Recenzja Anonymix: bezpieczny, anonimowy i wygodny mikser bitcoinów

Całkowicie anonimowa, przejrzysta, niedroga i wygodna platforma dla użytkowników do “ prywatnego wysyłania bitcoinów ” W tym przeglądzie projektu skupiamy się na mikserze bitcoinów (tumblerze), Anonymix, który oferuje całkowicie anonimową, przejrzystą, niską opłatę, i wygodna platforma dla użytkowników do „prywatnego wysyłania bitcoinów”.

W momencie premiery Bitcoin był reklamowany jako platforma skoncentrowana na anonimowości, ale z biegiem lat użytkownicy BTC zdają sobie sprawę, że najlepsza kryptowaluta nie jest tak anonimowa, jak myśleli. Tak, wiarygodność Bitcoina jest niezrównana w dziedzinie kryptowalut, ale platformie brakuje bezimienności, ponieważ bliższa analiza łańcucha bloków może ujawnić relacje między portfelami. W ten sposób termin „pseudonim” został użyty do prawidłowego opisania BTC.

Użytkownicy zorientowani na kryptowaluty są skłonni do prywatności, co zmusiło niektórych z nich do przejścia na inne kryptowaluty, które zapewniają całkowite niejasności, takie jak Monero, Dash i ZCash. Inni wybierają miksery lub tumblery Bitcoin, aby ukryć portfel pochodzenia BTC, mieszając ze sobą kilka transakcji w jednej puli przed wysłaniem ich do określonych portfeli.

Wyzwania stojące przed przyjęciem mikserów Bitcoin

Jednak obecna uprawa mikserów stoi przed szeregiem wyzwań, w tym:

 • Wysokie opłaty za usługę miksowania.
 • Wysokie minimalne i niskie maksymalne limity kwoty finansowania.
 • Identyfikowalność BTC z mikserów.
 • Ciągłe ataki władz.
 • Oszustwa wychodzące z branży.

Rozwiązaniem większości tych problemów jest nadchodzący mikser Bitcoin, Anonymity, bezpłatna rejestracja BTC tumbler na

Co to jest Anonymix?

Anonymix to najwyższej klasy mikser Bitcoin oferujący swoim klientom wysoki poziom prywatności, niskie opłaty i anonimowość.

Jak używać

Anonymix zapewnia przejrzystą, przyjazną dla użytkownika i szybką platformę dla nowicjuszy i ekspertów, z której można korzystać bez problemów. Miksowanie bitcoinów nie jest tak techniczne, jak się wydaje, a dzięki platformie Anonymix każdy posiadacz bitcoinów może szybko, anonimowo i bezpiecznie wymieszać swoje BTC w czyste niewykrywalne monety.

Oto krótki przewodnik, jak najlepiej wykorzystać mikser Bitcoin Anonymix.

 1. Uruchom oficjalną stronę Anonymix w swojej przeglądarce lub przeglądarce Tor.
 2. Wprowadź adres portfela, na który chcesz wysłać swoje monety.
 3. Wybierz przedział czasu, w którym chcesz rozpocząć proces mieszania. „Szybka” mieszanka umożliwia natychmiastowe połączenie i uwolnienie Bitcoina po jednym potwierdzeniu. Jednakże, podczas gdy funkcja „Opóźnienie” tworzy lukę między momentem, w którym użytkownik wysyła swoje depozyty, a momentem, w którym otrzymuje dane wyjściowe. Użytkownik może wybrać opóźnienie do 24 godzin.
 4. Wybierz procent finansowania dla każdego adresu.
 5. Wpisz kod Captcha.
 6. Zdeponuj BTC
 7. Naciśnij enter i poczekaj na potwierdzenie.
 8. Odbierz czyste monety BTC.

Cechy miksera bitcoinów z Anonymixem

Główne pytanie zadawane przez użytkowników mikserów Bitcoin dotyczy głównie anonimowości i jest to obszar, w którym Anonymix pokonuje swoich konkurentów. Istnieje kilka czynników, które zmniejszają anonimowość miksera, takie jak wymagania rejestracyjne, rezerwowanie dzienników transakcji i otwarte, przejrzyste platformy sieciowe które zwiększają prawdopodobieństwo śledzenia transakcji z powrotem do określonego portfela poprzez adresy IP.

Anonimowość rozwiązuje każdy z tych problemów, zapewniając politykę braku logów, ręczne mieszanie opóźnienia i witrynę Tor w celu zapewnienia anonimowości użytkownika. Poniżej znajduje się kilka charakterystycznych cech, które oferuje Anonymix.


· Ręczny wybór mieszania funduszy

Za czym tęskni dziś większość mikserów, Anonymix oferuje. Platforma umożliwia użytkownikom ręczne wybranie funduszu, do którego chcieliby wysłać swoje monety. Ponadto możesz określić procent środków, które chcesz przesłać do każdego funduszu.

· Brak dzienników

Częstym przypadkiem wśród mikserów Bitcoin jest polityka dzienników, która pozwala platformom na przechowywanie zapisów transakcji klientów długo po zakończeniu łączenia. Zmniejsza to poziom anonimowości, ponieważ miksery mogą ujawniać informacje, które mogą być powiązane z Tobą.

Z tego powodu Anonymix stosuje surowe zasady „Brak rejestracji” i „Brak logów”, aby chronić prywatność swoich użytkowników. Platforma przechowuje mieszane dane na swoich serwerach przez maksymalnie tydzień, a następnie trwale usuwa historię. Użytkownicy mogą również ręcznie usunąć swoją osobistą historię miksowania natychmiast po zakończeniu transakcji.

· Wypłaty na ponad 10 adresów

Jednym z najłatwiejszych sposobów oczyszczenia lub zmieszania BTC jest wysyłanie mniejszych części środków na różne adresy, co utrudnia każdemu śledzenie przeznaczenia środków lub powiązanie ich z Tobą. Anonymix zapewnia do 10 adresów, na których użytkownicy mogą wypłacać swoje środki, zapewniając zachowanie anonimowości.

· Konkurencyjne stawki finansowania

Minimalne i maksymalne kwoty finansowania dla każdego miksera różnią się, decydując o tym, ile użytkownik może faktycznie mieszać. Anonymix pozwala na minimalne depozyty w wysokości 0,002 BTC (~ 18 USD) i do 100 BTC (~ 900 000 USD) dziennie dla drobnych sprzedawców detalicznych, a także wielorybów Bitcoin z potrzebami prywatności. Maksymalne stawki zmieniają się zgodnie z rezerwami BTC platformy w dowolnym momencie.

Niezależnie od tego platforma umożliwia również użytkownikom całkowitą kontrolę nad alokacją ich środków na różne adresy. Jak wspomniano wcześniej, losowe wybieranie adresów przez kilka mikserów spowodowało awarię

Ile wynoszą opłaty?

Anonymix jest obecnie jednym z najtańszych mikserów Bitcoin w branży. Opłaty są oczywiście istotną częścią właściwości BTC mieszania, które utrzymują mikser w biznesie, oczywiście. Są również ważne w zwiększaniu anonimowości transakcji BTC, ponieważ kwota zdeponowana w mikserze nieznacznie się zmienia po wycofaniu, dodając dodatkową warstwę ochrony.

Obecnie Anonymix pobiera stałą stawkę 0,3% za transakcję na platformie. Aby wysłać mieszane BTC na wiele adresów wyjściowych, jak wspomniano powyżej, naliczana jest dodatkowa opłata w wysokości 0,0001 BTC za adres.

Dodatki:

· Bilet na loterię Anonymix

Każda transakcja zakończona na Anonymix automatycznie wprowadza Cię do programu losowania na loterię. Mikser BTC zapewnia również wygrywający los w loterii dla każdego 100 miksera, który wygrywa procent swojej transakcji. Zapewnia to korzystanie z większej liczby adresów na platformie, zwiększając niejasność, a także przełącza kwoty zwycięskiego biletu, dodając dodatkową warstwę anonimowości.

· Mikser przeglądarki Tor / mikser Clearnet

Użytkownicy, którzy chcą usunąć swoje BTC z clearnet, aby uzyskać większą prywatność, mogą korzystać ze strony internetowej opartej na przeglądarce Tor. Zapewnia to dodatkową warstwę anonimowości, ponieważ wyszukiwarki, przeglądarki i dostawcy usług internetowych można łatwo prześledzić wstecz. Możesz uzyskać dostęp do witryny Tor tutaj: http://anonymixtnq67qer.onion i witryna lustrzana pod adresem https://anonymix.net/.

· Świadectwo pochodzenia

Platforma oferuje certyfikat pochodzenia dla każdej mieszanki potwierdzający, że monety, które otrzymałeś, pochodziły z Anonymix.

Wniosek

Podsumowując recenzję projektu Anonymix, najbardziej uporczywe pytanie, jakie zadają użytkownicy – „Czy używanie miksera bitcoinów Anonymix jest nielegalne?” Cóż, bezpośrednia odpowiedź na to pytanie brzmi: nie, używanie Anonymix jest całkowicie legalne. Jeśli jednak twoje tokeny pochodzą z nielegalnego źródła, możesz mieć starcie z władzami.

Zalecamy używanie miksera wyłącznie do celów prawnych i związanych z prywatnością.

Możesz dowiedzieć się więcej z http://anonymixtnq67qer.onion lub  https://anonymix.net/.

Zastrzeżenie Przedstawione treści mogą zawierać osobistą opinię autora i podlegają warunkom rynkowym. Przeprowadź badanie rynku, zanim zainwestujesz w kryptowaluty. Autor lub publikacja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za osobistą stratę finansową.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector