Club Swan Review: piękna aplikacja do kupowania, przechowywania i wydawania kryptowalut

Obecnie kryptowaluty są dość popularne na całym świecie. Od kawiarni w USA po japońskie restauracje, brazylijskie uniwersytety po centra handlowe na całym świecie – jest wiele miejsc, w których możesz wydać swoje kryptowaluty. 

Z pomocą Club Swan wydawanie Bitcoinów i innych kryptowalut jest o wiele wygodniejsze. Club Swan ułatwia szybszy dostęp do funduszy dzięki 5-minutowemu lub krótszemu procesowi rejestracji, wielu portfelom walutowym, kryptowalutom do gotówki w kilka minut i globalnie akceptowanej karcie płatniczej. 

Contents

Club Swan Overview

Club Swan jest innowacyjnym dostawcą usług członkostwa w stylu życia oferującym konta przyjazne dla kryptowalut, zniżki na podróże i inne korzyści członkostwa mające na celu podniesienie jakości życia i statusu finansowego członków. 

clubswan

Dostarczają wysokiej jakości standardy usług swoim członkom na całym świecie. Platforma sprawia, że ​​usługi finansowe i życie są znacznie wygodniejsze. Club Swan oferuje również usługi concierge 24/7, globalne usługi zakupowe, zniżki na podróże i obsługuje portfele kryptowalut.

Obsługa klienta 24/7 

Członkowie mają dostęp do zespołu asystentów, który działa przez całą dobę, aby wspierać ich w pytaniach i potrzebach. Ich pracownicy obsługi klienta są dostępni w wielu językach. Zespół można również łatwo uzyskać za pośrednictwem aplikacji na Androida lub iOS lub przez ich łatwy w nawigacji portal członkowski.  

Zespół jest dostępny, aby wspierać prośby członków, a także wspierać wszelkie pytania dotyczące platformy i procesów. Dzięki specjalistom we wszystkich tematach członkowie mają pewność, że uzyskają najlepsze stawki za podróż i wypoczynek, pomoc w zakupach, wysyłkę i nie tylko. 

 Na rampach

Club Swan członkostwo umożliwia zarządzanie około ośmioma kryptowalutami, w tym BTC, ETH, LTC, BCH i nie tylko, na jednym koncie. Możesz szybko i skutecznie przekonwertować swoje krypto na format fiat lub inne formaty kryptograficzne w prostych krokach. 

Ułatwia konwersję krypto do fiat, crypto do crypto i fiat do crypto. Z ponad 1 miliardem dolarów zlikwidowanych dla swoich członków, łatwo jest kupować, sprzedawać lub wymieniać wszystkie kryptowaluty. To, co wyróżnia ją na tle konkurencji, to karta płatnicza, która ułatwia płatności na całym świecie.

Karta fizyczna

Członkowie otrzymują kartę płatniczą, którą można doładować wybranym przez siebie Fiatem. Piękno tej funkcji polega na tym, że członkowie rozumieją działanie karty w porównaniu z kryptowalutą handlową, która obejmuje długie zaszyfrowane adresy, co może okazać się nieco skomplikowane i onieśmielające. 


Korzystanie z fizycznej karty, która umożliwia doładowanie portfela kryptowalutowego i jego upłynnienie w ciągu kilku minut, bez wysiłku wypełniając lukę między kryptowalutami a fiatami. Członkowie będą mieli dostęp do swoich aktywów finansowych w dowolnym czasie i miejscu dzięki elastyczności dokonywania zakupów online lub w sklepach akceptujących płatności kartą. Karta płatnicza jest dostarczana w ciągu dni dla uprawnionych członków.

Organizacja podróży

Club Swan to globalna platforma członkowska związana ze stylem życia, która oferuje swoim członkom możliwość podróżowania po świecie. Dzięki ekskluzywnym korzyściom podróżnym możesz uzyskać do 40% zniżki na rezerwację podróży przy użyciu karty członkowskiej Club Swan. 

Dzięki Club Swan członkowie mogą zaoszczędzić nawet 500 USD na jednej podróży, w tym na płatności w hotelu, przelocie i transporcie. Możesz zarezerwować hotel bezpośrednio przez wirtualny zespół wsparcia Club Swan 24/7, aby zapewnić najlepsze ceny. 

Członek może również zdecydować się na współpracę z zespołem wsparcia podróży w celu uzyskania świetnych ofert hurtowych luksusowych i komfortowych nieruchomości. Niech wysoce zaufany specjalista ds. Obsługi klienta zajmie się każdym szczegółem podróży za Ciebie i zaoszczędzi dodatkowy grosz.

Prowizje & Bonusy

Club Swan ma bardzo atrakcyjny program poleceń, który umożliwia swoim członkom otrzymywanie prowizji i premii za polecenia, które robią. Otrzymujesz prowizję za polecenie rodziny, przyjaciela lub dowolnego kontaktu w Twojej sieci, który pomyślnie zostanie jej członkiem. 

Prowizja jest wypłacana w ciągu 14 dni po tym, jak Twój polecony spełni wymagania aktywacji swojego członkostwa, a prowizja jest wysyłana bezpośrednio na Twoje konto.

Wsparcie i pomoc w zakupach

Ta funkcja umożliwia członkom wyszczególnienie towarów lub usług, które chcą, i opłacenie ich bezpośrednio z konta Club Swan. Jest zespół, który zdobędzie przedmiot i dostarczy go w dowolne miejsce na świecie. Jako dedykowany zespół są i są do Twojej dyspozycji, żadne żądanie nie jest zbyt małe ani zbyt duże, aby zespół wsparcia mógł je obsłużyć.

Bezpieczeństwo

Ponieważ fundusze to dość delikatny temat, który może wywoływać duże emocje, Club Swan zastanawiał się nad bezpieczeństwem Twoich środków. Z łatwością zarządzaj swoimi środkami w wielu walutach fiducjarnych na bezpiecznym koncie. 

Członkowie mogą używać swojego konta Club Swan do dokonywania bezpiecznych płatności elektronicznych na rzecz firm, przyjaciół i kontaktów. Aby zwiększyć bezpieczeństwo, aktywa członków są gromadzone na niezawodnym, bezpiecznym koncie. Możesz używać pieniędzy z portfela do płacenia za usługi w bezpiecznej aplikacji.

Członkostwo

Club Swan ma członków w ponad 80 krajach, a istnieją cztery poziomy członkostwa umożliwiające członkom wybór najlepszego rozwiązania, które im odpowiada. Każdy poziom członkostwa ma swój własny, unikalny zestaw korzyści. 

Oto poziomy członkostwa:

∙ Starter

∙ Premier 

∙ VIP

∙ Przewodniczący

Korzyści finansowe

Dzięki temu członkostwu można uzyskać dostęp do akceptowanej na całym świecie karty płatniczej wydanej w USD, GBP lub EUR, która może być ładowana codziennie i obsługuje codzienne wypłaty z bankomatów, ale z maksymalnym dziennym limitem. 

Ten poziom członkostwa umożliwia dokonywanie płatności na całym świecie przy pomocy całodobowego zespołu wsparcia globalnego, który działa w wielu językach. Karty płatnicze są dostarczane przez firmę DHL.   

Portfele kryptowalutowe

Aplikacja obsługuje wiele kryptowalut, w tym BTC, ETH, BCH i XRP.

Likwidacja

Członkowie mogą natychmiast zlikwidować swoje kryptowaluty na rzecz fiducjarnych i odwrotnie za rozsądną opłatą likwidacyjną.

Korzyści osobiste i związane ze stylem życia

Ten poziom członkostwa umożliwia korzystanie z następujących korzyści:

∙ Zakupy osobiste

∙ Posiłki VIP

∙ Zakup produktów luksusowych

∙ Dostęp do wydarzeń

∙ Pomoc w wielu językach

∙ Prywatne imprezy 

∙ całodobowy zespół konsjerża

∙ Dedykowana infolinia telefoniczna

Ekskluzywne korzyści związane z podróżą

Członkowie mają zagwarantowane niskie stawki z nawet 40% zniżkami na podróż. Inne dostępne korzyści w ramach tego poziomu członkostwa to:

∙ Wypożyczalnie samochodów egzotycznych

∙ Specjalista ds. Podróży grupowych

∙ Prywatny jacht i lotnictwo oraz

∙ Transfer z lotniska czarnym samochodem

Podsumowując

Club Swan to członkostwo przyjazne dla Crypto, zaprojektowane w celu rozwiązania głównego wyzwania kryptowalut: użyteczności w prawdziwym życiu. Rozwiązuje problem poprzez program członkowski, w którym zdeponujesz swoje krypto i otrzymujesz gotówkę, którą możesz wykorzystać na zakupy, rezerwację lotów lub kupowanie prawie wszystkiego innego. 

Zastrzeżenia: 
Akceptacja regulaminu i warunków. Odwiedzić www.clubswan.com aby dowiedzieć się więcej o wymaganiach kwalifikacyjnych. 
∙       Usługi związane z pieniądzem elektronicznym i kartami są świadczone wyłącznie przez firmę Nvayo Limited zarejestrowaną w Anglii (nr 06035209) pod adresem 1 King William Street, Londyn EC4N 7AF, Wielka Brytania. Nvayo Limited jest autoryzowana przez FCA zgodnie z przepisami dotyczącymi pieniądza elektronicznego z 2011 r. (Nr 900005). Nvayo Limited nie obsługuje żadnych kryptowalut ani działań związanych z aktywami kryptograficznymi. Aktywa cyfrowe otrzymane w związku z transakcjami kryptowalutowymi nie będą chronione zgodnie z brytyjskimi przepisami dotyczącymi pieniądza elektronicznego z 2011 r.
∙       Produkty i usługi związane ze stylem życia i kryptowalutami są dostarczane przez AU Card Limited, zarejestrowaną w Anglii (nr 09037718), z zarejestrowanym adresem pod adresem 1 King William Street, Londyn EC4N 7AF, Wielka Brytania. Financial Ombudsman Service lub Financial Services Compensation Scheme nie mają zastosowania do działań związanych z kryptowalutami prowadzonymi przez AU Card Limited (dba Club Swan).

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector