Najlepsze strony inwestycyjne Bitcoin

Najlepsze strony hazardowe Bitcoin

Najwyżej oceniane

# 1

Bovada

Logo Bovada 125% Bonus do 3750 $ 125% Bonus do 3750 $

  • Renomowana gra

Przeczytaj recenzję Zagraj teraz

# 2

Black Chip Poker

Logo Black Chip Poker 200% Bonus do 1000 $ 200% Bonus do 1000 $

  • Hojne bonusy

Przeczytaj recenzję Zagraj teraz

# 3

BetOnline

Logo BetOnline 100% bonus kryptograficzny 100% bonus kryptograficzny

  • Zaakceptowano 4 kryptowaluty

Przeczytaj recenzję Zagraj teraz

Czym jest inwestowanie w Bitcoin?

Termin inwestowanie w Bitcoin jest wieloaspektowy. Zasadniczo inwestowanie w Bitcoin polega po prostu na kupowaniu i utrzymywaniu Bitcoinów, tak jak w przypadku akcji, obligacji lub innych form inwestycji finansowych. Podobnie jak w przypadku innych inwestycji, celem jest kupowanie tanio i sprzedawanie drogo. Istnieją różne formy inwestowania w Bitcoin, w których możesz zainwestować swój Bitcoin, aby zarobić na swoim Bitcoinie.

Oba rodzaje inwestycji wiążą się z ryzykiem, w tym ryzykiem utraty wszystkiego, co zainwestowałeś. Przyjrzyjmy się dokładniej, jak inwestować w Bitcoin. Czy warto inwestować w Bitcoin? Dowiedzmy Się.

Jak inwestować w Bitcoin – Kupowanie Bitcoinów

Najpierw omówimy najpopularniejszy sposób inwestowania w Bitcoin, a jest to zakup krypto. Najpopularniejszym sposobem zakupu Bitcoinów jest zakup na giełdzie Bitcoin. Na całym świecie dostępnych jest kilkadziesiąt giełd, z których każda umożliwia zakup Bitcoinów.

Giełdy te pozwalają na kupowanie i sprzedawanie Bitcoinów i altcoinów, podobnie jak na giełdzie. Będziesz także mógł sprawdzić wolumen obrotu różnymi kryptowalutami. Na przykład możesz zobaczyć, że 21 milionów Dogecoin zostało wymienionych na Bitcoin.

Przed zakupem jakiegokolwiek BTC należy pobrać i zainstalować cyfrowy portfel na komputerze lub urządzeniu mobilnym. Pozwala to na przeniesienie krypto z dowolnej wybranej platformy transakcyjnej. Upewnij się, że klucz prywatny jest bezpieczny i regularnie wykonuj kopie zapasowe portfela. Możesz dowiedzieć się więcej o tym, jak portfele bitcoinów, czytając nasz przewodnik dotyczący konfigurowania portfela Bitcoin.

Po skonfigurowaniu portfela możesz następnie kupić BTC na giełdzie. Często do zakupu będziesz używać karty kredytowej, ale możesz mieć możliwość przelania środków bezpośrednio ze swojego konta bankowego. Po skonfigurowaniu metody płatności nadszedł czas, aby kupić trochę BTC.

Większość giełd umożliwia złożenie zlecenia rynkowego lub zlecenia z limitem. Zlecenie rynkowe to takie, w którym kupisz BTC po aktualnym kursie rynkowym w momencie realizacji zlecenia. W przypadku zlecenia Limit ustalasz cenę, jaką chcesz zapłacić za zasób cyfrowy, a zlecenie zostanie zrealizowane, gdy ta cena będzie mogła zostać osiągnięta. Zlecenia z limitem mogą być nieco trudne, jeśli próbujesz kupić poniżej wartości rynkowej. Wykonanie może zająć trochę czasu, jeśli w ogóle się uruchomi.

Po zrealizowaniu zamówienia otrzymasz swój BTC na giełdzie po wypełnieniu wymaganej liczby potwierdzeń. W tym momencie możesz zostawić krypto na giełdzie lub wysłać je do swojego portfela.

Alternatywną metodą kupowania Bitcoinów jest korzystanie z bankomatów Bitcoin. Bankomat Bitcoin umożliwia kupowanie Bitcoinów przy użyciu kart kredytowych w taki sam sposób, w jaki pobiera się pieniądze z konta bankowego. Jeśli możesz znaleźć bankomat, wprowadź ilość bitcoinów, które chcesz kupić, i dokonaj zakupu. Pamiętaj, że bankomaty Bitcoin pobierają premię do ceny BTC. Na przykład, jeśli chcesz kupić 1 BTC po 9000 USD, bankomat może naliczyć 5% premii, aby cena zakupu wynosiła 9450 USD.

Inne formy inwestowania w Bitcoin

Istnieje kilka alternatywnych sposobów inwestowania w Bitcoin. Te metody nie wymagają zakupu Bitcoin, ale użycie waluty fiducjarnej lub istniejącego Bitcoina, aby osiągnąć długoterminowy zysk.

Kopalnia bitcoinów

Wydobywanie bitcoinów to sposób na zarabianie bitcoinów bez ich kupowania. Odbywa się to za pomocą komputerów w celu weryfikacji bloków transakcji w łańcuchu bloków. Komputery próbują rozwiązać złożone łamigłówki. Pierwszy górnik, który pomyślnie rozwiąże jedną z tych łamigłówek, zarobi pewną ilość bitcoinów.

Jest w tym pewien haczyk. Potrzebujesz do tego specjalistycznego sprzętu. Musisz zainstalować jednostkę przetwarzania grafiki (GPU) lub układ integracji specyficznej dla aplikacji (ASIC) na komputerze, który będzie używany jako platforma wydobywcza. Ponadto do zasilania tych maszyn będziesz zużywał znacznie więcej energii elektrycznej.

Wydobywanie bitcoinów staje się również trudniejsze, gdy odkrywa się więcej bitcoinów. W związku z tym koszt związany z wydobyciem czasami nie jest wart nagrody. Kiedy ceny bitcoinów są niższe, wielu górników porzuca swoją działalność.

Farmy wydobywcze bitcoinów

Alternatywą dla własnego wydobycia jest inwestowanie pieniędzy w farmę wydobywczą Bitcoinów. Są to centra danych, które są skonfigurowane do wydobywania bitcoinów. Zazwyczaj będziesz wynajmować sprzęt na tej farmie, a sprzęt będzie dla Ciebie wydobywał Bitcoiny.

Ta forma wydobycia jest płatna ryczałtowo i nie musisz konserwować sprzętu. Ponownie, cena Bitcoina określa, czy ta metoda wydobywania jest opłacalna. Główną zaletą tego jest to, że Twoje koszty będą płaskie, a nie zmienne, ponieważ nie musisz płacić za sprzęt i energię elektryczną.

Inwestowanie kapitału w kasynie online

Wybrane kasyna online Bitcoin umożliwią Ci inwestowanie w ich operacje. Odbywa się to poprzez system inwestowania w bankroll. Sposób, w jaki to działa, polega na tym, że inwestujesz Bitcoin w bankroll społeczności w kasynie, a te fundusze są wykorzystywane do obsługi kasyna online.

Następnie otrzymujesz prowizję opartą na prowizji pobieranej przez kasyno online. Ta prowizja jest obliczana na podstawie procentu Twojej inwestycji w stosunku do kapitału społeczności. Nie wzbogacisz się dzięki tej formie inwestycji, ale może to być sposób na zarobienie stałych ilości BTC.

Nie będziesz widzieć tej oferty zbyt często, więc kiedy to zrobisz, zapoznaj się z warunkami inwestycji, aby sprawdzić, czy to jest dla Ciebie.

Uważaj na oszustwa inwestycyjne związane z bitcoinami

Podczas badania Bitcoin natkniesz się na strony internetowe, które twierdzą, że możesz zainwestować Bitcoin lub inne kryptowaluty i uzyskać ogromny zwrot ze swoich pieniędzy. Witryny te często twierdzą, że możesz zarobić od 50% do 200% na swojej inwestycji w ciągu zaledwie 30 dni.

WSZYSTKIE TE STRONY INTERNETOWE SĄ ODPADAMI!

Te formy „witryn inwestycyjnych Bitcoin” to w najlepszym przypadku schematy Ponzi. Dzieje się tak, że osoby, które jako pierwsze zainwestują w te programy, mogą otrzymać zwrot pieniędzy, ale po pewnym czasie wypłaty zatrzymają się dla wszystkich inwestorów. Później witryna i jej właściciele znikną wraz z Twoimi funduszami.

Wszystkie te witryny mają wspólny motyw. Obiecują wysokie zyski i często obiecują, że możesz żądać wypłat w regularnych odstępach czasu lub reinwestować swoje pieniądze. To doskonały przykład stwierdzenia, że ​​„jeśli brzmi to zbyt dobrze, aby mogło być prawdziwe, to zwykle tak jest”. Unikaj tych stron internetowych jak zarazy.

Czy inwestowanie w Bitcoin jest bezpieczne?

Podobnie jak większość form inwestowania, inwestowanie w Bitcoin może być nieco spekulacyjne. Wirtualna waluta jest niezwykle niestabilna, co oznacza, że ​​może zyskać i stracić duże kwoty w krótkim czasie. W 2017 r.BTC zbliżał się do 20000 USD, ale potem spadł do 5000 USD, zanim zaczął regularnie rosnąć. Dlatego inwestorzy kryptowalut utworzyli akronim HODL lub Hold On for Dear Life, odnosząc się do inwestowania w kryptowaluty.

Pomimo swojej zmienności, Bitcoin może być bezpieczniejszą inwestycją w stosunku do tradycyjnych inwestycji. Nie musisz się martwić, że hakerzy uzyskają dostęp do Twojego BTC i sprzedadzą Twoje aktywa. Pod warunkiem, że przechowujesz klucze prywatne do swojego portfela, nikt nigdy nie będzie mógł uzyskać dostępu do twoich funduszy. Nie możesz złożyć tego roszczenia w przypadku kont giełdowych ani nawet konta bankowego.

Banki centralne ani federalna rezerwa nie kontrolują Bitcoina, co oznacza, że ​​rząd ma niewielki wpływ na wartość Bitcoina. Nie można tego powiedzieć o pieniądzach fiducjarnych. Również wyniki akcji, obligacji i innych rynków finansowych mają niewielki wpływ na cenę Bitcoina. Nie można tego powiedzieć o NYSE czy NASDAQ.

Wszystkie inwestycje wiążą się z ryzykiem, więc nie możemy przewidzieć wartości Bitcoin w porównaniu z tradycyjnymi inwestycjami. Jednak wirtualna waluta ma większy plus niż większość inwestycji. Tam, gdzie akcje i obligacje są uważane za udane, gdy widzisz jednocyfrowy wzrost, Bitcoin ma potencjał do uzyskania znacznych zysków w krótkim czasie.

Ile powinienem zainwestować w Bitcoin?

Wielu potencjalnych inwestorów chce wiedzieć, ile zainwestować w Bitcoin. Czy powinni wejść all-in na walucie, czy przyjąć bardziej konserwatywne podejście. Czy warto inwestować w Bitcoin? Oczywiście, ale nie powinno to być Twoim jedynym środkiem inwestycyjnym.

Na przykład, jeśli masz do zainwestowania 5000 USD, pomyśl o swojej strategii inwestycyjnej. Czy chcesz budować trwałe bogactwo w dłuższej perspektywie, czy też chcesz grać trochę więcej, aby osiągnąć ogromne zyski? Dla tych, którzy chcą budować długoterminowe bogactwo, chcesz trzymać się strategii inwestowania około 20 do 25% swoich pieniędzy w Bitcoin.

Bardziej agresywni inwestorzy mogą rozważyć zainwestowanie 50% swoich pieniędzy w Bitcoin. Jeśli jesteś doświadczonym inwestorem i masz już ustalony portfel, kwota, którą chcesz zainwestować, zależy od tego, ile chcesz stracić. Podobnie jak w przypadku wszystkich inwestycji, zawsze istnieje ryzyko całkowitej straty. Więc ile chcesz stracić, to ile chcesz zainwestować w Bitcoin.

Kiedy pytasz „czy warto inwestować w Bitcoin”, wszystko sprowadza się do twojej tolerancji na ryzyko. Czy jesteś w stanie poradzić sobie z wahaniami związanymi z inwestowaniem w BTC? Jeśli tak, to inwestowanie w Bitcoin może być dla Ciebie. Jeśli nie, to zechcesz zainwestować w mniej niestabilne narzędzie inwestycyjne.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me