Recenzja PrimeBit: giełda kryptowalut z wygodnymi cenami

PrimeBit

O PrimeBit

primebitPrimeBit to platforma wymiany kryptowalut, która została założona w 2019 roku, z siedzibą na wyspie Saint Vincent i Grenadynach. Platforma oferuje wysoką dźwignię finansową dla umów wieczystych na Bitcoin, Litecoin i Ethereum, umożliwiając przelewy P2P bez korzystania z funduszy ubezpieczeniowych do zarabiania pieniędzy.

PrimeBit nie jest dostępny dla obywateli i mieszkańców USA, Kanady, Japonii, Algierii, Afganistanu, Bahamów, Botswany, Kambodży, Crime i Sewastopola, Kuby, Ekwadoru, Etiopii, Ghany, Iranu, Iraku, Birmy, Korei Północnej, Pakistanu, Serbia, Sri Lanka, Sudan Południowy, Sudan, Syria, Tunezja, Trynidad i Tobago oraz Jemen.

Interfejs handlowy

interfejs handlowy primebit

PrimeBit opracowała własną aplikację Webtrader, która jest przeznaczona zarówno dla podstawowych, jak i zaawansowanych traderów. Platforma jest napisana w C ++ i ma integrację z silnikiem MetaTrader 5, który jest powszechnie używany przez handlowców Forex, indeksów i towarów, umożliwiając giełdzie przetwarzanie miliona transakcji na sekundę.

Interfejs zawiera takie funkcje, jak limity ryzyka do zarządzania stratami, konfigurowalne wykresy i okna, a także szeroką gamę wskaźników, takich jak wstęgi Bollingera, ichimoku i średnie kroczące.

Dostęp do platformy można uzyskać za pośrednictwem dowolnej przeglądarki internetowej, więc nie ma potrzeby pobierania ani instalowania czegokolwiek. Dostępna jest również wersja aplikacji mobilnej dla handlowców w podróży.

Platforma PrimeBit jest przetłumaczona na 12 języków: angielski, polski, hiszpański, turecki, portugalski, japoński, niemiecki, chiński, rosyjski, wietnamski, tajski i koreański.

Aplikacja handlowa MetaTrader 5 ma niesamowite środki bezpieczeństwa, takie jak 128-bitowe szyfrowanie danych między PrimeBit a serwerem, uwierzytelnianie serwera i rozszerzone, ochrona plików konfiguracyjnych, zaszyfrowany plik przechowujący ustawienia połączenia i konta, a także ochrona hasłem.

Metody wpłat i wypłat

Użytkownicy PrimeBit mogą dokonywać wpłat tylko za pomocą Bitcoin. Nie ma minimalnej kwoty depozytu ani maksymalnych limitów. Depozyty Bitcoin zostaną dodane do Twojego konta po 1 potwierdzeniu w sieci Bitcoin.

Opcje zakupu bitcoinów

Jeśli nie masz BTC, PrimeBit oferuje również szybki sposób zakupu ich na swojej platformie.


Przewijając w dół do okna wpłaty, kliknij przycisk „Kup BTC”, a zostaniesz przekierowany do Match2Pay serwis wymiennika. Stąd możesz kupić Bitcoin za pomocą przelewu bankowego, takiego jak euro lub dolary. Minimalny limit zakupów wynosi 50 USD, a maksymalny limit zakupów BTC o wartości 20000 USD.

Handel lewarowany

PrimeBit obsługuje do 200x lewarowanie, co jest jednym z najwyższych kursów na rynku. W przeciwieństwie do innych platform dźwigniowych, PrimeBit nie likwiduje twoich pozycji, gdy osiągnie cenę likwidacji, chyba że kontrakt ma ujemne saldo. Ponadto platforma nie korzysta z funduszu ubezpieczeniowego, co może znacznie zwiększyć Twoje straty, gdy na rynku występują gwałtowne wahania.

Umowy wieczyste

Primebit

coinfomania.com

PrimeBit obsługuje handel liniowymi kontraktami wieczystymi na Bitcoin, Ethereum i Litecoin w stosunku do dolara amerykańskiego. Ceny kontraktów pochodzą z złożonego indeksu Bitcoin / Ethereum / Litecoin zwanego Fair Price, który oblicza indeksy w oparciu o wiele zewnętrznych źródeł. Umowy wieczyste wykorzystują indeks Premium lub Discount, aby dostosować się do prawidłowej stawki końcowej. Stopa finansowania reguluje cenę umowy wieczystej w stosunku do ceny referencyjnej.

Wypłaty środków są dokonywane co 8 godzin i za te przelewy nie są pobierane żadne opłaty.

Minimalna kwota otwarcia kontraktu BTCUSD to 0,0001 BTC. PrimeBit kontrakty nie mają dat wygaśnięcia, a środki wykorzystane w umowach są bezpośrednio wymieniane między zaangażowanymi stronami.

Kontrakty wieczyste rozliczane są w BTC i kwotowane w dolarach amerykańskich. Wszystkie kontrakty mają wartość 0,1 mBTC za 1 USD. Ponieważ kontrakty mają charakter liniowy, cena i wartość kontraktu nie zmieniają się wraz z ceną kontraktu.

Opłaty 

ikona opłatPrimeBit nie pobiera żadnych opłat za wpłaty i znajdowanie płatności. Jednak za wypłatę Bitcoin pobierana jest opłata w wysokości 0,0005 BTC. Opłaty są również pobierane przy zakupie Bitcoinów za pośrednictwem PrimeBit. Konwersja Bitcoin na fiat również spowoduje naliczenie opłat.

Opłaty za obrót instrumentami pochodnymi są oparte na modelu maker-taker. Opłata za twórcę dotyczy tych, którzy składają zlecenia, a wymiana daje twórcom 0,025%, ponieważ wnoszą one większą płynność na platformę.

Opłata taker pobierana jest od osób, które składają zamówienia po cenie oferty. Przyjmujący muszą zapłacić niewielką opłatę w wysokości 0,075% na PrimeBit.

Prywatność i ochrona

bezpieczeństwo primebitPrimeBit wdraża szereg środków bezpieczeństwa, aby chronić dane użytkowników i fundusze przed zagrożeniami internetowymi.

99,9% środków klientów na platformie jest przechowywanych offline w zimnym portfelu. Ogranicza to ataki online, a tym samym uniemożliwia hakerom dostęp i kradzież funduszy.

Ze względu na bezpieczeństwo konta wymiana wymaga od użytkowników włączenia uwierzytelniania dwuetapowego (2FA) za pośrednictwem aplikacji Google na Androida lub iPhone’a. 2FA generuje jednorazowe hasło na telefonie użytkownika, które służy do potwierdzenia każdego żądania logowania lub wypłaty.

Serwery używane przez PrimeBit w ich operacjach handlowych są hostowane Amazon Web Services (AWS), która jest jedną z najczęściej używanych i zaufanych usług w chmurze.

Obsługa klienta

Nie ma wsparcia na żywo w PrimeBit. Zamiast tego można skontaktować się z zespołem platformy za pośrednictwem poczty e-mail pod adresem [e-mail chroniony] adres e-mail.

Witryna zawiera również obszerny plik wsparcie sekcja, która zawiera szczegółowe samouczki i często zadawane pytania dotyczące korzystania z ich platformy. Zespół zwykle odpowiada w ciągu jednego dnia.

Wniosek

PrimeBit to stosunkowo nowa platforma pochodnych kryptowalut, ale dzięki konkurencyjnym cenom i wysokiej dźwigni jest świetną opcją dla tych, którzy chcą zwiększyć swoje zasoby Bitcoinów poprzez handel z depozytem zabezpieczającym.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector