Przewodnik dla początkujących po kasynach Bitcoin 2021 – Jak zacząć grać!

Jeśli jesteś nowy w kasynach Bitcoin, jesteś we właściwym miejscu! To jest mój przewodnik, jak zacząć grać w mgnieniu oka – Przewodnik dla początkujących po kasynach Bitcoin 2021!

Przewodnik dla początkujących po kasynach bitcoin 2021

To jest przewodnik dla początkujących. Prawdopodobnie wiesz tylko coś o Bitcoin i chciałbyś wypróbować kasyna Bitcoin. Ale może być kilka rzeczy, które chciałbyś potwierdzić przed rozpoczęciem. Ten przewodnik zawiera wszystko, co musisz wiedzieć o kasynach Bitcoin, wyjaśnione krok po kroku:

 • Jak zdobyć Bitcoiny za pomocą bezpiecznej wymiany Bitcoin?
 • Jak wybrać portfel Bitcoin i przenieść Bitcoiny do swojego portfela?
 • Jak wybrać kasyno Bitcoin?
 • Jak zdeponować Bitcoiny w wybranym kasynie Bitcoin?
 • Jak wypłacić Bitcoiny z powrotem do portfela Bitcoin?

Witaj w moim przewodniku dla początkujących po kasynach Bitcoin 2020!

Witaj w moim przewodniku dla początkujących po kasynach Bitcoin 2020!

1. Wybór giełdy Bitcoin

Najpierw musisz zdobyć trochę Bitcoinów. Możesz wymienić swoje euro, dolary amerykańskie lub inne zwykłe waluty na Bitcoiny na giełdach Bitcoin online. Istnieje wiele różnych z nich, a niektóre z najpopularniejszych i najbezpieczniejszych są wymienione poniżej:

Osobiście korzystałem z Krakena i Bitstampa, ale Coinbase to również bardzo dobry wybór.

Coinbase została założona w 2012 roku i ma siedzibę w San Fransisco w USA. Coinbase akceptuje wszystkie karty debetowe i kredytowe. Możesz również przelać zwykłą walutę ze swojego konta bankowego. Coinbase akceptuje płatności SEPA na terenie UE. Osobiście nie mam doświadczenia z Coinbase, ale powinno działać bardzo dobrze zgodnie z opiniami na forach kryptowalutowych.

Giełda kryptowalut Coinbase.

Tak wygląda giełda kryptowalut Coinbase.

Kraken to także amerykańska giełda założona w 2011 roku. Po 2 latach testów i rozwoju, giełda została otwarta w 2013 roku. Kraken oferuje opcje wpłaty z przelewem bankowym lub przelewem za pośrednictwem płatności SWIFT lub SEPA. Kraken nie oferuje jednak wpłat kartą kredytową. Kraken ma świetne wsparcie dla wielu kryptowalut i ma bardzo niskie opłaty. Dlatego Kraken od dawna jest jedną z moich ulubionych giełd Bitcoin.

Giełda kryptowalut Kraken.

Giełdę kryptowalut Kraken można zobaczyć tutaj.


Bitstamp to giełda Bitcoin z siedzibą w Luksemburgu, Europie i Wielkiej Brytanii. Firma została założona w 2011 roku, więc Bitstamp ma również długą historię. Bitstamp obsługuje wszystkie karty kredytowe, międzynarodowe przelewy bankowe i przelewy bankowe SEPA w regionie UE. Użyłem również Bitstamp i ma naprawdę łatwy w użyciu interfejs, ponieważ nie obsługuje zbyt wielu różnych kryptowalut.

Giełda kryptowalut Bitstamp.

Tak wygląda giełda kryptowalut Bitstamp.

Następnie pokażę ci, jak zdobędziesz swoje pierwsze Bitcoiny z Bitstamp.

Jak kupić Bitcoiny z Bitstamp

Oto wszystkie kroki, które musisz wykonać, aby kupić Bitcoiny Bitstamp. Mimo że ten przykład dotyczy Bitstampa, fazy są bardzo podobne w przypadku korzystania z innych giełd Bitcoin, takich jak Coinbase lub Kraken.

Najpierw musisz utworzyć swoje konto w Bitstamp. Potrzebujesz adresu e-mail i hasła.

Po otwarciu konta i weryfikacji adresu e-mail poprzez kliknięcie znajdującego się tam linku musisz podać swoje dane osobowe. Bitstamp wymaga Twojego imienia i nazwiska, adresu i niektórych informacji KYC, takich jak zdjęcie dowodu osobistego lub paszportu.

Płatność kartą kredytową w Bitstamp

Najłatwiejszym sposobem na zdobycie Bitcoinów w Bitstamp jest zrobienie pliku Płatność kartą kredytową. Ekran wpłaty kartą kredytową wygląda następująco.

Ekran wpłaty karty kredytowej wygląda tak w Bitstamp.

Ekran wpłaty karty kredytowej wygląda tak w Bitstamp.

Zasadniczo dokona natychmiastowego zakupu, który przekształci się bezpośrednio w kryptowalutę, którą lubisz, z najlepszym obecnie kursem wymiany.

Możesz wybrać z góry ustalone kwoty, takie jak 100, 250 lub 500 USD / EUR lub ustawić własną kwotę. To jest naprawdę łatwe i działa jak urok.

Zamiast płatności kartą kredytową możesz również spróbować przelewu bankowego.

Przelewy bankowe w Bitstamp

Jeśli nie chcesz używać karty kredytowej, możesz również zrobić plik przelew bankowy do Bitstamp. Wymaga to nieco więcej uwagi, ponieważ musisz bardzo uważać, aby wprowadzić prawidłowe dane do swojego przelewu bankowego.

Ta metoda trwa zwykle 1 dzień, ale czasami moje przelewy są realizowane w ciągu kilku godzin, jeśli płatność została dokonana wcześnie w ciągu dnia.

Oto kilka zrzutów ekranu, jak wygląda ta metoda płatności w Bitstamp.

Ekran przelewu bankowego dla przelewów w USD w Bitstamp.

Ekran przelewu bankowego dla przelewów w USD w Bitstamp.

Ekran przelewu bankowego dla przelewów EUR (SEPA) w Bitstamp.

Ekran przelewu bankowego dla przelewów EUR (SEPA) w Bitstamp.

Zachowaj szczególną ostrożność podczas dokonywania płatności, zwłaszcza że musi zawierać komunikat napisany na pomarańczowo.

UWAGA! Nie pobieraj żadnych szczegółów płatności z tych zrzutów ekranu, ponieważ mogły się one zmienić. Więc weź szczegóły z ekranu Bitstamp podczas dokonywania płatności.

Składanie zamówienia na wymianę euro lub dolara amerykańskiego na Bitcoiny

Jeśli wykonałeś przelew bankowy, musisz wymienić swoją zwykłą walutę na Bitcoiny. Oto, jak to się robi na Bitstamp.

Przejdź do Rynki w menu. Najłatwiej jest zrobić plik natychmiastowe zamówienie. W tym typie zamówienia musisz tylko określić, ile euro lub dolarów amerykańskich chcesz wydać. Następnie zamówienie zostanie złożone po aktualnym kursie wymiany. W handlu obowiązuje niewielka opłata, podobnie jak na wszystkich giełdach kryptowalut.

Ekran natychmiastowego zamówienia w Bitstamp. Można to znaleźć na Rynkach w menu głównym.

Ekran natychmiastowego zamówienia w Bitstamp. Można to znaleźć na Rynkach w menu głównym.

Jeśli chcesz być bardziej szczegółowy z kursem wymiany Bitcoin, możesz wypróbować Zlecenie z limitem. W tym typie zamówienia musisz określić, ile Bitcoinów chcesz kupić i po jakiej cenie kupna.

Jeśli klikniesz przyciski 25%, 50% itd., W okienku pojawi się ostatnia cena zakupu, jak na poniższym obrazku. Możesz również zobaczyć aktualne zlecenia kupna i sprzedaży na ten moment.

Kiedy ustawisz zlecenie z limitem, jeśli ktoś chce sprzedać Bitcoiny po tej cenie, umowa została zawarta i masz teraz Bitcoin.

Limit typu zlecenia w Bitstamp.

Limit typu zlecenia w Bitstamp.

Po zrealizowaniu zamówienia możesz sprawdzić saldo Bitcoin pod adresem Konto -> Przegląd.

Oto konto - & gt; Ekran przeglądu w Bitstamp.

Oto konto -> Ekran przeglądu. Twoje saldo Bitcoin można zobaczyć w czerwonym kółku. Tutaj moja równowaga została zamazana, więc nic nie pokazuje.

Teraz powinieneś być nowym właścicielem świeżych Bitcoinów! Następnie podam kilka wskazówek dotyczących wyboru portfela Bitcoin.

2. Wybór portfela Bitcoin

Zwykle giełdy Bitcoin nie pozwalają na transfer Bitcoinów do kasyna Bitcoin. Oczywiście jest to możliwe, ale radzę najpierw przenieść Bitcoiny na swoje Portfel Bitcoin.

Korzystając z portfela Bitcoin, jesteś jedyną osobą kontrolującą Bitcoiny. Więc w przypadku naruszenia bezpieczeństwa na giełdzie Bitcoin (bardzo mało prawdopodobne, ale możliwe), Twoje Bitcoiny będą bezpieczne, jeśli przelejesz je do własnego portfela Bitcoin.

Istnieje ogromna liczba różnych portfeli programowych Bitcoin (co oznacza, że ​​działają one na przykład na Twoim iPhonie lub urządzeniu z Androidem), a także portfele sprzętowe (potrzebują specjalnego urządzenia USB, takiego jak Ledger Nano S, którego używam). Portfele sprzętowe są nieco bardziej skomplikowane w konfiguracji i używaniu, więc skoncentruję się tutaj na najlepszych portfelach programowych.

Najlepsze oprogramowanie portfele Bitcoin na iPhone’a i Androida

Oto lista najpopularniejszych portfeli Bitcoin na iPhone’a i Androida:

 • BRD (Dawniej Breadwallet) – Działa na iPhonie i Androidzie i używam tego od lat. Zwykle działa bardzo dobrze. BRD można znaleźć w App Store i Google Play.
 • Grzybnia – Działa na iPhonie i Androidzie i można go znaleźć w App Store i Google Play. Osobiście nie używałem grzybni, ale wydaje się, że jest to dobry, bezpieczny i popularny wybór, gdy przeprowadziłem pewne badania.
 • Jaxx – Działa na iPhonie i Androidzie i można go znaleźć w App Store i Google Play. Nie próbowałem też Jaxx, ale wydaje się, że działa również bardzo dobrze.

Ponieważ jestem naprawdę zaznajomiony z portfelem BRD Bitcoin, w tym artykule skupię się na używaniu BRD.

Portfel BRD Bitcoin na iPhone’a i Androida

To jest portfel oprogramowania, którego używam od lat i BRD (dawniej Breadwallet) zwykle zawsze działał świetnie. Można go znaleźć dla telefonów iPhone lub telefonów z systemem Android.

Przy pierwszym uruchomieniu aplikacji musisz utworzyć 6-cyfrowy kod dostępu. Możesz także użyć rozpoznawania twarzy, aby uzyskać dostęp do swojego konta BRD.

Co się stanie, jeśli zgubisz telefon lub kupisz nowy telefon? Nie ma problemu! Tworząc konto BRD, musisz spisać listę 12 fraz. Ta kombinacja służy jako zapasowy materiał siewny dla twojego konta BRD i jeśli ta lista jest zapisana w bezpiecznym miejscu, zawsze możesz przywrócić swoje konto BRD i Bitcoin za pomocą tej listy.

Portfel BRD Bitcoin wygląda tak na iPhone'ach.

Portfel BRD Bitcoin wygląda tak na iPhone’ach.

Zwykle BRD działa dobrze i nie miałem żadnych większych problemów. Jedną z wad jest to, że czasami synchronizacja konta BRD może zająć dużo czasu, gdy uruchamiam aplikację po przerwie. Czasami synchronizacja przebiega szybko. Więc nie mam pojęcia, jaki jest tego powód, ale ogólnie BRD po prostu działa.

Następnie powiem ci, jak przenieść swoje Bitcoiny z giełdy Bitcoin (jak Bitstamp) do twojego nowego portfela Bitcoin (jak BRD).

3. Przeniesienie Bitcoinów do Twojego portfela

Oto jak przesłać swoje Bitcoiny z giełdy Bitcoin (jak Bitstamp) do nowego portfela Bitcoin (jak BRD). W tym przykładzie będę używał Bitstamp i BRD, ale kroki są bardzo podobne, jeśli używasz innej giełdy lub portfela Bitcoin.

Najpierw musisz sprawdzić adres depozytu Bitcoin z BRD. Możesz znaleźć ten ekran w BRD, wybierając Bitcoin i Otrzymać.

Skopiuj ten długi adres do schowka.

Ekran BRD Otrzymuj Bitcoiny.

To jest ekran odbioru Bitcoinów w aplikacji portfela BRD Bitcoin. Skopiuj adres depozytu Bitcoin do schowka, klikając go. Tutaj adres jest częściowo zamazany, ale oczywiście zobaczysz go w pełni.

WSKAZÓWKA 2: Jeśli używasz Bitstampa na komputerze stacjonarnym, zwykle wysyłałem adres depozytu Bitcoin z iPhone’a na komputer stacjonarny za pośrednictwem aplikacji Notes. Możesz także wysłać SMS-a za pomocą Airdrop. Po prostu zaznacz adres wpłaty w aplikacji Notes i naciśnij „udostępnij”. Następnie możesz wybrać Airdrop, a adres będzie na Twoim komputerze stacjonarnym. Również e-mail będzie działał dobrze w tej sytuacji, ponieważ adres depozytu nie stanowi zagrożenia dla bezpieczeństwa, jeśli ktoś go znajdzie. Korzystałem z produktów Apple, ale podobne metody działają również w świecie Androida i PC.

OK, teraz masz adres depozytu BRD Bitcoin. Następnie idź do Bitstamp -> Wycofanie -> Kryptowaluta. Stamtąd wybierz Bitcoin jako kryptowalutę i wklej swój kod depozytu z BRD na docelowy adres BTC. Etykieta adresowa nie jest potrzebna, jest opcjonalna.

Wpisz ilość bitcoinów, które chcesz przesłać i uderz Uwierzytelnij i wycofaj.

Ekran wypłaty kryptowaluty Bitstamp.

Ekran wypłaty kryptowaluty Bitstamp.

Teraz Twoje Bitcoiny powinny wkrótce dotrzeć do Twojego portfela Bitcoin BRD. Zwykle widać transfer w kilka minut i jest on w pełni potwierdzony w ciągu 5-30 minut w zależności od ruchu w łańcuchu bloków Bitcoin.

Wskazówki dotyczące bezpieczeństwa adresów Bitcoin:

Zwykle zapisywanie adresu po jednym znaku nie jest dobrym pomysłem. Jest bardzo prawdopodobne, że w którymś momencie popełnisz błąd. Najmądrzejszym sposobem jest zawsze używanie Kopiuj i Wklej. Sprawdzam też kilka razy początek i koniec adresu, idioto sprawdzam, czy przypadkowo nie usunąłem pierwszych lub ostatnich znaków adresu.

Dowiedz się więcej, jak wybrać kasyno Bitcoin!

4. Wybór kasyna Bitcoin

Wkrótce omówię, jak wybrać kasyno Bitcoin. Ta strona internetowa jest pełna wskazówek, jak wybrać odpowiednią dla siebie, ale oto kilka punktów, w których możesz rozpocząć swoją przygodę z kasynem Bitcoin!

Kasyna z bitcoinami i kryptowalutami można podzielić na kilka różnych typów.

Zwykłe kasyna Bitcoin

Nazywam te kasyna zwykłe kasyna Bitcoin. Oferują możliwość pełnej gry bitcoinami lub innymi kryptowalutami. Ale jednocześnie oferują ogromną liczbę zwykłych gier kasynowych od standardowych dostawców gier kasynowych, takich jak Pragmatic Play, Booming Games lub Yggdrasil.

Możesz na przykład zagrać w bardzo popularny automat Dog House od Pragmatic Play.

Automat do gry Dog House Pragmatic Play

To jest The Dog House z Pragmatic Play.

Te regularne kasyna Bitcoin oferują również wiele bonusów depozytowych. Tutaj możesz przeczytać więcej o bonusach. Pamiętaj, że prawie wszystkie bonusy mają wymagania dotyczące zakładów, które musisz wyczyścić, zanim będziesz mógł wypłacić swoje ewentualne wygrane.

Świetne wybory dla zwykłych kasyn Bitcoin to na przykład:

 • BitStarz
 • Kasyno mBit
 • King Billy Casino

Tego typu kasyna Bitcoin są prawdopodobnie najpopularniejszym typem wśród graczy kryptowalutowych. Jeśli więc lubisz szeroką gamę wysokiej jakości gier kasynowych, mogą one być dla Ciebie dobrym wyborem.

Tutaj możesz przeczytać więcej o innych recenzowanych kasynach Bitcoin.

Pewnie uczciwe kasyna Bitcoin i strony z kościami

Tego typu kasyna z bitcoinami i kryptowalutami są bardzo wyjątkowe i nie można ich znaleźć poza światem kryptowalut. Te Provably fair kasyna kryptowalutowe mają też swoich zaufanych fanów.

To, czego Ci brakuje w porównaniu ze zwykłymi kasynami Bitcoin, to liczba gier i ogólna jakość gier kasynowych. Ale zamiast tego otrzymujesz bardzo niską przewagę kasyna, co jest dobrym plusem. Z drugiej strony kasyna, które można udowodnić, że są uczciwe, zwykle nie oferują żadnych bonusów od depozytów dla żadnych graczy.

Provably fair oznacza, że ​​można udowodnić, że wszystkie gry są uczciwe i całkowicie przypadkowe. Wymaga to pewnej wiedzy z zakresu informatyki i matematyki, ale ogólnie dobrze jest wiedzieć, że gry działają uczciwie.

Oto kilka przykładów możliwych do udowodnienia uczciwych kasyn kryptowalutowych, które polecam:

 • CryptoGames – założone w 2014 roku i oferuje 8 możliwych do udowodnienia uczciwych gier, takich jak kości, automaty, blackjack, ruletka i wiele innych.
 • Primedice – Założona w 2013 roku była jedną z pierwszych stron z kościami Bitcoin. Oferuje wsparcie dla 6 kryptowalut i jednej możliwej do udowodnienia uczciwej gry w kości.
 • Stake.com – oferuje 12 możliwych do udowodnienia uczciwych gier, takich jak kości, wideo poker, blackjack, ruletka, keno, kopalnie i wiele więcej!

Ruletka Stake.com

To jest gra w ruletkę na Stake.com

Kasyna, które oferują tylko depozyty w bitcoinach lub kryptowalutach

Te kasyna są w pewnym sensie kasynami pół-bitcoinowymi lub pół-kryptowalutowymi. Kasyna takie jak Diamond Reels lub Vegas Crest Casino oferują tylko depozyty Bitcoin, które od razu zostaną zamienione na euro lub dolary amerykańskie.

Tak więc gra w kasynie odbywa się za pomocą euro lub dolara amerykańskiego. Niektóre kasyna mają możliwość wypłaty zwykłych walut z powrotem do Bitcoinów, kiedy chcesz dokonać wypłaty.

Następny krok, jak zdeponować Bitcoiny w kasynie Bitcoin.

5. Wpłacanie Bitcoinów do kasyna Bitcoin

Jak więc zdeponować Bitcoiny w kasynie Bitcoin? To dość proste.

Najpierw przejdź do wybranego kasyna Bitcoin. W tym przykładzie używam BitStarz, który jest jedną z moich ulubionych witryn. Po prostu idź do Menu -> Kasjer -> Kaucja (Bitcoiny).

Następnie zostanie wyświetlony ekran jak poniżej.

Ekran depozytu Bitcoin BitStarz można zobaczyć tutaj.

Ekran depozytu Bitcoin BitStarz można zobaczyć tutaj.

Tam masz swój własny adres depozytu Bitcoin (na obrazku jednak jego część jest zamazana). Skopiuj ten adres do schowka.

Następnie przejdź do BRD lub dowolnego wybranego portfela Bitcoin.

Jak wysłać Bitcoiny za pomocą aplikacji portfela BRD Bitcoin.

Jak wysłać Bitcoiny za pomocą aplikacji portfela BRD Bitcoin.

W aplikacji BRD wybierz Bitcoin jako waluta i hit Wysłać. Następnie wklej adres depozytu Bitcoin z BitStarz do części, która mówi Do.

Wybierz ilość Bitcoinów, wybierz Szybkość przetwarzania, na przykład Zwykła (lub dowolna inna, którą chcesz) i uderz Wysłać.

Nie ma potrzeby umieszczania tam notatki, jest to tylko dla Ciebie jako przypomnienie.

Za kilka minut powinieneś zobaczyć Bitcoiny w kasie kasyna Bitcoin. Wszystkie weryfikacje Bitcoin powinny przejść w ciągu 5-30 minut, w zależności od ruchu w łańcuchu bloków Bitcoin.

6. Wypłacanie Bitcoinów z Bitcoin Casino

Wycofanie Bitcoinów z kasyna Bitcoin z powrotem do portfela Bitcoin to łatwa operacja. To tak, jak wpłata dokonana wstecz.

Najpierw przejdź do swojego portfela Bitcoin (takiego jak BRD) i sprawdź adres depozytu Bitcoin. Można to znaleźć, klikając Bitcoin i Otrzymać.

Otrzymuj ekran Bitcoinów z portfela BRD Bitcoin.

Otrzymuj ekran Bitcoinów z portfela BRD Bitcoin.

Kliknij swój własny adres depozytu Bitcoin, a zostanie on skopiowany do schowka.

Następnie przejdź do kasyna Bitcoin (takiego jak BitStarz tutaj). Trafienie Kasjer, znajdź wiersz Bitcoin i wybierz Wypłata.

Wpisz ilość bitcoinów, które chcesz wypłacić. Wklej swój własny adres depozytu Bitcoin (z portfela Bitcoin) do pola Adres. naciśnij Poproś o wypłatę kiedy sprawdziłeś wszystko dwukrotnie. Bitcoiny powinny dotrzeć do twojego portfela Bitcoin (BRD) wkrótce za 5-30 minut, gdy BitStarz aktywuje transfer.

UWAGA! Jeśli miałeś bonus od depozytu, upewnij się, że został on wyczyszczony, obstawiając go.

Myślę, że teraz powinieneś znać prawie wszystkie najważniejsze kroki, jak grać w kasynach Bitcoin. Daj mi znać, jeśli podobał Ci się ten artykuł w polu komentarza poniżej. I nie krępuj się zadawać pytań, jeśli coś przegapiłem!

Źródła tego artykułu:

Czy ta strona była przydatna??

Oceń od 1 do 5 gwiazdek.

Twoja ocena: Wyniki oceny:

Dalsza lektura:

 • Przewodnik po kasynach Bitcoin (najlepsze strony kasyn Bitcoin w 2020 r.)
 • Lista najlepszych bonusów kasynowych Bitcoin
 • Przewodnik po zakładach sportowych Bitcoin

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector