobach, nie spędziliśmy wystarczająco dużo czasu na angażowaniu społeczności i utrzymywaniu szumu marketingowego, który zbudowaliśmy podczas ICO.

Wspomnieliśmy w zeszłym miesiącu, że zaczniemy wdrażać zaawansowane metryki tokena i nowy ulepszony potok danych w czerwcu. Wygląda na to, że te funkcje będą dostępne dopiero w trzecim kwartale.

Mając to na uwadze, sprawy wróciły na właściwe tory i wyglądają dobrze w trzecim kwartale. Poświęciliśmy trochę czasu, aby zebrać utalentowany zespół ds. Inżynierii danych i tworzenia stron internetowych, który może realizować nasz plan działania, ustanowić lepsze procesy rozwoju i ponownie skupić się na wdrażaniu jednej dużej inicjatywy produktowej na raz..


Idąc dalej, dążymy również do poprawy komunikacji ze strony głównego zespołu CoinFi – zwłaszcza jeśli chodzi o ramy czasowe produktów i rozwoju.

Co przyniesie przyszłość dla tokena COFI?

Popyt na token COFI stał się hitem, wraz z szerszym środowiskiem makro: niedźwiedzi rynek kryptowalut.

Zapewniamy, że nadal jesteśmy bardzo podekscytowani przyszłością platformy CoinFi i naszą wizją tokena COFI. Wprowadzamy nowe funkcje, takie jak CoinFi News, które będą obejmować powiadomienia w czasie rzeczywistym, gdy gorące nowe ICO trafią na giełdę, zasilane przez infrastrukturę, którą już zbudowaliśmy, aby łączyć się z giełdami.

Jesteśmy głęboko przekonani, że skupienie się na budowaniu wspaniałego zespołu, dostarczaniu wartościowego produktu, oferowaniu silnego modelu użytkowego tokenów opartego na obstawianiu dostępu i crowdsourcingu motywowanym tokenami, a także nasze nowe zaangażowanie w rozwój społeczności CoinFi będzie napędzać popyt dla tokena COFI.

Złóż wniosek, aby dołączyć do zamkniętej bety CoinFi News

Właśnie otworzyliśmy rejestrację do zamkniętej bety CoinFi News. To jest ulepszony silnik wiadomości, który zastąpi dowód słuszności koncepcji, który wydaliśmy w wersji beta 6 kwietnia.

Beta testerzy CoinFi News będą mieli wczesny dostęp do tej nowej funkcji i przekażą kluczowe opinie użytkowników, które pomogą w rozwoju produktu. Będziesz wchodzić w interakcję bezpośrednio z zespołem ds. Produktu, aby pomóc nam stworzyć idealne narzędzie do obsługi inwestorów kryptowalut, takich jak Ty.

Dostępnych jest tylko 500 miejsc dla ogółu społeczeństwa (możesz przesunąć się w górę na liście oczekujących, polecając znajomym), ale użytkownicy, którzy dodali do białej listy podczas ICO, automatycznie otrzymają dostęp.

Możesz pomóc w rozpowszechnianiu informacji o CoinFi News, zgłaszając się tutaj jako beta tester i udostępniając swój link polecający.

Poinformuj innych inwestorów kryptowalutowych, dlaczego ekscytują Cię wiadomości CoinFi!

Nowy potok danych

Integrujemy nowy potok danych z platformą CoinFi, ale mamy kilka tygodni opóźnienia. Obecnie jest testowany w naszym środowisku testowym.

Co to będzie oznaczać dla platformy, gdy nowy potok zostanie uruchomiony?

Obecnie w naszej bazie danych mamy 1971 monet i ICO i jak niektórzy z was zauważyli, duża część danych jest niekompletna lub nieaktualna. Po wprowadzeniu nowego potoku danych zobaczysz w naszej bazie danych ponad 5000 monet i ICO z dokładnymi, regularnie aktualizowanymi danymi i szczegółowymi informacjami.

Uruchomienie naszego nowego rurociągu danych zapewni CoinFi największą bazę danych monet & ICO na rynku.

Będzie również oferować nowe i ulepszone wrażenia użytkownika. Oto krótki podgląd:

Podcast CoinFi

Dlaczego podcast? Prowadzimy wiele przypadkowych rozmów na temat kryptowalut w biurze i pomyśleliśmy, że byłoby interesujące po prostu nacisnąć przycisk nagrywania i udostępnić te rozmowy społeczności CoinFi.

Chodzi o to, że możesz być muchą na ścianie w biurze CoinFi. Chcemy, aby podcast miał wrażenie, jakbyś przysłuchiwał się swobodnej rozmowie o kryptowalutach ze znajomymi.

W przyszłym tygodniu udostępnimy kilka pierwszych odcinków.

Badania & Analiza

W czerwcu opublikowaliśmy cztery dogłębne badania kryptowalut & analizy, które zyskały dużą popularność w mediach społecznościowych, Reddicie i naszej własnej społeczności.

Podczas gdy przyglądaliśmy się niektórym danym z wiadomości CoinFi News, nasz główny analityk danych Alex Svanevik przyjrzał się, jak wiadomości, o których mowa, korelują z wolumenem obrotów..

Kolejnym gorącym ostatnio tematem są tokeny giełdowe. Po opublikowaniu analizy porównawczej tokenów Binance, Huobi i KuCoin, Alex otrzymał wiele próśb o pokrycie dodatkowych tokenów wymiany. Oto dogłębne badanie 11 tokenów wymiany kryptowalut uszeregowanych według wskaźnika TVEV.

To jeszcze nie koniec serii. Będziemy wyceniać zdecentralizowane tokeny wymiany w nadchodzącej analizie, więc bądźcie czujni.

Zagłębiliśmy się również w użyteczność tokena Binance i zidentyfikowaliśmy prostą strategię Binance polegającą na podwojeniu wartości tokena BNB z dnia na dzień. Parzysty CEO Binance CZ opublikował artykuł na Twitterze.

Mówiąc o CZ, ostatnio wypowiedział kilka mocnych słów na temat Weibo (chińskiego odpowiednika Twittera) dla jednego z konkurentów Binance. Na tej giełdzie sprzedano 17 miliardów dolarów w zaledwie 24 godziny i prawdopodobnie nigdy o niej nie słyszałeś. Daj do przeczytania artykuł badawczy, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, jest dobry!

Ostatnie kilka prac badawczych zostało napisanych przez Jonneya Liu, naszego nowego szefa Crypto Research. Jonney niedawno dołączył do zespołu CoinFi, aby pomóc w rozwoju sygnałów handlowych / algorytmów i zaoferować wgląd w rynki kryptowalut.

Początek naszej strategii notowań giełdowych

Pod koniec czerwca wprowadziliśmy tokeny COFI do handlu na Cobinhood, giełdzie bez opłat. Spędziliśmy miesiące po naszej aukcji KuCoin, skupiając się na powiększaniu naszego zespołu i budowaniu produktu. Mając na miejscu większy zespół, zaczęliśmy ponownie przeznaczać zasoby na rozwój biznesu – notowanie Cobinhood to mały pierwszy krok do uruchomienia naszej nowej strategii notowań na giełdzie.

Jeśli chodzi o rozwój biznesu, nigdy nie ma żadnych gwarancji, ale aktywnie pracujemy nad nowymi giełdami, więc miej oko na więcej.

nadchodzące wydarzenia

W ramach naszej nowej koncentracji na rozwoju biznesu i marketingu, w lipcu, nasz CEO Tim Tam będzie wygłaszał prelekcje na różnych konferencjach i wydarzeniach na Tajwanie, w Korei i Tajlandii..

Celem jest dalsze budowanie naszego autorytetu wśród handlowców detalicznych i instytucjonalnych. Chcemy przypomnieć światu kryptowalut, że CoinFi robi wielkie rzeczy w przestrzeni handlu kryptowalutami.

Oto tylko kilka wydarzeń, w których Tim będzie uczestniczył w następnym miesiącu. Sprawdź, czy uda Ci się go złapać na drodze.

Szczyt Asia Blockchain

Tim jest w Tajpej w przygotowaniach Szczyt Asia Blockchain, która odbędzie się 2 i 3 lipca.

Został zaproszony do udziału w panelu na dwóch panelach:

  • 2 lipca: Jak przemysł napotyka problemy regulacyjne
  • 3 lipca: Handel tokenami i kwestie związane z wymianą: Jak strategie notowania tokenów wpływają na płynność i ceny

Jeśli bierzesz udział w szczycie, przywitaj się z Timem!

CoinFi Korea

19 lipca Tim będzie w Seulu na prywatnej imprezie, aby zaprezentować projekt CoinFi na rynku koreańskim i odpowiedzieć na pytania członków koreańskiej społeczności CoinFi..

Szczyt hybrydowy

W kwietniu ogłosiliśmy współpracę z HybridBlock w celu rozszerzenia oferty krypto wywiadu.

Jako partner strategiczny Tim został zaproszony do zabrania głosu pod adresem Szczyt hybrydowy: Internet wartości w Bangkoku w Tajlandii w dniach 28 i 29 lipca. Tim poprowadzi prezentację na temat handlu kryptowalutami i przedstawi strategie inwestorów instytucjonalnych.

Końcowe przemyślenia

Budowanie biznesu ma swoje wzloty i upadki, ale to nie pierwszy raz, kiedy CoinFi napotyka niepowodzenia. Na początku naszego ICO popełniliśmy również pewne błędy w obliczeniach, ale wyciągnęliśmy wnioski z tych błędów i nadal osiągnęliśmy nasz cel 15 milionów dolarów..

Podobnie, pierwsza połowa 2018 roku nie zawsze przebiegała gładko dla CoinFi iz pewnością napotkamy po drodze więcej przeszkód. Jednak to, czego możecie oczekiwać od nas jako zespołu, to to, że nie popełnimy dwa razy tych samych błędów.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector