Przegląd protokołu Sentinel ICO i pełna analiza tokena UPP

Przegląd protokołu Sentinel ICO

Jednym z największych zagrożeń dnia dzisiejszego jest włamanie. Teraz, łącząc to ze światem kryptowalut, ryzyko, które posiada, jest zniechęcające. Zdecentralizowany charakter kryptowalut, który jest jego najlepszą cechą, ma również swoje wady. Brakuje odpowiedniego systemu ochrony przed zagrożeniami, który czyni kryptowaluty podatnymi na kradzieże, oszustwa i włamania. W tym miejscu pojawia się Sentinel Protocol, który planuje „przezwyciężyć wady decentralizacji poprzez przekształcenie jej w korzyści dla bezpieczeństwa”. Więc co to za projekt? Poznaj jego pełny potencjał dzięki naszemu kompleksowemu Przegląd protokołu Sentinel ICO!

Ważne szczegóły

Łączna liczba tokenów: 500 000 000

Dostępne do sprzedaży tokenów: 300 000 000 (60%)

Przedsprzedaż tokenów: 23 maja

Token Crowdsale: 27 maja

Cena tokena: 1 UPP = 0,16 USD (0,00020 ETH)

Protokół Sentinel: Ochrona przed włamaniami & oszustwa

Sentinel Protocol ICO ma na celu zbudowanie „crowdsourcingowej bazy danych o zagrożeniach w łańcuchu bloków, wykorzystując jej konsensus i system motywacyjny”.

Zespół wartowników obejmuje ekspertów ds. Bezpieczeństwa i organizacje, które wykorzystują moc decentralizacji do tworzenia bezpiecznego ekosystemu. Rozpoznając trzy główne kwestie związane z bezpieczeństwem, a mianowicie. narażenie na włamania, identyfikację napastników i odpowiedzialność za wyrządzone w ten sposób szkody, zespół opracował rozwiązanie.

Ta platforma analizy bezpieczeństwa chroni indywidualnych użytkowników kryptowalut i zabezpiecza giełdy kryptowalut, portfele i płatności dzięki swoim unikalnym funkcjom, w tym bazie danych reputacji zagrożeń, portfelowi bezpieczeństwa uczenia maszynowego i rozproszonej piaskownicy analizy złośliwego oprogramowania, jednocześnie nagradzając specjalistów ds. Bezpieczeństwa za ich wkład.

Teraz czas na ocenę!!!

 • Szczegółowy raport zawierający fundusze skoncentrowane na R.&re

Biała księga protokołu ICO Sentinel zawiera szczegółowy opis problemu, jakim są kwestie bezpieczeństwa związane z decentralizacją, wyspecjalizowane funkcje zabezpieczeń platformy i ekosystem protokołu Sentinel.

Firma tworzy swój portfel, czyli S-Wallet, który jest oparty na uczeniu maszynowym. Dzięki funkcjonalności oprogramowania antywirusowego S-wallet również aktywnie reaguje na nieznane zagrożenia.


Jeśli chodzi o prototyp, zespół pracuje nad nim, ale nie ma kodów dostępnych w GitHub, jak podano w FAQ na stronie internetowej, które stwierdza, że ​​kody zostaną udostępnione, ale niektóre nie zostaną opublikowane ze względów bezpieczeństwa.

Biała księga przedstawia największą część zebranych środków, tj. 50 procent zostanie przeznaczone na badania i rozwój. Wydatki na sprzęt w zakresie cyberbezpieczeństwa, operacje ogólne & administracyjno-księgowe, prawne & Sekcje ds. zgodności będą otrzymywały po 10 procent każdego z funduszy. Pozostałe 20 procent zostanie przeznaczone na sprzedaż & marketing obejmujący zarówno działania marketingowe online, jak i offline.

 • Profil zespołu z Singapuru

Zespół mówi o dobrej inspiracji dla tego projektu jako założyciel Uppsala Foundation, zespołu specjalistów ds. Bezpieczeństwa IT pracujących nad umożliwieniem zdecentralizowanego, ale połączonego świata kryptowalut. Patrick Kim ukradł swój 7218 Ether, co doprowadziło do tego pomysłu.

SENTINEL ICO – Zespół

Patrick Kim – Założyciel & Dyrektor generalny, Z dziesięcioletnim doświadczeniem w zakresie bezpieczeństwa sieci i architektury systemu, Patrick Kim założył Fundację Uppsala i pracował w Cisco, Palo Alto Networks i F5 Network. Konsultował się także z rządem i dużymi korporacjami, takimi jak Samsung.

HM Park – Współzałożyciel / szef operacyjny, Park ma wieloletnie doświadczenie w zakresie bezpieczeństwa IT, bezpieczeństwa fintech i uczenia maszynowego. Zaprojektował architekturę DB w banku KB i kierował globalnymi operacjami biznesowymi w F5 Networks i Darktrace.

John Kirch – Główny ewangelista, John Kirch, ma ponad 25 lat międzynarodowego doświadczenia w zakresie rozwiązań programowych, a wcześniej pracował w Softbank, Watchguard i Darktrace.

Dayeol Lee – Core Development, Lee jest w trakcie doktoratu. w dziedzinie bezpieczeństwa sprzętu i systemu, który zajął 3. miejsce w konkursie symulowanego hakowania podczas DEFCON 2010, największej na świecie konwencji hakerów. Symulował hacki dla przedsiębiorstw, rządów i witryn internetowych uniwersytetów.

Zespół składa się z ośmiu innych osób z działów projektantów, programistów, marketingu, finansów, bezpieczeństwa i wywiadu.

Protokół Sentinel ICO - SzczegółyProtokół Sentinel ICO – Szczegóły

 • Model biznesowy: token narzędziowy

Protokół Sentinel ma własną kryptowalutę o nazwie UPP, czyli Uppsala, która może być używana do płacenia za towary i usługi dostarczane przez platformę. Tokeny UPP mogą być również używane do korzystania z zaawansowanych funkcji bezpieczeństwa portfela, między innymi usług, takich jak ocena podatności, doradztwo i szczegółowe usługi w zakresie kryminalistyki cybernetycznej.

Aby zachęcić tych, którzy potrzebują pomocy i tych, którzy jej udzielają, pierwsi ofiarodawcy otrzymają większe zachęty. Ponadto początkowy wskaźnik inflacji zostanie również ustalony na poziomie od 3 do 7 procent rocznie, który będzie stopniowo obniżany do poziomu 0 procent wskaźnika inflacji. 30 procent dochodów UPP trafi do współtwórców społeczności.

 • Technologia nośna: blockchain ICON

Protokół Sentinel będzie korzystał z łańcucha bloków ICON, jednak zespół nie ma żadnego ze swoich specjalistów w dziedzinie blockchain. Projekt ma pełnoprawnego programistę i głównego programistę, ale nie posiadają oni żadnej wiedzy o blockchain jako takiej.

Dzięki jasnemu zestawowi warunków projekt jest zgodny ze środkami KYC i precyzuje minimalny / maksymalny limit wkładu, który wynosi 30-300 ETH. Rejestracja KYC jest niezbędnym krokiem zarówno w przypadku przedsprzedaży, jak i crowdsale, która wymaga podania adresu portfela Ethereum, który nie powinien być scentralizowanym adresem giełdowym. Ponadto w celu identyfikacji prawo jazdy jest niedopuszczalne, a dowód osobisty i paszport są uważane za ważne opcje.

 • Odporność na sprzedaż kryptowalut

Zarejestrowaną firmą jest Fundacja Uppsala z siedzibą w Singapurze, która stała się centrum ICO. Rząd pozytywnie odnosi się do zasad fintech i opodatkowania. W listopadzie 2017 r. Władze monetarne tego kraju wydały zestaw wytycznych dotyczących sprzedaży tokenów, zauważając, że nie regulują one walut cyfrowych, a raczej witają je jako innowację.

Biała księga wyraźnie stwierdza, że ​​ludzie z Chin i USA nie będą mogli uczestniczyć w tym ICO wraz z obywatelami krajów, w których udział w ICO jest ograniczony lub nieuprawniony.

Dystrybucja tokenów: Z łącznej liczby 500 000 000, 15 procent, czyli 75 milionów, zostanie przekazane Fundacji Uppsala, a kolejne 15 procent zostanie przeznaczone na rozwój biznesu. Pierwsi współpracownicy będą mieli 33,7 procent początkowego UPP, a 26,3 procent wszystkich tokenów trafi do współtwórców publicznych. Dystrybucja tokenów publicznych w wysokości 131 500 000 UPP jest dalej podzielona na publiczną przedsprzedaż (33,25%), crowdsale (28,7%), dostawców strategicznych (33,25%) i pre-sentinels (3,8%). 8 procent wszystkich tokenów zostanie przydzielonych do zarezerwowanego przydziału, podczas gdy pozostałe 2 procent zostanie przekazane tylko doradcom.

Jeśli chodzi o doradców, zespół składa się z 6 osób, a mianowicie. JH Kim, który zasiada w radzie fundacji ICON, Simon Kim, John Ng, Kenneth Oh, Hongzhuang Lim i Wong Lee Hong, który jest doradcą wykonawczym w Kyber Network.

Biorąc pod uwagę fakt, że Sentinel Protocol ICO jest platformą analizy bezpieczeństwa dla blockchain, bezpieczeństwo jest głównym czynnikiem tego całego projektu. Posiada trzy unikalne funkcje bezpieczeństwa, a mianowicie bazę danych reputacji zagrożeń (TRDB), zintegrowany portfel bezpieczeństwa z silnikiem uczenia maszynowego (ML) (S-Wallet) i rozproszoną piaskownicę analizy złośliwego oprogramowania (D-Sandbox), aby zapewnić bezpieczny ekosystem protokołu Sentinel.  

Akceptacja społeczna

Projekt Sentinel Protocol jest obecny na Facebooku, Twitterze, medium, Reddicie i YouTube. Ich kanał Telegram ma ponad 30 tysięcy członków, co jest dobrą liczbą. Chociaż mają na miejscu sekcję bloga, nie jest ona zbyt aktywna. Mówiąc o członkach zespołu, mają oni zaktualizowane pełne biografie i gotowe do analizy.

Sentinel Protocol ICO - OcenySentinel Protocol ICO – Oceny

Średnia ocena: 7,7 / 10

 • Mapa drogowa

Etap projektu:

 • Projekt rozpoczął się w styczniu tego roku, w którym to zwyciężył również w konkursie Kyber Network Developer’s Competition. Mapa drogowa przewiduje marsz na wydanie tokena, ale zarówno przedsprzedaż, jak i sprzedaż publiczna będą miały miejsce pod koniec maja.
 • Projekt podobno miał prototyp w sieci testnet, ale nie jest dostępny dla publiczności. Pokazali również swój prototyp na szczycie ICON. Zgodnie z harmonogramem, sieć główna zostanie uruchomiona w lipcu, a uczenie maszynowe i piaskownica zostaną uruchomione pod koniec tego roku.

Czerwone flagi:

 • Projekt nie wydał jeszcze żadnych ogłoszeń o partnerstwie, które są wymagane do jego skalowania. Sukces protokołu wartowniczego będzie zależał od giełd korzystających z protokołu i znowu nie było takich ogłoszeń o partnerstwach z giełdami.

Uwaga dla inwestorów

Wraz ze wzrostem liczby hacków i kradzieży kryptowalut, to ICO ma silne znaczenie. Jednak rynek wymaga większej świadomości i rozważenia koncepcji. Protokół Sentinel jest z pewnością potrzebą branży kryptograficznej w tamtym czasie. Projekt ma dobry zespół z wieloletnim doświadczeniem, ale brakuje mu odpowiedniego zespołu w Blockchain. Jeśli chodzi o prototyp, zespół już nad nim pracuje, ale na GitHubie jeszcze nie ma dostępnych kodów. Powiedziawszy, że firma już wspomniała o wrażliwym charakterze projektu, nie zostanie on całkowicie upubliczniony. Ogólnie jest to projekt z potencjałem i zgranym zespołem!

Metodologia

Aby ocenić ICO, postępujemy zgodnie z listą parametrów, które są w zasadzie KPI (Kluczowymi wskaźnikami wydajności) projektu, a mianowicie:

 • Biały papier – Dostępność kodu lub prototypu, podział środków, portfel na sprzedaż typu crowdsale
 • Profil zespołu – Siła i reputacja zespołu
 • Model biznesowy – Problem rozwiązany, cel & użyteczność tokena i model ekonomiczny
 • Technologia nośna – Infrastruktura Blockchain, przejrzystość terminów & warunki i oprogramowanie tokenu
 • Odporność na sprzedaż kryptowalut – Włączenie, dystrybucja tokenów, ryzyko prawne i aspekt bezpieczeństwa
 • Akceptacja społeczna – Przejrzystość & częstotliwość komunikacji i obecność w mediach społecznościowych

Zadając właściwe pytania, zachowujemy integralność i żywotność naszego Przegląd ICO stosując metodę oceny opartą na krytyczności danego czynnika. Na przykład elementy takie jak użyteczność tokenów i podział funduszy miały największe znaczenie, podczas gdy reputacja członków zespołu i plan przyciągnięcia bazy użytkowników są średnio krytyczne.

Mamy zespół solidnych profesjonalistów, którzy oceniają Projekty ICO w całkowicie bezstronny sposób.

Chcesz, aby Twoje ICO zostało sprawdzone przez Coingape? Daj nam znać

Uwaga: Coingape publikuje recenzje projektów ICO wyłącznie w celach informacyjnych. To nie jest zaproszenie do inwestycji. Podejmując decyzje inwestycyjne, dokonaj indywidualnej oceny i skonsultuj się z doradcą.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector