Recenzja CoinRabbit: Jak czerpać zyski z hodlingu kryptowalut?

Problem z zasobami Bitcoin w portfelu kryptowalut polega na tym, że nie możesz ich używać, jeśli masz długoterminową strategię inwestycyjną. Sprzedaż Bitcoinów dzisiaj w celu uzyskania natychmiastowej satysfakcji przyniosłaby Ci radość na krótką metę, ale w przyszłości prawdopodobnie stracisz ogromne zyski, na które liczyłeś.

Jak uniknąć pokusy sprzedaży Bitcoinów dla szybkiej przyjemności? Jak przekonać się, aby nie wypłacać pieniędzy, gdy BTC osiąga nowe rekordy wszech czasów?

Oto odpowiedź – nie musisz sprzedawać Bitcoina ani Ethereum, aby teraz działał dla Ciebie. Jest sposób na zdobycie cyfrowej gotówki na swoje bieżące potrzeby bez sprzedawania ani jednego Satoshi.

Pozwól, że przedstawimy Ci natychmiastowe pożyczki kryptograficzne. Oto, jak działają: powierzasz platformie pożyczkowej kryptowalut, aby obecnie przechowywała Twoje Bitcoin lub Ethereum w bezpiecznym miejscu i otrzymujesz pożyczkę kryptowalutową ze stablecoinami (USDT lub USDC) na wszystko, co potrzebujesz. Stablecoin to elastyczny zasób, który możesz wymieniać, handlować, inwestować lub po prostu wypłacać za dolary i coś kupić. 

Cały proces trwa 10 minut i nie wymaga sprawdzania zdolności kredytowej – po prostu pokaż swój Bitcoin i odbierz pieniądze. Zawsze, gdy masz ochotę zwrócić swój Bitcoin, skontaktuj się z wypożyczalnią kryptowalut, spłać pożyczkę wraz z niewielkimi odsetkami i natychmiast odzyskaj swój Bitcoin bez żadnych pytań..

Oto jak CoinRabbit Pracuje. Uważamy, że użytkownicy powinni mieć możliwość cieszenia się swoim Bitcoinem nie tylko poprzez wpatrywanie się w saldo w swoich portfelach, ale także poprzez maksymalne wykorzystanie go tu i teraz. Żyjemy tylko raz!

Dlaczego powinienem Ci zaufać?

Opisana powyżej ścieżka może wydawać się zbyt dobra, aby była prawdziwa. Oto niektóre z Twoich pytań: Jak zapewnić bezpieczne przechowywanie środków? Czy to jest legalne? Jeśli Bitcoin wzrośnie, nie weźmiesz mojego zysku?

Oto nasze odpowiedzi:

 • Bezpieczeństwo przechowywania. Ze względów bezpieczeństwa nie możemy powiedzieć, jak i gdzie dokładnie przechowujemy środki, ale oto wskazówka: ściśle współpracujemy z Zmień teraz usługa wymiany kryptowalut i Guarda niezabezpieczony portfel kryptograficzny – zaufane platformy, które istnieją na rynku już od dłuższego czasu i dzielą się z nami swoim doświadczeniem i infrastrukturą.
 • Zgodność z prawem. CoinRabbit jest zgodny ze wszystkimi przepisami obowiązującymi w przestrzeni kryptowalut. System zarządzania ryzykiem ChageNOW pomaga nam zwalczać pranie pieniędzy poprzez zamrażanie złośliwych transakcji.
 • Nie pobieramy zysków z Twojego Bitcoina. Bez względu na to, jak wysoko to zajmie, otrzymasz kryptowalutę z powrotem po aktualnym kursie.

Dlaczego CoinRabbit?

BitcoinŹródło: Medium

Teraz, gdy omówiliśmy kwestie związane z bezpieczeństwem, pojawia się następujący pakiet pytań: Dlaczego właściwie powinienem korzystać z Twojej usługi? Jak to jest lepsze niż inne platformy pożyczkowe Bitcoin?

Mamy to pod kontrolą!

 • Nieograniczone okresy kredytowania bez miesięcznych płatności odsetek. Otrzymujesz pożyczkę na tak długo, jak chcesz, a odsetki spłacasz tylko wtedy, gdy zdecydujesz się odzyskać swój Bitcoin.
 • Tylko teraz – oprocentowanie 5% rocznie. Skorzystaj z okazji i weź pożyczkę po najlepszym oprocentowaniu! 5% to znacznie mniej niż inne platformy pożyczkowe Bitcoin. Wkrótce jednak wzrośnie, więc pospiesz się!
 • Płacisz tylko odsetki i niewielką opłatę transakcyjną. Zapewniamy brak ukrytych opłat. Śledź wysokość zainteresowania na swoim Koncie – będziemy je dodawać co miesiąc.
 • Niskie minimalne kwoty pożyczki. Zdobądź 30 USDT / USDC za ETH jako zabezpieczenie i 80 USDT / USDC za zabezpieczenie pożyczki Bitcoin.
 • Nieograniczone pożyczki. Zdobądź tyle stablecoinów, ile chcesz – kim jesteśmy, aby ograniczyć Twoje marzenia!
 • 10 minut, aby to zdobyć. Bez czeków kredytowych, papierkowej roboty, linii i innych atrybutów banku – przyjdź i weź pożyczkę od razu!

Jak to działa

 1. Skocz do CoinRabbit i użyj tego kalkulatora, aby zobaczyć, ile chcesz uzyskać:

 1. Po wybraniu waluty i wielkości pożyczki potwierdź numer telefonu i ustaw adres USDT / USDC, abyśmy wiedzieli, gdzie wysłać Ci pieniądze. Nie ma tu KYC!
 2. Wyślij wybraną kwotę zabezpieczenia na podany adres.
 3. Po przetworzeniu Twojego zabezpieczenia pożyczka trafi do Twojego portfela. Twój stablecoin jest gotowy do wydania!

Jeśli masz pytania dotyczące tej procedury lub napotkasz jakieś problemy, skontaktuj się z nami wsparcie w dowolnym momencie – zajmiemy się tym.

W każdej chwili możesz zwiększyć wielkość pożyczki – ta opcja jest dostępna na Twoim Koncie. W takim przypadku Twoja cena likwidacji spadnie (dowiedz się o tym poniżej).

Co się stanie, jeśli spadnie cena zabezpieczenia?

Chociaż kryptowaluty zyskują na popularności, Bitcoin i inne kryptowaluty są nadal niestabilne. Nie jesteśmy bezpieczni przed znacznymi spadkami cen.

W takim przypadku zaczniemy ostrzegać, że Twoje zabezpieczenie jest zagrożone. Jeśli cena spadnie zbyt nisko, niestety będziemy musieli sprzedać Twoje zabezpieczenie na wypadek, gdybyś go wcześniej nie spłacił. W takim przypadku Twoje stablecoiny pozostaną z Tobą.

Jesteśmy pożyczkodawcą kryptowalutowym z niskim 50% stosunkiem wartości kredytu do wartości – oznacza to, że Twoja waluta zabezpieczenia musi spaść o 50%, aby została zlikwidowana (sprzedana przez nas). Oznacza to również, że za 1 BTC otrzymasz tylko 11000 USDT jako pożyczkę po kursie bitcoinów wynoszącym 22 tys.USD – ale aby zostać zlikwidowanym, musi spaść do zaledwie 11000 USD, co jest dość mało prawdopodobne w przewidywalnej przyszłości. Jest to plusem niskiego wskaźnika wartości kredytu do wartości.

Co możesz zrobić z pożyczką na uwięzi?

Nie pożyczamy Bitcoinów, ale Stablecoin, ponieważ jest uniwersalny. USDT / USDC jest dostępny na wielu platformach, kompatybilny z setkami tokenów kryptograficznych oraz łatwo wymienialny i zbywalny. Oto, co możesz z tym zrobić:

 • Zapłacić na setkach platform przyjaznych kryptowalutom, które akceptują stablecoiny.
 • Wysłać to dla twojej rodziny i przyjaciół. Superszybkie transakcje do dowolnego miejsca na świecie.
 • Handel USDT / USDC w stosunku do innych aktywów, aby uzyskać szybkie zyski. Bądź ostrożny i zrób swoje badania przed tą niezwykle ryzykowną czynnością!
 • Sprzedać to za fiat i ciesz się nową zieloną gotówką.

Nie czekaj na lepszą chwilę

Świadomość, że masz dużo bitcoinów lub ethereum, których nie możesz użyć, pochłania dużo energii. Skieruj tę energię we właściwym kierunku – zdobądź łatwą pożyczkę w USDT / USDC na kwotę CoinRabbit i ciesz się z korzyści, jakie przynosi. I pospiesz się – teraz są ostatnie dni, kiedy dostępne jest niskie oprocentowanie w wysokości 5% rocznie dla wszystkich pożyczek. Wkrótce zwiększymy ten wskaźnik!

Dziękuje za przeczytanie! Pożyczki kryptograficzne mogą w tej chwili nie być dla Ciebie istotne, ale pozostańmy w kontakcie – zapraszamy do przyłączenia się do naszych społeczności Świergot i Telegram. Jeśli raz zdecydujesz się na pożyczkę, zawsze jesteśmy otwarci. Do zobaczenia i miłego dnia!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me