Bitamp – Przyszłość portfela Open Source

Portfel Bitcoin, który umożliwia natychmiastowe wysyłanie i odbieranie Bitcoinów w łańcuchu bloków. A wszystko to przy pełnej kontroli nad kluczami źródłowymi i prywatnymi

Cyfrowe kryptowaluty odnotowały duży wzrost w dość krótkim czasie. W szczególności Bitcoin jest jedną z tych kryptowalut, które odnotowały imponujące działania od czasu jego powstania w 2009 roku. Bitcoin ma dość zmienną historię handlową, co czyni go jedną z najpopularniejszych kryptowalut, którymi handluje się. Jest również powszechnie akceptowany jako sposób płatności przez wiele firm, które sprzedają swoje usługi i produkty online. 

Dziś możesz wygodnie kupować i sprzedawać Bitcoiny online, tworząc portfel w zaufanej firmie. Jedną z takich firm jest Bitamp– portfel bitcoin typu open source, który umożliwia bezpieczne wysyłanie i odbieranie bitcoinów w portfelu. W czasach, gdy kradzież w sieci jest oszałamiająco wysoka, musisz mieć pewność swojego bezpieczeństwa podczas prowadzenia jakiejkolwiek działalności przez Internet. Jeśli szukasz witryny internetowej, w której możesz wysyłać lub odbierać bitcoiny z dowolnej części świata, Bitamp to idealna opcja. 

Ochrona Twojego bezpieczeństwa i prywatności

Posiadanie godnej zaufania i niezawodnej platformy, która umożliwia ludziom bezpieczne i wygodne zarządzanie ich kryptowalutami, jest niezwykle ważne. Bitamp ma być dokładnie tym i nie tylko. Jeśli czytasz o Bitampie po raz pierwszy, prawdopodobnie zastanawiasz się, co to jest. Otóż ​​jest to otwarty i łatwy w użyciu portfel bitcoin, który umożliwia użytkownikom bezpieczne przechowywanie i przeprowadzanie transakcji kryptowalutowych przy użyciu dowolnego urządzenia..

Dostępny jako portfel internetowy, ten portfel po stronie klienta zapewnia pełną kontrolę nad swoimi środkami, prywatnością i kluczami prywatnymi. Będąc portfelem typu open source, możesz łatwo zweryfikować twierdzenia Bitamp dotyczące bezpieczeństwa i prywatności. Jeszcze lepsze jest to, że Bitamp jest bezpłatny, a jego rozwój jest finansowany z darowizn. Produkt działa na licencji Massachusetts Institute of Technology (MIT).

Biorąc pod uwagę stały wzrost popularności internetu konsumenckiego, wiele osób może mieć obawy, że ich informacje mogą zostać naruszone podczas interakcji z różnymi aplikacjami konsumenckimi. Prawdopodobnie nie jesteś wyjątkiem. Dzięki Bitamp takie zmartwienia są eliminowane, ponieważ jak wspomniano, masz pełną kontrolę nad swoim bitcoinem. Wszystkie operacje są wykonywane lokalnie w Twojej przeglądarce za pomocą JavaScript. Co więcej, Twoje klucze prywatne i nasiona nigdy nie będą udostępniane, przechowywane ani nawet zapisywane. Bez wątpienia zapewnia to bezpieczeństwo i prywatność.

Anonimowe i natychmiastowe

Prawdopodobnie nie pamiętasz, ile razy chciałeś dokonywać transakcji online jako anonimowy użytkownik. Jeśli należysz do osób, które cenią sobie anonimowość, Bitamp jest dla Ciebie! Ponieważ portfel bitcoin nie wymaga twoich danych podczas rejestracji ani podczas wysyłania lub odbierania bitcoinów, możesz zachować anonimowość. Poza tym Twoje klucze, adres IP i dane przeglądarki nigdy nie są przechowywane w dowolnym momencie, co umożliwia dokonywanie transakcji jako anonimowy użytkownik.

Proces wysyłania lub odbierania bitcoinów za pomocą Bitamp jest natychmiastowy. Dlatego nawet jeśli pilnie potrzebujesz zapłacić za usługę lub produkt za pomocą Bitcoin, możesz to wygodnie zrobić z poziomu przeglądarki. Co powiesz na możliwość wysyłania lub odbierania bitcoinów z dowolnej części świata o dowolnej porze, każdego dnia? To jest dokładnie to, co zapewnia Bitamp, ponieważ możesz wysyłać lub odbierać kryptowalutę na całym świecie bez ograniczeń.

Tworzenie konta Bitamp


Proces jest łatwy, a utworzenie portfela zajmie Ci mniej niż 10 sekund. Musisz najpierw upewnić się, że jesteś na ich oficjalnej stronie internetowej. W prawym górnym rogu zobaczysz zakładkę z napisem „Utwórz konto”. Kliknij ją. Zostanie wygenerowane ziarno składające się z 12 słów i aby zalogować się, musisz ponownie wpisać lub skopiować to ziarno w puste miejsce napisane „potwierdzenie nasion”, aby uzyskać dostęp do swojego konta. Upewnij się, że zapisujesz to ziarno gdzieś, ponieważ będziesz potrzebować za każdym razem, gdy chcesz zalogować się na swoje konto. 

Ponieważ portfel nie przechowuje danych logowania, nie ma możliwości odzyskania seeda, gdybyś go nie pamiętał. Aby mieć pewność, że go nie zgubisz, wklej go do zaufanego folderu. Chociaż może to brzmieć jak dużo pracy, jest to jedyny sposób, w jaki Bitamp może zapewnić pełną kontrolę nad swoim portfelem. Bitamp umożliwia również prowadzenie wielu kont na swojej platformie, a także dostęp do witryny przez VPN lub Tor. Co najważniejsze, możesz załadować nasiona z innych portfeli, w tym Ledger, Electrum, Trezor, Exodus, Mycelium i tak dalej. Aby założyć konto, Kliknij tutaj.

Więcej niż portfel Bitcoin

Oprócz interfejsu portfela Bitamp zawiera podstawowe podkłady na różne tematy. Na tej stronie użytkownicy mogą znaleźć wiele przydatnych informacji o bitcoinach. Na przykład, jeśli chcesz zapoznać się z tematami takimi jak portfele sprzętowe, blokuj odkrywców, kup bitcoin i wydawać bitcoiny, możesz to wygodnie zrobić, klikając każdy temat pod nagłówkiem zasobów na dole strony głównej lub po prostu klikając w linki podane powyżej.

Zostaniesz przekierowany na stronę zawierającą wyczerpujące informacje. Prawdopodobnie jest to jeden z najbardziej ekscytujących zasobów kopalnia bitcoinów. Jest to dziedzina, która wzbudziła zainteresowanie wielu ludzi. Jeśli należysz do osób zainteresowanych wydobyciem tej cennej kryptowaluty lub po prostu chcesz się dowiedzieć, jak to się robi, kliknij temat „Bitcoin Mining”. Wszystko, co musisz wiedzieć, jest szczegółowo wyjaśnione.

Pełna kontrola nad portfelem

Mimo że portfeli mobilnych jest wiele, użytkownicy mogą czasami przegapić prostotę portfela internetowego, który zapewnia anonimowość i bezpieczeństwo w podróży. Bitamp jest jednym z takich internetowych portfeli bitcoin uruchomionych w odpowiedzi na tę potrzebę. Eksperci, którzy stworzyli ten portfel, wykonali świetną robotę, dostarczając produkt, który jest łatwy w użyciu, nawet dla początkujących. Dzięki Bitamp masz pełną kontrolę nad ich kluczami prywatnymi i nigdy nie musisz podawać swoich danych osobowych podczas rejestracji. 

Dzięki temu nigdy nie musisz się martwić utratą danych na rzecz osób trzecich, które mogą je skompromitować. Bitamp umożliwia także wysyłanie lub odbieranie bitcoinów z dowolnego miejsca na świecie bez konieczności instalowania aplikacji mobilnej. I możesz to zrobić na swoim preferowanym urządzeniu. Jeśli szukasz portfela, w którym możesz samodzielnie zarządzać swoim bitcoinem w bezpieczny i prywatny sposób, Bitamp jest droga do zrobienia. 

Zastrzeżenie Przedstawione treści mogą zawierać osobistą opinię autora i podlegają warunkom rynkowym. Przeprowadź badanie rynku, zanim zainwestujesz w kryptowaluty. Autor lub publikacja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za osobistą stratę finansową.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector