Recenzja Bybit Exchange | Opłaty, papiery wartościowe, zalety i wady

W naszym Bybit przegląd giełdy, przeanalizujemy główne funkcje, obsługiwane waluty, opłaty i wiele innych aspektów, które mogą być pomocne dla tych, którzy szukają niezawodnej wymiany kryptowalut.

Przegląd wymiany bajtów

Prowadzona przez Bybit Fintech Limited, Bybit to oparta na Singapurze giełda kryptowalut peer-to-peer (P2P) z ekspertami w dziedzinie blockchain z całej branży.

Giełda Bybit zapewnia dźwignię 100: 1, co jest bardzo konkurencyjnym znakiem, który stawia firmę przed już ugruntowanymi i renomowanymi giełdami, takimi jak BitMEX. Wykorzystuje wieczne produkty futures, które są w zasadzie kontraktami futures, ale bez dat wygaśnięcia. Oznacza to, że trader może utrzymywać swoją pozycję prawie w nieskończoność.

Obsługiwane waluty i dostępne kraje

Według strony internetowej giełdy Bybit, zapewniają one szeroką gamę wieczystych kontraktów terminowych na kryptowaluty. Może to być wszystko, począwszy od XPR / USD, BTC / USDT, ETH / USD, EOS / USD i BTC / USD.

Firma obsługuje również globalną bazę klientów, w tym ludzi z Ameryki Północnej, Europy, Azji Południowo-Wschodniej, Japonii, Korei Południowej i Rosji.

Zgodność bajtów

Dostęp do Bybit można uzyskać z wielu różnych urządzeń, takich jak komputery PC, laptopy, iPhone’y, iPady, telefony z systemem Android, telefony z systemem Windows itp. Wszystkie aplikacje można pobrać z odpowiednich sklepów z aplikacjami, takich jak App Store dla Apple i Google Play dla Android.

Jak założyć konto Bybit

bybit rejestracji

Rejestracja jest dość łatwe i wymaga kilku prostych, ale logicznych kroków. Każdy może zarejestrować się za pośrednictwem głównej strony giełdy Bybit. Na pasku nawigacyjnym u góry ich strony głównej znajduje się bardzo widoczny przycisk „Zarejestruj się”. Po kliknięciu potencjalny klient musi podać swój adres e-mail i hasło, aby otrzymać kod potwierdzający.

Jak korzystać z usługi Bybit Exchange

bybitowy interfejs handlowycryptonews.com

Bybit to nowoczesna platforma wymiany. Oznacza to, że interfejs użytkownika jest tak łatwy w nawigacji, jak to tylko możliwe. Górny pasek nawigacyjny na stronach internetowych daje możliwość handlu i monitorowania aktywów, wykresów, cen rynkowych, niezrealizowanych P&L, dostępny depozyt zabezpieczający, depozyt zabezpieczający pozycji, a także wykorzystaj inne instrumenty dostępne na platformie.

Opłaty za wymianę bajbitów


Opłaty zależą od tego, czy użytkownik jest animatorem rynku, czy kimś, kto składa zlecenia w księdze zleceń przed transakcją lub uczestnikiem rynku lub kimś, kto składa zlecenie zgodne z propozycją twórcy.

Umowy wieczyste

(Odwrotność)

Najwyższa dźwignia Maker Rabat Opłata za uczestnika
BTC / USD 100x -0,025% 0,075%
ETH / USD 50x -0,025% 0,075%
XRP / USD 50x -0,025% 0,075%
EOS / USD 50x -0,025% 0,075%

Market takers jest obciążany opłatą w wysokości 0,075% wartości zlecenia. Porównanie tego z innymi giełdami jest dość trudne, ponieważ instrumenty, którymi się handluje, również różnią się między sobą. W każdym razie 0,075% nie wydaje się wysoką ceną i wygląda na uczciwą kwotę.

Animatorzy rynku pobierają opłatę w wysokości -0,025%. Zasadniczo oznacza to, że kiedy producent dokonuje transakcji, musi zapłacić 0,025% mniej niż w innym przypadku. Jest to bardzo konkurencyjna cena i zachęca animatorów rynku do aktywności.

Platforma wiąże się z opłatami za wypłatę. W tym sensie Bybit ponownie okazuje się bardzo konkurencyjny cenowo. Opłata wynosi 0,0005 BTC, co oznacza prawie połowę standardu branżowego, czyli średnio 0,0008 BTC.

Ponadto istnieje stopa finansowania, która ma zostać zapłacona, gdy trader otworzy swoją pozycję. Ponieważ jednak handel z depozytem zabezpieczającym opiera się na zajmowaniu pozycji, przedsiębiorca może być zmuszony do uiszczenia tej opłaty lub jej otrzymania. Odbywa się to pomiędzy handlowcami, a Bybit nie bierze w tym udziału.

Wpłać i wypłać na Bybit

Wpłacanie na tę giełdę nie wymaga dużego wysiłku. Można to osiągnąć, naciskając przycisk „Aktywa” na pasku nawigacyjnym. Po prawej stronie zobaczysz zakładki „wpłata” i „wypłata środków”.

Po kliknięciu „wpłać” zobaczysz okno zawierające wszystkie niezbędne informacje, takie jak adres Bitcoin (BTC) i kod QR.

Wycofanie jest również proste. Chociaż tym razem wymaga włączenia metody uwierzytelniania dwuskładnikowego (2FA) i zweryfikowania konta.

Metody Płatności

W związku z tym, że Bybit jest giełdą opartą na kryptowalutach, akceptuje tylko płatności kryptowalutami. Oznacza to, że każdy trader musi posiadać zasoby kryptowalut, aby móc z nimi handlować.

Funkcjonalność związana z bezpieczeństwem

Wymiana Bybit oferuje swoim klientom dodatkowe opcje bezpieczeństwa.

Konta & Bezpieczeństwo ”zapewnia różne metody 2FA, aby lepiej chronić Twoje konto. Dostępnych jest kilka opcji, takich jak uwierzytelnianie poczty e-mail, uwierzytelnianie za pomocą wiadomości SMS i uwierzytelnianie Google. Ten ostatni jest uważany za najbezpieczniejszy ze wszystkich.

Bybit zabezpiecza środki w portfelach przechowywanych w trybie offline. Oznacza to, że nie ma możliwości włamania się do ich funduszy bez faktycznego bycia na miejscu. Ma to na celu uniknięcie sytuacji podobnych do tych, które miały miejsce w przypadku Mt. Gox, giełda kryptowalut z siedzibą w Tokio, która została zhakowana i stracił aż 460 milionów dolarów wartości Bitcoin.

Obsługa klienta

Jeśli chodzi o obsługę klienta, Bybit oferuje tylko czat na żywo przez Zendesk i komunikację e-mail [e-mail chroniony] aw przypadku problemów związanych z IT na [e-mail chroniony]. Nie ma wsparcia telefonicznego ani możliwości bezpośredniej komunikacji z czatem głosowym. Czas odpowiedzi operatora czatu tekstowego jest niezwykle szybki, podczas gdy wiadomość e-mail zajmuje trochę czasu.

Poza tym giełda oferuje rozszerzenie FAQ sekcja, jak również rutynowe pytania.

Przegląd wymiany bybitów: werdykt

Bybit jest postrzegany przez użytkowników jako silna i bezpieczna platforma. Duża część ich bazy użytkowników jest reprezentowana przez byłych użytkowników BitMex, którzy porzucili drugą platformę ze względu na jej autokratyczny charakter, gdzie żądania klientów są rzadko brane pod uwagę.

Należy jednak zauważyć, że Bybit to platforma dla bardziej doświadczonych traderów. Istnieje możliwość skorzystania z konta demo przed faktycznym handlowaniem, co jest bardzo zalecane dla nowych traderów. Wymiana nie ogranicza się tylko do depozytów Bitcoin, dzięki czemu zapewnia wygodniejsze miejsce dla doświadczonych handlowców kryptowalut.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector