Otwarta beta jest już dostępna

Od tamtego czasu przeszliśmy długą drogę w ciągu dwóch miesięcy uruchomiliśmy COFI na KuCoin. To była jeszcze dłuższa podróż, odkąd uruchomiliśmy nasz kanał Telegram późnym latem 2017 roku.

Mimo że jest to nasza pierwsza publiczna wersja produktu, nie jest to pełnoprawna premiera platformy – to tylko pierwsze wyjście z bloków w wyścigu o zbudowanie platformy, która będzie pierwszym miejscem docelowym w przepływie pracy każdego inwestora kryptowalutowego.

To, co widzisz na CoinFi.com, to początkowe ramy, które szybko rozwijamy. Tak jak zgodnie z naszą mapą drogową, najważniejsze funkcje platformy są jeszcze przed nami. Zdajemy sobie również sprawę, że w tej chwili nadal występują błędy – zapewniamy, że będziemy nieustannie naprawiać i polerować platformę. Celem tej miękkiej wersji beta jest rozpoczęcie zbierania opinii i danych użytkowników w miarę wprowadzania nowych funkcji w nadchodzących tygodniach i miesiącach.

Na razie omówimy niektóre funkcje, które są już dostępne, i omówimy, co ma nadejść.

Strony monet

Strony monet CoinFi są już dostępne! Są to ogólnodostępne strony, na których wyświetlane są różne dane dotyczące monet oraz wiadomości zmieniające się na rynku. Każdy będzie miał dostęp do tych stron, nawet jeśli nie są posiadaczami tokenów COFI. W najbliższych tygodniach udostępnimy wiele 100% bezpłatnych funkcji, co pozwoli nam agresywnie promować i zwiększać grono odbiorców.

Wraz z wprowadzaniem podstawowych funkcji dostępu w drugim i trzecim kwartale, które wymagają obstawiania, pierwsi zwolennicy CoinFi, tacy jak Ty, skorzystają na wzroście naszej bazy użytkowników.

Kanały wiadomości zmieniające się na rynku

Jedną z głównych cech tych stron z monetami jest nakładanie się aktualności rynkowych na wykresy cenowe, jak opisano w białej księdze.

W tej chwili tylko 13 najlepszych monet zawiera kanały informacyjne, a proces filtrowania, którego używamy do wyświetlania odpowiednich wiadomości z rynku, jest nadal udoskonalany.

Pod koniec kwietnia / na początku maja udostępnimy wersję 2.0 naszego kanału informacyjnego poruszającego rynek, który będzie obsługiwał cały świat monet i projektów ICO. Wraz z wprowadzaniem kanału wiadomości będziemy nadal ulepszać naszą klasyfikację wiadomości i proces filtrowania, aby wyświetlać tylko najbardziej odpowiednie, poruszające się w czasie rzeczywistym wiadomości dotyczące każdej monety..

Strony ICO Coin

Nasza baza monet obejmuje również projekty ICO. Śledzimy projekty od ich powstania do wystawiania na aukcji i nie tylko – daje nam to wiele możliwości przeprowadzenia analizy danych, która nie byłaby dostępna, gdybyśmy śledzili ICO i wymieniane monety osobno.

Po przejściu przez proces ICO sami dogłębnie rozumiemy wyzwania stojące przed inwestorami ICO. Opracowujemy innowacyjne wskaźniki i wizualizacje – niektóre z nich zostaną wdrożone w najbliższych tygodniach – aby zapewnić inwestorom ICO lepszy wgląd w projekty, w które inwestują ciężko zarobione pieniądze.

Naszym celem jest zapewnienie przejrzystości w przestrzeni, w której jest ona bardzo potrzebna.


Dodatkowo gromadzimy recenzje / oceny influencerów w naszej bazie danych – pomyśl o tej funkcji jak o Zgniłe pomidory dla ICO.

Nasza baza danych influencerów jest wciąż zapełniana, ale spodziewamy się, że w ciągu następnego tygodnia będzie kompletna w 90%. W zakresie korzystania z naszego produktu i przekazywania opinii polegamy w dużej mierze na naszych super fanach, takich jak Ty, więc jeśli zauważysz błędy w istniejących danych, możesz przesłać błąd danych / prośbę o aktualizację za pomocą ten formularz tutaj.

I oczywiście śledzenie tych danych dotyczących influencerów pozwoli nam skorelować indywidualne rekomendacje dotyczące influencerów z wydajnością cenową – więcej na ten temat w przyszłości.

Co będziemy wprowadzać w nadchodzących tygodniach

Jak wspomnieliśmy w ostatniej aktualizacji postępu, 6 kwietnia to wersja miękka. Za kulisami wciąż trwają prace nad rozwojem, ale ta wersja pozwala nam zająć się cyklem rozwoju skoncentrowanym na kliencie. W przyszłości będziemy stale wprowadzać nowe funkcje.

Innowacyjne metryki tokena & Wizualizacje

Wspomnieliśmy o kilku aktualizacjach temu, że pozyskujemy dane z łańcucha blokowego Ethereum, zarówno do celów badawczych, jak i do tworzenia nowych przełomowych funkcji, które zapewnią nowy wymiar analizy inwestorom kryptowalutowym.

Publiczne łańcuchy bloków są niesamowitym źródłem danych finansowych. Każda transakcja finansowa, która kiedykolwiek miała miejsce w sieciach Bitcoin / Ethereum, jest dostępna do analizy dla każdego na świecie mającego połączenie z Internetem.

Blockchain składa się z ogromnych ilości surowych danych na poziomie protokołu – częstotliwości transakcji, kwot transakcji itp., Ale nadal istnieje znaczna ilość danych spoza łańcucha wymaganych do zapewnienia koloru, którego potrzebuje każdy inwestor kryptowalutowy. Jak przewidzieć, czy adres należy do giełdy, wieloryba, syndykatu, a nawet schematu Ponzi?

Wyciąganie praktycznych spostrzeżeń z tego skarbca tego publicznego, niezmiennego, ale chaotycznego źródła danych to trudny problem – taki, który z niecierpliwością czekamy na rozwiązanie.

Pierwsza generacja tych wizualizacji i metryk zostanie wprowadzona do wersji beta w nadchodzących tygodniach. W miarę gromadzenia opinii użytkowników i postępu naszej analizy będziemy nadal wprowadzać więcej wizualizacji i nowych wskaźników opartych na danych łańcucha blokowego Ethereum.

Budowanie firmy zajmującej się danymi w przestrzeni blockchain to ekscytujący czas. Jeśli jesteś utalentowanym analitykiem danych, który jest pasjonatem kryptowalut, szukamy kogoś takiego jak Ty, który dołączy do naszego zespołu data science i pomoże nam uczynić z danych supermocarstwo dla CoinFi.

Sygnały arbitrażowe

W ciągu trzech i pół miesiąca, odkąd opublikowaliśmy ten film o arbitrażu kryptograficznym, nastąpił zalew funduszy instytucjonalnych i indywidualnych traderów budujących własne boty, aby wykorzystać arbitraż kryptograficzny. Możliwości, które jeszcze kilka miesięcy temu były tak powszechne, że można było nimi handlować ręcznie, szybko się zamykają.

Mimo to, niektóre z naszych sygnałów arbitrażowych są praktycznie gotowe do produkcji i wkrótce je udostępnimy, wraz z materiałami edukacyjnymi pokazującymi, jak możesz wykorzystać. Sygnały te będą dostępne tylko dla użytkowników z białej listy, którzy postawili na podstawowy poziom dostępu.

Warto jednak zauważyć, że jako gra długoterminowa, arbitraż kryptograficzny jest wyścigiem zbrojeń o sumie zerowej, w którym wygrywają dobrze skapitalizowane fundusze o przewadze strategicznej i technologicznej.

Pozwól nam wiedzieć co myślisz

Jeśli masz dla nas ogólne uwagi lub sugestie, możesz skorzystać z ten formularz tutaj. Należy jednak unikać sugerowania funkcji, które już są na naszej mapie drogowej.

Jeśli chcesz poinformować nas o brakującym / nieprawidłowym fragmencie danych, możesz użyć ten formularz tutaj.

Jeśli nadal to czytasz, wszyscy w CoinFi doceniamy Twoje dotychczasowe wsparcie, które pomogło nam w realizacji naszej misji, polegającej na wprowadzeniu inteligencji handlowej kalibru Wall Street do łańcucha bloków..

Ten projekt nie zaszedłby tak daleko bez Ciebie, ale to wciąż dopiero początek!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map