Recenzja Bitladon: Najszybsza giełda kryptowalut na poziomie podstawowym

Bitladon

Dzisiaj przyjrzymy się popularnej giełdzie kryptowalut z Europy, Bitladon, i odkryj, co ma do zaoferowania i co sprawia, że ​​jest tak wyjątkowy.

Co to jest Bitladon?

Logo Bitladon Bitladon ma siedzibę i jest zarejestrowany w Holandii, z główną siedzibą w Aalsmeer. Giełda Bitladon jest własnością i jest zarządzana przez firmę Coin Meester B.V., która jest również zarejestrowana w Holandii. Właścicielami firmy są Boyd Meuleman i Mitchell Zandwijken.

Nawet jeśli giełda została uruchomiona w czerwcu 2017 r., Szybko zebrała dużą bazę użytkowników, głównie ze względu na ich EURO do transakcji kryptograficznych.

Obsługiwane waluty

Lista Bitladon obejmuje szeroką gamę kryptowalut. Giełda obsługuje obecnie ponad 190 różnych kryptowalut, takich jak Bitcoin, Ethereum, Monero, Litecoin, Electra, Storj i wiele innych. Jedyną obsługiwaną opcją fiat jest euro, za które można kupić lub sprzedać dowolną monetę wymienioną na platformie.

Krypto Bitladon

Odsetki od Stablecoins

W zeszłym roku Bitladon wprowadził opcję zarabiania odsetek na stablecoinach, które obsługują na swojej platformie. Obecnie dostępne stablecoiny to Tether (USDT), TrueUSD (TUSD), Paxos Standard (PAX) i Dai (DAI), a roczna stopa procentowa wynosi 3%.

Aby otrzymać odsetki, wystarczy, że trzymasz jeden z wyżej wymienionych stablecoinów w swoim portfelu Bitladon. Możesz także po prostu zdeponować monety na platformie, jeśli już je posiadasz, lub możesz je przenieść z innych kont giełdowych. Odsetki są codziennie naliczane na konta użytkowników. Ta funkcja jest bardzo korzystna dla właścicieli kryptowalut, którzy chcą trzymać swoje monety przez długi czas, ponieważ praktycznie otrzymują za to zapłatę.

Fiat Transfers

Na wielu giełdach kryptowalut można zwykle dokonywać szybkich wpłat i wypłat kryptowalut, ale zawsze występuje opóźnienie, jeśli chodzi o wpłaty fiducjarne. Z Bitladonem nie ma takich problemów, ponieważ możesz kupić kryptowalutę za pomocą fiat tak łatwo, jak w przypadku każdej innej kryptowaluty.

Depozyty euro zaksięgowane na koncie za pośrednictwem SEPA (Jednolity Europejski Obszar Płatniczy) zajmują jeden dzień roboczy. Ten proces trwa zwykle do 5 dni roboczych, aby zostać ukończony przez inne giełdy.

Dzięki fiat możesz kupować cyfrowe waluty lub sprzedawać swoje krypto za EURO i łatwo wypłacać swoje środki w ten sam sposób. Przelewy kryptowalut i EURO do iz Twojego konta są automatycznie wysyłane na Twoje konto Bitladon lub konto bankowe.


Natychmiastowe zamiany kryptowalut

Niezależnie od tego, czy chcesz kupić, czy sprzedać którekolwiek z wymienionych kryptowalut, giełda przetwarza te zamiany w jednej chwili. Po prostu przejdź do sekcji „Wymień dowolne na dowolne”, umieść monety, które chcesz zamienić, a następnie kliknij „Wymień”.

Interfejs użytkownika

Interfejs Bitladon ma przejrzysty i funkcjonalny wygląd, skierowany zarówno do początkujących, jak i zaawansowanych inwestorów. Użytkownicy mogą wybierać spośród dwóch trybów handlu: Proste kupowanie & Sprzedaj handel lub zaawansowane. Prosty tryb handlu umożliwia szybką wymianę walut cyfrowych po aktualnych kursach rynkowych, podczas gdy tryb zaawansowany umożliwia ustalanie własnych cen dla zamówienia lub składanie zleceń stop-loss.

Android iosAplikacje na Androida i iOS

Bitladon chce również obsługiwać handlowców w ruchu i jako taki stworzył aplikacje mobilne kompatybilne z urządzeniami mobilnymi z zainstalowanymi systemami iOS i Android. Aplikacje mobilne są obecnie dostępne dla holenderskich użytkowników, ale wkrótce zostaną uruchomione w języku angielskim, hiszpańskim, polskim i francuskim.

Przejrzyste opłaty

Chociaż nie ma żadnych opłat za wpłaty i wypłaty kryptowalut stosowane przez Bitladon, nadal będziesz musiał uiścić opłatę sieciową przy wypłacie, przy czym opłata różni się w zależności od monety.

Opłata transakcyjna wynosi 2% dla wszystkich transakcji, ale opłata ta może zostać obniżona w zależności od Twojego statusu VIP i wolumenu obrotu przez okres 30 dni. Możesz obniżyć opłatę do 0,25% za transakcję.

Exchange Security

Aby chronić dane i fundusze swoich użytkowników, Bitladon wdrożył różne środki bezpieczeństwa, które powstrzymają złośliwych atakujących przed próbami uzyskania do nich dostępu.

Dane przesyłane między użytkownikiem a witryną są chronione szyfrowaniem SSL. Aby chronić konta użytkowników, platforma umożliwia użytkownikom włączanie 2FA za pośrednictwem poczty e-mail lub Google Authenticator.

Ponadto, gdy spróbujesz uzyskać dostęp do swojego konta z innego urządzenia lub lokalizacji, Bitladon wyśle ​​Ci kod e-mailem za każdym razem, aby zweryfikować Twoją tożsamość.

Platforma przechowuje 95% środków użytkowników w zimnych portfelach, które są trwale offline. Uniemożliwia to hakerom pobranie wszystkich pieniędzy z wymiany na raz w przypadku ataku.

Jak dotąd ich wymiana nigdy nie została zhakowana.

bezpieczeństwo kryptograficzne

freepik.com

Wsparcie językowe

Aby zaspokoić potrzeby większej europejskiej bazy użytkowników, Bitladon przetłumaczył swoją witrynę na język niderlandzki, angielski, francuski, hiszpański i polski. Obsługa klienta jest dostępna w języku holenderskim, francuskim i angielskim.

Obsługa klienta

Klienci Bitladon mogą kontaktować się ze swoim personelem pomocniczym przez telefon, e-mail, a także czatować w dni robocze w godzinach od 9:00 do 17:00. Plik Grupa wsparcia został oceniony jako wyjątkowo sprawny i pomocny, a pomoc e-mailowa jest dostępna poza godzinami pracy. Czas odpowiedzi zwykle wynosi jedną godzinę od momentu wysłania wiadomości e-mail.

Wniosek

Bitladon to szybka i wydajna giełda, która jest przeznaczona głównie dla użytkowników z Europy lub tych, którzy mają europejskie konta bankowe, ponieważ umożliwia szybkie transfery krypto-na-krypto i fiat.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector