Recenzja Crypto.com | Opłaty za wymianę, bezpieczeństwo, zalety i wady

Recenzja crypto.com

W dzisiejszej recenzji Crypto.com przyjrzymy się niektórym funkcjom, opłatom, zaletom i wadom tej giełdy i powiązanych z nią projektów.

Przegląd Crypto.com

crypto.comCrypto.com wcześniej znany jako Monaco został założony w 2016 roku, aby wprowadzić kryptowalutę do głównego nurtu.

Crypto.com zyskał popularność dzięki projektowi MCO, który został wydany w ramach ICO w 2017 roku. Projekt miał na celu stworzenie kryptograficznej karty kredytowej, która doprowadziłaby do masowej adopcji. Aplikacja mobilna oferuje szereg przydatnych funkcji, a także funkcję wymiany i handlu. Inne funkcje platformy obejmują opcje obstawiania, które pozwalają użytkownikom odblokować korzyści, takie jak nagrody odsetkowe, zwrot gotówki i rabaty.

W 2019 roku Crypto.com rozszerzył swoją listę produktów, dodając plik giełda kryptowalut.

Obsługiwane waluty i dostępne kraje

Giełda Crypto.com obsługuje obecnie 17 tokenów, w tym BTC, LTC, ETH, XRP, USDT, CRO, MCO, EOS, XLM, USDC, ATOM, LINK, XTZ, BCH, VET, ICX i ADA. Widzimy, że ta liczba będzie nadal rosła.

Chociaż istnieje tylko 44 par rynkowych i jak dotąd tylko z handlem kasowym, niektóre z jego unikalnych funkcji sprawiają, że się wyróżnia. Platforma ma dwa natywne tokeny, MCO i CRO. MCO służy do obstawiania w celu odblokowania wielopoziomowych korzyści i ulepszenia kart kredytowych za pomocą wyższych zestawów funkcji. CRO upoważnia giełdę Crypto.com i są one używane głównie do pośredniczenia w rozliczeniach walutowych w różnych aktywach. Możesz postawić CRO na udział w ich Syndicate Events, które omówimy w następnej sekcji.

Giełda crypto.com

Dostęp do giełdy mają mieszkańcy z Wielkiej Brytanii, Niemiec, Francji, Hiszpanii, Włoch, Holandii, Szwajcarii, Rumunii, Szwecji, Belgii, Austrii, Finlandii, Polski, Danii, Norwegii, Portugalii, Czech, Słowenii, Chorwacji, Bułgarii, Irlandii Litwy, Łotwy, Węgier, Słowacji, Grecji, Estonii, Cypru, Malty, Luksemburga i Islandii.

Karty MCO są teraz dostępne na rynkach USA, Kanady, Europy i Azji, co czyni je jedną z najczęściej dostępnych kart kryptograficznych na świecie.

Kompatybilność systemowa

Giełda Crypto.com jest dostępna zarówno na komputerze, jak i na telefonie komórkowym, a przekonasz się, że faktycznie mają ładną, responsywną witrynę mobilną. Ich aplikacja mobilna Crypto.com umożliwia użytkownikom wpłacanie i wypłacanie środków z giełdy. Aplikacja ma również funkcje, takie jak zarabianie na kryptowalutach, kredyty kryptograficzne, funkcje śledzenia monet i inne. (Zostanie to omówione później w naszej recenzji Crypto.com).

Interfejs użytkownika i doświadczenie


Interfejs giełdy i aplikacja mobilna mają elegancki i przyjemny wygląd, a wykresy i dane są ułożone warstwowo, aby były łatwe do zrozumienia. Wykresy zawierają dziesiątki wskaźników, a wydajność monety można wybrać w oparciu o różne ramy czasowe.

Ekran handlu

Jak zarejestrować konto Crypto.com Exchange jako nowy użytkownik

W naszej recenzji Crypto.com pokażemy, jak zarejestrować konto na giełdzie:

 • Iść do crypto.com/exchange i kliknij przycisk „Zarejestruj się” (w prawym górnym rogu);
 • Podaj wymagane dane osobowe i postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie;
 • Kliknij przycisk „Utwórz konto”;
 • Otrzymasz link potwierdzający w zarejestrowanej wiadomości e-mail zawierający jednorazowe hasło (OTP);
 • Potwierdź swoją rejestrację;
 • Wpisz hasło jednorazowe w witrynie;
 • Utwórz hasło do swojego konta wymiany;
 • Kliknij „Prześlij”;
 • Zweryfikuj swój numer telefonu. Wybierz numer kierunkowy swojego kraju z listy rozwijanej, a następnie wprowadź swój numer telefonu;
 • Otrzymasz kod weryfikacyjny SMS;
 • Wprowadź kod w polu;
 • Kliknij „Prześlij”;
 • Będziesz musiał zweryfikować swoją tożsamość, aby odblokować inne funkcje.

2% bonus od depozytów kryptograficznych dla nowych użytkowników

Nowi użytkownicy *, którzy spełniają oba warunki, kwalifikują się do 2% bonusu od depozytu.

1. Zarejestrowany na koncie Crypto.com Exchange po 11 maja 2020 r. 00:00:00 UTC;

2. Ukończona weryfikacja konta na poziomie zaawansowanym.

Obecni użytkownicy aplikacji Crypto.com, którzy zarejestrowali się na koncie Crypto.com Exchange po 11 maja 2020 r. O godzinie 00:00:00 czasu UTC, są uważani za nowych użytkowników. Wszystkie bezpośrednie depozyty łańcuchowe * dokonane na Twój adres portfela Crypto.com Exchange w ciągu 30 dni od daty utworzenia nowego konta otrzymają 2% premii od wartości depozytu w CRO, maksymalnie do 5000 CRO.

Inne cechy produktu

Oto kilka dodatkowych korzyści, które Crypto.com oferuje swoim użytkownikom giełdy.

Konsorcjum

Czy kiedykolwiek wyobrażałeś sobie, że możesz kupić Bitcoin z 50% rabatem? Syndykat Crypto.com jest tutaj, aby to umożliwić. Syndicate to platforma Crypto.com do zbierania funduszy dla projektów kryptograficznych w celu wystawiania swoich monet lub tokenów na giełdzie Crypto.com Exchange. Posiadacze monet Crypto.com (CRO) otrzymają priorytetową alokację tokenów na te wydarzenia sprzedaży z rabatem, jeśli postawią co najmniej 10000 na giełdzie Crypto.com. Pod koniec tego miesiąca odbędzie się wyprzedaż BTC 50% OFF.

Możesz dowiedzieć się więcej o ich innych udanych wydarzeniach na stronie wydarzenia Syndicate: https://crypto.com/exchange/syndicate.

Staking CRO

CRO Staking pozwala użytkownikom zarabiać 20% rocznie (płatne codziennie), jeśli postawią minimum 10 000 CRO przez co najmniej 6 miesięcy. Dzienne odsetki obliczane są jako:

Dzienne odsetki = kwota główna (w postawionej kryptowalucie) x (APR / 365)

Na przykład, jeśli postawiłeś 10.000 CRO przez 180 dni, otrzymasz 5.47945205 CRO każdego dnia jako odsetki. Aby uzyskać więcej informacji na temat korzyści z obstawiania CRO, odwiedź Crypto.com.

Postaw CRO na giełdzie Crypto.com

Miękkie obstawianie

Soft Staking umożliwia użytkownikom zdobywanie nagród poprzez przechowywanie salda kryptowalut w portfelu wymiany, w tym wszystkich obsługiwanych tokenów na platformie. Stopy procentowe zależą od poziomu obstawiania CRO. Więcej informacji znajdziesz w artykule na crypto.com.

Bohater nagłówkaAplikacja Crypto.com

Plik Aplikacja Crypto.com oferuje bardziej rozbudowane funkcje niż wymiana. W aplikacji możesz kupować, sprzedawać, przechowywać i śledzić kryptowaluty. Dodatkową korzyścią jest to, że z aplikacji możesz zdeponować 7 walut fiducjarnych (w tym USD, JPY i EUR), za pomocą których możesz kupić lub sprzedać 53 różne aktywa kryptograficzne. Możesz śledzić ponad 200 kryptowalut i monitorować różne wskaźniki. Możesz cieszyć się ich zakupem kryptowalut z promocją 0% opłaty za kartę kredytową do końca czerwca. Pobierz go z iOS i Android teraz, aby nie przegapić tej korzyści.

Właściciele kart MCO Visa mogą wydawać saldo karty z aplikacji Crypto.com.

Oprócz aplikacji Crypto.com, Crypto.com Wallet to kolejna aplikacja, którą możesz pobrać z Crypto.com.Jest to niezarejestrowana aplikacja portfela, która pozwala na pełną kontrolę nad krypto i kluczem prywatnym, jeśli chcesz przechowywać Twoje kryptowaluty w najbezpieczniejszy sposób, możesz je pobrać z iOS i Androida.

Karty Visa MCO

Karty Visa MCO były głównym produktem, który doprowadził firmę Crypto.com do masowej popularności, umożliwiając użytkownikom wydawanie kryptowalut wszędzie tam, gdzie akceptowane są karty VISA.

Istnieje pięć różnych poziomów kart MCO Visa, od bezpłatnej karty Midnight Blue MCO po luksusową kartę Obsidian Black.

Midnight Blue Card – dostępne za darmo, bez wymagań stawkowania, z nieograniczonym 1% rabatem.

Karta Rubinowej Stali – postaw 50 MCO na 6 miesięcy (około 250 $ po aktualnych cenach), metalową kartę z 2% zwrotem na wszystkie zakupy i 100% rabatem na subskrypcję Spotify Premium.

Poziomy Royal Indigo lub Jade Green – postaw 500 MCO na 6 miesięcy, masz nieograniczony dostęp do poczekalni na lotnisku, 100% rabatu na subskrypcję Netflix i Spotify oraz 3% zwrotu na wszystkie zakupy.

Karty Icy White i Frosted Rose Gold– postaw 5000 MCO, otrzymasz 4% zwrotu na wszystkie zakupy, 100% rabatu na Spotify, Netflix i Amazon Prime. Korzystasz również z prywatnego dostępu do Crypto.com, 10% rabatu Expedia i dodatkowych odsetek.

Obsydian czarny – postaw 50000 MCO, otrzymasz 5% zwrotu na wszystkie zakupy, 100% rabatu na Spotify, Netflix i Amazon Prime, prywatny dostęp do Crypto.com, 10% rabat na Airbnb i Expedia, dodatkowe odsetki i prywatne partnerstwo Jet.

Crypto.com Private

Crypto Earn

Użytkownicy mogą wpłacać i stawiać swoje kryptowaluty za pośrednictwem Crypto.com platformę i uzyskaj do 8% rocznie odsetki w zamian. Depozyty Stablecoin są bardziej oprocentowane niż zwykłe monety, takie jak Ethereum i Bitcoin.

Najwyższą stawkę mają depozyty CRO: do 18% w skali roku, jeśli użytkownik ma o 500 udziałów MCO więcej. Tokeny MCO mają najwyższą stawkę stawki.

Crypto.com Pay

Crypto.com Pay umożliwia użytkownikom płacenie kryptowalutą i otrzymywanie zwrotu gotówki w CRO podczas dokonywania zakupów. Zwrot gotówki nazywa się Pay Rewards.

Jeśli wyślesz CRO w aplikacji Crypto.com lub kupisz karty podarunkowe za pomocą CRO, możesz otrzymać określone nagrody.

Istnieje również konto handlowca, które umożliwia integrację Pay SDK z 1 linią kodu lub za pośrednictwem WooCommerce Payment Gateway, aby umożliwić ich firmie akceptowanie transakcji kryptograficznych online.

Opłaty Crypto.com

Giełda Crypto.com ma strukturę opłat na poziomie, która jest dość konkurencyjna na rynku, z najniższą opłatą transakcyjną wynoszącą 0%, jeśli masz duży udział w ich natywnym token CRO. Opłaty producenta / takera zaczynają się od 0,2% wartości transakcji, a opłaty zostaną obniżone, jeśli postawisz więcej tokenów CRO i zwiększysz wolumen obrotu. CRO wygeneruje również zwrot z inwestycji w wysokości 20% od postawionej kwoty, jak wspomniano powyżej. Szczegółowe informacje na temat ich struktury opłat można znaleźć w tym dokumencie strona.

WOLUMEN HANDLOWY NA POZIOMIE 30D (USD) OPŁATA DLA PRODUCENTA / TAKERU OPŁATY ZNIŻKA 20%
VIP1 0–50000 USD 0,20% / 0,20% 0,160% / 0,160%
VIP2 50001 USD – 250000 USD 0,16% / 0,18% 0,128% / 0,144%
VIP3 250001 USD – 1000000 USD 0,12% / 0,16% 0,096% / 0,128%
VIP4 1000001–2500000 USD 0,10% / 0,14% 0,080% / 0,112%
VIP5 2500001 USD – 10000000 USD 0,08% / 0,12% 0,064% / 0,096%
VIP6 10000001 USD i więcej 0,04% / 0,10% 0,032% / 0,080%

Przesyłanie krypto między właścicielami Crypto.com nie wiąże się z żadnymi opłatami.

Metody Płatności

Giełda obsługuje tylko wpłaty i wypłaty kryptowaluty z aplikacji Crypto.com lub portfela zewnętrznego. Podczas gdy aplikacja Crypto.com umożliwia użytkownikom kupowanie kryptowalut za pośrednictwem karty kredytowej, debetowej lub kredytowej lub kryptowalut.

Funkcjonalność związana z bezpieczeństwem

Nasza recenzja Crypto.com nie byłaby kompletna bez sprawdzenia jej funkcji bezpieczeństwa. Platforma posiada szereg certyfikatów bezpieczeństwa, w tym Cryptocurrency Certification Consortium, ISO / IEC 27001: 2013 i PCI: DSS. Otrzymują również certyfikat ISO / IEC 27701: 2019 w czerwcu 2020 r. Jako rozszerzenie normy ISO / IEC 27001: 2013.

Giełda twierdzi, że wszystkie ich środki są trzymane w zimnych portfelach.

Crypto.com zabezpieczył polisę ubezpieczeniową o wartości 100 mln USD, prowadzoną przez Arch Underwriting w Lloyd’s Syndicate 2012. Nowa polityka zwiększa całkowite ubezpieczenie kryptowaluty Crypto.com do 360 mln USD, w tym bezpośrednie i pośrednie ubezpieczenie za pośrednictwem powierników. Jest to również największy zasięg, jaki Crypto.com zabezpieczył dla swoich aktywów w chłodni na partnera depozytowego Ledger Vault.

Ich aplikacja mobilna i wymiana oferują 2FA za pośrednictwem biometrii lub aplikacji Google Authenticator. Ale nawet jeśli doszłoby do włamania, haker nie byłby w stanie wysłać środków, ponieważ adres musi znajdować się na białej liście.

Obsługa klienta

Platforma oferuje całodobową obsługę czatu na żywo dla wszystkich swoich klientów, niezależnie od tego, czy korzystają z aplikacji, giełdy czy karty. Pojawiły się pewne skargi dotyczące czasu odpowiedzi, ale mają czas na skalowanie swojego zespołu, aby sprostać wymaganiom rosnącej bazy użytkowników.

Reputacja Crypto.com

Karta MCO otrzymała pozytywne recenzje od społeczności, a aplikacja i giełda nie otrzymały jeszcze żadnych skarg. Nie było żadnych hacków ani wycieków bezpieczeństwa, ale wymiana jest wciąż dość nowa.

Recenzja Crypto.com: Werdykt

Crypto.com to wszechstronny projekt, który oferuje szeroką gamę produktów, od kart kryptograficznych Visa z dodatkami po mobilne usługi wymiany walut.

Wyróżniony obraz: coincodex.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector