Jak wydawać bitcoiny

Sprawdzanie salda Bitcoin

Za pośrednictwem portfela internetowego lub mobilnego, takiego jak BitPay, Blockchain.info, Coinbase.com, Exodus lub Shakepay, użytkownicy muszą tylko wprowadzić swoje hasło.

Wydawanie bitcoinów

Saldo pojawi się na pierwszym ekranie, który pojawi się po zalogowaniu. Może być włączone uwierzytelnianie dwuskładnikowe. W takim przypadku kliknij przycisk, aby wysłać kod weryfikacyjny na swój telefon. I odwrotnie, otwarcie aplikacji generującej losowe liczby, takiej jak Google Authenticator na telefonie, i wpisanie liczb w polu tekstowym na pierwszym ekranie po zalogowaniu załatwi sprawę.

Gdy użytkownik uzyska dostęp do środków, przychodzi czas na ich wydanie. Wydawanie pieniędzy jest łatwe, niezależnie od wybranej waluty. Jedną z różnic w porównaniu z Bitcoinem jest to, że konsumenci muszą wykonać dodatkowy krok, badając kupców, którzy chcą go zaakceptować, zanim zdecydują się na zakup. Niektórzy główni sprzedawcy internetowi, tacy jak Overstock.com i NewEgg.com, mają już wiele lat Bitcoin przyjęcie. Inni wciąż nadrabiają zaległości.

Oczywiście Bitcoin nie służy tylko do kupowania produktów i usług. Ma wiele zastosowań. Ludzie przekazują również Bitcoiny na cele charytatywne, wysyłają je znajomym i rodzinie, a nawet używają do hazardu. Nauka korzystania z niego to wielka umiejętność. Zwłaszcza, że ​​idea pieniądza w społeczeństwie coraz bardziej wiąże się z technologią.

Oto krótki przewodnik po tym, jak wydawać i używać bitcoinów.

Kupowanie za pomocą Bitcoin staje się naprawdę łatwiejsze

Nieco ponad dziewięć lat temu Laszlo Hanyecz dokonał słynnego zakupu dwie pizze Papa John’s za 10000 Bitcoinów. Nie wiedział, że tysiące bitcoinów będą w końcu warte wiele milionów dolarów. Problem w tym, że wtedy nie było łatwo znaleźć sprzedawcę Bitcoinów. Dzisiejszy świat jest zupełnie inny. Oto krótka lista innych głównych sprzedawców detalicznych obsługujących teraz Bitcoin, akceptujących cyfrowe złoto i inne kryptowaluty.

 • Pizza z Pizzeri Domino `s
 • Kanapki z metra
 • Shopify
 • Naszywka
 • W&T
 • Virgin Galactic (w tym Virgin Mobile i Virgin Airline)
 • Wikipedia
 • Lekkoduch
 • Expedia i wiele innych

Jak więc zazwyczaj przebiega proces zakupu Bitcoinów? Ponownie, jest to naprawdę proste i równie łatwe jak korzystanie z kart podarunkowych, kredytowych lub debetowych online. Wybierz przedmiot do zakupu, kliknij przycisk kasy i wybierz Bitcoin jako formę płatności. Większość sprzedawców wyświetla kod QR lub adres portfela Bitcoin na ekranie kasy (długi ciąg znaków alfanumerycznych) lub oba, a kupujący może po prostu zeskanować lub skopiować kod / adres. Po zapisaniu adresu Bitcoin w schowku można go wkleić do pola wysyłania portfela nadawcy. Potwierdzenie transakcji na blockchainie zajmuje kilka chwil. Następnie sprzedawca potwierdza zamówienie i przenosi kupującego do ekranu z podziękowaniem. Otóż ​​to!

Przekazywanie bitcoinów na cele charytatywne

Coraz więcej organizacji charytatywnych i innych rodzajów organizacji non-profit przyjmuje obecnie darowizny w bitcoinach. Są ku temu trzy główne powody:

Po pierwsze, wiele projektów kryptowalut gromadzących fundusze za pośrednictwem początkowych ofert monet jest zarejestrowanych jako organizacje non-profit. Tak więc pomysł finansowania organizacji non-profit kryptowalutą jest dość dobrze zakorzeniony w świecie Bitcoin.

Po drugie, przekazywanie Bitcoinów staje się tak popularne, ponieważ wysyłanie i otrzymywanie Bitcoinów jest znacznie tańsze niż wysyłanie i otrzymywanie waluty fiducjarnej. Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli chodzi o finansowanie projektów w krajach rozwijających się i krajach Trzeciego Świata – co oczywiście robi wiele największych organizacji charytatywnych na świecie. Po co wydawać dużą część transakcji na opłatę za przelew bankowy, aby budować domy w Afryce, skoro blockchain może to zrobić za grosze za dolara i szybciej dotrzeć do celu? Brak rezygnacji z darowizn przez osoby trzecie oznacza, że ​​więcej pieniędzy trafia do osób, które naprawdę ich potrzebują. Bitcoin przyspiesza ten proces na lepsze.

Trzecim i być może najważniejszym powodem, dla którego coraz więcej organizacji charytatywnych akceptuje Bitcoin, jest po prostu to, że ułatwienie ludziom przekazywania darowizn bez ponoszenia dodatkowych kosztów sprawia, że ​​ludzie są jeszcze bardziej skłonni do przekazywania darowizn.


Oto krótka lista dużych organizacji charytatywnych, które akceptują Bitcoin:

Przekazanie Bitcoina w dobrej sprawie działa tak samo, jak zakup produktu. Po prostu wybierz kwotę darowizny, kliknij przycisk kasy, wygeneruj adres portfela, aby wysłać Bitcoiny i odeślij. Darczyńcy nadal będą otrzymywać pokwitowanie podatkowe, tak samo jak w przypadku przekazywania zwykłych pieniędzy papierowych lub przekazywania darowizn za pomocą karty kredytowej.

Najlepsze strony hazardowe BTC

Najwyżej oceniane

# 1

Bovada

Logo Bovada 125% Bonus do 3750 $ 125% Bonus do 3750 $

 • Renomowana gra

Przeczytaj recenzję Zagraj teraz

# 2

Black Chip Poker

Logo Black Chip Poker 200% Bonus do 1000 $ 200% Bonus do 1000 $

 • Hojne bonusy

Przeczytaj recenzję Zagraj teraz

# 3

BetOnline

Logo BetOnline 100% bonus kryptograficzny 100% bonus kryptograficzny

 • Zaakceptowano 4 kryptowaluty

Przeczytaj recenzję Zagraj teraz

Dawanie Bitcoinów przyjaciołom i rodzinie

Podarowywanie Bitcoinów znajomym i rodzinie jest nie tylko tanie i wygodne, ale jest także sposobem na zainspirowanie ich do adopcji i nauczenie znajomych twarzy o niesamowitym świecie cyfrowych walut. Pomóż rodzicowi, rodzeństwu, kuzynce, cioci lub wujowi pobrać portfel i wysłać im trochę Bitcoinów. Kiedy zobaczą, jakie to łatwe i szybkie, będą chcieli dowiedzieć się więcej o łańcuchu bloków i Bitcoinie.

Pamiętaj, aby poinformować ich o korzyściach i ryzyku związanym z osobistym zakupem Bitcoina. Zdobywanie monet od przyjaciela lub krewnego to jedno, a podejmowanie ryzyka z nieznajomym to jedno.

Hazard z Bitcoinem

Plik przemysł hazardowy zawsze musi znajdować nowe sposoby akceptowania różnych metod płatności od graczy. Sprzedawcy, banki, instytucje rządowe i wystawcy kart kredytowych po prostu nie lubią witryn z grami, których nie mogą regulować ani opodatkować. Dlatego coraz więcej bukmacherów i kasyn ma tendencję do akceptowania bitcoinów i innych kryptowalut.

Proces wpłaty Bitcoin na stronie hazardowej a używanie ich do obstawiania jest łatwe.

 1. Zaloguj się do internetowego bukmachera lub kasyna (aplikacja komputerowa lub mobilna)
 2. Przejdź do opcji wpłaty
 3. Wybierz Bitcoin
 4. Wygeneruj adres do wysłania
 5. Skopiuj i wklej adres
 6. Wybierz ilość bitcoinów do wysłania
 7. Potwierdź transakcję

Gdy wybrana witryna hazardowa potwierdzi, że Bitcoin jest dostępny do gier, kwota zostanie przeliczona na dolary. Gwarantuje to, że dramatyczne wahania codziennych cen Bitcoinów nie wpływają na wartość zakładu, gdy trwa wydarzenie lub gra. Po zakończeniu wydarzenia dolary mogą zostać zamienione z powrotem na bitcoiny, co pozwala użytkownikowi wypłacić swoje wygrane.

Oto wydatki, gry, rozrywka i edukacja dzięki Bitcoin. Nie zapomnij też przekazać trochę na cele charytatywne. W końcu Bitcoin istnieje, aby zapewnić każdemu większy dostęp do bogactwa!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector