Recenzja NiceHash: Wprowadzenie do platformy Cloud Mining

Recenzja NiceHash

W naszej recenzji NiceHash dowiesz się, jak to działa, i dowiesz się, jakie usługi wyszukiwania w chmurze oferuje.

Co to jest NiceHash?

NiceHash to internetowy rynek, na którym można kupować i sprzedawać moc obliczeniową komputera, a także pulę wydobywczą.

NiceHash działa jako dostawca usług wydobywczych od kwietnia 2014 roku. Według statystyk, ma ponad 99 000 aktywnych górników dziennie, obsługuje ponad 4 311 000 zleceń i wypłaconych ponad 197 000 BTC..

NiceHash ma serwery zlokalizowane w Amsterdamie, Chennai, Hong Kongu, San Jose, Sao Paulo, Tokio i innych lokalizacjach w Europie i Stanach Zjednoczonych. Platforma korzysta z CloudFlare, aby zapewnić ochronę swojej witryny i portfela BitGo Bitcoin, aby zapewnić i zabezpieczyć depozyty BTC.

Jak działa NiceHash

NiceHash umożliwia posiadaczom mocy obliczeniowej sprzedaż lub zakup do celów wydobywczych. Kupujący mogą złożyć zamówienie na moc obliczeniową zaraz po zarejestrowaniu konta, a sprzedający mogą zachować anonimowość, nie rejestrując się wcale.

Algorytmy wyszukiwania NiceHash

Platforma obsługuje listę 34 różnych algorytmów, w tym SHA-256, Blake, Equihash, Scrypt, X11, X13, X15 i wiele innych. Jesteś w stanie wydobywać algorytm, który jest najbardziej opłacalny w danym momencie. Pamiętaj też, że wszystkie wypłaty dokonywane są w Bitcoinie. Aby dowiedzieć się, która moneta przynosi większy zysk, spróbuj użyć Whattomine.com.

Baseny kopalniane

Możesz dołączyć do kopalni, aby wydobyć określoną monetę. Aby rozpocząć, będziesz musiał wpłacić BTC (minimum 0,01 BTC), a następnie udać się na rynek NiceHash i złożyć zamówienie. Niezależnie od wybranej kryptowaluty wszystkie ceny są wyświetlane w Bitcoin.

Sprzedawanie mocy mieszania

Dzięki NiceHash możesz sprzedawać moc obliczeniową niezależnie od posiadanego sprzętu. Moc obliczeniową można sprzedać z GPU / CPU i platformy ASIC lub całej farmy platform. Możesz także wybrać algorytm i lokalizację serwerów dla swoich operacji wydobywczych.


Zaleca się używanie serwerów znajdujących się najbliżej użytkownika w celu zwiększenia wydajności.

Kalkulator zysków NiceHash

Platforma zawiera kalkulator rentowności wydobycia, który szacuje, jaki zysk możesz osiągnąć dzięki typowi sprzętu, kosztowi energii elektrycznej i innym warunkom przez określony czas.

Plany NiceHash & cennik

W NiceHash nie są dostępne żadne stałe plany. Tutaj możesz ustawić kontrakt z mocą mieszania na podstawie GH / s lub ceny w BTC. Cena umowy hashowania w chmurze jest obliczana w zależności od zakupionego hashratu.

Ceny różnią się w zależności od cen na rynku monet i całkowitej mocy mieszania używanej przez określony algorytm. Cennik odświeża się co 10 sekund, wykorzystując informacje zebrane z giełd lub innych stron internetowych.

Kupujący mogą kupować stawki hash na dwa sposoby: standardowe stawki i stałe.

Wydobywanie w chmurze w NiceHash ma następujące ceny:

  • kontrakt o stałej cenie: 0,0305 BTC za GH / s dziennie
  • standardowa umowa przetargowa: od 0,0264 BTC za GH / s dziennie

Wszystkie płatności NiceHash muszą być dokonywane w Bitcoinach.

Opłaty i ceny NiceHash

Kupowanie mocy haszującej

  • Bezzwrotna opłata za nowe zamówienie: 0,0001 BTC
  • Zamówienia na kupowanie mocy haszującej: 3% (niewydana kwota na anulowane zamówienia nie ma naliczonej opłaty)

Sprzedawanie mocy haszującej

  • Wypłaty sald do portfela zewnętrznego < 0,1: 5%
  • Wypłaty sald do portfela zewnętrznego ≥ 0,1 BTC: 3%
  • Wypłaty sald do portfela NiceHash ≥ 0,001 BTC: 2%

Wypłaty i wpłaty

Wypłata na dowolny zewnętrzny portfel BTC na kwotę od 0,002 do 0,05 BTC wiąże się z opłatą w wysokości 0,0001 BTC. Wypłaty, które przekraczają 0,05 BTC, podlegają opłacie w wysokości 0,2%. Wypłaty powyżej 0,001 BTC do portfeli Coinbase są bezpłatne.

Wpłacanie kwot BTC powyżej 0,01 do portfela NiceHash nie wiąże się z żadnymi opłatami.

Pełny model opłat NiceHash jest dostępny na ich stronie.

Wypłaty NiceHash   

NiceHash stosuje model wypłat Pay Per Share (PPS), aby nagradzać sprzedawców, co oznacza, że ​​wypłaty są dokonywane automatycznie codziennie, o ile spełnione są następujące minimum:

  • Dzienne wypłaty za niespłacone salda w portfelach NiceHash: minimum 0,001 BTC
  • Dzienne wypłaty za niespłacone salda w portfelach zewnętrznych: minimum 0,1 BTC
  • Cotygodniowe wypłaty za niezapłacone salda w portfelach zewnętrznych: minimum 0,001 BTC

Podsumowanie

Na tym kończymy naszą recenzję NiceHash, zdecydowanie musisz wiedzieć, że jest to jeden z największych rynków wydobywczych kryptowalut na rynku. Użytkownicy mogą łatwo skonfigurować swoje oprogramowanie i rozpocząć wydobycie w ciągu 15 minut. NiceHash to dobra opcja dla tych, którzy chcą sprzedać lub kupić wyższe stawki hashowania, aby uzyskać bardziej dochodowe wyniki wydobycia. Pamiętaj, aby skorzystać z kalkulatora rentowności, aby oszacować, czy osiągniesz zysk ze swoimi specyfikacjami.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector