Recenzja Margex Exchange: czy to bezpieczna wymiana?

Margex

Margex to platforma do handlu instrumentami pochodnymi nowej generacji oparta na Bitcoinie, na której możesz handlować z dźwignią finansową do 100x na wszystkich dostępnych parach, takich jak Bitcoin, Ethereum, Yearn.finance i nie tylko w stosunku do USD. Margex wprowadza niestandardową giełdę stworzoną od podstaw, aby zapewnić najlepsze wrażenia handlowe. W połączeniu z przyjaznym dla użytkownika interfejsem, platforma zapewnia błyskawiczny silnik transakcyjny, ogromną płynność i system odporny na manipulacje.

W porównaniu ze wszystkimi innymi platformami obrotu instrumentami pochodnymi i problemami, z jakimi borykają się, takimi jak zamrożenia i manipulatorzy na rynku, istnieje wyraźna potrzeba pojawienia się na rynku wyższej jakości platformy transakcyjnej. Wydaje się, że Margex ma potencjał, aby być jednym z nich, ponieważ oferuje dostosowany silnik handlowy, który może przetwarzać do 100 000 transakcji na sekundę.

Co oferuje Margex?

  • Szybka realizacja zamówienia
  • Brak przeciążeń
  • Konkurencyjne opłaty
  • Regulowana dźwignia do 100x
  • Łatwy w użyciu interfejs
  • Wszystko w jednym środowisku handlowym
  • Segregowana płynność od 12 dostawców
  • Ochrona przed manipulacją ceną, chroniąca użytkowników przed nieuczciwą likwidacją
  • Brak KYC

Rejestracja

Margex

Rejestracja w Margex zajmuje nie więcej niż minutę. Wszystko, co musisz zrobić, to wpisać swój adres e-mail, potwierdzić, że nie jesteś mieszkańcem niektórych krajów i kliknąć zarejestruj się. Następnie możesz od razu zdeponować i rozpocząć handel.

Wpłaty i wypłaty

depozyty

Obecnie dostępne metody wpłat na Margex to karty Bitcoin lub karty kredytowe i debetowe oraz inne kryptowaluty dostarczane przez Changelly. Wypłaty są przetwarzane w Bitcoin, ręcznie, przez zespół skarbowy podzielony według podziału obowiązków i zimnych portfeli z wieloma podpisami w celu wyeliminowania ryzyka hakerów i wyzyskiwaczy.

Handel na Margex

handlowy

Handel na Margex został zaprojektowany tak, aby był prosty, ponieważ platforma oferuje jeden z najczystszych standardowych układów w branży do handlu z dźwignią.

Lewa strona jest zarezerwowana dla zakładki zleceń, w której dostosowujesz szczegóły swojej pozycji, takie jak – ilość, limit ceny i dźwignia. W sekcji handlu możesz zobaczyć szczegóły, takie jak identyfikator transakcji, data, typ, aktywa, ilość, marża, stop loss, take profit i inne.

Wykres znajduje się pośrodku obsługiwany przez TradingView z pełnym zestawem wskaźników handlowych. Książka zleceń i ostatnie transakcje znajdują się po prawej stronie, gdzie można sprawdzić głębokość rynku.

Konfiguracja Stop Loss i Take Profit

zysk

Ustawienie Stop Loss i Take Profit jest dość łatwe, kliknij liczby ustawione dla Stop Loss i Take Profit, a pojawi się okno, w którym będziesz musiał wprowadzić żądany poziom ceny. Chociaż za pierwszym razem może to być mylące, ponieważ nie ma wyraźnych wskaźników, że jest to przycisk.

Zamknięcie pozycji lub zamówienia

Zamykanie pozycji odbywa się poprzez kliknięcie przycisku Zamknij po lewej stronie. Możesz wybrać opcję „Zamknij rynek” lub „Zamknij limit”.


Bezpieczeństwo

Konta klientów w Margex są chronione przez uwierzytelnianie 2FA, potwierdzenia e-mail, szyfrowanie SSL, powiadomienia e-mail i alerty. Margex przechowuje 100% środków użytkowników w chłodni, aby zmaksymalizować poziom bezpieczeństwa środków. Systemowi temu towarzyszy monitorowanie w czasie rzeczywistym każdego ruchu aktywów wykonanego na platformie.

Infrastruktura handlowa

Margex ma elastyczną infrastrukturę serwerową, która zapewnia możliwość skalowania na żądanie z silnikiem handlowym zdolnym do obsługi do 100 000 trx / s. Gwarantuje to, że platforma zachowa natychmiastową realizację zleceń nawet w momentach bardzo dużej aktywności handlowej i zmienności.

Manipulacja cenami i zapobieganie oszustwom

Margex zintegrował niestandardowy system oparty na sztucznej inteligencji w czasie rzeczywistym, który monitoruje podejrzane działania handlowe i spójność kanału cenowego. Istnieje również system puli płynności, który pobiera płynność od kilku dostawców płynności, dzięki czemu Margex dąży do zapewnienia najlepszych cen wejścia i wyjścia dla swoich użytkowników.

Co więcej, Margex stosuje system ochrony przed zawężaniem cen w celu realizacji zleceń na oczekiwanym poziomie cenowym.

Wsparcie

Platforma ma całodobowe wsparcie na żywo, które odpowie na wszelkie pytania w ciągu kilku minut.

Opłaty

Opłaty transakcyjne na Margex są na niższym spektrum w porównaniu z większością platform transakcyjnych. Prowizja od takera wynosi 0,060%, a opłata za twórcę 0,019%. Istnieje opłata za finansowanie, która jest normą dla wszystkich platform handlu dźwignią.

opłaty

Wniosek

Margex jest jedną z najłatwiejszych w obsłudze platform handlowych spośród wielu w branży kryptowalut. Jest to platforma, na której możesz dosłownie zarejestrować się i zacząć handlować w ciągu kilku minut bez marnowania czasu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map