Crypto Laundry: Umyj swoje transakcje Bitcoin

Twoje rozwiązanie do miksowania czystych bitcoinów

Umyj swoje transakcje Bitcoin – pralnia Bitcoin

Jeśli to czytasz, jest szansa, że ​​wiesz, że Bitcoin nie zapewnia całkowitej anonimowości. Zmotywowana osoba może prześledzić Twoje transakcje z powrotem do Ciebie. Jeśli mieszkasz w kraju, w którym Bitcoin jest nielegalny, oznacza to, że organy rządowe mogą cię ścigać. Bitcoin Laundry oferuje użytkownikom kryptowalut możliwość anonimizacji ich transakcji poprzez mieszanie ich adresów z adresami innych inwestorów. Proces jest szybki i daje pewność, że nikt nie będzie w stanie prześledzić Twoich płatności. Czy to brzmi jak coś, co chciałbyś spróbować? Poczekaj chwilę! Dowiedz się więcej o pralni Bitcoin poniżej; swoje opłaty, system i obsługę klienta, a następnie podejmij świadomą decyzję. 

Pralnia Bitcoin: przegląd 

W duchu prywatności, Pralnia Bitcoin niewiele mówi o zarządzaniu lub lokalizacji. Jest to powszechne w przypadku firm kryptograficznych, zwłaszcza tych, które oferują poufne usługi, takie jak anonimizacja transakcji. Biorąc to pod uwagę, nie jest niemożliwe porozmawiać z kimś w pralni Bitcoin. Jeśli masz jakieś pytania, możesz sprawdzić ich stronę z najczęściej zadawanymi pytaniami lub wysłać wiadomość e-mail za pośrednictwem strony pomocy technicznej. Jeśli chcesz przejść bezpośrednio do usługi miksowania, oto proces. 

 1. Odwiedź bitcoin-laundry.com 
 2. Kliknij „Wyczyść Bitcoiny teraz” 
 3. Zacznij miksować, wpisując swój adres Bitcoin 
 4. Określ, jak szybko chcesz mieszać swoje monety 
 5. Oczyść swoje Bitcoiny 

pranie bitcoinów

Opłaty 

Pralnia Bitcoin oferuje jedne z najlepszych opłat w branży: 0,0002 BTC za każdą płatność. Oznacza to, że nie ma znaczenia, ile kryptowalut chcesz wyczyścić. Opłaty Bitcoin Laundry to standardowe 0,0002 (około 2 USD). Dla porównania, średnia opłata za mieszanie kryptowalut to 1% twoich monet. Tak więc, jeśli chcesz wymieszać BTC o wartości 100000 USD, możesz spodziewać się utraty 1000 USD. Jednak nie w przypadku pralni Bitcoin. 

Bezpieczeństwo 

Podobnie jak większość ludzi, chciałbyś anonimizować swoje transakcje BTC bez pozostawiania śladów. Bitcoin Laundry umożliwia to na kilka sposobów. Na początek nie musisz tworzyć konta. Jak już wspomniano, wystarczy odwiedzić witrynę firmy i wprowadzić adres odbiorcy. Pralnia Bitcoin poda Ci unikalny adres do wysyłania monet. Jeśli określiłeś, że twoje monety zostaną wyczyszczone w ciągu trzech godzin, tyle czasu zajmie. W celu zwiększenia bezpieczeństwa firma zaleca odwiedzanie jej witryny internetowej za pośrednictwem wyszukiwarki Onion. Działa najlepiej z przeglądarką Tor, więc upewnij się, że ją masz. Jeśli korzystasz z urządzenia mobilnego, możesz użyć przeglądarki Orfox i Orbota, aby pomóc Ci uruchomić Tora. 

Limity płatności 

Wskazaliśmy już, że opłata za usługę Bitcoin Laundry jest na tyle niewielka, że ​​może sobie na nią pozwolić każdy. Istnieją jednak pewne ograniczenia dotyczące liczby monet, które można mieszać jednocześnie: 

 • Minimalny limit – 0,0015 BTC 
 • Maksymalny limit – 230 BTC 

Biorąc pod uwagę te ograniczenia, minimalna równowartość w USD w momencie publikacji wynosi 12 USD. Maksymalna kwota to 1,965 miliona dolarów, kwota wystarczająco duża, aby zadowolić wielu graczy o wysokich obrotach. Co więcej, możesz również podzielić swoje monety, aby pralnia Bitcoin wysłała je na 2-5 adresów zamiast jednego. Aby urozmaicić sprawę, możesz określić dokładny procent pieniędzy, które chcesz wysłać na każdy z adresów. 

Opóźnij miksowanie, aby zwiększyć anonimowość 


Teoretycznie pralnia Bitcoin mogłaby pomieszać twój adres z dwoma innymi adresami lub dziesięcioma tysiącami z nich. Ale która z opcji zapewnia większą anonimowość? Odpowiedź brzmi: mieszaj swoje monety z jak największą liczbą innych. Dlatego pralnia Bitcoin ma opcję opóźnienia i różne ramy czasowe. W szczególności opcja opóźnienia gwarantuje, że Twój adres jest pomieszany z tysiącami adresów. W ten sposób szansa, że ​​ktoś zidentyfikuje Twoją transakcję, jest prawie znikoma. Oczywiście, jeśli chcesz szybko dokonać płatności, możesz pominąć opcję opóźnienia i natychmiast wysłać krypto. Pralnia Bitcoin nadal wyczyści Twoje monety na tyle, aby Twoja transakcja była anonimowa. 

Usuń dzienniki, aby uzyskać większą anonimowość 

Bitcoin Laundry może pozwolić ci wyczyścić BTC bez tworzenia konta, ale nie jest to jedyna forma bezpieczeństwa, jakiej pragnie większość ludzi. Czy firma prowadzi dzienniki? Co to z nimi robi? Bitcoin Laundry to scentralizowana firma, więc sposób, w jaki obsługuje dzienniki ludzi, ma duże znaczenie. Na szczęście firma umożliwia usuwanie logów od razu po dokonaniu transakcji. W ten sposób eliminujesz wszelkie dowody korzystania z ich usług. Jeśli zapomnisz usunąć swoje dzienniki, firma przechowuje je przez siedem dni. Powodem jest posiadanie dokumentacji, do której mogą się odwoływać, świadcząc pomoc techniczną. Bez tych dzienników nie ma możliwości udowodnienia, że ​​dokonałeś z nimi transakcji i nie będą w stanie Ci pomóc. Jednak po siedmiu dniach firma usuwa dzienniki. W związku z tym możesz mieć pewność, że firma w ogóle nie przechowuje danych inwestorów z żadnego złowrogiego powodu. 

Zespół wsparcia jest gotowy do pomocy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu 

Jak wspomniano, istnieją dwa sposoby, aby znaleźć pomoc dotyczącą pralni Bitcoin. Możesz odwiedzić F.A.Q. strona i mam nadzieję, że znajdziesz rozwiązanie swojego problemu. Alternatywą jest wysłanie wiadomości e-mail. Firma ma reputację szybkiego odpowiadania na e-maile, zwykle w ciągu 48 godzin. Rozważ wysłanie e-maila z prośbą o pomoc, gdy tylko wystąpi problem. Jeśli jest to związane z Twoją transakcją, istnieje szansa, że ​​uzyskasz pomoc, zanim będzie za późno. Recenzje online pokazują, że Bitcoin Laundry stara się pomóc użytkownikom. Jeśli więc jest to coś, co firma może zrobić, możesz być pewien, że Ci pomoże. 

Bądź bezpieczny 

Ponieważ Twoim celem jest anonimizacja transakcji BTC, upewnij się, że śledzisz bezpieczne transakcje przez cały proces płatności. Pralnia Bitcoin oferuje następujące sugestie: 

 • Konsekwentnie używaj Bitcoin Mixer. W ten sposób zawsze będziesz mieć pewność, że nikt nie może wyśledzić Twoich adresów.
 • Wyślij wyczyszczone monety na nowy adres – taki, którego nigdy wcześniej nie używałeś.
 • Użyj przeglądarki Tor, aby dodać dodatkową warstwę bezpieczeństwa
 • Kupuj kryptowaluty anonimowo, czy to za pośrednictwem transakcji gotówkowej, czy w bankomacie. Innymi słowy, nie używaj metody, która zmusza Cię do ujawnienia danych osobowych i finansowych.
 • Skorzystaj z usługi Trusted Mixing

Wniosek 

Bitcoin Laundry to rewolucyjne rozwiązanie, które pomaga użytkownikom kryptowalut anonimizować ich transakcje. Czyni to poprzez mieszanie ich adresów z adresami innych handlowców. W ten sposób szanse, że Twój adres jest powiązany z Tobą, są bliskie zeru. Oferuje wyjątkowo niskie opłaty i pozwala wybrać, jak szybko chcesz wyczyścić krypto.

Zastrzeżenie Przedstawione treści mogą zawierać osobistą opinię autora i podlegają warunkom rynkowym. Przeprowadź badanie rynku, zanim zainwestujesz w kryptowaluty. Autor lub publikacja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za osobistą stratę finansową.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector