Przegląd, ocena i pełna analiza CryptoProfile ICO

Oszustwa, ostra konkurencja i brak funduszy zmusiły wiele obiecujących projektów ICO do wycofania się z biznesu w ciągu ostatnich kilku lat. Projekt CryptoProfile ICO ma na celu współpracę z ICO i inwestorami, oferując skonsolidowany rynek zrzutów lotniczych i kampanii ICO. Dzięki platformie ICO zobaczą, jak ich tokeny zyskają popularność na całym świecie, podczas gdy inwestorzy skorzystają ze zrzutów lotniczych i innych nagród.

CryptoProfile: ekosystem, w którym wszyscy korzystają

CryptoProfile nie jest Twoją zwykłą witryną airdrop. To oparty na blockchain ekosystem, którego celem jest stymulowanie zainteresowania nowymi, innowacyjnymi projektami ICO. Ich biznesplan jest prosty. Nowe ICO, które chce się zaangażować, płaci 100 000 $ na marketing.

CryptoProfile ICO blokuje tokenów CryptoProfile (CP) o wartości 100 000 USD w inteligentnym kontrakcie na sześć miesięcy. Rozpoczyna się kampania marketingowa, aby uczynić nowe ICO popularnym. CryptoProfile będzie również wymagać 10% ICO klienta w przypadku zrzutów lotniczych. Kiedy ICO klienta jest wystarczająco popularne i zostaje notowane na uznanej giełdzie bitcoin, tokeny CP o wartości 100 000 USD przechowywane w inteligentnym kontrakcie są im uwalniane.

Zarejestrowani członkowie platformy CryptoProfile stale otrzymują airdropy od ICO, które współpracują z CryptoProfile. Są opłacane za pomocą tokenów CP, które są zgodne z ERC20.

  • Szczegółowy raport

CryptoProfile szczegółowo opisuje swój ekosystem w 59-stronicowym dokumencie. Wszystkie najważniejsze szczegóły dotyczące projektu i tego, w jaki sposób CryptoProfile planuje, aby jego ekosystem odniósł sukces, są precyzyjnie wyjaśnione. Ilustracje, obrazy i diagramy dodatkowo przedstawiają jasne szczegóły dotyczące programów zrzutów lotniczych CryptoProfile i systemów dzielenia się przychodami.

Zgodnie z propozycją wartości CryptoProfile, inwestorzy, ICO, łowcy nagród i pisarze współpracują – i wszyscy odnoszą korzyści. Jedyną kwalifikacją jest posiadanie tokenów CP i aktywny udział w projektach społecznościowych.

Jak każdy szanowany raport, CryptoProfile zawiera szczegółowe zestawienie sposobu wykorzystania zebranych środków. 18,6% środków zostanie wykorzystanych jako opłaty za ofertę, jeśli startup osiągnie tylko miękki limit w wysokości 1,2 miliona dolarów. Zespół udostępniający treści na platformie otrzyma 14,5%, a zespół marketingowy 14,3%. Sprzedaż otrzyma 10,1%, a pozostałe działy podzielą się pozostałą kwotą. Dalsze szczegóły są również podane na temat tego, w jaki sposób środki zostaną wykorzystane, jeśli CryptoProfile osiągnie swój Hard Cap w wysokości 30,46 mln USD.

CryptoProfile ICO Explainer Video pokazuje, JAK TO DZIAŁA

Globalny profil zespołu

Zespół CryptoProfile składa się z siedmiu członków. Sześciu z nich to współzałożyciele, a siódmy będzie pełnił funkcję Dyrektora ds. Globalnego Rozwoju Biznesu w startupie. W firmie nie ma doradców, a CryptoProfile twierdzi, że ich nie potrzebuje, ponieważ ICO będą współpracować z CryptoProfile, który będzie składał się z ekspertów i doradców z różnych nisz.

  • Max Ng—pełniąc funkcję dyrektora zarządzającego firmy, Max jest jednym z sześciu współzałożycieli projektu. Posiada doświadczenie w marketingu korporacyjnym i zarządzaniu marką. Jest także pedagogiem, rolę, którą pełnił, odkąd dowiedział się o kryptowalutach.
  • Alan Lew—CTO, a także współzałożyciel. Alan może pochwalić się rozległą wiedzą na temat tworzenia stron internetowych dla małych przedsiębiorstw. Jego głównym atutem jest umiejętność pokierowania startupami do kontaktu z konsumentami i odpowiedniego pozycjonowania ich bran.
  • Jaclyn Lim Zastępca dyrektora zarządzającego, współzałożyciel. Jest seryjnym przedsiębiorcą, który prowadził kilka start-upów, ma duże doświadczenie w koordynowaniu i terminowym wdrażaniu strategii administracyjnych. Jej umiejętności menedżerskie obejmują zarządzanie treścią, nawiązywanie nowych relacji z klientami, zarządzanie procesami transakcyjnymi oraz zapewnianie wsparcia marketingowego obecnym i potencjalnym klientom.
  • Charles Ram Sprzedaż & Dyrektor marketingu, współzałożyciel. Był byłym agentem „Pools as Lottery” w Singapurze, z którym był zaangażowany przez ponad 30 lat. Jest także właścicielem „Goshcomfort” przez 23 lata i otrzymał liczne nagrody od Spirit of Enterprise. Ponieważ zawsze miał talent do marketingu, uczęszczał na wiele kursów z tej samej dziedziny i dwa lata temu rozpoczął inwestycje w kryptowaluty.

Zespół CryptoProfileZespół CryptoProfile

Silne strony

  • Lukratywny potencjał rynkowy:

Rynek kryptowalut jest jedną z najszybciej rozwijających się branż na świecie, nawet w okresie bessy przez resztę 2018 roku. Choć technologia blockchain była niestabilna, początki technologii blockchain przyciągnęły wiele osób w kosmosie, a kapitalizacja rynkowa ogólnego rynku kryptowalut przekraczające 150 miliardów dolarów.


  • Nowatorski model ekonomiczny:

CryptoProfile to jeden z niewielu projektów, który próbuje ulepszyć mechanizm airdropping, który jest unikalny dla rynku kryptowalut. Zapewniając, że wszyscy interesariusze w procesie marketingowym ICO są wyrównani finansowo i na dłuższą metę, dodaje to silnej wartości do ich natywnych tokenów, CP.

  • Mechanizm należytej staranności:

Platforma CryptoProfile zapewnia, że ​​na pokładzie są tylko wiarygodne projekty. Projekty będą oceniane przy użyciu ścisłego standardu, który obejmuje ich potencjalną żywotność, wskaźniki technologiczne, siłę zespołu i użyteczność tokenów. To pozytywny punkt, ponieważ wiarygodność platformy CryptoProfile jest tak silna, jak wiarygodność poszczególnych projektów ICO w ekosystemie.

Model biznesowy: token CP

CryptoProfile nie planuje czerpać żadnych zysków z marketingowych ICO na swojej platformie. Jeśli już, firma zwróci 100% osiągniętych zysków. Aby zarabiać pieniądze, start-up marketingowy ICO wykorzysta wzrost tokenów CP.

Ekosystem CryptoProfile będzie zasilany tokenami CP. Niezależnie od tego, czy jest to nowe ICO, które chce swoich usług marketingowych, czy też inwestorzy airdrop – posiadanie CP jest wymogiem ekosystemu. Członkowie zespołu, w tym pracownicy, otrzymają część tokenów CP. Wraz z rozwojem ekosystemu mogą je sprzedawać z zyskiem.

Cryptoprofiel Business modalPrzegląd CryptoProfile ICO & Analiza

Technologia wspierająca: Uruchomienie sieci Testnet

CryptoProfile jest wspierany przez blockchain Ethereum. Działa jako zdecentralizowana aplikacja i jest zasilana przez inteligentne kontrakty i tokeny ERC. Projekty nie będą jednak trwać jako dApp. Po uruchomieniu projektu firma przejdzie na mainnet. Dodadzą również usługę bezpośredniego zakupu tokenów CP, bez polegania na jednej giełdzie.

Odporność na kryptowaluty

Weryfikacja KYC będzie ważnym krokiem podczas dołączania i dokonywania zakupów w ekosystemie CryptoProfile. Inwestorzy pochodzący z krajów takich jak Chiny, w których ICO są legalne, również nie są akceptowani na platformie.

Dystrybucja tokenów

Oboje CryptoProfile strona internetowa i Biała Księga szczegółowo wyjaśniają, w jaki sposób startup planuje dystrybucję swoich tokenów. Największa część zostanie rozprowadzona w ramach prywatnej sprzedaży, przedsprzedaży i 2 etapów kampanii ICO.

W trzech fazach CryptoProfile uwolni 17,7% swoich tokenów na każdym etapie. Drużyna otrzyma 6,5%, a nagroda 10%. Główny etap ICO otrzyma 23,5%, podczas gdy Seed 1 otrzyma 2%. Wartość miękkiej czapki CryptoProfile szacuje się na 1,162 miliona dolarów, a twarda na 30 milionów dolarów.

Akceptacja przez społeczność

Pomimo tego, że jest to nowy projekt, CryptoProfile zgromadził już 1600 fanów na Reddicie. Na Facebooku grupa ma 6000 fanów, a jej kanał Telegram ma również kilka tysięcy użytkowników. Ich zespół twitterowy również jest bardzo aktywny, dzięki czemu projekt szybko zyskał popularność.

Mapa drogowa

  • Etap projektu

Na tym etapie CryptoProfile prowadzi kampanię crowdfundingową, aby zebrać fundusze na nadchodzący projekt. Stworzyli już profesjonalną witrynę internetową (swój MVP) i bramkę płatności dla inwestorów. Kolejnym etapem jest zbudowanie sieci testowej i miejmy nadzieję, że pierwszy zrzut zostanie wystrzelony w pierwszym kwartale 2019 roku.

Klasyfikacja Cryptoprofile ICOKlasyfikacja Cryptoprofile ICO

Uwaga dla inwestorów

CryptoProfile ma solidny biznesplan i wykwalifikowany zespół gotowy do przeniesienia go na wyższy poziom. Zespół pomógł już dziesiątkom ICO w marketingu. Jej nowy ekosystem to tylko dodatek do tego, z czego znana jest firma.

Przy setkach ICO ukazujących się każdego miesiąca, istnieje duży rynek do wykorzystania. Największym wyzwaniem, przed którym stoi CryptoProfile, jest skłonienie tych ICO do współpracy z nimi i wiary w ich pomysły. Gdy to nastąpi, projekt CryptoProfile ma ogromny potencjał.

Exshell Exchange i MUXE  zapewnia pełne wsparcie i jest finansowany w CryptoProfile ICO. Założycielami Exshell są były wiceprezes Huobi Raymond Shen i dyrektor ds. marketingu Hugo Hu.  Te 2 połączone zapewniają potężne wsparcie dla ExShell na rynku i technologii. Założycielem MUXE a Real Estate Blockchain Platform jest Jaimy de Vries.

CryptoProfile jest obecnie dostępny w 5 językach, a wkrótce będzie dostępnych więcej języków.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź witrynę CP: https://cryptoprofile.io

Połącz na Facebooku: https://www.facebook.com/cryptoprofile

Obserwuj na Twitterze: https://twitter.com/cryptoproglobal

Czat w telegramie: https://t.me/cryptoprofile

Pobierz najnowsze aktualizacje na Medium: https://medium.com/cryptoprofile

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector