Wiadomości już wkrótce, a zespół nadal się rozwija

To był ekscytujący miesiąc w CoinFi, w którym zarówno zespoły osobiste, jak i zdalne szybko się rozwijają, a rozwój produktów przyspiesza.

W minionym miesiącu nadal koncentrowaliśmy się na rekrutacji i rozwijaniu funkcji, które zostaną udostępnione tego lata. Jesteśmy podekscytowani nadchodzącymi wdrożeniami funkcji, a gdy nadejdzie jesień, spodziewamy się, że CoinFi w końcu opuści fazę beta.

Aktualizacje produktów

Dla tych, którzy nie są tego świadomi, mamy zaktualizowaną mapę drogową dostępną pod adresem na dole naszej strony z informacjami. Będziemy starać się aktualizować mapę drogową w cyklu miesięcznym.

Wykresy TradingView są na żywo

Dodaliśmy wykresy TradingView do naszego Moneta strony po wielu sugestiach społeczności. Jak zawsze doceniamy wszelkie opinie i uwzględnimy sugestie w naszym planie rozwoju.

Udoskonalanie naszego potoku danych

Jak wspomniano w aktualizacji z zeszłego miesiąca, jesteśmy w trakcie uaktualniania naszego potoku danych, aby poprawić dokładność i spójność danych. Oczekujemy, że zostanie to wprowadzone w czerwcu. To naprawi większość zgłoszonych błędów i niedokładności danych.

Nowości CoinFi już wkrótce

Nadchodzą postępy w zakresie produktu aktualności. Dodaliśmy kilka nowych funkcji do początkowego zakresu projektu, które naszym zdaniem będą stanowić ogromną wartość dodaną dla użytkowników platformy CoinFi. W tej chwili przechowujemy te szczegóły w pamięci wewnętrznej, ale wkrótce się o nich dowiesz!

Przez ostatnie kilka miesięcy gromadziliśmy wiadomości o kryptowalutach z całego świata monet. W naszej bazie danych mamy teraz setki tysięcy wiadomości i wiele teorii, które nasz rozwijający się zespół analityków danych z chęcią przetestuje. Pracujemy nad analizą zawierającą niektóre z naszych wstępnych ustaleń, które spodziewamy się opublikować w przyszłym tygodniu.

Oto wczesna zapowiedź interfejsu CoinFi News.

coinfi news ux 1

Zaawansowane metryki tokena


W poprzednie aktualizacje omówiliśmy niektóre z zaawansowanych metryk tokenów, nad którymi pracujemy, w tym współczynnik retencji tokenów i wykres dystrybucji tokenów.

Jako dowód słuszności, opublikował nasz główny analityk danych, Alex kawałek analizy w zeszłym miesiącu, pokazując wskaźniki retencji tokenu COFI i kilku innych tokenów, które zostały uruchomione w tym samym czasie co COFI.

Przechowywanie tokenów 3 1

Następnym krokiem jest rozpoczęcie dodawania zaawansowanych metryk tokenów do poszczególnych stron tokenów. Poszukaj pierwszych zaawansowanych metryk tokenów, które pojawią się na stronach tokenów w tym miesiącu!

CoinFi Screeners

Ciągle robimy postępy w zakresie screenerów CoinFi. Jeśli przegapiłeś ostatnią aktualizację postępu, nasze filtry monet są filtrami określonymi przez użytkownika, które pozwolą Ci:

 1. Zidentyfikuj możliwości handlowe
 2. Wybierz monety na podstawie określonych wskaźników technicznych
 3. Szybko zawęź świat monet

Obecna docelowa data premiery dla przesiewaczy CoinFi to trzeci kwartał. Celem jest uwolnienie ekranów CoinFi wraz z przebudową strony głównej CoinFi.

Weryfikatorzy monet położyli również podwaliny pod sygnały transakcyjne CoinFi, które według Kwietniowy kwestionariusz, to funkcja platformy, która Cię najbardziej interesuje! Sygnały handlowe będą realizowane jako alerty powiązane z poszczególnymi osobami sprawdzającymi.

Tak więc, podczas gdy screenery są wykorzystywane do zawężania wszechświata monet, sygnały transakcyjne pozwalają aktywnie identyfikować możliwości związane z parametrami kontroli przesiewowej, które Cię interesują.

Po udostępnieniu skanerów będziemy gromadzić dane użytkowników, aby zidentyfikować wskaźniki, które użytkownicy CoinFi cenią najbardziej, i wykorzystamy te dane, aby nadać priorytet wdrożeniu każdego sygnału handlowego CoinFi.

Badania & Analiza

Wizją platformy medialnej CoinFi zawsze było stworzenie ekosystemu opartego na crowdsourcingu, w którym najlepsi analitycy kryptowalut są motywowani za pośrednictwem tokena COFI i jakości platformy, aby dzielić się swoimi badaniami i pomysłami. Nadal jest to ostateczny cel strony medialnej platformy CoinFi.

W międzyczasie chcemy wyznaczyć nowy standard badań & analiza w przestrzeni kryptowalut. Oczekuj więcej wewnętrznych badań & analizy pochodzące z CoinFi tego lata, począwszy od fascynujące artykuł my właśnie opublikowano przyjrzenie się, jak można wykorzystać nowe zdefiniowane przez nas dane (wartość tokena do wolumenu wymiany) do ilościowych tokenów wymiany cen, takich jak Binance Coin (BNB), Huobi token (HT) i akcje KuCoin (KCS).

Zespół CoinFi szybko się rozwija

Aktualizacje rekrutacyjne

W zeszłym miesiącu, Alex Svanevik dołączył do zespołu CoinFi na pełny etat jako nasz główny analityk danych. Wcześniej Alex pracował zdalnie dla CoinFi w Barcelonie. W tym miesiącu Alex i jego narzeczony oficjalnie przeprowadzili się z Hiszpanii do Hongkongu. Cieszymy się, że Alex w siedzibie CoinFi.

Biuro CoinFi HKAlex w biurze z trzema współzałożycielami

Ponadto na początku czerwca oficjalnie dołącza do zespołu pełnoetatowy inżynier danych. Dodaliśmy również do zespołu kolejnego pełnoetatowego inżyniera internetowego Full Stack. Teraz, mając pięciu inżynierów na pełny etat i jednego na pół etatu, a także jednego pełnoetatowego projektanta UX, nasz zespół produktowy / inżynieryjny ładnie się kształtuje.

Zatrudnianie było dużą częścią naszej codziennej pracy, odkąd zakończyliśmy ICO. Pozyskiwanie dobrego talentu z pewnością nie jest łatwe i nie następuje z dnia na dzień, ale dobrą wiadomością jest to, że rozmawiamy z wieloma bardzo wykwalifikowanymi kandydatami na następujące stanowiska:

 • Algo Trading Developer (trzech najlepszych kandydatów)
 • Analityk kryptowalut (wielu dobrych kandydatów na dwa otwarcia)
 • Data Scientist (zawężony do jednego najlepszego kandydata)
 • Data Science Intern (zawężony do jednego najlepszego kandydata)
 • Product Manager (trzech najlepszych kandydatów)

Wciąż poszukujemy najlepszych talentów, aby zapełnić inne stanowiska. Sprawdź nasze kariera jeśli Ty lub ktoś, kogo znasz, może być zainteresowany dołączeniem do zespołu CoinFi. Chętnie poznamy Twoje aplikacje!

Osiągnięcie pełnej pojemności biura

Wraz z dołączeniem wszystkich nowych członków zespołu do siedziby CoinFi, osiągnęliśmy maksymalną wydajność w naszym obecnym biurze. Dzisiaj przeniesiemy się do większego biura w tym samym budynku, przygotowując się na przybycie nowych członków naszego zespołu.

Wnioski z Consensus 2018

W maju nasz CEO Tim Tam poleciał do Nowego Jorku, aby wziąć w nim udział Zgoda, największa konferencja blockchain na świecie. Tim pojechał tam z jednym wyraźnym celem – rozwojem biznesu i znalezieniem potencjalnych możliwości współpracy.

ZgodaConrad Lin z FintruX, Tim Tam z CoinFi i David Chin z Thortoken razem na Consensus 2018

Po powrocie Tima przyniósł kilka dobrych spostrzeżeń z konferencji. Oto kilka najważniejszych informacji:

 • Branża kryptowalut kwitnie. W tym roku w Consensusie było ponad 8 000 osób. To czterokrotnie więcej niż w zeszłym roku. Aby zarejestrować się na wydarzenie, ludzie musieli czekać trzy godziny na odznaki!
 • O wiele więcej osób zajmujących się finansami wkracza w przestrzeń. To duża zmiana w porównaniu do kilku lat temu. Pamiętasz podczas ICO, kiedy powiedzieliśmy, że Wall Street zbliża się do kryptowalut? Dzieje się to teraz, czy ci się to podoba, czy nie.
 • ICO są nadal gorące. Coraz więcej firm finansowanych przez VC szuka ICO zamiast serii A..
 • CoinFi przygotowuje się do ekspansji na rynek koreański. Pracujemy nad wprowadzeniem projektu CoinFi na rynek koreański. Wkrótce więcej aktualizacji.

Końcowe przemyślenia

Rynek będzie się wznosił i spadał, ale jak zawsze skupiamy się na perspektywie długoterminowej. Naszym celem jest dostarczenie platformy, która będzie pierwszym i ostatecznym miejscem docelowym dla handlowców kryptowalut i spodziewamy się, że tego lata dokonamy ogromnych postępów w realizacji tego celu.

Twoje zaufanie i wsparcie to świat dla zespołu CoinFi. Jeśli masz jakieś pytania lub sugestie, pisz je w Telegramie, Twitterze lub e-mailem. Czytamy każdą naszą wiadomość (nawet jeśli nie zawsze możemy odpowiedzieć) i dołożymy wszelkich starań, aby na nie odpowiedzieć.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector