Przegląd Counos: kompletny ekosystem kryptograficzny dla osób fizycznych i firm

Counos

Counos to ekosystem kryptowalut, który łączy w sobie funkcje zdecentralizowanej wymiany i obsługi portfela z różnymi aktywami inwestycyjnymi.

Co to jest Counos DEX?

Counos DEX to zdecentralizowana giełda z siedzibą w Estonii, która została uruchomiona 01.10.2019 r., zarządzana i obsługiwana przez Counos OÜ, spółkę zarejestrowaną i posiadającą licencję na legalne działanie w strefie UE. Platforma ta została zaprojektowana, aby oferować zdecentralizowane transakcje peer to peer i oparte na społeczności w bezpiecznym środowisku, które umożliwia wszystkim handlowcom kryptowalut.

Council Dex Exchange

Usługi tej giełdy są dostępne w 248 krajach z całego świata. Użytkownicy mogą nie tylko wymieniać różne kryptowaluty, ale mogą również używać zwykłych walut fiducjarnych do kupowania i sprzedawania cyfrowych monet.

Counos DEX posiada licencje FRK000735 i FVR000842, przy czym ta pierwsza umożliwia firmie oferowanie usług wirtualnego portfela walutowego, a druga zapewnia usługi wymiany kryptowalut i fiat.

Użytkownicy nie muszą podawać danych osobowych, aby dokonywać transakcji z kryptowalut na kryptowaluty w Counos DEX, ale aby konwertować kryptowaluty na pieniądze fiducjarne, muszą mieć KYC, aby chronić swoje bezpieczeństwo i zapobiegać wszelkim oszustwom i oszustwom.

Korzystając z technologii blockchain i kryptowalut, zarówno osoby fizyczne, jak i firmy mogą być własną giełdą bez uzależnienia od jakichkolwiek transferów finansowych lub zobowiązań pośredników zewnętrznych, bez ryzyka oszustwa.

Jako zdecentralizowana giełda, Counos DEX nie przechowuje żadnych aktywów użytkowników, zamiast tego korzysta z usługi escrow obsługiwanej przez portfel MultiSig (portfel z wieloma podpisami), co ogranicza dostęp tylko do dwóch właścicieli kluczy prywatnych.

Counos DEX gwarantuje bezpieczeństwo globalnych wymian online dzięki dwuskładnikowemu uwierzytelnianiu Counos SSO (Pojedyncze logowanie).

Na platformie użytkownicy mogą handlować lub przechowywać za pomocą Counos Coin (CCA), Counos X, Counos E, Counos U, Bitcoin, Litecoin i nie tylko.

Usługa Escrow

Usługa ESCROW

Counos Escrow system wykorzystuje portfel z wieloma sygnaturami, aby uniemożliwić tylko jednej stronie dostęp do środków. Portfel z wieloma sygnaturami wymaga otwarcia trzech odrębnych kluczy prywatnych, przy czym zaufana strona trzecia, agent depozytowy, zachowuje jeden klucz, a pozostałe dwa są w posiadaniu sprzedającego i kupującego.

Depozyt kryptograficzny jest szczególnie pomocny, gdy w grę wchodzi duża kwota pieniędzy, ponieważ sprzedający będą chcieli mieć pewność, że płatność zostanie dokonana przed wysłaniem ich produktu, a kupujący będą wahać się przed dokonaniem płatności, zanim upewnią się, że zostanie dostarczona. Depozyt rozwiązuje tę sytuację, eliminując ryzyko oszustwa i wszelkie wątpliwości między obiema stronami transakcji.

Counos Escrow jest dostępny dla dużych obrotów, handlu kryptowalutami, Bitcoinami OTC, nieruchomościami i wszelkich innych transakcji finansowych.

Agenci Escrow, którzy zarządzają umowami i dopilnowują ich zakończenia, to osoby fizyczne i prawnicy z firm prawniczych, takich jak oficjalna kancelaria prawna zarejestrowana w UE, Gh Legal S.R.O i Cedric Schmid, oficjalny radca prawny w Szwajcarii.

Bramki płatności

Counos Payment Gateaway

Firmy zajmujące się handlem elektronicznym mogą korzystać z rozszerzenia Bramka płatności Counos akceptować kryptowaluty jako zapłatę za swoje towary i usługi. Counos Payment Gateway działa jak inne procesory płatności, umożliwiając kupującym wybór Payment Gateway do dokonywania płatności podczas zakupów online.

