Recenzja B2BinPay: bezpieczne i wygodne rozwiązanie do płatności kryptograficznych dla firm

B2BinPay

B2BinPay to kompleksowe rozwiązanie do płatności w kryptowalutach, które umożliwia handlowcom i firmom z całego świata przeprowadzanie transakcji, przechowywanie i przyjmowanie płatności online w szerokiej gamie kryptowalut i tokenów po dogodnych opłatach.

Platforma została stworzona w 2014 roku przez B2Broker firma, czołowy dostawca płynności i technologii, który ułatwia globalne płatności kryptograficzne. Firma ma biura w Estonii, Hongkongu i Rosji.

B2BinPay został opracowany w celu obsługi wielu różnych klientów, takich jak brokerzy forex, fundusze hedgingowe, giełdy kryptowalut i sprzedawcy internetowi, którzy chcą akceptować płatności kryptograficzne za swoje produkty i usługi.

1. Najniższe opłaty w branży

B2BinPay oferuje swoim klientom korzystne opłaty, które są bardzo niskie w porównaniu ze średnią rynkową pobieraną przez większość procesorów kryptograficznych. Istnieją różne opłaty nakładane na konta handlowe i przedsiębiorstwa, w zależności od wolumenu, rodzaju monety i transakcji, ale opłaty zwykle kształtują się poniżej 0,5%.

W przypadku handlowców opłata za przetwarzanie monet za otrzymywanie płatności wynosi 0,5%, a transakcje wychodzące nie wiążą się z żadnymi kosztami. W przypadku stablecoinów i tokenów naliczana jest opłata w wysokości 1% od transakcji przychodzących, z 0 opłatami za transakcje wychodzące.

Wszystkie transakcje z natywnym tokenem platformy, B2BX Tokenem, nie są objęte żadnymi opłatami.

Opłaty za przetwarzanie monet dla kont przedsiębiorstw są następujące:

 • 40% < 1 M.
 • 25% 1 – 2 mln
 • 20% 2 – 5 mln
 • 15% 5 – 10 mln
 • 10% 10 – 50 mln
 • 05% 50+ M.

Opłaty manipulacyjne za stablecoiny & Tokeny B2BX, BNB to:

 • 1% < 1 M.
 • 9% 1 – 2 mln
 • 7% 2 – 5 mln
 • 5% 5 – 10 mln
 • 3% 10 – 50 mln
 • 1% 50+ M.

Opłata za przetwarzanie żetonów płynnych:

 • 40% < 1 M.
 • 25% 1 – 2 mln
 • 20% 2 – 5 mln
 • 15% 5 – 10 mln
 • 10% 10 – 50 mln
 • 05% 50+ M.

Możesz skonsultować się z nimi stronie internetowej aby zobaczyć ceny.

2. Ponad 888 monet, tokenów i stablecoinów

B2BinPay umożliwia klientom akceptowanie 13 kryptowalut, w tym Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, XRP, DASH, Litecoin, Monero, NEM, NEO, Stellar, Zcash i Cardano, a także tokenów, takich jak Binance Coin, B2BX. Dzięki integracji z tak wieloma topowymi łańcuchami bloków jest w stanie obsługiwać wszystkie tokeny wydane przez Ethereum.

3. Kupcy & Konta klientów korporacyjnych


B2BinPay oferuje dwa typy kont – handlowca i przedsiębiorstwa – które można łatwo zintegrować za pomocą jednego interfejsu API, który można połączyć w mniej niż godzinę.

Handlowcy mogą czerpać korzyści z rachunków, które nie mają powtarzających się opłat lub ukrytych opłat, niskich opłat, aktualizowanego w czasie rzeczywistym salda i historii transakcji, a także wysoce bezpiecznych transakcji. Narzędzia integracyjne umożliwiają handlowcom wczesną integrację B2BinPay z ich witryną i rozpoczęcie przyjmowania płatności kryptograficznych.

Klienci korporacyjni, tacy jak brokerzy i giełdy, mają dostęp do bardzo bezpiecznego, niezawodnego i skalowalnego portfela. Inne funkcje obejmują automatyczne wypłaty dla klientów, bezpieczne środowisko API i piaskownicę do tworzenia aplikacji, a także zaawansowane raporty w czasie rzeczywistym.

4. Wypłaty Crypto-Crypto i Crypto-Fiat

Istnieją dwie opcje płatności, które zostały zintegrowane z usługą: crypto to crypto i crypto to fiat. Płatności kryptograficzne na kryptowaluty umożliwiają otrzymywanie kryptowaluty dla produktów Twojej witryny, a środki są przekazywane bezpośrednio do portfela kryptowalut. Opcja kryptowalut / fiat umożliwia klientowi płacenie kryptowalutą, a handlowcowi otrzymanie waluty fiducjarnej (USD, EUR), która jest następnie wpłacana bezpośrednio na jego saldo.

5. Elastyczne wsparcie 24/7

Zespół wsparcia B2BinPay jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, w 8 językach: chińskim, angielskim, hiszpańskim, rosyjskim, hindi, perskim, urdu i arabskim.

Dla klientów, którzy mają problem z określonym rozszerzeniem (WooCommerce, Magento, PrestaShop), zaleca się bezpośredni kontakt z deweloperem. Ze wszystkimi programistami można się skontaktować za pośrednictwem podanego adresu e-mail pomocy technicznej.

Z platformą można również skontaktować się pod trzema numerami telefonów: +44 207 043-71-76 (GB), +7 495 108-04-71 (RU) i +357 250-308-82 (CY). Inne pytania lub problemy dotyczące konta lub płatności można przesyłać na następujący adres e-mail: [e-mail chroniony]

6. Bezpośrednie wpłaty bankowe

Akceptanci mają możliwość otrzymywania swoich funduszy fiducjarnych bezpośrednio na swoje saldo bankowe oraz wypłacania wspomnianego kapitału za pośrednictwem przelewów SEPA (opłata 0,5%) i przelewów SWIFT (opłaty 2%).

7. Wysoce bezpieczne transakcje

B2BinPay umożliwia firmom bezpieczne przechowywanie, przesyłanie i przyjmowanie płatności online w kryptowalutach. Platforma zawiera różnorodne środki bezpieczeństwa, które zapewniają ochronę kont przed różnego rodzaju oszustwami i atakami DDoS, dzięki czemu są znacznie bardziej niezawodne niż tradycyjne systemy płatności.

8. Globalnie dostępne

B2BinPay umożliwia handlowcom i przedsiębiorstwom przeprowadzanie transakcji z globalną siecią klientów. Transakcje wiążą się z opłatami, które stanowią zaledwie ułamek tego, co zwykle pobierają tradycyjne bramki płatności online. Wysoki poziom automatyzacji i duże prędkości transakcji do 20 sekund pozwalają użytkownikom z całego świata wygodnie płacić za produkty i usługi.

Werdykt

B2BinPay to bramka płatności kryptograficznych, która umożliwia firmom i handlowcom odbieranie i wysyłanie różnorodnych zasobów cyfrowych do i od klientów niezależnie od ich lokalizacji, po bardzo niskich kosztach.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map