Przegląd portfela OWNR: licencjonowany i bezpieczny portfel kryptograficzny z wbudowaną wymianą

PORTFEL WŁASNY

Istnieje wiele portfeli, które zostały stworzone wyłącznie do przechowywania kryptowalut. W czasach, gdy wiele giełd i platform jest atakowanych, ważne jest, aby wybrać portfel, który zapewni najlepszą ochronę. Portfel OWNR pomaga użytkownikom chronić swoje cyfrowe monety przed zagrożeniami zewnętrznymi, oferując jednocześnie szereg przydatnych funkcji zarówno posiadaczom, jak i handlowcom.

Contents

O portfelu OWNR

ownrwalletOWNR Wallet to estońska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, która została założona przez zespół ekspertów IT w 2018 roku. W skład firmy wchodzą osoby z wieloletnim doświadczeniem w takich dziedzinach, jak fintech, cyberbezpieczeństwo, kryptowaluty i marketing..

Twórcy OWNR postawili sobie za cel stworzenie przełomowego portfela, który uzupełni krypto-ekosystem z wieloma aktywami. Portfel został stworzony, aby służyć jako uniwersalne narzędzie, które będzie przydatne dla osób na każdym poziomie zaawansowania technologicznego. Dodatkowe funkcjonalności zostaną wdrożone na czas do obecnej wersji, aby zapewnić kompleksowe doświadczenie w przechowywaniu i handlu.

Koncesjonowanie

licencjonowany portfelPortfel OWNR to jeden z nielicznych portfeli kryptograficznych na rynku, który jest licencjonowany. Obecnie wiele usług kryptograficznych nie jest certyfikowanych przez organy prawne, a użytkownicy ryzykują utratę środków bez ponoszenia przez operatorów jakichkolwiek konsekwencji prawnych. OWNR posiada dwie licencje, jedną, która umożliwia wymianę wirtualnych walut na fiat (FVR000645), a drugą na hosting usługi wirtualnego portfela walutowego (FRK000559).

Zgodność urządzeń

Zespół opracował aplikacje portfela zarówno dla użytkowników komputerów stacjonarnych, jak i mobilnych. Dzięki temu klienci mogą weryfikować i zarządzać swoimi funduszami kryptograficznymi w domu z komputera lub kupować monety w podróży ze smartfona. Aplikację komputerową można pobrać dla następujących systemów operacyjnych: Mac OSX, Windows (32-bitowy i 64-bitowy) oraz Linux (32-bitowy i 64-bitowy). Istnieją również dwie wersje aplikacji mobilnej portfela, jedna dla użytkowników Androida, a druga dla użytkowników iOS.

użytkownicy urządzeń mobilnych i komputerów stacjonarnych

Dostępne kraje

Ponieważ przepisy dotyczące zakupu kryptowalut z fiat różnią się w zależności od jurysdykcji regionalnych, tylko użytkownicy z niektórych krajów mogą korzystać z usługi wymiany.

Albania
Andora
Antigua i
Barbuda
Armenia
Austria
Azerbejdżan
Bahamy
Bahrajn
Barbados
Belgia
Belize
Bhutan
Botswana
Brunei
Bułgaria
Cabo Verde
Komory
Chorwacja
Cypr
Republika Czeska
Demokratycy
Republika
Konga
Dania
Dżibuti
Dominika
Salwador
Gwinea Równikowa
Estonia
Eswatini
Fidżi
Finlandia
Francja
Gabon
Gruzja
Niemcy
Ghana
Grecja
Grenada
Gujana
Stolica Apostolska
Węgry
Irlandia
Włochy
Jamajka
Kazachstan
Kiribati
Laos
Łotwa
Liechtenstein
Litwa
Malawi
Marshall
Wyspy
Mauretania
Mauritius
Mikronezja
Moldova
Monako
Mongolia
Czarnogóra
Namibia
Nauru
Holandia
Nowa Zelandia
Norwegia
Oman
Palau
Panama
Papua New
Gwinea
Polska
Portugalia
Rumunia
Rosja
Rwanda
Saint Kitts
i Nevis
święta Lucia
Saint Vincent
i Grenadyny
Samoa
San Marino
Senegal
Serbia
Seszele
Słowacja
Słowenia
Wyspy Salomona
Afryka Południowa
Korea Południowa
Hiszpania
Surinam
Szwecja
Timor Wschodni
Iść
Tonga
Turkmenia
Tuvalu
Ukraina
Zjednoczone Królestwo
Uzbekistan

Jakie kryptowaluty możesz przechowywać?

Portfel OWNR obsługuje przechowywanie i przesyłanie szerokiej gamy tokenów i monet: Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Ethereum Classic, Bitcoin Cash, Bitcoin SV, Dash, Zcash, Dogecoin, Omni i ponad 240 000 tokenów opartych na ERC20.

Metody PłatnościMetody Płatności


Użytkownicy mogą kupować BTC, ETH, BCH, DASH i LTC, używając fiat za pośrednictwem wielu Metody Płatności, w tym karty kredytowe / debetowe Visa, UnionPay, MC i SEPA (dla klientów z Europy). Zakupów można dokonać tylko za pomocą USD lub EUR.

Opłaty za portfel

Za każde złożone zamówienie pobierana jest opłata w wysokości 7 USD i nie ma żadnych dodatkowych opłat, jeśli kwota jest na wysokim lub niskim końcu.

Wymiana za pośrednictwem portfela może wiązać się z naliczeniem procentowej prowizji od kwoty transakcji, która różni się w zależności od regionu i zmienności cen aktywów.

funkcje

funkcje portfela

Nieizolacyjne

Żadne z twoich prywatnych danych nie są przechowywane przez portfel na jego serwerach, ponieważ frazy seedowe nigdy nie opuszczają urządzenia, z którego korzystasz.

Możliwość dostosowania wielu kont

Jeśli masz wiele kont dla tych samych kryptowalut, portfel wprowadził funkcję, która pozwala je dostosować.

Import portfela HD

Użytkownicy mogą importować portfele HD do OWNR, niezależnie od długości ich frazy początkowej.

Integracja SegWit

Portfel ma zintegrowany SegWit, protokół, który przyspiesza przetwarzanie transakcji i obniża opłaty sieciowe.

Wymiana w portfelu

Dzięki partnerstwu z popularnym procesorem kryptowalut i usługą wymiany, Changenow.io, OWNR umożliwia użytkownikom wykonywanie konwersji krypto-kryptowalut bezpośrednio z portfela.

Zakupy kryptowalut dla użytkowników Bitfinex

OWNR nawiązał współpracę z giełdą Bitfinex, która umożliwia użytkownikom posiadającym konta zweryfikowane przez Bitfinex zakup USDT, BTC, ETH, XAUT, TRX, XTZ przy użyciu opcji fiat za pośrednictwem karty debetowej i kredytowej. Bitfinex jest jedną z najwyższych giełd pod względem wolumenu obrotów, co oznacza, że ​​użytkownicy, którzy wybiorą portfel OWNR jako procesor płatności, będą mogli skorzystać z głębokiej płynności podczas dokonywania zakupu.

Obsługa klienta

obsługa klienta

Klienci mogą skontaktować się z Grupa wsparcia bezpośrednio z aplikacji, poprzez czaty na żywo lub wysyłając bilet. Personel pomocniczy jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, ponieważ jest gotowy odpowiedzieć na wszelkie pytania użytkowników i pomóc im, jeśli napotkają jakiekolwiek problemy.

Werdykt

Portfel OWNR to licencjonowany i bezpieczny portfel, który ma wiele funkcji, które działają na korzyść właścicieli kryptowalut.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector