Akademia Binance | Całkowicie darmowy portal edukacyjny bez reklam

Akademia Binance

Przestrzeń kryptowalut jest pełna wprowadzających w błąd informacji, a inwestowanie w kryptowaluty może być nieco mylące dla nowych inwestorów. Jest kilka tematów, które są bardziej złożone i wymagają obszernego wyjaśnienia, a znalezienie źródła, które oferuje „bezstronne” podejście, jest naprawdę pomocne. Tu właśnie wkracza Binance Academy.

Czym jest Akademia Binance?

Wynik obrazu dla Binance Academy

Źródło: Twitter

Binance, popularna giełda kryptowalut, znana jest z tworzenia nowych oddziałów i platform, które służą różnym celom w ich rozległym ekosystemie. 12 grudnia 2018 roku postanowili dodać do swojej oferty specjalną platformę dedykowaną użytkownikom, którzy chcą dowiedzieć się więcej o technologii blockchain i innych sprawach związanych z kryptowalutami i ich wykorzystaniem..

Platforma zawiera ponad 500 różnych artykułów, które zawierają bezstronne informacje na różne tematy związane ze światem kryptowalut.

Prezentowane artykuły to zwykle elementy objaśniające i samouczki, z głównymi tematami wyjaśniającymi dogłębnie proces wydobywania, giełdy kryptowalut, a także czym są aktywa kryptograficzne i jak ogólnie działają. Binance Academy nie wyświetla żadnych reklam w swoich filmach ani na platformie, dzięki czemu użytkownicy mogą cieszyć się nauką bez zakłóceń.

Ted Lin, Chief Growth Officer w Binance, wydał następujące oświadczenie dotyczące platformy i jej celu:

„Edukacja jest integralnym filarem rozpowszechniania wykorzystania kryptowalut i blockchain. Ponieważ adopcja jest wciąż w powijakach, świat potrzebuje skonsolidowanego, łatwego w użyciu i niezawodnego źródła wiedzy, aby pogłębić zrozumienie technologii kryptowalut i rozproszonych rejestrów ”.

„W Binance Academy naszym celem jest zapewnienie całkowicie neutralnej platformy z wysokiej jakości, bezstronną i edukacyjną platformą. Użytkownicy mogą dowiedzieć się wszystkiego o Blockchain, bezpieczeństwie i ekonomii, oprócz przydatnych samouczków i przewodników w ich preferowanych językach ”.

Dostępne kategorie

Aby ułatwić znalezienie rzeczy użytkownikom korzystającym z platformy, Binance Academy podzieliła swoje artykuły na cztery różne kategorie: blockchain, ekonomia, bezpieczeństwo i samouczki. Istnieje również sekcja wideo, która szybko wyjaśnia tematy w krótkich filmach.

Kategoria Binance

Plik Ekonomia Akademii Binance sekcja wyjaśnia szczegółowo wszystkie rzeczy związane z handlem. Tutaj możesz dowiedzieć się o wskaźnikach technicznych i ich wykorzystaniu w analizie, wzorach świecowych, wykresach, płynności i innych terminach.


Plik Blockchain sekcja wyjaśnia, czym jest blockchain, jego przypadki użycia, forki, typy łańcuchów bloków i protokoły konsensusu, a także inne oparte na nim technologie, takie jak wyrocznie, SegWit, inteligentne kontrakty, Mimble Wimble, atomowe swapy, podpisy cyfrowe i wiele innych tematów.

Uzyskując dostęp do Bezpieczeństwo kategoria, użytkownicy mogą dowiedzieć się więcej o przechowywaniu kryptowalut i jakie technologie wdrażają portfele, aby działać i zapewnić bezpieczeństwo kryptowalut. Istnieją również artykuły na temat kryptografii, różnych ataków bezpieczeństwa i narzędzi zwiększających prywatność i bezpieczeństwo przechowywanych zasobów kryptograficznych.

W Poradniki, strona uczy, jak korzystać z różnych funkcji ekosystemu Binance, takich jak pożyczki, handel z depozytem zabezpieczającym, wypłaty, składanie zleceń rynkowych, jak korzystać z ich zaawansowanego interfejsu, zdecentralizowanej wymiany i łańcucha eksploracji. Istnieją również artykuły, które pokazują, jak korzystać z różnych portfeli.

Plik Wideo sekcja zawiera Przewodnik dla początkujących Binance, który składa się z serii dziewięciu filmów poświęconych wprowadzeniu nowych użytkowników do zasobów kryptograficznych. Inne filmy prezentowane na platformie to „Przewodnik po marży”, „Co to jest PGP”, „Co to są kontrakty terminowe typu Perpetual Futures”.

Oprócz tego wszystkiego jest FAQ i Słownik sekcja, która obejmuje szeroką gamę pytań związanych z kryptowalutami i blockchainem.

Binance wydało również tablicę z prośbami o funkcje, na której czytelnicy mogą głosować, które funkcje zostaną dodane do Akademii. Platforma wydała również trzy zabawne i wciągające quizy, a kolejne będą dostępne w przyszłości.

Statystyki

Poinformowano, że użytkownicy spędzili w Binance Academy łącznie 6450 000 minut na czytaniu swoich artykułów w ciągu 12 miesięcy. To odpowiednik 13 lat poświęconych na naukę o blockchain i kryptowalutach. Ich filmy na YouTube zarejestrowały łącznie 12 515 godzin (521 dni) odtwarzania.

Interfejs użytkownika

Od momentu powstania ponad rok temu zespół Binance Academy stale dodaje kolejnych członków i ciężko pracuje, aby zwiększyć liczbę wysokiej jakości artykułów edukacyjnych. Ale wkład zespołu nie ogranicza się tylko do tworzenia nowych treści.

Twórcy Binance pracowali również w 2019 roku nad przebudową całej swojej witryny od podstaw, aby uczynić platformę bardziej niezawodną i szybszą. Interfejs został również przeprojektowany, aby wprowadzić jedną z najbardziej pożądanych przez użytkowników funkcji – światło & tryb ciemny. Ta aktualizacja okazała się bardzo mile widziana, ponieważ została oceniona wśród 3 najlepszych produktów ProductHunt.

Interfejs użytkownika Binance

Obsługiwane języki

Platforma została stworzona w celu obsługi wielu artykułów w różnych językach, aby udostępniać informacje globalnej publiczności, która może obejmować osoby niemówiące po angielsku lub innych głównych językach. W ten sposób Binance Academy jest dostępna i zrozumiała dla większej bazy użytkowników, którzy chcą się uczyć o wirtualnych walutach i technologii rozproszonych rejestrów..

Interfejs platformy jest obecnie dostępny w 17 głównych językach:

W 2019 roku rozszerzyli swoje treści na dwa kolejne języki, indonezyjski i japoński. Zespół zwiększył również dostępność swojej witryny, wdrażając zamianę tekstu na mowę we wszystkich swoich artykułach.

Część treści prezentowanych w Akademii jest już przetłumaczona na wyżej wymienione języki, podczas gdy inne materiały są tłumaczone przez grupę tłumaczy z ich programu Translation Bounty.

Aplikacje

Aby zwiększyć dostępność swoich treści, Binance Academy również opracowała i uruchomiła kilka aplikacji. Na początku 2019 roku uruchomili Progressive Web App, który umożliwia instalację Binance Academy na komputerach osobistych i pozwala użytkownikom czytać artykuły offline..

W tym samym roku Binance Academy dodała dwie aplikacje mobilne, jedną na iOS i jedną na urządzenia z Androidem. Aplikacje można pobrać z odpowiednich sklepów.

Aplikacja Binance Academy

Jak użytkownicy mogą wnieść swój wkład?

Binance stworzyło program, w którym użytkownicy mogą wybrać jeden z wcześniej określonych tematów, stworzyć dla niego treść, a następnie przesłać go, aby w nagrodę zdobyć do 50 tokenów BNB. Treść musi spełniać następujące zasady, aby otrzymać obiecaną nagrodę i zostać opublikowana na platformie:

  • Brak reklam w filmach;
  • Użyj Binance we wszystkich przykładach;
  • Film musi być w języku angielskim;
  • Wszystkie przesłane filmy są zobowiązane do podpisania praw użytkowania na Binance;
  • Przesłana treść musi być oryginalna.

Wniosek

Binance Academy to platforma oferująca różnorodne treści edukacyjne dla użytkowników, którzy chcą dowiedzieć się więcej o krypto i blockchainie, a do wszystkiego można uzyskać dostęp za darmo i bez żadnych reklam.

Wyróżniony obraz: Binance.vision

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector