Darb Finance Review – ambitny ekosystem inwestycji kryptograficznych

Branża kryptowalut dokonała ogromnych osiągnięć w ciągu ostatnich dziesięciu lat. Mimo to inwestowanie dla milionów ludzi jest nadal zbyt skomplikowane. Jest również pełen przeszkód dla bezpieczeństwa, które powstrzymują wiele instytucji przed traktowaniem go poważnie.

Na szczęście wszystkie te problemy mogą wkrótce się skończyć, jeśli start-up blockchain Darb Finance odniesie sukces w swojej misji uproszczenia procesu inwestycyjnego kryptowalut dla wszystkich. Firma zidentyfikowała już główne problemy nękające branżę kryptograficzną w następujący sposób:

 • Słabo zaprojektowane giełdy kryptograficzne
 • Nieskuteczna obsługa klienta dla handlowców
 • Słabe zabezpieczenia internetowe
 • Zbyt duże portfele kryptowalut
 • Portfele niekompatybilne z wieloma monetami
 • Strome krzywe uczenia się z większością projektów kryptograficznych
 • Ograniczona obsługa języków

Darb Finance – kompleksowe rozwiązanie dla inwestycji kryptograficznych

Darb to kompleksowy ekosystem do wszystkiego, co ma związek z kryptowalutami. Zawiera platformę handlową altcoin, portfel z wieloma łańcuchami i token, dzięki któremu inwestorzy mogą uzyskiwać pasywny dochód. Przedstawia również platformę startową, w której nadchodzące projekty kryptograficzne mogą promować swoje usługi.

Pomimo wielu usług Darb Finance postrzega siebie jako bramę do świata blockchain. Swoje usługi koncentruje na uproszczeniu całego procesu inwestycyjnego w technologii blockchain. Planuje również zająć się kluczowymi kwestiami, takimi jak bezpieczeństwo, brak skalowalności, wolne prędkości i bezużyteczne interfejsy internetowe.

Aby pokazać swoje zaangażowanie, Darb Finance wykorzystuje mechanizm szybkiego dopasowywania zamówień, który może obsłużyć 3,7 miliona zamówień na sekundę. To sprawia, że ​​jest to jeden z najszybszych silników handlowych, szybszy niż MasterCard, Visa i większość giełd kryptowalut.

Darb to także bezpieczna platforma. Oprócz tego, że jest tworzony przy użyciu najnowocześniejszych standardów bezpieczeństwa, jest również regularnie kontrolowany i testowany pod kątem luk w zabezpieczeniach. Aby zapewnić bezpieczeństwo inwestorom, sieć umożliwia ochronę danych i kryptowalut dzięki mnóstwu ustawień prywatności. Obejmują one:

 • Uwierzytelnianie dwuskładnikowe
 • Weryfikacja adresu e-mail
 • Hasła
 • Kody antyphishingowe
 • Logowanie przez jedną przeglądarkę
 • Zapamiętywanie bezpiecznych adresów IP

Raport finansowy DARB

Żaden projekt blockchain nie jest kompletny bez szczegółowego dokumentu podsumowującego jego usługi. Darb Finance zawiera rozbudowany 29-stronicowy dokument, który zawiera podstawowe informacje o twórcach projektu, celach projektu i sposobie ich osiągnięcia.

W białej księdze opisano Darb jako „profesjonalną platformę, która będzie bramą do świata blockchain dla ludzi z całego świata”. Rozpoczyna się opisanie grupy docelowej Darba jako wszystkich zainteresowanych kryptowalutami. Oznacza to, że nie ograniczy swoich działań marketingowych wyłącznie do inwestorów znających się na technologii blockchain.

Mówiąc dokładniej o usługach sieci, oto niektóre z usług opisanych w białej księdze:

 • Działająca giełda kryptowalut i FIAT
 • Wszechstronny portfel na altcoiny i tokeny IEO / ICO
 • Platforma do zarządzania portfelem
 • FIAT na terminal kryptograficzny, aby pomóc początkującym inwestorom bez wysiłku dostać się na pokład z kryptowalutą
 • Konta społecznościowe dla początkujących
 • Kanał medialny regularnie aktualizowany o nowości z kryptowalut i trendy społeczno-gospodarcze

Oczywiście niektóre z wymienionych powyżej usług są oferowane przez wiele innych firm. Darb Finance wyróżnia się, zapewniając swoim klientom następujące korzyści:

 • Możliwość wpłaty i wypłaty gotówki FIAT lub kryptowaluty
 • Platforma startowa IEO do promowania nadchodzących projektów kryptograficznych
 • Wielojęzyczne wsparcie, aby skuteczniej docierać do świata
 • Imponująco niskie opłaty transakcyjne: 0,05% dla animatorów rynku i 0,15% dla takerów
 • Regulowane i licencjonowane, aby zapewnić spokój przedsiębiorcom
 • Token Darb IEO jako aktywo inwestycyjne
 • Dowód transakcji
 • Program partnerski umożliwiający klientom zarabianie pieniędzy poprzez polecanie ich znajomym

Zespół odpowiedzialny za Darb Finance


DARB składa się z 12 członków zespołu oraz kilku partnerów i doradców. Firma twierdzi, że jej specjaliści to rodzina, która nie tylko współpracuje, ale także pozostaje w kontakcie przez cały czas. Poniżej znajdują się najwybitniejsi członkowie i doradcy:

Hubert Krawczyk– (CEO). Hubert ma doświadczenie w zarządzaniu projektami, ale jest również przeszkolony w zakresie analiz technicznych i biznesowych. Brał udział w wielu projektach kryptograficznych, w tym w pierwszej polskiej firmie data science.

Lukas Miller– (CTO). Miller, programista internetowy i analityk systemów biznesowych, nadzoruje wszystkie projekty techniczne Darb. Wcześniej uruchamiał aplikacje internetowe, więc posiada wiedzę potrzebną do pomocy Darbowi w projektowaniu stabilnych platform.

Szymon Kot– (dyrektor ds. Marketingu). Prowadząc kilka innych firm do sukcesu marketingowego, Kot ma wiedzę i doświadczenie wymagane do wypromowania Darba na świecie. Pełnił również funkcję kierownika projektu jako ekspert ds. Rozwoju biznesu w programie telewizyjnym.

Piotr Galka-(Prawnik). Piotr jest głównym doradcą prawnym Darba w zakresie sposobów regulacji spółek, inwestycji, inkorporacji i prowadzenia usług kryptowalutowych. Jest świetnym dodatkiem do zespołu firmy, która zapewnia teraz obszerną listę usług.

Malta Financial Services Authority (MFSA) – MFSA jest renomowanym organem regulacyjnym w Europie. Reguluje usługi finansowe DARB, aby zapewnić jego profesjonalność i przestrzegać ścisłych wytycznych dotyczących finansów i zarządzania danymi.

Model biznesowy: tokeny DARB

Token Darb to waluta, która jednoczy cały ekosystem Darb Finance. Z założenia jest to token narzędziowy ERC23. Może być używana jako waluta bazowa na giełdzie handlowej Darb. Inwestorzy mogą również kupować i sprzedawać jako inwestycję lub handlować na Darb i otrzymywać je jako nagrodę.

Będąc tokenem ERC23, Darb ma dostęp do inteligentnych kontraktów Ethereum. Sieć korzysta z tych kontraktów, aby określić, ile tokenów przekazać zarówno animatorom rynku, jak i nabywcom. Twórcy otrzymują 65% oferowanych tokenów, podczas gdy przyjmujący otrzymują pozostałe 35%.

Przygotowując się na inflację rynkową, Darb twierdzi, że nie zawsze będzie rozdawać handlowcom tę samą porcję tokenów. Zamiast tego podzieli tokeny w etapach podzielonych na wartości procentowe, gdy ludzie będą je wydobywać. Z pierwszych 10% firma będzie przekazywać handlowcom 35% swoich dziennych przychodów. Następnie wzrośnie do 40%, 45% i 50% na ostatnich etapach wydobywania tokenów.

Mimo to na tokenach DARB wykonują kilka przydatnych usług. Służą do:

 • Podział przychodów: to jest główny cel tokena. Będą używane do nagradzania codziennych handlowców.
 • Przywilej udziału w ankietach: Darb regularnie przeprowadza ankiety, aby uzyskać sugestie i pomysły od handlowców. Jednak tylko osoby z tokenami Darb mogą brać udział w tych ankietach.
 • Dołącz do Rady Doradczej: jeśli kupisz wystarczającą liczbę tokenów dla 50 najlepszych inwestorów Darb, otrzymasz miejsce w radzie doradczej firmy. Następnie przez miesiąc możesz podzielić się swoimi sugestiami, jak ulepszyć firmę.
 • Priorytet w obsłudze klienta i weryfikacji KYC: posiadacze tokenów otrzymają dedykowaną obsługę klienta, a ich weryfikacja KYC będzie miała priorytet. Ma to zachęcić więcej osób do zakupu tokenów Darb.
 • Przywilej zarabiania na kopiowaniu: jeśli kupisz tokeny DARB, będziesz mógł uczyć się od najlepszych traderów, a nawet kopiować ich ruchy.

Opłaty handlowe

DARB Finance nie pobiera żadnych opłat za depozyty. W przypadku handlu firma dostosowuje swoje opłaty zgodnie z miesięcznym wolumenem obrotu. W związku z tym możesz dokonywać transakcji z opłatą w wysokości 0,05% w tym miesiącu i 0,015% w następnym miesiącu. Poniżej znajduje się zarys zarzutów.

Poziom Kwota (BTC) Twórca (%) Przyjmujący (%)
Generał <100 0,05 0,2
VIP I 100-500 0,045 0,2
VIP II 501-4499 0,04 0,15
VIP III 4500-9999 0,035 0.14
VIP IV 10K-19,999 0,03 0.12
VIP V 20K-39,999 0,035 0,1
VIP VI 40K-79,999 0,020 0,08
VIP VII 80K-149,999 0,015 0,06
VIP VIII 150K- 0,01 0,04

W przypadku wypłat opłata i minimalny limit wypłat różnią się w zależności od krypto. Na przykład Bitcoin przyciąga opłatę w wysokości 0,001 BTC i limit 0,002 BTC. Możesz wypłacić co najmniej jeden token DARB, 0,02 ETH i jeden XRP. Jeśli wybierzesz gotówkę Fiata, możesz wypłacić bez opłat zaledwie 5 EUR lub 1 USD.

Akceptacja społeczności

DARB Finance ceni sieci społecznościowe i ma konta na wszystkich popularnych platformach. Firma ma ponad 5000 obserwujących na Instagramie, co jest jej najlepiej działającym kontem w mediach społecznościowych. Zespół sieci jest również aktywny na Twitterze, Facebooku, Medium i Reddicie.

Uwaga dla inwestorów

DARB Finance to ambitny projekt. Ale jak mówią, ambicja jest bezcenna. Jeśli zespół DARB ciężko pracuje, aby zapewnić doskonałą platformę handlową, bezpieczny portfel i pozostać wiernym swoim obietnicom – z pewnością mógłby polecieć na Księżyc iz powrotem.

Firma zapewnia obszerny katalog usług. Ale co najważniejsze, jest zdeterminowany, aby zapewnić ludziom bramę do szybkiego i bezproblemowego inwestowania w kryptowaluty. Jeśli to osiągnie, Darb Finance może zyskać niewiarygodnie ogromną rzeszę fanów na całym świecie.

Jego opłaty transakcyjne są absurdalnie niskie, co oznacza, że ​​handlowcy mają powód, aby handlować na platformie. Nagradza również animatorów rynku i przyjmujących, umożliwiając im zarabianie pieniędzy niezależnie od tego, czy kupują, czy sprzedają kryptowaluty. Ponadto zespół w Darb Finance jest ciepły i dostępny, aby pomóc handlowcom 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, co może znacznie przyczynić się do tego, że wszyscy poczują się mile widziani w sieci.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map