PROJEKT ROOT: Przegląd ICO

Root Project ICO Project SzczegółyRoot Project ICO Project Szczegóły

Świat kryptowalut jest na najwyższym poziomie i brak prawdziwej analizy, zanim może doprowadzić do utraty ciężko zarobionych aktywów.

Jesteśmy w CoinGape jesteśmy zobowiązani do dostarczania Ci wszystkich informacji o nadchodzących i trwających ICO, które pomogą Ci w podejmowaniu lepszych decyzji dotyczących Twojej inwestycji. Dlatego w tym wydaniu przedstawiamy przegląd ICO projektu ROOT. Miłej przejażdżki!

Przegląd ICO Root Project:

Współzałożona przez dr Nicholasa Adamsa sędziego i Chrisa Place’a (odpowiednio ekonomistę politycznego i stypendystę AY Combinator Fellow), ta organizacja non-profit przeszła niedawno kamień milowy, stając się najbardziej popularną i odnoszącą największe sukcesy pre-ICO, która została zamknięta w ostatni piątek (10 lipca). 2017 do 28 lipca 2017). Jednak to, co zrobiło na nas większe wrażenie, to fakt, że współzałożyciele trzymają dla siebie zero tokenów, w zasadzie poza rozsądną pensją, nic więcej nie trafi na konto współzałożycieli, co jest nowe i dość niesamowite..

Co próbuje rozwiązać Root Project:

Jak dowiedzieliśmy się od członków zespołu, RootProject nie jest decyzją impulsywną, a raczej wynikiem nocnych dyskusji i ciągłych dialogów dotyczących metod, które muszą zastosować, co pomoże im w zapewnieniu organizacji non-profit pozycji stojącej bez utraty jego tożsamość w świecie kryptowalut organizacji nastawionych na zysk. W końcu, choć dla zespołu ważne było wymyślenie modelu pracy dla tego projektu, doskonale zdawali sobie sprawę, że to samo pomoże na zawsze zmienić ekonomię organizacji non-profit.

Root Project dotyczy strukturyzacji organizacji non-profit, której podstawową działalnością byłyby bardziej programy pracy przeciwko bezdomnym.

W rzeczywistości zespół opiera projekt na udanych amerykańskich programach polityki miejskiej, takich jak Albuquerque i NM, a nawet ma dane, aby udowodnić, że te projekty, w które weszli, są całkiem udane..

Zasadniczo jedynym powodem umieszczenia tego projektu na platformie finansowania społecznościowego jest nic innego jak przekonanie, że ludzie lub duże instytucje mogą finansować projekty, które ich zdaniem mogą zmienić społeczeństwo..

Chociaż członkowie zespołu upewnili się, że darowizny, które otrzymują, można odliczyć od podatku (to wielka sprawa zgodnie z amerykańskim prawem podatkowym), jednak darowizny, które zostaną otrzymane na ulepszenia biznesowe, nie będą podlegać odliczeniu od podatku.

Krótko mówiąc, jak możemy wywnioskować z informacji podanych powyżej, Root Project zdecydowanie różni się od wszystkich różnych organizacji charytatywnych, które są obecnie w toku, ponieważ podczas gdy inni inicjatorzy projektu mogą ukończyć projekt, Root Project wierzy w powierzenie zadania pracy osobom narażonym ludzie tacy sami nie tylko pomogą im w zdobywaniu doświadczenia, ale także w zdobywaniu zarobków.

Jednak nie będzie błędem stwierdzenie, że token ROOTS został zaprojektowany z myślą o dwóch celach

· Aby wygenerować prawy cykl rozwoju, który łączy wartość aktywów i ewolucję instytucjonalną (chroniąc organizację przed spadającymi wstrząsami ceny aktywów, utrzymując wieloletni budżet funkcjonalny w USD).


· Aby zmniejszyć nieprzewidywalność i połączenia z aktywami kryptograficznymi, które mają być zatrzymane w tych samych kolekcjach deponentów, co tokeny ROOTS.

Zrozummy, jak planują zwiększyć popyt na żetony.

  • Wynagrodzenie z finansowania społecznościowego – zasadniczo od darowizny na dany projekt zostanie pobrana opłata w wysokości 10%, która jest następnie wykorzystywana do zakupu tokenów w formacie otwartego rynku.
  • Składka na fundusz emerytalny – przygotowywana w formie tokena ROOTS, który jest pozyskiwany na otwartym rynku, wsparcie funduszu emerytalnego jest sponsorowane podobnie jak reszta projektów ze składek crowdfundingowych na konkretny projekt.
  • Potężne kontrakty ze zorganizowanymi dostawcami – czy to zamiar czynienia dobra, czy też planowanie pozytywnego PR – oba obejmują niewielki procent dolarów przeznaczanych na kupowanie i spalanie tokenów.

Teraz czas na ocenę!

● Zespół odpowiedzialny za Root Project

Dzięki ich biegłości w wyjaśnianiu projektu prostym językiem angielskim jesteśmy całkiem przekonani, że ludzie zaangażowani w Root Project posiadają wiedzę niezbędną do prowadzenia czegoś tak dużego i wydajnego. Jednak zawsze wierzymy w dostarczenie naszemu czytelnikowi podstawowych informacji o członkach zespołu, które pomogą im nie tylko lepiej poznać produkt, ale pomogą im przewidzieć jego przyszły rozwój. Poniżej przedstawiamy kilka podstawowych faktów związanych z zespołem Root Project.

root project ico TeamZespół Root Project ICO

Anton Kraminkin- Dyrektor ds. Rozwoju – ekonomista i początkowo zwolennik Blockchain – współpracował z Oliverem Wyman (znaną międzynarodową firmą konsultingową w zakresie zarządzania), Anton ukończył studia na wydziale ekonomii na Uniwersytecie w Warwick (Wielka Brytania) i wkrótce planuje rozpocząć studia magisterskie na kierunku społecznym. nauka z University of Chicago.

Chris Place – Współzałożyciel – z tytułem licencjata (z wyróżnieniem) w dziedzinie wzornictwa przemysłowego, Chris jest współzałożycielem firmy Prepd i członkiem Y Combinatory. Ponadto Prepd osiągnął sprzedaż przekraczającą 5 milionów dolarów w ciągu 1,5 roku pod jego nadzorem. Dzięki doświadczeniu w pracy z nagradzanym projektantem na światowych markach, Chris ma doświadczenie marketingowe zarówno w tradycyjnym, jak i początkowym środowisku..

Dr Nicholas Adams Judge – współzałożyciel – ekonomista polityczny z Bostonu, obecnie mieszkający w Nowym Jorku, Nick w 2013 roku uzyskał tytuł doktora na Wydziale Nauk Politycznych Uniwersytetu Wisconsin Madison. Przed założeniem i budową Wander + Nick pracował z analitykami rewolucji jako programista Big Data

Dr Ashley Hooper – Doradca – mieszkająca w San Francisco Ashley ukończyła doktorat na wydziale ekonomii Uniwersytetu Kalifornijskiego w San Diego. Wchodząc na stanowisko starszego ekonomisty w Keystone Strategy, Ashley pracowała jako szef badań CRE i CMBS w Deutsche Bank.

Zac Filan – Główny inżynier oprogramowania – posiadając tytuł magistra i licencjata w dziedzinie informatyki, Zac pracuje jako główny inżynier oprogramowania w firmie Allscripts, a także spędził ponad dwie dekady na stanowiskach inżynieryjnych (mniej więcej połowę tego czasu w IBM).

Alex Bazhanau –Główny inżynier Ethereum – pracował dla Adform jako inżynier oprogramowania zaplecza, Alex został zatrudniony przez IBM do pomocy przy tworzeniu aplikacji na Hyperledger (dla Afryki). Dzięki MS w dziedzinie informatyki Alex zajmuje stanowisko programisty inteligentnych kontraktów w RootProject.

● Biały papier

Ponieważ niektóre inteligentne kontrakty są już na stronie projektu w GitHubie, według zespołu projektowego część kodu podmiotu finansującego społecznościowe jest nadal lokalna. Również zapytani o cel tokena powiedziano nam, że –

· To samo ma na celu zachęcenie do zdecentralizowanego zarządzania i umożliwienie sprzężenia zwrotnego.

· Aby działać jako składnik aktywów funduszu emerytalnego

· Aby umożliwić szybką skalowalność w obszarze, w którym problemem jest skalowalność.

· Stworzenie płynności dla ROOTS, które będą przedmiotem obrotu na głównych giełdach po ICO

● Akceptacja społeczności

Chociaż jesteśmy pewni, że mając ponad 1000 członków na zwolnieniu, zespołowi Root Project zdecydowanie udaje się zbudować społeczność wokół swojego pomysłu. Nie chcieliśmy jednak przegapić szansy, aby dowiedzieć się więcej o projekcie od samego zespołu. Stąd, gdy zapytano nas, powiedziano nam, że nie tylko udaje im się pomóc inwestorom zrozumieć produkt, ale także zebrać 260% całkowitej kolekcji, którą planowali do sprzedaży przed ICO..

Nasze podejście do projektu

Zdecydowanie omawiany przez nas pomysł ma potencjał, mimo wszystko zapewnia ludziom nie tylko płace i ratuje ich przed brutalnym cierpieniem, ale także pomaga im w zdobywaniu doświadczenia zawodowego, a także na przyszłe możliwości. Ale chociaż to wszystko jest dobre, trudno jest osiągnąć coś tak dużego, dopóki organizacja nie otrzyma zasobów, a dla tego projektu wejście w świat kryptowalut będzie miało to samo. Dlatego zespół wprowadził token o nazwie ROOTS, który inwestorzy mogą kupić. Chcielibyśmy również podkreślić, że token ROOTS został zaprojektowany tak, aby zyskiwał na wartości z upływem czasu. Zatem RootProject nie jest organizacją charytatywną – jest platformą łączącą interesy inwestorów i ubogich.

przegląd ICO projektu głównegoOceny ICO Root Project

Średnia ocena: 9/10

Możesz także zasubskrybować nasz kanał Steemit https://steemit.com/@coingape

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector