Przegląd, ocena i pełna analiza YPTOSPACE ICO

W ciągu ostatnich kilku lat znaczna liczba ICO wpadła na pomysł budowy rewolucyjnych ekosystemów dla kryptowalut i zakończyła się niepowodzeniem. Czy YPTOSPACE jest inny? YPTOSPACE z siedzibą na Seszelach planuje uruchomienie cyfrowego rynku walutowego, sklepu internetowego, karty kryptograficznej, systemu bankowego, strony bukmacherskiej, bota handlowego i wielu innych usług.

YPTOSPACE: ekosystem finansowy oparty na Crypto

YPTOSPACE to ambitny projekt oparty na blockchain, który planuje zbudować ekosystem dla wszystkich głównych zastosowań kryptowalut. Korzystając z tokena firmy (YPTO), inwestorzy kryptowalutowi mogą handlować altcoinami i bitcoinami na wkrótce uruchomionej platformie handlowej. Będą również mieli dostęp do specjalnego bota handlowego, który automatyzuje wszystkie ich działania.

Mogą czytać wiadomości o kryptowalutach i wchodzić w interakcje z innymi inwestorami na stronie informacyjnej ekosystemu i na forach dyskusyjnych. Ci, którzy kochają treści przesyłane strumieniowo, otrzymają wiadomości na platformie YPTO TV, a inwestorzy otrzymają specjalną platformę do handlu pomysłami.

Unikalna platforma bankowa znana jako BankYPTO pomoże inwestorom projektu trzymać pieniądze na koncie zintegrowanym z wieloma portfelami. Będą również mogli wysyłać i odbierać pieniądze za pomocą walut fiducjarnych i większości kryptowalut.

Jak każdy nowoczesny bank, użytkownicy BankYPTO, a także osoby niebędące użytkownikami, będą miały dostęp do karty debetowej, która umożliwia zakupy i wypłacanie pieniędzy w dowolnych bankomatach na całym świecie. Właściciele kart doładują ją za pomocą kryptowalut, euro lub dolara amerykańskiego. Nadal w bankowości inwestorzy będą mieli dostęp do PayYPTO, aplikacji portfela elektronicznego, która umożliwia natychmiastowe wysyłanie i otrzymywanie środków za pomocą krypto lub FIAT.

Ostatnim elementem YPTOSPACE będzie witryna zakupów, na której ludzie będą kupować i sprzedawać różne produkty. Potraktujcie to jako platformę podobną do eBay – tyle tylko, że jest zasilana przez blockchain, a krypto jest standardową metodą płatności.

  • Szczegółowy raport

YPTOSPACE szczegółowo opisuje wszystkie aspekty swojego projektu w przejrzystym 31-stronicowym dokumencie. Zaczyna się od omówienia wszystkich branż, w których kryptowaluty zostały zakłócone, zanim zagłębimy się w ekosystem YPTOSPACE i sposób jego budowy.

Wszystko, co YPTOSPACE chce, aby wiedzieli inwestorzy, zostało inteligentnie udokumentowane. Główny cel ICO, jakim jest zbudowanie platformy, która łączy rzeczywiste usługi z blockchainem, został szczegółowo wyjaśniony. Zastosowania tokena ICO i wartość, jaką otrzymują z niego inwestorzy, są prawidłowo wymienione. Aspekty techniczne są wyjaśnione w jasnych i zwięzłych słowach. Co więcej, biała księga w profesjonalny sposób wyjaśnia usługi YPTOSPACE i wynikające z nich korzyści. Nie ma poczucia przesady i nierealistycznych obietnic.

Niestety, w białej księdze pominięto kluczowe szczegóły, które wielu inwestorów chciałoby poznać. Na przykład dokument twierdzi, że YPTOSPACE składa się z wykwalifikowanych członków zespołu, ale nie zawiera listy nazwisk żadnego członka zespołu.

Pomija również informacje o tym, jak zostaną wykorzystane zebrane środki. Biała księga wspomina, że ​​ICO ma na celu wydobycie 150 miliardów monet YPTO. 60% z nich jest już wstępnie wydobytych. 30% zostanie sprzedane podczas ICO, a pozostałe 30% zostanie zatrzymane przez YTPOSPACE. Ale poza tym nie wspomina się, na jakie cele zostaną przeznaczone pieniądze zebrane w fazie ICO.

Wideo YPTOSPACE ICO


Globalny profil zespołu

Wiele ICO udostępnia informacje o członkach swojego zespołu i ich referencjach. Z nieujawnionych powodów YPTOSPACE ujawnia tylko szczegóły dotyczące ich założyciela.

  • Gregory STOOS-Założyciel i prezes. Gregory ma doświadczenie w tworzeniu oprogramowania. Wcześniej założył kilka firm i zanim założył YPTOSPACE, pracował jako niezależny programista internetowy. Jego wykształcenie wiąże się również z informatyką, umiejętnościami, które, jak ma nadzieję, pomogą w jego rozpoczęciu zajmującym się kryptowalutą na globalne wyżyny.

Mocne strony YPTOSPACE

  • Udowodniono, że usługi docelowe działają w przestrzeni Blockchain

Chociaż blockchain jest reklamowany jako mający zdolność rozwiązywania szerokiego zakresu rzeczywistych problemów, w niektórych sektorach odniósł większy sukces niż w innych. YPTOSPACE jest ukierunkowany na wszystkie kluczowe obszary, w których blockchain odniósł sukces: bankowość, handel, hazard i zakupy online.

Jeśli ICO jest w stanie zbudować działający ekosystem oparty na łańcuchu bloków, istnieje duża szansa, że ​​projekt odniesie sukces we wszystkich sektorach, do których jest skierowany.

  • Wykorzystuje Blockchain

Cały ekosystem YPTOSPACE będzie oparty na łańcuchu bloków. To ważny bonus dla sukcesu każdej ICO. Od bezpieczeństwa po systemy płatności, projekt będzie zintegrowany i chroniony przez bezpieczny i niezmienny projekt blockchain.

  • Ogromny potencjał rynkowy

Wszystkie branże objęte programem YPTOSPACE to branże warte miliardy dolarów. Rynki bankowości internetowej i gier hazardowych rosną od momentu ich uruchomienia. Handel kryptowalutami jest gromadzony przez miliony, podczas gdy zakupy są globalną branżą od dziesięcioleci.

Zasadniczo ekosystem ma ogromny, gotowy rynek. Wszystko, co musi zrobić, to spełnić obietnice i odpowiednio promować swoje usługi, a wartość monety YPTO może gwałtownie wzrosnąć.

Model biznesowy: token YPTO

YPTOSPACE planuje czerpać zyski ze swojego ekosystemu, zatrzymując ułamek tokenów YPTO i pobierając niskie opłaty transakcyjne za niektóre swoje usługi. Mówiąc konkretnie, założyciele firmy będą posiadać 30% ze 150 miliardów tokenów YPTO. 45 miliardów tokenów zostanie sprzedanych podczas jego faz ICO, a pozostałe 40% zostanie wydobyte w późniejszym terminie.

Ekosystem firmy będzie zależał od tokenów YPTO przy prawie każdym zakupie. Niezależnie od tego, czy handluje na swoim rynku, czy konwertuje pieniądze w swoim banku, tokeny zostaną gdzieś użyte. Jeśli YPTOSPACE odniesie sukces, odniesie również sukces firmie. Jeśli upadnie, ucierpi firma i wszyscy inwestorzy tokena.

Aby projekt się powiódł, dział marketingu startupu prowadzi obecnie program poleceń, w ramach którego nagradzani są wszyscy, którzy popularyzują token YPTO. Zespół jest również aktywny w mediach społecznościowych, prowadząc regularne kampanie i inne metody promocyjne.

Technologia wspierająca: Uruchomiono sieć Testnet

YPTO będzie działać na ekosystemie blockchain zbudowanym od podstaw i zintegrowanym z tradycyjnymi programami. Startup wykorzysta blockchain do zabezpieczenia swojego ekosystemu i obsługi szybkich, niskich opłat.

Sieć główna firmy zostanie uruchomiona później. Zostanie zaprojektowany z myślą o łatwej ekspansji firmy, integracji wielu walut i giełdach międzyblokowych. Dzięki temu użytkownicy ekosystemu YPTO będą mogli efektywnie handlować kryptowalutami i kryptowalutami.

Odporność na kryptowaluty

Weryfikacja KYC jest obowiązkowa dla inwestorów do udziału w projekcie YPTOSPACE. Jednak są też korzyści z bycia wczesnym inwestorem. Ci, którzy kupią tokeny YPTO przed 25 marca, zapłacą tylko 0,01 USD za token. Inni inwestorzy zapłacą więcej. Inwestorzy mogą również zarobić więcej tokenów, uczestnicząc w programie poleceń.

Dystrybucja tokenów

YPTO wydobyło w tej chwili tylko 60% z szacowanych 150 miliardów tokenów. Chociaż nie pokazuje szczegółowo, w jaki sposób tokeny będą udostępniane, daje wskazówkę, w jaki sposób będą dystrybuowane. 30% wstępnie wydobytych tokenów zostanie zatrzymanych przez firmę, prawdopodobnie w celu udostępnienia ich pracownikom. Pozostałe 30% zostanie sprzedane w fazie ICO.

ICO nie mówi, jaki procent tokenów otrzymują jego doradcy i czy udziały członków zespołu zostaną zablokowane ze względów bezpieczeństwa. Wiele ICO udostępnia takie informacje ze względu na przejrzystość i zapewnienie inwestorów, że dyrektor generalny nie ucieknie po zakończeniu ICO.

Akceptacja społeczności

Projekt YPTOSPACE dopiero się uruchamia i obecnie promuje swoje usługi na platformach mediów społecznościowych. Wszyscy menedżerowie firmy na Facebooku, Twitterze, Instagramie i Telegramie są aktywni.

Mapa drogowa

  • Etap projektu

 Mają profesjonalną stronę internetową i białą księgę, która podziela ich wizję, od zakończenia ich usług zostało kilka kwartałów. W tej chwili firma jest na etapie ICO i planuje zwiększyć sztywny limit w wysokości 1,05 miliarda dolarów w ciągu czterech tygodni.

Dzięki kapitałowi firma uruchomi platformę mainnet w drugim kwartale 2019 roku. Platforma będzie obejmowała PayPTO, BetPTO, TradePTO i CardPTO. W trzecim kwartale uruchomi platformy czatów i pomysłów, a kolejne usługi pod koniec 2019 i w pierwszym kwartale 2020.

Uwaga dla inwestorów

YPTOSPACE to ambitny projekt, który łączy wiele usług, z których fani kryptowalut korzystają gdzie indziej. ICO niesie ze sobą obietnicę niższych opłat i zerowych opłat za notowania dla swoich handlowców i partnerów altcoinów.

Dzięki dodaniu kanałów medialnych, usług bukmacherskich i systemów bankowych, obsłudze wielu języków, YPTOSPACE wygląda na pomysł zbyt dobry, aby mógł się urzeczywistnić. Z czasem okaże się, czy ich agresywne cele staną się rzeczywistością, czy nie.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector