Recenzja Binance Dex Exchange | Opłaty, bezpieczeństwo, zalety i wady

Binance Dex

W dzisiejszym artykule omówimy Giełda Binance Dex, przyjrzyj się, jakie funkcje ma do zaoferowania ta platforma handlu kryptowalutami.

Omówienie Binance Dex

Zdecentralizowana wymiana | DEX | Binance DEXPopularna giełda Binance wystartowała 20 lutego 2019 roku, sieć testowa Binance DEX, zdecentralizowanej platformy dopasowywania zamówień opartej na technologii Binance Chain. Binance Chain to nowy rozproszony system blockchain i peer-to-peer stworzony przez zespół, aby służyć jako środowisko, w którym dopasowywanie zamówień odbywa się w węzłach blockchain. Wszystkie transakcje są rejestrowane w łańcuchu, aby zapewnić całkowicie audytowalną księgę i umożliwić konwersję między aktywami cyfrowymi wydanymi i wymienionymi na DEX.

Dzięki Binance Chain firmy i inne projekty mogą wydawać własne zasoby cyfrowe. Projekty mogą sugerować wystawianie nowych par handlowych między dwoma różnymi tokenami na Dex, a także zawierać zamówienia na te nowe pary.

Obsługiwane waluty i dostępne kraje

Platforma zawiera 135 par, które są podzielone na 4 rynki: rynki BNB, rynki BTC, rynki Altcoin i rynki Fiata. Na rynkach BNB następujące aktywa są sprzedawane z Binance Coin: VRAB, AVA, AERGO, RUNE, TRXB, ARN, CRPT, CAS, UND i EOSBEAR.

BTC jest przedmiotem handlu z BNB, ANKR, BOLT i COS. Jedyną parą na rynku ALTS jest BNB / ETH. Rynki fiat sprzedają kryptowaluty za stablecoiny, takie jak Rupiah Token (IDRT), Binance USD (BUSD) i StableUSD (USDS). BTC, ETH, LTC, BCH i BNB są sprzedawane w stosunku do BUSD.

Użytkownicy z następujących krajów nie mogą korzystać z Binance DEX: Stany Zjednoczone Ameryki, Albania, Bośnia i Hercegowina, Białoruś, Kongo (DRK), Wybrzeże Kości Słoniowej, Krym, Kuba, Irak, Iran, Korea Północna, Liberia, Macedonia , Myanmar, Serbia, Sudan, Syria, Zimbabwe.

Kompatybilność systemowa

Dostęp do platformy transakcyjnej i korzystanie z niej można uzyskać z dowolnej przeglądarki otwartej na dowolnym komputerze stacjonarnym. Nie ma aplikacji mobilnej dla Binance DEX; Jednak funkcja handlowa DEX została zintegrowana z aplikacją mobilną Trust wallet.

Interfejs użytkownika i doświadczenie

Interfejs użytkownika platformy DEX jest podobny do interfejsu Binance.com i zawiera wykresy TradingView i liczne wskaźniki techniczne.

Ekran handlu Binance DEX

Interfejs użytkownika pozwala użytkownikom tworzyć portfele nieprzechodnie, a także obsługuje zewnętrzne portfele programowe i sprzętowe, z integracją z Trust Wallet i Ledger Nano S.

Jak uzyskać konto Binance Dex

 • Wejdź na https://binance.org/ i kliknij „Utwórz portfel” znajdujący się w prawym górnym rogu ekranu.
 • Będziesz mieć trzy alternatywne metody uzyskiwania dostępu do swojego portfela:
 1. Plik kluczy + hasło;
 2. Fraza mnemoniczna;
 3. Prywatny klucz.

 • Plik kluczy + hasło jest wymagane od wszystkich użytkowników Binance. Będziesz musiał wybrać między frazą mnemoniczną lub kluczem prywatnym jako metodą drugorzędną.
 • Aby utworzyć i pobrać plik Keystore, wprowadź hasło składające się z co najmniej ośmiu znaków, składające się z dużej litery, symbolu i cyfry.
 • Zapisz pojawiające się zwroty mnemoniczne i przechowuj je w bezpiecznym miejscu.
 • Będziesz mieć możliwość przeglądania swojego klucza prywatnego. Zapisz go również i przechowuj w bezpiecznym miejscu.
 • Potwierdź, że wprowadziłeś szczegóły magazynu kluczy i klucza prywatnego.
 • Odblokuj swój portfel, klikając dowolną z odpowiednich zakładek.

 • Prześlij swój plik Keystore i wprowadź hasło, wprowadź 24-wyrazową frazę mnemoniczną lub klucz prywatny.

Jak korzystać z konta Binance Dex

Dokonywanie depozytu

 • Uzyskaj dostęp do kranu i zaloguj się na swoje konto Binance.

 • Wpisz swój adres i kliknij „+ Dodaj adres”.
 • Kliknij „Prześlij”.
 • Środki zostaną przesłane do sekcji „Transakcje” na DEX.
 • Po potwierdzeniu odbioru możesz rozpocząć handel.

Handlowy

 • Znajdź preferowane pary handlowe w polu w lewym górnym rogu ekranu.
 • Kliknij parę, z którą chcesz handlować.
 • Złóż zlecenie Limit.

 • Kliknij kartę „Kup” lub „Sprzedaj”.
 • Informacje o Twoich otwartych zleceniach, zamówieniach oraz historii handlu i saldach znajdują się w lewej dolnej części interfejsu.

Opłaty Binance Dex

Obowiązuje zdecentralizowana wymiana opłaty oparty na systemie twórca-biorący, ale jest nieco bardziej złożony.

Opłaty transakcyjne za transakcje poza BNB wynoszą 0,10%, a transakcje opłacane w BNB mają opłatę w wysokości 0,04%, czyli połowę opłaty Binance.com.

Opłaty Binance DEX w Mainnet

Platforma pobiera opłatę w wysokości 0,000375 BNB za transakcję przy dokonywaniu wypłaty. Nie ma żadnych opłat za dokonywanie wpłat.

Metody Płatności

Podobnie jak inne zdecentralizowane giełdy, Binance DEX nie akceptuje żadnej formy waluty fiducjarnej. Możesz dokonywać wpłat tylko w obsługiwanych kryptowalutach.

Czasy transakcji

Czasy transakcji będą się różnić w zależności od sieci monet, których używasz w swojej transakcji.

Limity transakcji

Nie ma ograniczeń co do tego, ile możesz wpłacać, wypłacać lub handlować.

Funkcjonalność związana z bezpieczeństwem

bezpiecznePonieważ platforma nie przechowuje żadnych środków użytkowników, tylko handlowcy mają pełną kontrolę nad swoimi kluczami prywatnymi. Binance Chain implementuje mechanizm konsensusu oparty na Byzantine Fault Tolerance (BFT) i Proof of Stake (PoS), który weryfikuje transakcje poprzez sieć wykwalifikowanych walidatorów. Blockchain wykorzystuje kilka mechanizmów anti front running, aby zachować integralność swoich transakcji.

Zespół zawiera również sekcję wyjaśniającą ich protokoły odtwarzania po awarii i awaryjne, które mają zastosowanie w różnych przypadkach nagłych.

Obsługa klienta

Ikona obsługi klientaJako zdecentralizowana giełda Binance DEX nie ma systemu obsługi klienta, takiego jak Binance.com i Binance.US. Zamiast tego użytkownik może skontaktować się z zespołem za pośrednictwem oficjalnego telegramu giełdy lub Twittera w sprawie problemów z DEX. Istnieje również strona Github i sekcja często zadawanych pytań, na których można znaleźć kilka kluczowych tematów.

Jednak ponieważ Binance to duża giełda ze wsparciem w wielu krajach, zespół jest w stanie zapewnić wyższy poziom wsparcia w porównaniu do innych zdecentralizowanych giełd.

Reputacja Binance Dex

Ze względu na ogólną reputację związaną z projektem Binance, Binance DEX jest również postrzegany jako platforma godna zaufania.

Recenzja Binance Dex: Werdykt

Binance DEX to świetna opcja dla handlowców kryptowalut, którzy szukają zdecentralizowanego sposobu wymiany różnych tokenów, ponieważ ma niskie opłaty i wsparcie renomowanej firmy kryptograficznej. Jednak platforma może nie być dla wszystkich, ponieważ jest kilka par, a początkujący nie mogą użyć fiat, aby dokonać pierwszego zakupu kryptowalut.

Wyróżniony obraz: blockonomi.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me