Recenzja DeepBrain Chain (DBC) | Wprowadzenie dla początkujących

Moneta DBC

W dzisiejszym artykule przyjrzymy się projektowi DeepBrain Chain i jego kryptowalutowi, monecie DBC.

Co to jest łańcuch DeepBrain?

logo dbcDeepBrain Chain to platforma obliczeniowa, która łączy sztuczną inteligencję z technologią blockchain. Projekt ICO dla DBC odbył się w grudniu 2017 r., A jeden NEO odpowiadał 2200 DBC w momencie sprzedaży.

ICO odniosło sukces, ponieważ monety zostały wyprzedane w niecałą godzinę od jego rozpoczęcia, a ponad 600 milionów tokenów zostało sprzedanych inwestorom właśnie w fazie przedsprzedażowej.

Po zakończeniu sprzedaży tokenów DeepBrain Chain został uruchomiony w kwietniu 2017 r. Projekt i jego zespół mają siedzibę w Szanghaju, a jego członkowie składają się z osób posiadających duże doświadczenie w technologii i sztucznej inteligencji.

Dyrektorem generalnym DeepBrain Chain jest Feng He, który również opracował pierwszy na świecie głośnik ze sztuczną inteligencją, wyprzedzając wprowadzenie Amazon Echo na rynek zaledwie o sześć miesięcy.

Platforma otrzymała najwyższe nagrody, konkurując z ponad trzydziestoma najlepszymi chińskimi przedsiębiorstwami AI w SMP2017, chińskiej ocenie dialogu człowiek-maszyna.

Natywna kryptowaluta platformy, DBC coin, jest oparta na inteligentnych kontraktach NEO. Blockchain wykorzystuje hybrydowy mechanizm konsensusu składający się z dowodu ważności i delegowanego dowodu stawki w celu walidacji bloków księgi i generowania nowych monet.

funkcje

Niska cena

Korzystając z technologii blockchain, oszczędza przedsiębiorstwu około 705 kosztów mocy obliczeniowej.

Bezpieczeństwo

Dzięki zastosowaniu inteligentnych kontraktów i algorytmów szyfrowania transakcje danych są bezpieczne w całym procesie handlowym.

Ochrona prywatności


Inteligentne kontrakty mają również za zadanie oddzielenie własności danych od wykorzystania danych, a także zwiększenie wartości danych.

Elastyczne rozwiązania komputerowe

DeepBrain Chain zapewnia również moc obliczeniową w oparciu o wymagania. Firmy AI otrzymają moc obliczeniową z niezliczonych węzłów rozmieszczonych w globalnej sieci i otrzymają DBC jako nagrodę.

Dowód ważności

Protokół ten opiera się na węzłach do walidacji i dodawania nowych bloków do łańcucha bloków.

Delegowany dowód stawki

Ten model konsensusu wymaga od interesariuszy głosowania za wyborem węzła wydobywczego w sposób demokratyczny i uczciwy.

Gdzie przechowywać monety DBC

Ponieważ moneta DBC jest oparta na NEO, możesz przechowywać krypto w dowolnym portfelu kompatybilnym z NEO lub NEP-5, takim jak NEO Tracker. Na rynku dostępnych jest wiele portfeli NEO, więc powinieneś poszukać takiego, który najlepiej odpowiada Twoim konkretnym potrzebom handlowym i magazynowym.

Jak kupić DBC Coin

Krok 1: Skonfiguruj portfel, w którym później będziesz przechowywać swoją monetę DBC.

⦁ Idź do NEO Tracker;

⦁ Kliknij „Nowy portfel”;

⦁ Wprowadź hasło;

⦁ Kliknij „Utwórz”;

⦁ Pobierz plik Keystore;

⦁ Po zakończeniu kliknij „Kontynuuj”;

⦁ Otrzymasz swój klucz prywatny.

neo traker

Krok 2: Kup DBC

Ponieważ DBC nie jest przedmiotem handlu z żadną walutą fiducjarną, będziesz musiał kupić monetę za pomocą kryptowaluty. DBC jest głównie przedmiotem handlu z Bitcoinem i Ethereum, ale można również znaleźć token, który jest przedmiotem obrotu przeciwko NEO i USDT.

Jeśli posiadasz już jedną z tych kryptowalut, możesz przejść dalej.

⦁ Przejdź do giełdy obsługującej zakup kryptowalut za pomocą waluty fiducjarnej;

⦁ Załóż konto;

⦁ Kup jedną z kryptowalut, którymi chcesz handlować z DBC;

⦁ Wybierz jedną z giełd obsługujących monetę DBC. Lista giełd handlowych obsługujących DBC składa się obecnie z Huobi (Global i Korea), Gate.io, Kucoin, Bitbns, Lbank i Switcheo Network. Sugerujemy wybranie jednej z najpopularniejszych giełd i par, ponieważ najprawdopodobniej będą one miały wyższą płynność;

⦁ Utwórz konto na jednej z giełd obsługujących DBC;

⦁ Wpłać ETH / BTC / NEO / USDT zakupione na giełdzie fiducjarnej;

⦁ Wpisz, ile DBC chcesz kupić;

⦁ Potwierdź transakcję;

⦁ Poczekaj, aż DBC zostanie zaksięgowane na Twoim koncie;

⦁ Przejdź do funkcji wycofania giełdy;

⦁ Przejdź do zewnętrznego portfela DBC i skopiuj swój adres;

⦁ Wróć do wymiany i wklej adres w odpowiednich nawiasach;

⦁ Wybierz kwotę, którą chcesz zdeponować w swoim zewnętrznym portfelu;

⦁ Zakończ wypłatę.

Przyszłość łańcucha DeepBrain

Sztuczna inteligencja to branża, która cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno inwestorów, jak i konsumentów. To samo można powiedzieć o blockchainie. Więc co generuje więcej szumu? Uruchomienie projektu wykorzystującego sztuczną inteligencję i blockchain.

Ale DeepBrain Chain nie jest jedynym tego rodzaju projektem. Coraz więcej rejestrów i monet opartych na sztucznej inteligencji wkracza na scenę blockchain.

Świat kryptowalut jest już bardzo konkurencyjny, a bardzo niewiele monet przetrwa nawet rok.

Ich mapa drogowa nie zawiera żadnych szczegółowych planów na 2019 rok, z wyjątkiem dalszych ulepszeń i testów systemu. Ich blog Medium co dwa miesiące publikuje aktualizacje dotyczące ich stanu rozwoju i wydarzeń związanych z ich projektem.

dbc_interview

investinblockchain.com

Czy powinieneś zainwestować w DBC Coin?

Biorąc pod uwagę jej pozycję na rynku i fakt, że moneta nie odnotowała znaczących wzrostów od miesięcy, nie wydaje się, aby moneta DBC była dobrą inwestycją. Zauważyliśmy również, że żadne z ogłoszeń opublikowanych na ich oficjalnym blogu w żaden sposób nie wpłynęło na cenę DBC.

Recenzja łańcucha DeepBrain: werdykt

Firma DeepBrain Chain rozpoczęła się również od ambitnego projektu AI, który również wykorzystuje technologię blockchain. Ale sama liczba projektów ICO i kryptowalut sprawia, że ​​DBC jest kolejną monetą, która nie przynosi żadnych korzyści z punktu widzenia handlu.

Wyróżniony obraz: blockonomi.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector