Przegląd Eligma ICO, ocena i pełna analiza

Recenzja Eligma ICO

Zakupy online przeżywają gwałtowny wzrost, ale istnieje kilka problemów w tym sektorze, które kolidują z tradycyjnymi zakupami detalicznymi. Dzisiaj zamierzamy ocenić ICO, które ma na celu celowanie w te elementy, tj. Odkrywanie, zakup, śledzenie i odsprzedaż za pomocą sztucznej inteligencji i technologii blockchain. Eligma ICO łączy biznes z blockchainem, aby stworzyć modułową platformę handlową, która pomoże użytkownikom zaoszczędzić czas, przekształcając każde gospodarstwo domowe w biznes, umożliwiając użytkownikom sprzedaż używanych produktów na bezpiecznym i przejrzystym rynku wtórnym. Zanurzmy się w naszym przeglądzie Eligma ICO!

Ważne daty:

Początek Token Crowdsale: 17 kwietnia 2018 r

Koniec tokenów Crowdsale: 08 maja 2018 r

Całkowita podaż tokenów: 500 000 000

Dostępny na sprzedaż: 300 000 000

Twarda czapka: 34,180 ETH

Miękka czapka: ETH w równowartości 3 000 000 USD

Cena £: 1 ELI = 0,1 USD

Sprzedawane w przedsprzedaży: 14550 ETH podniesione

Akceptuje: ETH

Eligma: oparta na sztucznej inteligencji i blockchain platforma handlu kognitywnego

Eligma ICO to projekt oparty na blockchain, który wykorzystuje sztuczną inteligencję, aby zapewnić lepsze wrażenia z zakupów. Mając na celu rozwiązanie problemów identycznych zarówno z zakupami online, jak i tradycyjnymi usługami detalicznymi, pomoże ludziom odkrywać, kupować, śledzić i odsprzedawać produkty online.

Trzy główne aspekty tego projektu to odkrywanie, inwentaryzacja i lojalność, co pozwala mu pracować jako osobisty agent handlowy. Zapewnia rozwiązanie w jednym miejscu, w którym możesz robić zakupy w dowolnym sklepie internetowym na świecie, sprawdzać wartość przedmiotów i znać najlepszy czas na ich odsprzedaż.

Oferuje również ujednolicone konto zakupowe, które umożliwia płacenie w kryptowalutach. Poprzez decentralizację Eligma planuje przenieść rynek online na wyższy poziom.

„Eligma ICO ma na celu przekształcenie każdego gospodarstwa domowego w biznes”.

Teraz czas na ocenę!!!

 • Gładka & opracowanie oparte na badaniach

Eligma oferuje Whitepaper, Lightpaper i one-page, które zawierają wystarczające szczegółowe informacje na temat dynamicznie rozwijającej się branży e-commerce, problemów występujących w tym sektorze oraz rozwiązania, które próbuje osiągnąć Eligma. W artykule skupiono się przede wszystkim na analizie rynku i funkcjonalności platformy.

Jeśli chodzi o prototyp, firma ma dostęp do proof-of-concept w serwisie GitHub. Chociaż firmie brakuje MVP, podanie kodów z pewnością działa na jej korzyść.

Budżetowanie środków na sprzedaż tokenów

Firma zapewnia krystalicznie przejrzysty obraz budżetowania funduszy typu crowdsale. Fundusze zostaną rozdysponowane w trzech fazach, po 8 milionów dolarów każdy mianowicie. Faza rozwoju, faza skalowania i faza marketingu.

8 milionów dolarów w fazie rozwoju zostanie rozdysponowane w następujący sposób: 70% zostanie przeznaczone na koszty rozwoju technicznego, 10% na nietechniczny rozwój produktu, 10% pokryje koszty dodania nowych sklepów internetowych, a 5% sfinansuje pierwszą fazę marketingową oraz pozostałe 5% na bieżące operacje.

Faza skalowania obejmuje 25% środków na pokrycie kosztów sprzedaży bezpośredniej do grupy docelowej, 15% zostanie przeznaczone na negocjacje partnerskie, a kolejne 15% pokryje globalne kampanie PR. Duża część, tj. 45%, przyczyni się do trwającej globalnej kampanii reklamowej mającej na celu zwiększenie bazy danych użytkowników.

Ostatnia faza marketingowa będzie miała 30% na rozwój techniczny, a 10% na nietechniczne koszty rozwoju produktu. Na negocjacje partnerstwa zostanie wykorzystane 10% środków, 15% zostanie przeznaczone na dodatkowe wydatki, 10% na zwykłą działalność, a pozostałe 25% sfinansuje wydatki marketingowe.

 • Duży zespół do ambitnego projektu

Eligma ICO ma duży zespół składający się z 26 osób oprócz 3 założycieli i doradców. Ich rozległy zespół składa się z dyrektora ds. Technologii, dyrektora operacyjnego, dyrektora ds. Bezpieczeństwa, głównego inżyniera uczenia maszynowego, programistów blockchain, konsultantów biznesowych blockchain, programisty biznesowego, projektanta, eksperta UX / UI, marketingu & komunikacja, twórca treści i konsultanci, konsultant ds. mediów społecznościowych i twórcy produktów.

Eligma ICOZespół – ELIGMA ICO

Dejan Roljic – Założyciel & CEO, Dejan zaczyna jako przedsiębiorca, który założył ABC Accelerator, który zainwestował w ponad 80 start-upów na całym świecie.

Matej Gregorcic – Współzałożyciel, Jest założycielem agencji marketingowej i specjalizuje się w planowaniu strategicznym i przywództwie. Matej był ostatnio zaangażowany w udaną sprzedaż żetonów Viberate.

Joze Mermal – Współzałożyciel, Joze zarządza firmą BTC od 1993 roku, a później założył BTC City, które jest jednym z największych centrów handlowo-rekreacyjno-rozrywkowych w Europie..

Ogólnie rzecz biorąc, mają duży i zgrany zespół, który ma duże doświadczenie, które z pewnością napędza tak ambitny projekt.

Wzmacniacz: Z nazwami takimi jak Microsoft, Cisco, BTC, Spartan, ABC Accelerator, IceCat, Viberate, AmaZix i Netix jako partnerami, Eligma z pewnością ma dobre wsparcie.

Eligma ICO SzczegółyEligma ICO Szczegóły

 • Model biznesowy

Platforma Eligma ma własny token ELI, który jest ustawiony na 0,10 USD. Token może być używany do wielu rzeczy, takich jak robienie zakupów na platformie Eligma, korzystanie z jej różnych usług, takich jak „łowca produktów” i usługa escrow. Za pomocą tokena ELI można również reklamować się na platformie, dokonywać zakupów u handlowców i realizować sprzedaż towarów.

Tokeny ELI będą również nagradzane użytkownikom w scenariuszach, w których użytkownik utworzy posty w mediach społecznościowych i listy życzeń Eligma, kupuje od zarejestrowanych sprzedawców i podejmuje określone działania na platformie, takie jak przesyłanie paragonów, polecanie nowych użytkowników i dodawanie informacji profilowych między innymi.

 • Technologia wspierająca: Blockchain oparty na Ethereum

Eligma to platforma zgodna z ERC20, która określa zasady i warunki inwestycji. Projekt ma białą listę i procedurę KYC, która wymaga od współautora ujawnienia swoich danych osobowych, które są obowiązkowe przez firmę.

ICO stawia również limit 0,1ETH jako minimalną inwestycję dla projektu, który akceptuje tylko ETH.

 • Odporność na sprzedaż kryptowalut

Projekt jest zarejestrowany w Słowenii i ze względu na ograniczenia prawne ogranicza sprzedaż tokenów w niektórych jurysdykcjach, takich jak Kanada, Singapur, Korea Południowa, Chiny i USA (w tym Portoryko, Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych lub inne terytoria USA).

Z całkowitej podaży 500 milionów tokenów 60 procent z tego, tj. 300 milionów, zostanie wykorzystanych na sprzedaż typu crowdsale. Zespół Eligma otrzyma 19 procent tych tokenów, które zostaną nabyte na okres 2 lat, a 5 procent zostanie przekazanych doradcom z 2-letnim okresem nabywania uprawnień. Przy 3-letnim okresie nabywania uprawnień wkład w wysokości 4% zostanie przekazany przyszłym partnerom, a pozostałe 12% pokryje rozwój społeczności i użytkowników, którzy nie mają okresu nabywania uprawnień.  

Środki bezpieczeństwa: Projekt położył szczególny nacisk na bezpieczeństwo, wdrażając wielowarstwowe zabezpieczenia w celu zapobiegania kradzieży tożsamości i oszustwom internetowym. Będąc skargą dotyczącą RODO, dodatkowo daje swoim użytkownikom kontrolę nad własnymi informacjami, umożliwiając im usunięcie ich danych osobowych za pomocą jednego kliknięcia. Dla bezpieczeństwa płatności kryptowalutowych środki zostaną podzielone na portfele gorące i zimne.

Zespół ma również dobry 11-osobowy zespół znanych doradców, takich jak między innymi Charlie Shrem, Hermann Eul, Nick Zaharias, Jeff Arrillaga, Sunny Saini i Mark Plesko..

 • Dobra akceptacja społeczności

Duży zespół z dużym praktycznym doświadczeniem z pewnością opowiada się za tym projektem. Dzięki dołączonym linkom do profilu Linkedin można łatwo poznać ich talent i doświadczenie zawodowe, chociaż trochę trudno jest zbadać członków zespołu poza założycielami i dobrze znanymi doradcami, co może być nieco zniechęcające dla ludzi.

Od Facebooka, Twittera, LinkedIn, YouTube do BitcoinTalk, Medium i GitHub, projekt jest szeroko obecny w mediach społecznościowych. Ma również dobre wsparcie w Telegramie z ponad 8500 członkami.

Eligma ICOEligma ICO – Oceny

Średnia ocena: 8.05 / 10

 • Mapa drogowa

Etap projektu:

Eligma ICO jest na bardzo wczesnym etapie swojego planu działania. Obecnie, w fazie publicznej crowdsale, firma nie uruchomiła jeszcze platformy MVP, która ma się ukazać w sierpniu, czyli za 3 miesiące..

Główne płotki:

Mapa drogowa projektu stawia pierwszy kwartał 2021 roku jako czas uruchomienia całego projektu, tj. „Globalnego zunifikowanego konta zakupowego z bramką płatności kryptograficznych”. Ostateczny przedział czasowy jest zbyt odległy, co mogłoby zniechęcić inwestorów.

Uwaga dla inwestorów

Eligma ICO ma solidny pomysł na ulepszenie zakupów, który ma dobry przypadek użycia i jeśli zostanie dobrze wykonany, może okazać się wielkim sukcesem. Bez wątpienia projekt ma rozbudowany zespół profesjonalnych ekspertów, który jest podstawą udanego projektu. Ponadto zespół pracował nad produktywnymi projektami, takimi jak Viberate, które dodają wartości do tego projektu, mając jednocześnie BTC city jako partnera, który ułatwi funkcjonalność przypadków użycia Eligmy. Jednak firma powinna była najpierw popracować nad MVP, a następnie wejść na rynek z crowdsale, ale posiadanie proof-of-concept na GitHub sprawia, że ​​brak działającego prototypu jest nieco strawny. Teraz wszystko sprowadza się do realizacji, jeśli Eligma z sukcesem zrealizuje pomysł, projekt może przekształcić cały scenariusz zakupów online.

Metodologia

Aby ocenić ICO, postępujemy zgodnie z listą parametrów, które są w zasadzie KPI (Kluczowymi wskaźnikami wydajności) projektu, a mianowicie:

 • Biały papier – Dostępność kodu lub prototypu, podział środków, portfel na sprzedaż społecznościową
 • Profil zespołu – Siła i reputacja zespołu
 • Model biznesowy – Problem rozwiązany, cel & użyteczność tokena i model ekonomiczny
 • Technologia nośna – Infrastruktura Blockchain, przejrzystość terminów & warunki i oprogramowanie tokenu
 • Odporność na sprzedaż kryptowalut – Włączenie, dystrybucja tokenów, ryzyko prawne i aspekt bezpieczeństwa
 • Akceptacja przez społeczność – Przejrzystość & częstotliwość komunikacji i obecność w mediach społecznościowych

Zadając właściwe pytania, zachowujemy integralność i żywotność naszego Przegląd ICO stosując metodę oceny opartą na krytyczności danego czynnika. Na przykład elementy takie jak użyteczność tokenów i podział funduszy miały największe znaczenie, podczas gdy reputacja członków zespołu i plan przyciągnięcia bazy użytkowników są średnio krytyczne.

Mamy zespół solidnych profesjonalistów, którzy oceniają projekty ICO w całkowicie bezstronny sposób.

Chcesz, aby Twoje ICO zostało sprawdzone przez Coingape? Daj nam znać

Uwaga: Coingape publikuje recenzje projektów ICO wyłącznie w celach informacyjnych. To nie jest zaproszenie do inwestycji. Podejmując decyzje inwestycyjne, dokonaj indywidualnej oceny i skonsultuj się z doradcą.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me