Firmy internetowe i klienci mogą wybrać rodzaj kryptowaluty, której chcą używać z Counos Payment Gateway, umożliwiając klientom wybór spośród Counos Coin, Counos Cash, Counos E, a nawet kryptowalut, takich jak Bitcoin, Litecoin i Ethereum.

Użytkownicy nie muszą martwić się o swoje dane, ponieważ żadne informacje dotyczące portfela nie będą wymagane ani zapisywane przez firmę, ani też nie będą przekierowywani na stronę zewnętrzną. Sprzedawcy będą mogli również rozliczać i wysyłać paragony po potwierdzeniu transakcji.

Counos X (CCXX)

Counos XCounos X jest kryptowalutą Proof of Stake opracowaną dla środowiska Counos i została zaprojektowana tak, aby miała stałą cenę kupna i sprzedaży. Ponieważ cena jest zawsze stała, zarówno sprzedawcy detaliczni, jak i konsumenci mogą bezpiecznie używać monety podczas płatności.

Algorytm Proof of Stakes umożliwia posiadaczom CCXX zwiększenie salda środków, ponieważ otrzymują roczne odsetki w wysokości 5%. Staking Counos X przez co najmniej 6 miesięcy będzie generował odsetki w wysokości 2%, a przez trzy miesiące – 0,75%. Płatności CCXX są rozliczane natychmiast dzięki integracji platformy Lightning Network.

Monetę można wymienić na fiaty, takie jak USD, CHF, EUR lub inne kryptowaluty. CCXX to pierwsza kryptowaluta, którą można kupić bezpośrednio w dowolnym lokalnym banku. Użytkownicy mogą kupić monetę w dowolnym banku, kontaktując się z doradcą i uzyskując dostęp Szwajcarski ISIN.

Counos U Coin

Counos UCounos U jest bankowym stablecoinem, który jest w 100% zabezpieczony dolarem i ma stałą wartość 100 USD. System wsparcia obejmuje czterech powierników, bank szwajcarski i siedmiu innych prawników, którzy zapewniają, że Counos U jest w 100% zabezpieczony dolarem amerykańskim.

Posiadacze Counos U, którzy stawiają monetę przez ponad rok, uzyskują zwrot w wysokości 3,9%. Monetę można również kupić w dowolnym banku za pośrednictwem szwajcarskiego ISIN, a także wymienić na fiaty, takie jak USD, CHF, EUR lub inne kryptowaluty.

System obstawiania

Użytkownicy konta Counos Platform SSO, którzy wpłacają swoje Counos Coin lub Counos X zgodnie z prostym warunki obstawiania, otrzymają procent swoich monet na podstawie wybranego okresu i planu.

Aby obstawiać monety i zbierać nagrody, użytkownicy będą musieli wybierać między planami 3-miesięcznymi a rocznymi i przechowywać monety w specjalnych portfelach, do których tylko oni mają dostęp.

Digitalizacja aktywów

Osoby fizyczne i firmy mogą korzystać z platformy Counos (Counos.io) do tworzenia własnych zamienialnych i podlegających bankowi aktywów cyfrowych. Klienci mogą sekurytyzować i tokenizować każdy składnik aktywów, dzięki platformie oferującej rozwiązania w zakresie emisji w następujących produktach inwestycyjnych: aktywnie zarządzane certyfikaty, certyfikaty śledzące, aktywa nieobjęte bankiem, prywatny dług, prywatny kapitał, nieruchomości, zabezpieczone papiery wartościowe, obligacje powiązane z kredytem i Papiery wartościowe powiązane z ubezpieczeniem.

Portfele

Counos opracował szereg usług portfelowych, w których klienci mogą przechowywać monety do obstawiania lub handlu. Firma posiada portfel w przeglądarce internetowej, portfel podstawowy, a także możliwość generowania portfeli papierowych. Dla użytkowników w podróży jest Portfel mobilny Counos, który jest kompatybilny zarówno z urządzeniami z systemem Android, jak i iOS.

Wniosek

Counos to kompleksowa platforma kryptograficzna, która umożliwia zarówno indywidualnym użytkownikom, jak i firmom inwestowanie i czerpanie korzyści z handlu kryptowalutami, integracji płatności i obstawiania. Giełda umożliwia każdemu z całego świata łatwy zakup stabilnych i bezpiecznych cyfrowych monet z dowolnego banku.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me