Bitopia – Making A Bigger Bang of Your Bucket

W ciągu ostatnich kilku lat Robo Advisory i Artificial Intelligence zmieniły perspektywę tradycyjnych firm zarządzających majątkiem i inwestycjami. Ci nowi uczestnicy odwiecznego przemysłu inwestycyjnego sprawili, że branża ta była bardziej zorientowana na badania i procesy niż na jelitach.

Podczas gdy zarządzający majątkiem korzystają obecnie z zalet technologii, aby doradzać swoim klientom w zakresie tradycyjnych instrumentów inwestycyjnych, takich jak akcje i obligacje, niewielu było w stanie wprowadzić kryptowalutę. Z oczywistymi przeszkodami, takimi jak zmienność i rozbieżność cen w stosunku do podstaw, mapowanie złożonych algorytmów było największą przeszkodą dla graczy, którzy próbowali zintegrować technologię z prognozowaniem cen kryptowalut. Jedną z firm, której udało się zintegrować Robo Advisory z inwestycjami w kryptowaluty, jest Bitopia.

Bitopia – wprowadzenie

Bitopia przedstawia się jako zautomatyzowana usługa zarządzania portfelem, która wykorzystuje złożony zestaw reguł i algorytmów do wybierania odpowiednich portfeli inwestycyjnych w oparciu o apetyt inwestorów na ryzyko i ramy czasowe. W odróżnieniu od swoich konkurentów i doradców Robo, użytkownicy Bitopii, handlują wieloma produktami inwestycyjnymi na platformie brokerskiej, korzystając z dostępnych narzędzi algorytmicznych i oprogramowania, które zapewnia Bitopia.  

Oferowane produkty

Bitopia rozumie zróżnicowane potrzeby inwestorów i zintegrowała wiele instrumentów inwestycyjnych na jednej platformie. Platforma umożliwia obecnie inwestorowi handel na rynku Forex, kryptowalutami i kontraktami CFD w jednym miejscu na jednym koncie. Zespół stojący za Bitopia rozumie, że handel CFD staje się coraz bardziej popularny, ponieważ inwestorzy chcą większej kontroli nad zmianami cen i mają możliwość łatwego wchodzenia i wychodzenia z rynków na żądanie, co daje możliwość wprowadzania transakcji o wysokiej częstotliwości i innych rodzajów handlu algorytmy do handlu kontami w imieniu klientów.

Bitopia – kluczowe czynniki różnicujące

Oferując takie połączenie instrumentów inwestycyjnych, Bitopia staje się pierwszą firmą, która połączy te dwa światy ze sobą, umożliwiając klientom detalicznym handel kryptowalutami, walutami i kontraktami CFD za pomocą algorytmów handlowych, w oparciu o ich cele inwestycyjne i preferencje, takie jak możliwości inwestycyjne, tolerancja ryzyka, cele długo i krótkoterminowe itp..

Oprócz platformy multinwestycyjnej Bitopia oferuje kilka unikalnych funkcji

  • Interfejs użytkownika jest niezwykle prosty, co wzbogaca doświadczenie użytkownika i ułatwia użytkownikowi zrozumienie, gdzie inwestowane są jego pieniądze, a także pomaga mu w kontrolowaniu jego ekspozycji na podstawie jego profilu ryzyka
  • W przeciwieństwie do swoich konkurentów, którzy pobierają wysokie opłaty za zarządzane konta, Bitopia zaleca i buduje portfele przy użyciu zaawansowanych algorytmów bez żadnych miesięcznych opłat
  • Bitopia nie posiada żadnych funduszy ani jej nie dotyka. Środki są przechowywane na kontach osobistych użytkowników, które są utrzymywane przez brokerów. Użytkownik ma pełną kontrolę nad swoim kontem i może logować się i przeglądać, handlować lub wypłacać środki z portfela w dowolnym momencie bezpośrednio u brokera.  
  • Algorytmy bitopii są doskonale zaprojektowane do wykonywania różnorodnych technik w oparciu o oferowane warunki rynkowe. Sztuczna inteligencja jest wystarczająco silna, aby zrozumieć, jak otwierać zarówno krótkie, jak i długie transakcje, integrować zabezpieczenia i aktywować na podstawie różnych wzorców i potwierdzeń technicznych
  • Aby wspierać i wzbogacać doświadczenia klientów, platforma zapewnia całodobową obsługę klienta.

Bitopia – jak korzystać z platformy

  • Po zarejestrowaniu się w Bitopia, użytkownik lub inwestor jest automatycznie przypisywany do jednego z polecanych przez Bitopię domów maklerskich, który zajmie się finansami użytkownika. Wszystkie wypłaty depozytów i realizacja transakcji będą obsługiwane przez tego wyznaczonego brokera.  
  • Po zalogowaniu się inwestor musi określić jego rodzaje i preferencje spośród następujących opcji, takich jak ostrożny, żądny przygód lub coś pomiędzy. Użytkownicy mogą pozwolić na wybór, kwotę inwestycji oraz poziom ryzyka / zwrotu
  • Po dokonaniu wyboru, oparty na sztucznej inteligencji Robo Advisor firmy Bitopia wybiera strategię, która najlepiej odpowiada potrzebom użytkownika. Zazwyczaj plany są zgodne ze strategią Im wyższy poziom ryzyka, tym wyższe potencjalne zwroty.
  • Po zakończeniu procesu wdrażania użytkownik może zasilić swoje konto kwotą zaledwie 250 USD i uzyskać dostęp do strategii wyższych zwrotów, które są dostępne dla wszystkich typów traderów.

Podczas Bitopia wprowadza doradztwo Robo do kryptowaluty, zaznacza wszystkie właściwe pola w międzyczasie, aby stać się popularną i odnoszącą sukcesy platformą. W przyszłości Bitopia może jeszcze bardziej wzbogacić swoją platformę, dodając nowsze instrumenty inwestycyjne, pomagając w ten sposób zdywersyfikować portfel inwestorów.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector