Recenzja COIN360 | Opłaty za wymianę, bezpieczeństwo, zalety i wady

Recenzja coin360

Dzisiaj, w naszej recenzji COIN360, zbadamy, jakie funkcje ma do zaoferowania ten agregator kryptowalut, a także jego opłaty, zalety i wady.

Recenzja COIN360: Przegląd wymiany

COIN360 recenzje | Przeczytaj recenzje obsługi klientów na temat coin360.comCOIN360 to kryptowaluta i giełda kryptowalut, interaktywne infografiki i agregator, który wyświetla dane, takie jak wydajność różnych monet, tokenów i giełd na atrakcyjnej wizualnie mapie. Dane są aktualizowane co 8 sekund, zapewniając inwestorom najnowsze zmiany na rynku.

Witryna została stworzona, aby była przydatna dla traderów, którzy chcą monitorować różne aktywa z jednego miejsca i uprościć ich śledzenie.

Obsługiwane waluty i dostępne kraje

Platforma zawiera 3336 tokenów kryptograficznych i monet, w których można znaleźć podstawowe dane dotyczące pierwszych 1000 monet, zgodnie z kapitalizacją rynkową.

Dane są zbierane z 225 giełd, w tym Binance, Bitmex, Bittrex, OKEx, Huobi, HitBTC, Bithumb, Coinbase Pro, UPbit, Bitfinex, Kraken, Coinone, Gemini, Bitstamp, Liquid, bitFlyer, Gate.io, Poloniex, Exmo, itBit , CEX.IO, IDEX, żeby wymienić tylko kilka. Dane zarówno dla monet, jak i giełd można filtrować na różne sposoby, ale więcej na ten temat w dalszej części naszej recenzji COIN360.

Z platformy mogą korzystać użytkownicy ze wszystkich krajów.

Kompatybilność z COIN360

Dostęp do COIN360 można uzyskać przez przeglądarkę internetową w dowolnym systemie operacyjnym. Obecnie nie ma specjalistycznej aplikacji mobilnej, ale firma zapowiada, że ​​wkrótce ją uruchomi.

Interfejs użytkownika i doświadczenie

Dane dotyczące kryptowalut i wymiany są wyświetlane na kolorowym diagramie z klocków, który użytkownicy mogą łatwo dostosować, aby pokazać monety, którymi są zainteresowani. „Moneta” i „Wymiany”Strony, a także„Listy obserwowanych,”Można również zmienić na widok tabeli, klikając kwadraty obok pozycji„ Widok ”w prawym górnym rogu strony pod funkcją wyszukiwania.

FAQ: Jaka jest całkowita kapitalizacja rynkowa kryptowalut | Moneta360

Witryna jest dość łatwa do zrozumienia i zawiera kilka sekcji do nawigacji. W lewej górnej części strony znajdują się następujące sekcje: „Monety”, „Giełdy”, „Lista obserwowanych”, „Księga płynności,”“Wykresy,”“O.Dostępne są również sekcje „Często zadawane pytania”, „Informacje prasowe” i „Wydarzenia”, jeśli klikniesz trzy kropki obok pozycji „Informacje”.

Globalna aktualizacja COIN360 | Fintech Zoom - World Finance

Zmiany cen kryptowalut są wyświetlane na platformie za pomocą kolorowych znaczników, przy czym kryptowaluty, których cena rośnie, są zaznaczone na zielono, a te ze spadającymi cenami są przedstawione na czerwono.

Kliknięcie pojedynczej monety powoduje przejście do strony zawierającej takie wskaźniki, jak odnowione wykresy, zakładka „Rynki” i sekcja „Powiązane wiadomości”. Dostępna jest również sekcja widżetów z możliwością dostosowania, a także przycisk umożliwiający bezpośrednie dodanie monety do „Listy obserwowanych”. Inne statystyki obejmują informacje o wydobyciu, płynność i spread.

Wykresy na stronie monet przedstawiają graficznie kapitalizację rynkową i cenę w wybranym przedziale czasowym. Zakładka „Rynki” zawiera listę wszystkich giełd, na których można handlować kryptowalutami, gdzie można zobaczyć inne pary handlowe, wolumen 24h, aktualną cenę, podaż w obiegu, opłaty i inne wskaźniki. W pewnym sensie przypomina strukturę używaną przez CoinMarketCap.

Przyciski filtrów są zawsze widoczne i pod nagłówkiem, gdzie użytkownicy mogą sortować dane w oparciu o monety, które chcą, ich wyniki w oparciu o określone ramy czasowe, największe zyski i przegrane, zakres kapitalizacji rynkowej lub wybór waluty bazowej do wyświetlania statystyk . Podstawową walutą jest USD, ale możesz ją zmienić na GBP, CNY, EUR, JPY, CAD, RUB, TRY, IRR, BRL, UAH i USDT, BTC, ETH, EOS.

Strona giełdy zawiera również filtry, których można użyć do znalezienia największych zyskujących i przegranych, wyników w ramach czasowych, zakresu wolumenów, rynków i walut bazowych. Istnieje również specjalny filtr, który sortuje giełdy, które zostały zweryfikowane przez analitykę COIN360 i te, które nie.

U dołu strony znajduje się ruchomy pasek, na którym znajdują się najnowsze tytuły wiadomości ze świata kryptowalut. Jeśli klikniesz tytuł, zostaniesz przekierowany do witryny z wiadomościami, która go pozyskała.

W sekcji „Lista obserwowanych” możesz dodać dowolne monety, które chcesz obserwować.

Księga płynności

Bardzo pomocną sekcją opracowaną przez COIN360 jest „Księga płynności,”, Która pozwala handlowcom znaleźć giełdy o najlepszej płynności, a tym samym najwygodniejszą opcję kupna lub sprzedaży ich kryptowalut.

Korzystając z selektora giełd, użytkownicy mogą porównać ceny wymiany z cenami innych platform transakcyjnych, aby uzyskać najlepsze kursy na rynku. W każdym polu wyświetlany jest współczynnik, który jest obliczany jako stosunek między ceną wybranej giełdy a ceną dla tego samego zamówienia najlepszej z innych giełd.

Jak założyć konto COIN360

Użytkownicy nie muszą zakładać konta, aby korzystać z COIN360.

Opłaty za wymianę COIN360

Witryna i jej usługi są całkowicie bezpłatne.

Obsługa klienta

Ponieważ platforma wyświetla tylko dane zebrane z wielu źródeł i nie musisz zakładać konta, aby korzystać z usługi, nie ma obsługi klienta. Witryna zawiera szczegółową stronę FAQ, która odpowiada na większość pytań związanych z COIN360.

Wymiana reputacji COIN360

Wyniki przeglądu COIN360 były skąpe, ponieważ niewielu użytkowników opublikowało swoje doświadczenia z agregatorem.

COIN360 recenzje | Przeczytaj recenzje obsługi klientów na temat coin360.comNa TrustPilot, Platforma ma ocenę 4 z 5 gwiazdek, ale ocena opiera się tylko na 4 opiniach użytkowników. Jednak nic złego nie można powiedzieć o tej platformie, ponieważ nie prosi ona użytkowników o rejestrację, łączenie ich portfeli itp. Nie ma kont do zarządzania ze strony zespołu, a algorytm pobiera dane z tak wielu źródeł i aktualizuje je tak często, że w dowolnym momencie dokładnie odzwierciedla rynek.

Jest to również platforma, która nie pobiera żadnych opłat za swoją usługę. Ludzie prawdopodobnie napisaliby więcej recenzji, gdyby rzeczywiście mieli na co narzekać.

Recenzja COIN360: Werdykt

COIN360 to agregator map ciepła, który gromadzi dane dotyczące kryptowalut i wymian z niezliczonych źródeł. Bezpłatna, dostępna i kolorowa platforma może pomóc inwestorom w kontrolowaniu aktywów, którymi są zainteresowani.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me