ENIGMA CATALYST Przegląd i analiza ICO

Recenzja Enigma Catalyst ICORecenzja Enigma Catalyst ICO

Cześć chłopaki,

Kontynuując naszą serię recenzji ICO, przedstawiamy jeden z najgorętszych tematów ICO w rozmowach, Enigma Catalyst. Smacznego!

O firmie

Założona przez grupę absolwentów MIT, Enigma Project Company to amerykański start-up, który odnosi sukcesy na rynku bezpiecznego udostępniania danych, a teraz ogłosił niedawno swój projekt „Catalyst”. Stymulowany przez szybki rozwój i eksplozję kryptowalut, projekt katalizatora można dobrze zdefiniować jako pierwsze podium inwestycyjne, które pozwala inwestorom kształtować, testować i wdrażać mikro-fundusze kryptograficzne. W rzeczywistości, z pomocą katalizatora, programiści będą mogli nie tylko uzyskać dostęp do zdecentralizowanego rynku danych Enigmy, ale mogą również skorzystać z pomocy w tworzeniu i wdrażaniu nowych strategii. W rzeczywistości nie będzie błędem wspomnieć, że Catalyst jest pierwszą aplikacją umieszczoną na szczycie protokołu enigmy.

Recenzja Enigma Catalyst ICO

„Catalyst to platforma dla handlowców kryptowalut, kuratorów danych, programistów i inwestorów. Handlowcy opracowują potężne strategie ilościowe, korzystając ze zbiorów danych opracowanych przez społeczność, a inwestorzy lokują kapitał w najlepszych traderów i strategie. Zasadniczo Catalyst umożliwia każdemu zbudowanie własnego funduszu hedgingowego kryptowalut ”.

Chociaż większość może sądzić, że jest odwrotnie, handel algorytmiczny i uczenie maszynowe zdecydowanie sprawiają problemy w zarządzaniu inwestycjami. Mówiąc wprost, tradycyjna branża zarządzania aktywami polegała na zachowaniu tajemnicy i nieprzejrzystości, jednak teraz sytuacja się zmienia. W rzeczywistości rozsądne byłoby stwierdzenie, że tradycyjne metody zarządzania aktywami nie rządzą już światem, a raczej zostały zakwestionowane przez swobodniejszy dostęp do danych finansowych, który odniósł sukces, umożliwiając ekspansję metod venture typu crowdfunding.

W rzeczywistości, aby dodać więcej na liście, nawet blokady są szybko rozrywane na kawałki, które istniały podczas wchodzenia do handlu algorytmicznego, a nowe możliwości inwestycyjne są oferowane rosnącej społeczności deweloperów, kwantów, handlowców i inwestorów..

Podążając za stale rosnącym popytem na kryptowaluty, zespół Enigma Catalyst uważa, że ​​istnieje również wzrost interesujących możliwości. Aby upewnić się, że te możliwości są wykorzystywane w najlepszy sposób, Catalyst daje szansę połączenia się z giełdami kryptowalut w połączony, zdecentralizowany system, który został zaprojektowany jako celowy i prosty sposób uzyskiwania i kontrolowania funduszy.

Mówiąc słowami zespołu: „Głównym celem naszej platformy jest służenie jako punkt kompleksowej obsługi programistom (lub handlowcom ilościowym), którzy są zainteresowani opracowywaniem strategii handlowych, które działają w rozwijającej się dziedzinie rynków kryptograficznych”.

W przeciwieństwie do większości zautomatyzowanych systemów transakcyjnych, Catalyst nie poprzestaje na tym, ponieważ jego założyciele zdecydowali się również obsługiwać fundusze inwestycyjne. Co więcej, podczas gdy ten projekt można porównać z poprzednimi projektami, takimi jak Malenport, Catalyst obiecuje zapewnić lepszy czas przetwarzania i lepszą jakość transakcji. Podsumowując, nie będzie błędem stwierdzenie, że dzięki nowym strategiom handlowym Catalyst cieszy się nieograniczonym polem konkurencji, nad którym można pracować..

Badania rynku

Wszyscy wiemy, że handel algorytmiczny był używany od dawna, zarówno na dojrzałym rynku finansowym, jak i na amatorskim rynku kryptowalut. I tak jak nie jest łatwo wybrać strategie, tak samo tworzenie algorytmów jest trudne. Jednak przemysł od zawsze starał się służyć rekomendowanymi rozwiązaniami, które pomagają programistom nawet przy podstawowej wiedzy przy tworzeniu algorytmów. Cóż, Catalyst jest tutaj, aby sam służyć takim rozwiązaniom. W rzeczywistości ten projekt opiera się głównie na Quantopian, co oznacza, że ​​to samo może działać jako pomost między handlem kryptowalutami a podejściem kwantopijnym.


Charakterystyka techniczna platformy – projekt jest zdecentralizowanym protokołem wymiany obsługującym międzyłańcuchowe wymiany atomowe.

Czas na ocenę!

  • Profil zespołu

Tor Bair – Head of Growth and Marketing MIT Sloan MBA | Były trader opcji i data @ Snapchat, TOR zarządza rozwojem i marketingiem projektu.

Guy Zyskind – Twórca Enigmy i badacz Blockchain / Multi-party Computation. Wcześniej Guy spędził ponad 10 lat w branży oprogramowania, w tym na stanowisku CTO w Endor, spółce spin-off MIT. Facet posiada MAS z MIT Media Lab.

Czy Kisagun– Były konsultant stał się przedsiębiorcą w przestrzeni blockchain. Może spędzić 3 lata pracując w McKinsey & Firma specjalizująca się w bankowości i finansach, posiada tytuł MBA w MIT Sloan School of Business.

Victor Grau Serrat – Starszy Inżynier Oprogramowania – MIT D-Lab | Ponad 15 lat rozwoju oprogramowania

Podział środków zebranych w ramach sprzedaży tokenów zostanie zebrany w inteligentnym kontrakcie i zostanie wykorzystany w następujący sposób:

60% na rozwój produktów i technologii

15% na badania nad blockchainem

10% na operacje

10% na cele marketingowe

5% na koszty prawne i administracyjne

Enigma Catalyst ICORecenzja Enigma Catalyst ICO

  • Model biznesowy

Wizją Enigmy jest stworzenie zdecentralizowanego rynku danych i zrewolucjonizowanie sposobu, w jaki dane są udostępniane, agregowane i monetyzowane. W XXI wieku najcenniejszą walutą są dane. Obecnie jednak jest zmonopolizowany w rękach nielicznych. Facebook i Google zbudowały kapitalizację rynkową na poziomie 1 tys. Dolarów dzięki gromadzeniu i monetyzacji danych użytkowników. Są też firmy takie jak Bloomberg i Reuters, obie z przychodami + 10 mld dolarów, które zostały zbudowane głównie na agregacji danych finansowych. Zespół Catalyst buduje infrastrukturę zdecentralizowanego, bezpiecznego, otwartego rynku danych i wprowadza Catalyst jako pierwszą aplikację zbudowaną na bazie tej infrastruktury. Platforma Catalyst umożliwia każdemu założenie swojego kryptowalutowego funduszu inwestycyjnego przy użyciu naszych danych, testów historycznych i narzędzi badawczych. Zapewni to początkowe zapotrzebowanie na ich rynek danych, a kuratorzy danych zapewnią podaż, tworząc i licencjonując zestawy danych premium do użytku społeczności.

  • Mechanizm tokenów

Oparte na Ethereum i dystrybuowane przez inteligentną umowę tokeny służą do uzyskiwania dostępu do źródeł danych na rynku. Tokeny przepływają od odbiorców danych do dostawców danych. Konsumenci danych to handlowcy ilościowi, którzy chcą uzyskać dostęp do źródeł danych, aby uzyskać przewagę w konkursach Catalyst lub w rzeczywistym handlu nad konkurencją. Ich potencjał zarobkowy jest bezpośrednio skorelowany z liczbą zużytych tokenów. Tworzy to motywację do konsumowania tokenów ECAT

Funkcja i użyteczność tokena

Podstawowy: ECAT służy do dostępu do źródeł danych na zdecentralizowanym Rynek danych Enigma Catalyst. Płatność jest na poziomie subskrypcji.

Wtórne: tokeny ECAT są wykorzystywane jako zachęty do rozwoju i zapewniania stabilności sieci.

Tokeny ECAT służą do tworzenia popytu na rynku danych: tokeny nagród są dostarczane kwantom z wygrywającymi strategiami. To zachęca więcej kwantów do wejścia na platformę i wykorzystania danych w celu udoskonalenia swoich strategii i uzyskania przewagi.

  • Bezpieczeństwo

Podczas gdy zespół Catalyst polega na inteligentnych kontraktach i niezależnych audytach bezpieczeństwa, zapytani o pozorne, dostrzegane lub rzeczywiste ryzyko regulacyjne powiedziano nam, że „Nasz token jest tokenem użytkowym opartym na naszym radcy prawnym (Cooley – Patrick Murck, Marco Santoni)” opinia. Cooley to jedna z najbardziej renomowanych firm w branży. Zamierzamy przestrzegać wszystkich wytycznych regulacyjnych ”.

Audyty zewnętrzne i wewnętrzne – zgodnie z rozmową z członkami zespołu planują 1 lub 2 niezależne audyty swoich inteligentnych kontraktów.

  • Akceptacja społeczności

Dzięki regularnym blogom i bezpośredniej komunikacji z inwestorami i poszukiwaczami informacji poprzez slack i telegram, jesteśmy całkiem pewni, że zespół z powodzeniem zbudował społeczność wokół swojego projektu. Mówiąc słowami zespołu „Obecnie mamy silną społeczność i bazę użytkowników naszego produktu – nasz Slack jest aktywny i rośnie (obecnie ponad 900 użytkowników) i mamy dostępną wersję alfa na żywo pod adresem www.enigma.co/catalyst z ponad 1500 rejestracjami i pobraniami ”.

  • Nasze podejście do projektu

Niewątpliwie Catalyst można wymienić jako projekt, który został wprowadzony w odpowiednim momencie. To samo zapewnia rozwiązanie dla obecnych obowiązków i zasad branży blockchain, które sprawiają, że ten projekt jest pożądany. Również podczas gdy doświadczeni członkowie zespołu, zaawansowane technologicznie rozwiązania i wdrażanie projektów można określić jako plusy tego samego, brak planu finansowego jest czymś, co należy wziąć pod uwagę również w sekcji negatywnej..

Średnia ocena: 8/10

Aby uzyskać więcej pytań, skontaktuj się z:

Zespół redakcyjny CoinGape pod adresem [e-mail chroniony]

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector