Recenzja Bitmix.Biz: Skuteczne narzędzie do anonimizacji płatności Bitcoin

Bitcoin może być bezpiecznym i szybkim sposobem przeprowadzania transakcji, ale nie gwarantuje całkowitej anonimowości. Wysoce zmotywowany haker może z łatwością prześledzić Twoje dane. 

Ale dzięki BitMix, platformie, która anonimizuje płatności kryptograficzne, możesz bezstresowo wysyłać kryptowaluty, wiedząc, że wszystkie twoje płatności są całkowicie bezpieczne. To skuteczne narzędzie, które łączy każdą transakcję z wieloma innymi transakcjami. Zwykle proces mieszania trwa tylko kilka minut.

Ostateczne monety, które użytkownik otrzymuje z powrotem, są całkowicie nowe i niemożliwe do wykrycia. BitMix.biz to zaufany mikser bitcoinów, który pomoże Ci zapewnić Twoim transakcjom Bitcoin bezpieczeństwo i anonimowość, których szukasz. 

Dlaczego potrzebujesz BitMix.Biz?

Kilka lat temu bitcoin zyskał ogromną popularność dzięki swojej uznanej anonimowości, która przyciągnęła rzesze użytkowników. Jednak szum ostygnął, gdy użytkownicy poznali tajniki bitcoina i jak przeprowadzane są transakcje. Mówiąc najprościej, anonimowość Bitcoin to tylko mit. Każdy może dostać się do publicznie dostępnej księgi i wyśledzić dowolną transakcję. 

BitMix.Biz zapewnia Twojej monecie pełną anonimowość, której szukasz. Na początek, gdy zdeponujesz swoje Bitcoiny na platformie, BitMix.Biz działa poprzez miażdżenie transakcji na małe części, które są następnie przenoszone w różnych kierunkach. Następnie platforma zwróci monety w tej samej kwocie, co zdeponowane, ale jako całkowicie nowe monety, których nie można wykryć. Oto kilka cennych specyfikacji, które BitMix.Biz ma dla Ciebie.

  • Pełna anonimowość
  • Wsparcie dla wielu kryptowalut
  • Platforma wielojęzyczna
  • Przelew natychmiastowy
  • Możliwość ustawienia opłaty niestandardowej
  • Poręczenie
  • Obsługa opcji losowej

Pełna anonimowość 

Istotą korzystania z miksera Bitcoin jest uzyskanie prywatności i anonimowości dla Twojej monety, która zabezpiecza Twoje pieniądze przed hakerami i innymi formami nadzoru, które mogą narazić Twoją monetę na kontakt z osobami nieupoważnionymi. Platforma nie wymaga żadnych danych uwierzytelniających, takich jak adresy i nazwiska użytkowników podczas przeprowadzania transakcji.

Co ciekawe, BitMix.Biz nie prowadzi żadnych zapisów ani dzienników swoich użytkowników, co oznacza, że ​​platforma nie przechowuje żadnych identyfikowalnych danych odwiedzających. Dodatkowo tumbler Bitcoin przechowuje wszelkie szczegóły transakcji przez maksymalnie 72 godziny lub bezpośrednio na żądanie użytkownika.

Obsługiwane kryptowaluty

Jeśli zapytasz, wielu posiadaczy kryptowalut wie, że usługi mieszania są ograniczone tylko do Bitcoinów. Cóż, BitMix.Biz zawiera kilka innych kryptowalut, takich jak Dash i Litecoin. Według źródeł wewnętrznych planowane jest włączenie większej liczby monet, które zapewnią zakwaterowanie każdemu posiadaczowi kryptowalut.

Platforma wielojęzyczna


Dostęp do BitMix można uzyskać z prawie wszystkich części świata. Oprócz dostępności na całym świecie platforma obsługuje również wiele głównych języków, takich jak angielski, niemiecki, chiński, holenderski, koreański, portugalski, rosyjski, indonezyjski, polski i hindi. 

Przelew natychmiastowy

Aby zasoby cyfrowe użytkownika zostały przesłane na ich adresy, jedyne wymagane informacje to szybka wiadomość potwierdzająca, a monety zostaną natychmiast przesłane na jego adres. Zauważ, że BitMix przechowuje w swojej rezerwie łatwo mieszane monety. 

Tak więc po kliknięciu wiadomości potwierdzającej natychmiast otrzymasz swoje monety w pełnej kwocie i oczywiście z pełną anonimowością.

Poręczenie

BitMix zajmuje się dokonywaniem całkowicie anonimowych i bezpiecznych transakcji kryptograficznych. Biorąc pod uwagę, że wszyscy posiadacze zasobów cyfrowych nie mogą być obeznani z technologią, skąd mieliby wiedzieć, że ich transakcje naprawdę zmierzają we właściwym kierunku?

Cóż, BitMix już wymyślił rozwiązanie. Kiedy prześlesz swoje monety na platformę, natychmiast otrzymasz adres lub po prostu lokalizację, do której zostaną wysłane Twoje Bitcoiny. Potwierdzenie jest podpisane cyfrowo przez serwer platformy jako znak autentyczności.

Ustawianie opłaty niestandardowej

Czy zastanawiałeś się kiedyś, w jaki sposób atakujący omijają złożone zabezpieczenia skonfigurowane przez posiadaczy portfeli i kradną zasoby cyfrowe? Cóż, może powinieneś zwrócić na to uwagę. Korzystając z księgi publicznej, która przechowuje wszystkie transakcje kryptowalutowe, atakujący mogą używać analizatorów, aby poznać saldo właściciela kryptowalut. 

Możesz się założyć, że gdy ktoś ma tego rodzaju informacje, okradnięcie cię jest tylko kwestią czasu. Ale dzięki BitMix.Biz możesz ustawić niestandardową opłatę, która zwykle wynosi od 0,4% do 4%. To sprawia, że ​​transakcja jest dość trudna do prześledzenia.

Platforma obsługuje opcję losową

Opcja losowa to tylko dodatkowa warstwa zabezpieczeń zintegrowana z platformą w celu zapewnienia pełnego dostępu do transakcji użytkowników. Funkcjonalność umożliwia użytkownikom otrzymywanie 2 lub więcej transakcji dla każdego adresu wyjściowego.

Ta funkcja utrudnia każdemu, kto próbuje przeanalizować łańcuch bloków, śledzenie takiej transakcji. Aby ta funkcja działała, musisz uzyskać minimalne wypłaty na swój adres, jak wskazano poniżej;

  • Bitcoin – 0,1 BTC
  • Dash- 1.0 DASH
  • Litecoin – 1.0 LTC

Kod do blokowania poprzednich monet.

Platforma traktuje bezpieczeństwo i anonimowość transakcji z taką powagą, że zainicjowała kod, który klienci otrzymują po każdej pełnej transakcji. Ten kod gwarantuje, że BitMix nie przydzieli takiej samej ilości monet w kolejnych transakcjach. Gwarantuje to, że atakujący próbujący przeanalizować łańcuch bloków nigdy nie odniesie sukcesu w śledzeniu miejsca docelowego takich transakcji.

Jakie korzyści daje program partnerski BitMix?

BitMix ma ekscytujące program partnerski który jest przeznaczony wyłącznie do nagradzania swoich lojalnych klientów. Jak to brzmi otrzymywanie płatności za każdą zakończoną transakcję dokonaną przez wszystkich zaproszonych użytkowników? 

Wszystko, co musisz zrobić, to udostępnić link polecający wszystkim swoim kontaktom na platformach społecznościowych lub u współpracowników. Za każdą mieszankę BTC, którą przeprowadzają za pośrednictwem platformy, otrzymujesz zapłatę. Teraz wyobraź sobie, ile możesz zarobić, jeśli 100 Twoich połączeń będzie odbywać się za pośrednictwem platformy. Musisz to wypróbować, program to prawdziwy haczyk.

Wniosek

Chociaż początkowym powodem, dla którego powstały kryptowaluty, było obejście barier pieniężnych nałożonych przez rząd lub banki centralne, musieliście zauważyć, że okazało się to trudniejszym zadaniem niż to, co sobie wyobrażano. 

Jednak dzięki usługom Bitcoin oferowanym przez platformy takie jak BitMix, możliwe jest osiągnięcie pierwotnego celu Bitcoin, który jest oparty na całkowitej anonimowości i bezpieczeństwie. Takie usługi zachęcą globalną gospodarkę do szybszego skalowania, niż jakakolwiek waluta fiducjarna może osiągnąć w ciągu dziesięcioleci. Aby dowiedzieć się więcej, możesz polecić FAQs

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map