Przegląd, ocena i pełna analiza Poseidon Network IEO

Wyobraź sobie, że jesteś w stanie zapłacić mniej niż jedną trzecią tego, co Google Cloud pobiera za swoje usługi przechowywania w chmurze. Dla firm, które każdego miesiąca wydają tysiące dolarów na usługi przechowywania w chmurze, byłoby to przełomem. Jednak to właśnie obiecuje Poseidon, projekt blockchain uruchomiony na platformie ABCC IEO Launchpad.

Poseidon to świeżo uruchomiony projekt, którego celem jest wykorzystanie łańcucha bloków do połączenia podmiotów potrzebujących pamięci masowej w chmurze i przepustowości z właścicielami IoT, którzy mają nadmiar tych usług. Startup skierowany jest głównie do dostawców treści internetowych, którzy czasami muszą płacić nadmiernie, aby zoptymalizować swoje usługi dostarczania treści. Ich obecni klienci to firmy zajmujące się strumieniowaniem wideo, producenci treści wideo, blogerzy, programiści, projektanci stron internetowych i platformy handlowe.

Poseidon Network: Cloud Computing w łańcuchu bloków

Posejdon jest jednym z pierwszych projektów blockchain uruchomionych na giełdzie kryptowalut ABCC. Jego celem jest zapewnienie platformy, na której właściciele komputerów stacjonarnych i urządzeń mogą czerpać korzyści finansowe z posiadania nadmiernej przepustowości lub pamięci masowej.

Poszczególnych właścicieli smartfonów i komputerów stacjonarnych należy sklasyfikować jako dostawców lekkich węzłów. Firmy z dużymi sieciami podłączonych systemów pamięci masowej będą dostawcami Super Węzłów. Gdy dostawcy któregokolwiek z typów udostępnią swoje dodatkowe zasoby za pośrednictwem sieci Poseidon, otrzymają wynagrodzenie w postaci tokenów QQQ.

Aby skutecznie świadczyć swoje usługi, Poseidon opiera się na systemie warstwowym. Warstwa pierwsza jest zależna od skierowanego grafu acyklicznego, co oznacza, że ​​ma zdolność rozszerzania się w nieskończoność. Może to również pomóc obniżyć opłaty transakcyjne, ponieważ więcej węzłów dołącza do sieci.

Warstwa 2 to mieszanka technologii używanych przez inne łańcuchy bloków, w tym inteligentne kontrakty. Pomoże to uczynić platformę Poseidon bezpieczniejszą i szybszą.

Szczegółowy raport

Poseidon szczegółowo opisuje fakty dotyczące swojego projektu w 56-stronicowej białej księdze. Jest bardziej techniczny niż większość oficjalnych dokumentów i zawiera informacje, o których wielu nowych początkujących nie wspomina. Dokument rozpoczyna się od nakreślenia analizy rynku globalnej branży przechowywania danych, a następnie opisuje jego usługi i aplikacje.

Poseidon jest dumny nie tylko z tego, że oferuje platformę dla właścicieli urządzeń, która zapewnia dodatkową przepustowość i miejsce na dysku, ale także jest superszybką platformą. Jak opisano w białej księdze, planowane jest wykorzystanie prędkości sieci 5G w celu zmniejszenia opóźnień i uczynienia ich sieci najlepszą usługą sieciową w chmurze na świecie..

Biała księga dalej pokazuje, w jaki sposób Poseidon planuje udostępnić swoje 21 miliardów wstępnie wydobytych tokenów QQQ. Inwestorzy będą walczyć o 10%, a zespół i doradcy po 30%. Ogromny procent społeczności, 30% zostanie zatrzymanych za tokeny, a kolejne 30% zostanie zatrzymanych jako nagroda dla górników.

Globalny profil zespołu

Projekt Poseidon składa się z dużego zespołu co najmniej 25 członków. Dwunastu z nich to doradcy, a znaczna liczba, biorąc pod uwagę średnią ICO / IEO, ma pięciu lub mniej doradców. Prawie każdy członek ma doświadczenie w blockchain, co czyni go silnym i odpowiednim do projektu.

Light Lin– CEO i współzałożyciel, Lin jest odnoszącym sukcesy przedsiębiorcą, którego przedsięwzięcia obejmują Wretch.cc, firmę przejętą przez Yahoo. Jest także współzałożycielem BiiLabs, tajwańskiego startupu technologicznego z siedzibą w Tajwanie. Mocną stroną Lina jest jego kreatywność i umiejętność skalowania start-upów w odnoszące sukcesy marki, umiejętności, które ma nadzieję wnieść do Poseidon.


Mike Lin– Oczekuje się, że Mike, dyrektor operacyjny sieci, będzie nadzorował większość codziennych operacji w firmie Poseidon.

Qing Wang– współzałożyciel, Chief Technological Officer, Wang jest upoważniony do zespołu Poseidon składającego się z architektów, inżynierów produkcji, projektantów i wszystkich innych zajmujących się technicznymi aspektami sieci.

Andy Tian—CEO Asia Innovations Group, Tian będzie doradcą sieci Poseidon. Ma doświadczenie w zarządzaniu, szczególnie w start-upach mobilnych, które oferują usługi rozrywkowe. Ponieważ przyspieszanie treści wideo będzie ważną gałęzią Poseidon, usługi doradcze Tian będą miały wpływ na sieć.

Model biznesowy: tokeny QQQ i PSD

Poseidon opiera się na solidnym modelu biznesowym. Sieć wykorzysta łańcuch bloków, aby ułatwić przyspieszanie treści w bardziej opłacalny, a jednocześnie szybki i skuteczny sposób. Jasne jest, co ma do zaoferowania Poseidon. Jest to jednak nowy projekt, który ma nadzieję, że będzie w stanie zrewolucjonizować wielomiliardową branżę pamięci masowych w chmurze.

Jednym ze sposobów, w jaki startup ma nadzieję przyciągnąć użytkowników, jest zarabianie na swoich usługach dla wszystkich zaangażowanych. Właściciele komputerów i urządzeń na całym świecie zapewnią pamięć masową i przepustowość wymaganą przez dostawców i firmy.

Otrzymają zapłatę w tokenie QQQ. Podmioty, które chcą wynająć dodatkową przestrzeń dyskową i przepustowość, będą również płacić za pomocą tych samych tokenów. Poseidon zyska na pobieraniu opłat za swoje usługi. Mimo to sieć dąży do utrzymania opłat za przepustowość na poziomie 0,03 USD za każdy dostarczony GB przepustowości. Konkurenci, tacy jak Google Cloud, Amazon i Microsoft, pobierają opłaty od 0,09 do 0,123 za 1 GB.

Technologia nośna:

Poseidon składa się z niezależnego łańcucha blokowego inspirowanego Ethereum, NEM i EOS. Integruje również różne systemy dostarczania treści. Razem systemy te tworzą sieć, w której użytkownicy mogą łatwo i szybko udostępniać wszelkiego rodzaju pliki. W ekosystemie znajdują się zdecentralizowane aplikacje oparte na inteligentnych kontraktach, zdecentralizowane systemy CDN i QEdge firmy Poseidon.

Wymiana partnerów: ABCC

W przeciwieństwie do początkowych ofert monet, Poseidon zaczął od ABCC Exchange Launchpad. ABCC to giełda kryptowalut, taka jak Binance czy Coinbase. I podobnie jak Binance, ma usługę, która pozwala nowym projektom kryptograficznym wykorzystać jego popularność w celach marketingowych.

ABCC jest stosunkowo nowy i obsługuje nieco ponad 70 altcoinów. BTC, ETH, USDT i nowo uruchomiony token AT ABCC są walutami bazowymi na jego stronie internetowej. Jako nowa giełda, ABCC nie ma tak ogromnej bazy klientów, jakimi cieszy się Binance.

Mimo to jest to rozwijająca się firma, która jest znacznie bardziej popularna niż startupy takie jak Poseidon. Giełda dysponuje zasobami potrzebnymi do sprzedaży Posejdona, a następnie dodania go do listy zbywalnych monet. Pomoże to sieci Poseidon uzyskać masową adopcję szybciej, niż gdyby starała się promować swoje usługi niezależnie.

Odporność na kryptowaluty

ABCC zajmie się weryfikacją KYC każdemu, kto chce zainwestować w Poseidon Network. Mówiąc o inwestowaniu, obecnie trwa faza globalnego finansowania projektu. Siedziba Poseidon Network znajduje się na Tajwanie, kraju, który obsługuje kryptowaluty, ale inwestować mogą ludzie z całego świata.

Jak wspomniano wcześniej, pieniądze zainwestowane w Poseidon Network będą przechowywane w inteligentnych kontraktach przez sześć miesięcy. Inwestorzy otrzymają jednak tokeny QQQ natychmiast i będą mogli wkrótce potem wymienić je na ABCC. Minimum, które możesz zainwestować, to 50 USDT, co daje 25 000 QQQ.

Dystrybucja tokenów

Chociaż 2,1 miliarda tokenów QQQ zostanie sprzedanych w fazie IEO projektu, będzie to stanowić tylko 10% wszystkich tokenów QQQ. Zespół zatrzyma 20% tokenów. Doradcy i partnerzy, tacy jak ABCC, podzielą się 10%, a 30% zostanie przeznaczone na nagrody. Pozostałe 30% zostanie przeznaczone na wynagrodzenie górników, czyli osób, które wynajmują społeczności przepustowość i pamięć masową.

Tokeny PSD firmy Poseidon Network, które będą używane jako papiery wartościowe dla uprawnionych inwestorów, to tokeny ERC-20. Tylko 1 miliard z nich zostanie wydobyty. Ich ceny i struktury alokacji zostaną opublikowane w późniejszym terminie.

Akceptacja przez społeczność

Sieć Poseidon jest zaskakująco popularna w nowym projekcie. Ma 11 000 obserwujących na Twitterze i 5000 polubień na Facebooku. Startup cieszy się największą popularnością na Twitterze, gdzie co tydzień publikuje wiadomości. Popularny i aktywny jest również blog grupy Medium.

Mapa drogowa

Projekt rozpoczął się w zeszłym roku. Faza rozwoju zakończyła się czwartym kwartałem 2018 roku. Poseidon powitał prywatnych inwestorów pod koniec 2018 roku. Obecnie grupa jest w fazie pozyskiwania środków publicznych. Poseidon spodziewa się, że w ciągu kilku miesięcy zacznie zarabiać nawet 9 mln USD miesięcznie. Sfinalizuje również zdecentralizowane systemy QEdge i Qontrollers do czwartego kwartału tego roku.

Uwaga dla inwestorów

Poseidon Network ma solidny biznesplan i duży, zróżnicowany zespół inżynierów, menedżerów i doradców z bogatym doświadczeniem w łańcuchu bloków. Systemy techniczne projektu są już ukończone, co oznacza, że ​​większość dodatkowego finansowania zostanie przeznaczona na marketing i dopracowanie systemów.

Docelowymi odbiorcami projektu są miliardy osób, które są obecnie obsługiwane przez Google, Amazon i Microsoft za pośrednictwem ich usług przechowywania w chmurze i usług obliczeniowych. To zatłoczona branża, ale z drugiej strony rynek jest ogromny i stale rośnie.

Największym wyzwaniem firmy Poseidon jest przekonanie dostawców treści do przyjęcia jej platformy. Ma już wdrożone systemy. Marketing i utrzymanie sieci 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, będzie jego kluczową misją. Jeśli uda mu się to osiągnąć, Posejdon może stać się siłą, z którą należy się liczyć.

Możesz kupić token Poseidon Network na Wymiana ABCC.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map