Przegląd i pełna analiza DIGIPULSE ICO

Cześć chłopaki! Jeśli jesteś wielbicielem świata kryptowalut, na pewno słyszałeś o ICO i jeśli jesteś jednym z tych, którzy nieustannie poszukują wielkiego ethereum lub bitcoinów, jesteś we właściwym miejscu! Więc dzisiaj Coingape zespół przeprowadzi Cię przez jeden z zakończonych sukcesem biegów DigiPulse ICO. Chociaż nie istnieją żadne pisemne standardy dotyczące ważenia ICO, postaramy się przeanalizować to ICO pod kątem niektórych parametrów wybranych przez ekspertów, aby zapewnić jasny obraz.

Przegląd Digipulse ICO

Jeśli martwisz się utratą swoich zasobów cyfrowych lub jeśli przeszkadzają Ci myśli o przekazaniu ich prawowitym spadkobiercom, to jest to jedna ocena ICO, której nie możesz pominąć.

kryptowaluty odnieśli sukces w budowaniu dla siebie sceny pokazowej w ciągu ostatniej dekady i chociaż te (kryptowaluty) służą jako bliskie wygodnym opcjom inwestycyjnym dla inwestorów nowej ery, działają one nienagannie, jeśli chodzi o tworzenie aktywów dla przyszłych pokoleń. Istnieje jednak poważny problem, którego większość nie omawia, a mianowicie przekazanie jego spadku prawowitemu spadkobiercy.

DigiPulse jest tutaj, aby rozwiązać dokładnie ten twój problem. Zasadniczo, chociaż jako pierwsi zajmą się kwestiami przejęć, zaplanowali, aby upewnić się, że Twoje zasoby cyfrowe dotrą do ich prawowitych spadkobierców, konfigurując infrastrukturę, nad którą pracują, aby przekształcić ją w standard branży kryptograficznej dla przyszłych pokoleń. chodź.

Co DigiPulse próbuje rozwiązać

Po wprowadzeniu blockchain i Bitcoin w 2009 roku minęło trochę czasu, zanim ludzie zaakceptowali to samo. Ale teraz sytuacja się zmieniła, ponieważ to właśnie te kryptowaluty odgrywają rolę głównych opcji inwestycyjnych w obecnych scenariuszach. Jednak, jak zostaliśmy przedstawieni, te kryptowaluty mają w sobie wady, a ta, którą rozwiązuje zespół DigiPulse, to nic innego jak wada przejęcia, na którą, jeśli właściciel zasobu cyfrowego (portfela cyfrowego) nie jest w stanie w celu uzyskania dostępu do tego samego z powodu śmierci lub nawet w przypadku utraty pamięci, aktywa te pozostaną u wybranego usługodawcy przez okres określony w warunkach umowy, a po tym czasie te aktywa zostaną zwrócone do stanu zarejestrowana firma.

Model biznesowy – Z opłatą abonamentową pobieraną miesięcznie lub rocznie (token DGP lub waluty fiducjarne są płatne) podstawa DigiPulse działa na platformie SaaS. Jeśli jednak użytkownik wybierze opcję uiszczenia opłaty za pomocą tokena DGP, zapłaciłby o 50% mniej za ten sam przedział czasowy w porównaniu z walutą fiducjarną. Chociaż jesteśmy pewni, że ten krok zespołu DigiPulse pomoże w podniesieniu rozpoznawalności monety, to samo zmotywuje również ludzi do wydobywania tokena w celu skorzystania z usług za darmo.

Technologia DigiPulse – Użytkownik będzie sam decydował, z jaką integracją chce połączyć swoje konto i jaką metodę ma śledzić jego aktywność (nawet okres bezczynności, który spowoduje wysłanie danych). Platforma automatycznie ustala status użytkownika ze wszystkimi trzema aplikacjami, aplikacją komputerową, integracjami internetowymi i aplikacją mobilną.

Następuje przeniesienie aktywów – Dzięki możliwości weryfikacji z identyfikatorem użytkownika i bez niego, DigiPulse zapewnia, że ​​użytkownicy (którzy zdecydowali się zalogować bez identyfikatora) mogą zapewnić transfer zasobów do wybranej strony trzeciej, działając jako wykonawca cyfrowy. Natomiast jeśli użytkownik zdecyduje się zalogować za pomocą identyfikatora, informacje zostaną bezpośrednio przekazane spadkobiercy przy wsparciu informacji dostarczonych przez pierwotnego posiadacza aktywów.

Użytkownik DigiPulse może wybrać jedną z dwóch opcji dla każdego skarbca i ta sama zostanie zachowana w tajemnicy, co oznacza, że ​​nikt nie uzyska żadnych informacji poza posiadaczem aktywów lub spadkobiercą (po utworzeniu skarbca). Jeśli jednak budujesz obraz, że ten proces jest o wiele mniej złożony, niż myślisz, to się mylisz. Po osiągnięciu okresu bezczynności DigiPulse rozpoczyna proces znajdowania miejsca pobytu posiadacza konta, po potwierdzeniu, że spadkobierca musi zostać umieszczony na tej pozycji, stosuje się jeden z trzech scenariuszy w zależności od powiązanego typu integracji.

Stan projektu 

• Dzięki opracowanej platformie DigiPulse oczekuje na wersję beta, która jest zaplanowana po kilku miesiącach od zakończenia pierwszej oferty monet.

• Aplikacja na smartfony jest gotowa i czeka na wydanie w sklepach z aplikacjami.


• DigiPulse, zespół planuje ustawić poziom bezpieczeństwa PCI DSS wraz z odpowiednią certyfikacją. PCI DSS to powszechnie stosowany typ certyfikacji przez banki i inne branże finansowe, które wymagają silnej ochrony audytowej i PII (dane osobowe).

• W trakcie gromadzenia zespołu profesjonalistów specjalizujących się w dziedzinie IT, prawa i kryptowalut

• Pozyskanie pierwszych usług partnerskich – Coinbase 2 z siedzibą w San Francisco (dostawca portfela kryptowalut umożliwił DigiPulse transfer aktywów o wartości do 50 000 USD w imieniu użytkownika)

• Zapoczątkowany na Łotwie w 2016 r. (Przez „APNIKA”), podstawowa koncepcja projektu pochodzi od Dmitrija Dementiewa-Dedelisa, który posiada dogłębną wiedzę techniczną i psychologiczną na temat pozyskiwania funduszy.

• DigiPulse nie będzie mieć depozytu – DigiPulse uważa, że ​​depozyt nie dodaje żadnej dodatkowej warstwy wiarygodności, a raczej sam staje się zbędny.

• Podczas crowdsale środki trafią do kontraktu, a następnie zostaną przeniesione do portfela multisig

• Szczegółowy podział zebranych środków został wyjaśniony na stronie internetowej oraz w białej księdze

Teraz czas na ocenę!

  1. Zespół stojący za Digipulse

Niewątpliwie ten zespół, o którym zamierzamy porozmawiać, wierzy w właściwą komunikację, ponieważ nie tylko był w stanie wyjaśnić swój produkt w najprostszy możliwy sposób, ale także pomógł w zrozumieniu jego potrzeb. Poproszony o wyjaśnienie w najprostszych możliwych słowach Normunds wyjaśnił ten projekt jako „cyfrową ostatnią wolę”.

W rzeczywistości, kiedy zapytano ich, co mają do powiedzenia na temat swojego zespołu, Normunds powiedział nam, że „chociaż zespół jest nowy na„ scenie ”kryptowalut, ale pochodzimy ze scen start-upów i bankowości, które znane są z posiadania najciężej pracujący ludzie. To, czego brakuje nam w bezpośredniej reputacji, pokrywamy, ciężko pracując nad naszym celem i tworząc tę ​​usługę ”.

Przegląd Digipulse ICOPrzegląd Digipulse ICO

Dmitry Dementyev-Dedelis, Współzałożyciel & CTO – z zamiarem zdobycia lepszej wiedzy na temat zachowań ludzi Dmitry obecnie kieruje swoim niestacjonarnym tytułem licencjata. z zakresu psychologii. Naprawdę wierzy, że to pokolenie żyje połowę swojego życia online, utrzymując i generując zasoby cyfrowe i nie ma wątpliwości, że nadchodzące (pokolenie) wyda więcej. Dlatego bardzo ważne jest, aby te aktywa były nie tylko zabezpieczone, ale również przekazane ich prawowitym spadkobiercom. Pracując w sektorze pozyskiwania funduszy dla uniwersytetów, Dmitry zdobył wiedzę i umiejętności łączenia dwóch światów (zachowania w świecie rzeczywistym i sfery cyfrowej). Napisałem również umowy dotyczące wydawania tokenów i rzeczywiste oprogramowanie do wydawania tokenów.

Normunds Kvilis, współzałożyciel & CEO – z tytułem magistra ekonomii i doświadczeniem zawodowym jako analityk w wiodącym skandynawskim banku, gdzie zajmował się najlepszymi możliwościami inwestycyjnymi i analizą rynków finansowych. Normunds zawsze trzymał kryptowaluty na swojej liście priorytetów. I to jest powód, dla którego jest w stanie zrozumieć problemy i pracować nad rozwiązaniami.

2. Dostępność prototypu lub kodu – zgodnie z tym, co poznaliśmy dzięki Normunds, mają oni prototyp platformy stojącej za usługą w fazie alfa. Obecnie koncentrują się na ICO, a programista pisze kod inteligentnego kontraktu, który ma zostać udostępniony społeczności do przeglądu w ciągu najbliższych kilku dni.

Jest bardzo niewiele przypadków, w których możemy powiedzieć, że wyjaśniono nam produkt w najbardziej zilustrowany sposób, jednak ten zespół robi to samo. Gdy zapytaliśmy ich, czy pomysł, nad którym pracują, jest wart zainwestowania, Normunds powiedział nam: „Po pierwsze, uruchomi usługę, której brakuje w tej branży. Każdy jest pochłonięty pogoni za zyskami, ale to jest prawdziwy problem, którym należy się zająć – planujemy dobrze go rozwinąć. Po drugie, ponieważ ekspozycja naszej usługi i baza użytkowników rośnie, więcej monet będzie dostępnych i wykorzystanych do opłacenia naszej usługi.

Przegląd Digipulse ICOPrzegląd Digipulse ICO

Ogólny lub ogólnikowy – zespół w żaden sposób nie ograniczył, kto może uczestniczyć. Mówiąc prościej, pracują nad tym projektem, aby pomóc społeczności. Zgadzają się jednak z faktem, że chociaż nie będzie to idealne rozwiązanie dla wszystkich, chcą zapewnić jak najlepsze wrażenia tym, którzy widzą wartość w przekazywaniu swoich aktywów.

Podczas gdy planują skontaktować się z istniejącymi notariuszami i brokerami ubezpieczeniowymi, którzy mają już ustaloną bazę klientów i współpracują z nimi. DigiPulse ma również drugi plan działania, który zbliża się do usług cyfrowych i oferuje partnerstwa (jak w przypadku coinbase). Jeśli chodzi o zespół, ICO zapewniłoby im wystarczającą dźwignię (wsparcie społeczności), aby powiedzieć, że postrzegają to jako wzajemną poprawę istniejącego problemu.

3. Przeznaczenie tokena – Celem tokena jest pomoc zespołowi w zrozumieniu, kto wniósł wkład i działa również jako wstęp do ich puli monet. Krótko mówiąc, tokeny działają jak klucz, który umożliwia użytkownikowi dostęp do monet DigiPulse.

Na przykład, jeśli poczujesz potrzebę korzystania z usługi DigiPulse, możesz z niej skorzystać, płacąc opłatę abonamentową, ale jeśli wpłaciłeś wcześniej, zyskasz monety (jeśli będziesz mieć token) i w ten sposób zarobisz tylko jedną płatność na początku.

• Wszelkie nadwyżki monet można sprzedać na giełdach w celu uzyskania dodatkowego dochodu.

• Token zapewni również funkcję „pasywnego wydobywania”, która pozwoli ludziom uzyskać proporcjonalny udział monet ze zbiorczej puli wydobywczej, bez konieczności ich rzeczywistego wydobywania.

4. Model ekonomiczny – kiedy poproszono nas o opisanie realnego modelu ekonomicznego, który za tym stoi, Normunds powiedział nam: „nasza usługa jest używana dla dwóch typów klientów: tych, którzy brali udział w ICO i tych, którzy tego nie robili. Zacznę więc od tego drugiego. Ludzie mogą subskrybować naszą usługę za pomocą walut fiducjarnych i kryptowalut (miesięczna, roczna subskrypcja). W tym przypadku generujemy zysk, który jest dalej wykorzystywany do napędzania rozwoju i działalności firmy.

Zatem im większe zapotrzebowanie na usługę, tym więcej monet zostanie wydobytych. A ponieważ są używane jako środek płatniczy, w końcu wrócą do DigiPulse, który z kolei będzie mógł regulować ogólną ilość monet objętych regulacją za pomocą giełd ”.

Pozorne postrzegane lub rzeczywiste ryzyko regulacyjne – jedno z głównych zagrożeń dotyczy Stanów Zjednoczonych i amerykańskiej ustawy o papierach wartościowych z 1933 r. Niedawno SEC ogłosiła, że ​​ICO podlegają postanowieniom ustawy o papierach wartościowych i dlatego DigiPulse nie może zaoferować ich ICO obywatelom USA. To jest pozorne i prawdziwe. Ryzyko polega na tym, że inne kraje mogą pójść w ich ślady.

5. Budowanie społeczności

Dzięki regularnemu zapisywaniu się do newslettera i wsparciu na Bitcointalks, łatwo jest powiedzieć, że ten zespół odnosi sukcesy w budowaniu społeczności wokół swojego produktu.

Nasze podejście do projektu

Doręczenie rozwiązania problemu to jeden aspekt, jednak upewnienie się, że użytkownik jest w stanie zrozumieć to samo i rozmazać jego właściwości, jest zupełnie inne. Zespół DigiPulse ciężko pracuje, aby upewnić się, że nie tylko ludzie znający się na technologii rozumieją, co dzieje się w świecie kryptowalut, ale wszyscy muszą mieć tę samą wiedzę.

Przegląd Digipulse ICOPrzegląd Digipulse ICO

Średnia ocena: 9/10

Możesz również subskrybować nasz kanał medium pod adresem https://medium.com/@coingape

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector