Recenzja WalletInvestor: dostawca prognoz kryptowalut opartych na sztucznej inteligencji

Portfel Inwestor

Inwestorzy kryptowalut słusznie koncentrują się na prognozach technicznych i próbują odkryć, jak się ustawić. W dzisiejszych czasach następujące wskaźniki techniczne mogą przypominać oglądanie ulubionego filmu przez wiele dni; w końcu będziesz wyczerpany i zmęczony. Właśnie to lubią dostawcy prognoz technicznych Portfel Inwestor wkroczyć, aby zmienić sposób patrzenia inwestorów na analizy techniczne i prognozy.

WalletInvestor jest czymś w rodzaju centrum wszystkich analiz technicznych dotyczących kryptowalut i innych aktywów będących w obrocie publicznym. Ten dostawca jest stosunkowo nowy, ale jest ogromną potęgą w prognozowaniu kryptowalut. W przeciwieństwie do większości, WalletInvestor opiera się na sztucznej inteligencji w celu zapewnienia wysokiej jakości, najdokładniejszych prognoz. Oto szczegółowy przegląd strony internetowej.

WalletInvestor: co oferuje?

W przypadku kryptowalut nie ma lepszej usługi niż WalletInvestor. Uruchomiony w 2017 roku, jest jednym z najpopularniejszych dostawców prognoz kryptowalut opartych na sztucznej inteligencji. Serwis rozwijał się przez lata dzięki znakomitym prognozom. Od momentu, gdy spojrzysz na tę oazę, jesteś pod wrażeniem szczegółowej prognozy obejmującej największe kryptowaluty i odpowiednie giełdy kryptowalut.

WalletInvestor tworzy bezpośrednie połączenie między sztuczną inteligencją a analizą techniczną, umożliwiając inwestorom i handlowcom dostęp do dokładnych informacji prognostycznych. Z dala od prognoz WalletInvestor prowadzi bloga, który natychmiast nazywa się „Magazyn.”Ten blog zawiera cenne spostrzeżenia i przydatne wskazówki, które można zastosować z preferowaną strategią inwestycyjną prowadzącą do sukcesu. Ponadto użytkownicy mogą znaleźć najnowsze wiadomości i aktualizacje rynkowe.

Początkujący inwestorzy i traderzy kryptowalut z pewnością docenią WalletInvestor; jest prosty i łatwy w użyciu. Istnieje wiele elementów przyjaznych dla początkujących, które są szczególnie przydatne w eliminowaniu chaosu w analizie technicznej. Tymczasem doświadczeni handlowcy mogą docenić zdolność WalletInvestor do przeprowadzania zaawansowanych analiz i prognoz. Możliwe jest nawet dostosowanie analizy technicznej i prognoz do strategii handlowej.

WalletInvestor: Prognozowanie kryptowalut

Prognoza kryptowalut jest rodzajem podstawowego produktu oferowanego na WalletInvestor. Usługa przedstawia kompleksowe wykresy i prognozy, które dostarczają wielu spostrzeżeń, które mogą zapewnić tak potrzebną przewagę nad rynkiem. Klienci mogą również korzystać z funkcji konwertera kryptowalut, która ułatwia określenie, ile jednego krypto jest równoważne drugiemu. W ten sposób handlowcy mogą odrzucać złożone równania, przygotowując się do handlu.

WalletInvestor ma dosłownie każdą kryptowalutę, którą obecnie handluje. Ponieważ cały proces jest oparty na sztucznej inteligencji, możliwość błędu ludzkiego jest prawie wyeliminowana, co oznacza, że ​​inwestorzy nie muszą martwić się stronniczością lub brakiem zainteresowania mniej znanymi kryptowalutami. Platforma zawiera również listę nadchodzących sprzedaży monet, aby umożliwić wczesnym inwestorom spieniężenie, zanim wartość kryptowalut gwałtownie wzrośnie, a wpisowe staje się kosztowne. W istocie WalletInvestor pomaga przygotować tradera bez względu na to, jakie interesy mają u podstaw ich strategii handlowych.

Ich prognoza dla każdej kryptowaluty jest obszerna i kompleksowa. W rzeczywistości WalletInvestor szacuje ich poziom dokładności w prognozach na około 70%, co jest dość zdumiewające. Zastosowany tutaj model to taki, o którym powinien wiedzieć każdy trader kryptowalut. Ta platforma daje handlowcom doskonałą okazję do tworzenia lepszych inwestorów i inwestycji w kryptowaluty niż kiedykolwiek wcześniej.

WalletInvestor zazwyczaj oferuje prognozy 7-dniowe, 24-godzinne i 14-dniowe. W przypadku kryptowalut informacje te są uzyskiwane na podstawie wzorca w dowolnym miejscu od 15 do 45 dni. Aby wesprzeć prognozę, dostawca przedstawi dane historyczne i krótkie informacje, które pomogą w uzasadnieniu roszczenia i przedstawią argumenty dla każdego, kto chciałby podejmować przydatne decyzje w oparciu o tę prognozę. Trader może dostroić dane do prognozy na 2 tygodnie, minutę po minucie i rocznej; Dlatego WalletInvestor jest użytecznym narzędziem zarówno dla spekulantów, jak i HODLerów.

WalletInvestor: Propozycja wartości


Nawet jeśli kryptowaluty stanowią większość operacji prognozowania WalletInvestor, nie jest to jedyny produkt na platformie. WalletInvestor został uruchomiony, aby uchwycić popyt na wysokiej jakości, wiarygodne prognozy techniczne dla kryptowalut, ale rozszerzył się, aby zaoferować to samo również dla akcji, Forex, Funduszy, Towarów i nie tylko. W związku z tym każdy inwestor lub handlowiec, który prawdopodobnie będzie trzymał ręce w czymś więcej niż tylko kryptowalutach, może docenić znacznie więcej od tego dostawcy. Jakość jest najlepsza pod każdym względem.

WalletInvestor: konta

Większość użytkowników decyduje się na rozpoczęcie od bezpłatnego konto. Jest to dobra opcja, ponieważ zapewnia elastyczność w testowaniu dostarczanych informacji i integracji z ogólną strategią przed aktualizacją, aby uzyskać więcej z tego dostawcy prognoz opartych na sztucznej inteligencji. Proces uzyskania tego standardowego konta jest prosty. Poza tym jest to jedyne konto, które możesz mieć bez rejestracji w WalletInvestor.

Konto standardowe pozwala zobaczyć prognozy kryptowalut na kilka dni w przyszłości. Możesz uzyskać od 7 do 14 dni prognozy cen. Choć brzmi to niesamowicie, to nic w porównaniu z konto premium, co oferuje bardzo dużo dla poważnego tradera i doświadczonego inwestora. Konto premium oferuje premię za wszystko, co oferuje WalletInvestor.

Aby dać ci wyobrażenie o tym, jak wygląda konto premium, dostawca umożliwia dostosowanie prognozy do twoich specyfikacji. W ten sposób oprócz prognozowania standardowego można otrzymać prognozę składki klienta. To doskonała propozycja, szczególnie dla każdego, kto chciałby przetestować swoje strategie i ulepszyć je w celu uzyskania optymalnego sukcesu.

Oprócz tej oferty WalletInvestor dodaje 7-dniową prognozę premium i rozpoznawanie wzorców wykresów, co jest zaletą dla każdego, kto może nie być tak szybki w ich identyfikacji. Z reguły konto premium jest również wolne od reklam.

Recenzja Portfela Inwestora: Werdykt

Każdy, kto chce przenieść swoje umiejętności handlu kryptowalutami na wyższy poziom, nie powinien szukać dalej niż WalletInvestor. Ta platforma ma nie tylko to, co najlepsze; zawiera również najlepsze osiągnięcia technologiczne w analizie w celu uzyskania optymalnej dokładności. Poza tym jest to świetne narzędzie dla początkujących traderów, którzy chcą uniknąć błędów początkujących.

Siłą WalletInvestor jest uproszczone, ale wyczerpujące wyświetlanie informacji technicznych; jest tylko kilka liczb na zielono, a inne na czerwono. Dostępne informacje są tak dokładne, jak można uzyskać prognozy, co daje użytkownikowi dużo miejsca na nogi do podjęcia decyzji na podstawie prognozowanej prognozy.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector