5 najlepszych mikserów Bitcoin w 2020 roku

Po trudnym 2019 roku, w którym zamknięto wiele mikserów bitcoinów, tumblery znów rosną. W tym roku wzmocnili swoje bezpieczeństwo, wprowadzając wiele funkcji zapewniających większą anonimowość użytkownikom bitcoinów.

Dla niewtajemniczonych mieszanie lub trzepotanie bitcoinów opisuje proces łączenia transakcji Bitcoin, aby utrudnić śledzenie ich pochodzenia. Pojedynczą płatność można łączyć z zaledwie trzema adresami, a nawet milionami transakcji w ciągu kilku minut.

 Oczywiście miksery bitcoinów to nie to samo. Niektórym z nich anonimizacja płatności zajmuje dużo czasu, podczas gdy inne robią to w mniej niż minutę. Istnieje więcej różnic, takich jak opłaty, obsługiwane altcoiny i maksymalna ilość kryptowalut, które mogą spaść.

Biorąc to pod uwagę, sprawdziliśmy sześć najlepszych mikserów bitcoinów, a poniżej znajdują się wyniki w dowolnej kolejności.  

 1. Bitcoinlaundry.com
 2. Bitmix.biz
 3. Bitcoinmix.org
 4. Anonymix.io
 5. Bitcoinfog.info

Ta tabela zawiera przegląd firm:

Parametry Pralnia Bitcoin BitMix Bitcoin Mixer Anonymix Bitcoin Fog
Crypto BTC BTC, DASH & LTC BTC, ETH, LTC BTC BTC
Języki Angielski, niemiecki, francuski i hiszpański Angielski, hindi, portugalski, indonezyjski, niemiecki, chiński, holenderski i nie tylko Angielski, francuski, hiszpański, niemiecki, włoski i nie tylko Angielski, koreański, francuski, niemiecki, hiszpański & Polskie  Angielski, francuski, niemiecki, niemiecki i hiszpański
Kanały kontaktowe Formularz e-mailowy E-mail & Paplanie Formularz e-mailowy Formularz e-mailowy Formularz e-mailowy
Opłaty 0.0002 BTC 0,4-4% + 0,0003 BTC 2-5% + 0,0001 BTC 0,00001 BTC 1–3%
Minimalny depozyt 0.0005 BTC 0,005 BTC 0,02 BTC 0,002 BTC 0,035 BTC (wypłata)
Dostępność wielu adresów tak tak tak tak tak
Wymagane potwierdzenia Jeden Jeden do sześciu Trzy Jeden Sześć
Polityka braku dzienników Tak (jeśli ręcznie usuniesz swoje dzienniki) 3 dni (lub możesz ręcznie usunąć swoje logi Brak dzienników 7 dni (lub możesz ręcznie usunąć swoje logi) 7 dni
Wymagamy rejestracji Nie Nie Nie Nie tak 
Program Polecający Nie tak tak Nie Nie
Poręczenie tak Nie Nie tak tak

 • Pralnia Bitcoin

Oferując prostą, schludną stronę internetową, pralnia Bitcoin jest zbudowana do szybkiego obracania BTC na smartfonie lub komputerze. To prosta firma, która zabierze Cię prosto do tego, czego szukasz: usługi mieszania bitcoinów. 

Czyszczenie bitcoinów na stronie jest tak szybkie, jak podanie adresu e-mail odbiorcy i określenie, jak długo chcesz, aby transakcja była mieszana. Dokładnie;

 • Natychmiastowa płatność
 • Trzy godziny
 • Pięć godzin
 • 12 godzin
 • 24 godziny

Możesz również podzielić swoją płatność na 2-5 adresów. To powiedziawszy, następnym procesem jest wysłanie płatności na określony adres. Możesz wysłać do 230 BTC za bardzo konkurencyjną opłatą w wysokości 0,0002 BTC.

Jak wspomniano, pralnia Bitcoin pozwala wybrać, czy usunąć dzienniki natychmiast, czy poczekać, aż płatność zostanie zakończona. Niezależnie od tego firma usuwa każdy dziennik transakcji po siedmiu dniach.

Ich usługi są do tej pory skupione wokół bitcoina. Byłoby wspaniale, gdyby w przyszłości dodali do listy więcej monet. 

w tym artykule przeglądowym 

Clearnet: bitcoin-laundry.com


Tor Link: btcdryi67te57itq.onion

 • BitMix

W przeciwieństwie do innych tumblerów, Bitmix.biz dostosowuje swoją ofertę do wszystkich użytkowników. Na przykład osoby wysyłające niewielkie ilości BTC otrzymują swoje krypto już po jednym potwierdzeniu. Jednak inwestorzy o dużym wolumenie muszą czekać na 3-6 potwierdzeń. 

Podobnie możesz uniknąć płacenia wysokiej opłaty, jeśli nie chcesz, aby Twoja transakcja była intensywnie anonimowa. To powiedziawszy, możesz także zdecydować, czy chcesz otrzymać losową opłatę, czy zapłacić za standardową opłatę. Bitmix.biz udostępnia te dodatki, aby wzmocnić poziom anonimowości podczas korzystania z jego usług. 

Dla początkujących jest film instruktażowy na stronie głównej BitMix, przeprowadzając Cię przez kroki korzystania z ich usługi miksowania. 

Kompleksowo przejrzeliśmy BitMix. Przeczytaj cały artykuł tutaj. 

Clearnet: https://bitmix.biz

Link do Tora: bitmixbizymuphkc.onion

 • Bitcoin Mixer

Bitcoin Mix specjalizuje się w mieszaniu monet BTC, ETH i LTC. Firma posiada profesjonalnie zaprojektowaną stronę internetową, do której można uzyskać dostęp w piętnastu językach. Jest mnóstwo informacji o swoich usługach, zwłaszcza o swoim blogu.

Nie mylić z Bitcoinmixer.org, Bitcoin Mix ma prostą usługę mieszania BTC:

 • Wybierz swoją monetę
 • Wstaw adres
 • Wybierz okres opóźnienia
 • Wyślij swoje monety

Firma pobiera losową opłatę w wysokości 2-5% plus średnio 0,0001 BTC za transakcję. Nie ma wytłumaczenia dla tego modelu opłat, ale wiele tumblerów anonimizuje opłaty, aby zapewnić dodatkową warstwę anonimowości.

Pomijając mikser, możesz otrzymać prowizję do 65% za każdego nowego klienta, którego polecisz bitcoinmix.org. 

Clearnet: https://bitcoinmix.org/

 • Anonymix

Anonymix nie jest przeciętną witryną internetową. Jest stylowo zaprojektowany, aby był łatwy w użyciu i odzwierciedlał firmowy motyw mieszania kryptowalut. Jego misja jest prosta: Bitcoiny bez śladu…

Aby mieszać kryptowaluty na tej stronie, przejdź do kategorii menu „Rozpocznij składankę” – przedostatnia. Wpisz swój adres i wybierz okres opóźnienia: Quick mix lub jedno, trzy lub pięciogodzinne opóźnienie.

Kliknij „Rozpocznij składanie”, a zostaniesz przekierowany na stronę wyświetlającą adres, na który chcesz wysłać swoje krypto. Podkreśla również, że nie możesz wysyłać mniej niż 0,0002 BTC lub więcej niż 120 BTC. 

Na tej samej stronie możesz zrobić zrzut ekranu przedstawiający „List gwarancyjny” firmy. Możesz także usunąć dane transakcji, jeśli uznasz to za konieczne dla zachowania prywatności.. 

Clearnet: https://anonymix.io/

Link do Tora: ANONYMIXTNQ67QER.ONION

 • Bitcoin Fog

Mgła Bitcoin oznacza biznes, jeśli chodzi o dyskretne transakcje Bitcoin. Po pierwsze, działa tylko za pośrednictwem witryny, do której możesz uzyskać dostęp po włączeniu przeglądarki Tor.

Bez tego jesteś ograniczony do jednej strony internetowej na bitcoinfog.info, która zawiera przegląd firmy. Strona zauważa, że ​​firma pobiera opłatę w wysokości 1-3%, a transakcje powyżej 100 BTC trwają dłużej niż 24 godziny.

Jeśli zgadzasz się z opłatami firmy, pamiętaj, że musisz utworzyć konto przed wymieszaniem kryptowalut. KYC nie jest jednak wymagane, więc możesz użyć fałszywego adresu e-mail, aby przejść przez etap tworzenia konta.

Kolejną niedogodnością związaną z usługą Bit Fog jest to, że przetwarzanie płatności wymaga sześciu potwierdzeń. Z tego powodu sfinalizowanie nawet małych płatności może zająć więcej czasu w porównaniu do innych tumblerów.

Clearnet: http://bitcoinfog.info/

Link do Tora: http://foggedd3mc4dr2o2.onion

Wniosek

Usługi wymiany bitcoinów pozwalają łączyć transakcję z płatnościami dokonywanymi przez setki lub tysiące innych użytkowników BTC. W ten sposób nikt nie może powiązać Twoich transakcji z powrotem z Twoim adresem, co może potencjalnie pomóc władzom w wyśledzeniu Cię.

Firmy porównywane w tym przewodniku to jedne z najpopularniejszych mikserów BTC. Ale jak można się domyślić, różnią się one opłatami, szybkością i liczbą obsługiwanych kryptowalut. W związku z tym wykonaj dokładniejszą analizę, aby określić, który mikser najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector