Jak NOWPayments.io Payment Gateway poprawia globalną adopcję kryptowalut

Świat kryptowalut szybko się rozwija, ponieważ rynki rosną, ceny rosną, a polityki regulacyjne dotyczące ekosystemu dojrzewają do wcześniej niewidocznych poziomów. W rezultacie rośnie również popyt na systemy płatności skoncentrowane na kryptowalutach, co powoduje, że firmy zajmujące się bramami kryptograficznymi, takie jak NOWPayments.io, przyciągają uwagę opinii publicznej..

W tym artykule przeglądowym przyjrzymy się bliżej NOWPayments.io i jego funkcjom jako bramki płatności kryptograficznych, funkcjom dostępnym na platformie i różnym zaletom oferowanym użytkownikom na platformie. W dalszej części omawiamy rodzaje kryptowalut dostępnych na platformie, takie jak Bitcoin, Ethereum, XRP, NEM, Litecoin itp. Oraz sposoby dokonywania bezproblemowych płatności na NOWPayments.io.

Czym jest NOWPayments.io?

Według jego oficjalnej strony internetowej, NOWPayments.io zapewnia użytkownikom „najłatwiejszy sposób akceptowania płatności kryptowalutowych”, w tym Bitcoin, Ethereum, a nawet stablecoiny, bezpośrednio do Twojego zintegrowanego portfela. Platforma została stworzona przez giełdę kryptowalut ChangeNOW w 2019 roku, otwierając prostą bramę dla użytkowników do natychmiastowego dokonywania płatności fiat-to-crypto.

Dla kogo jest zbudowany?

Platforma jest przeznaczona dla handlowców, klientów, inwestorów i pracowników, którzy chcą otrzymywać kryptowaluty jako płatność na przyjaznej dla użytkownika platformie.

W następnej sekcji przyjrzymy się niektórym z najciekawszych funkcji, które NOWPayments.io oferuje swoim użytkownikom, w tym konkurencyjne opłaty, natychmiastowe wpłaty i wypłaty, zarządzanie ryzykiem, zgodność z przepisami i unikalna automatyczna konwersja monet.

Funkcje NOWPayments.io

Jak wspomniano powyżej, NOWPayments.io zapewnia swoim użytkownikom szeroki wachlarz funkcji w celu zapewnienia płynnej i łatwej obsługi oraz natychmiastowych rozliczeń. Oto niektóre z najważniejszych unikalnych funkcji oferowanych przez usługę płatności przez bramkę.

Natychmiastowe wypłaty

Platforma nie jest zabezpieczona, co oznacza, że ​​użytkownicy posiadają swoje konta osobiste. Jeśli chcesz wysłać krypto innej osobie, NOWPayments w ogóle nie zatrzyma pieniędzy, co umożliwia natychmiastowy transfer środków, gdy tylko transakcja blockchain zostanie potwierdzona.

Pozwala to użytkownikom cieszyć się pełnymi korzyściami płynącymi z płatności kryptograficznych bez cierpienia z powodu gwałtownych niestabilnych cen, o których reklamuje się rynek.

Faktura NOWPayments.io

Usługa NOWPayments.io Fakturowanie ułatwia przesyłanie płatności kryptograficznych z portfela użytkownika. Dzięki usłudze faktur użytkownicy NOWPayments.io mogą wysyłać niewielkie płatności wraz z opisami bez konieczności wpisywania całego „skomplikowanego” adresu portfela lub powtarzania wcześniej wpłaconej kwoty.

Sprzedawcy i klienci, którzy integrują faktury, korzystają z szybszej i wygodniejszej metody płatności. Dowiedz się więcej o NOWPayments.io tutaj.

Automatyczne przeliczanie monet

Automatyczna konwersja monet to unikalna funkcja, która umożliwia użytkownikom otrzymywanie płatności w wybranej przez nich kryptowalucie. Funkcja polega na integracji narzędzia do konwersji używanego przez ChangeNOW do wymiany ponad 50 kryptowalut na swojej platformie.

Biorąc pod uwagę zmienny charakter przestrzeni kryptograficznej, użytkownik może zdecydować się na konwersję płatności na stablecoiny z ustaloną wartością fiat, takie jak USDT lub USDC, za każdym razem, gdy je otrzyma.

Natychmiastowe powiadomienia

Dla handlowców ważne jest szybkie powiadomienie o dokonanych płatnościach. NOWPayments.io zapewnia jedne z najszybszych rozliczeń (skalowalność) i powiadomień ze względu na usługę non-custodial, która umożliwia tylko transakcje portfel-do-portfel.

Obsługa wielu monet

Ponad 50 kryptowalut jest dostępnych jako opcje płatności na NOWPayments.io, zapewniając szeroką gamę opcji zarówno dla sprzedawców, jak i klientów. Niektóre z najlepszych kryptowalut dostępnych na platformie to Bitcoin, Litecoin, Ethereum, XRP, Verge (XVG), Bitcoin Cash (BCH), Zcash (ZEC), Monero (XMR), TRON (TRX), Binance Coin (BNB) i stablecoiny wśród innych aktywów cyfrowych.

NOWPayments.io Sandbox

Platforma zapewnia również program Sandbox dla sprzedawców, aby wypróbować platformę poza rzeczywistymi systemami płatności. Sandbox NOWPayments.io pozwala przetestować wszystko bez wysyłania prawdziwych pieniędzy.

„Po prostu określ przypadek, który chcesz przetestować, a my emulujemy przepływ przetwarzania płatności przypominający rzeczywisty”.

Aby dowiedzieć się więcej o piaskownicy, śledź tutaj.

Jak korzystać z NOWPayments.io

Brama płatności kryptograficznych oferuje handlowcom trzy bezpośrednie sposoby zbierania płatności i akceptowania kryptowalut na ich stronach internetowych – poprzez integrację API, wtyczki i przyciski darowizn & widżety. Następna sekcja omawia każdą z tych wtyczek i jak bezpośrednio zintegrować kryptowaluty z opcjami płatności online przy użyciu każdej z nich.

Przez API

NOWPayments.io oferuje proste, eleganckie i łatwe do zainstalowania API w krótkim kodzie, który można łatwo zintegrować z Twoją witryną. API zapewnia maksymalne bezpieczeństwo platformy i jest łatwe w integracji.

NOWPayments.io oferuje proste interfejsy API, które przyspieszają transfery kryptowalut. (Czerwone pole przedstawiające różne metody integracji)

Jak zintegrować API NOWPayments.io

Aby uruchomić swoje API na NOWPayments.io, musisz:

  • Uruchom link do strony NOWPayments.io tutaj.
  • Utwórz konto użytkownika lub zaloguj się.
  • Określ swoją płatność do portfela (portfel wyników)
  • Wygeneruj klucz API.
  • Dodaj klucz API na swojej stronie i zacznij otrzymywać płatności kryptograficzne.

Za pośrednictwem innych opcji sprzedawcy

NOWPayments.com zezwala również na wtyczki sprzedawców stron trzecich, które łączą płatności klienta z portfelami sprzedawców. Niektóre z najlepszych wtyczek obejmują bramkę płatności kryptograficznych WordPress, WooCommerce, rynek WHMCS, wtyczkę Opencart i Magento.

Możesz zainstalować każdą z tych wtyczek, korzystając z następujących witryn: WooCommerce, Magento, Opencart, i WHMCS rynek.

Za pośrednictwem systemów natychmiastowych powiadomień o płatnościach

Natychmiastowe powiadomienie o płatności (IPN) to także kolejny moduł integracyjny, który zapewnia, że ​​uczestnicy transakcji są powiadamiani w czasie rzeczywistym o zmianie statusu. Szczegółowe wytyczne dotyczące prawidłowego instalowania i korzystania z IPN znajdują się na stronie ta strona.

Za pomocą widżetów i przycisków

Platforma umożliwia również użytkownikom organizującym koncerty darowizn łatwe pobieranie potrzebnych płatności poprzez bezpośrednie przyjmowanie darowizn na swoich stronach internetowych. Według strony internetowej możesz uruchomić przycisk darowizny lub widżet darowizny. Te przyciski &widżety umożliwiają płatności kryptowalutami do 35 par walut.

Widżet darowizn pozwala użytkownikowi bezpośrednio dawać napiwki lub przekazywać darowizny w witrynie nadrzędnej bez przełączania strony lub karty, jak pokazano na poniższym obrazku.

Okno z widżetem darowizny NOWPayments.io

Dlaczego NOWPayments.io?

Ekosystem bramy kryptograficznej jest wypełniony graczami z całego świata oferującymi różne funkcje, aby zachęcić użytkowników i sprzedawców. W ciągu swoich krótkich lat funkcjonowania NOWPayments.io stała się jedną z najlepszych bramek płatności kryptograficznych, zapewniającą najwyższej klasy funkcje i korzyści z usług w porównaniu do swoich rówieśników.

Oto niektóre z ponadprzeciętnych korzyści, jakie użytkownicy czerpią z platformy:

Całodobowe wsparcie: Jako globalna usługa płatnicza posiadanie harmonogramu 24/7 jest ważne, aby zapewnić szybkie transakcje o każdej porze tygodnia. NOWPayments.io zatrudnia również zespół obsługi klienta, który pracuje nad rozwiązaniem Twoich problemów 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu.

Wysoki poziom bezpieczeństwa i zgodność z przepisami: Jeśli chodzi o kwestię bezpieczeństwa portfela, NOWPayments.io oferuje portfele bez zabezpieczenia, co oznacza, że ​​każdy użytkownik jest odpowiedzialny za swój własny portfel, zmniejszając liczbę przypadków włamań lub scentralizowanej kradzieży kryptowalut. Niezależnie od tego dostawca płatności zapewnia również użytkownikom wysoki poziom zgodności z przepisami poprzez zasady KYC i AML.

Opłaty konkurencyjne: Wreszcie platforma oferuje wyjątkowo niskie opłaty. Oferuje konkurencyjne opłaty za swoje usługi przy wyższych wolumenach transakcji, płacąc mniejszą opłatę. Oto tabela opłat pobieranych na NOWPayments.io.

Tabela przedstawiająca wielopoziomową strukturę opłat w bramce płatności kryptograficznych NOWPyments.io.

Wniosek

NOWPayments.io to jedna z najlepszych bram dla kryptowalut, umożliwiająca nowym graczom łatwe rozpoczęcie otrzymywania tokenów cyfrowych bezpośrednio do ich portfeli. Współpracując z jednymi z najbardziej prestiżowych firm w kosmosie, takimi jak Travala.com (platforma turystyczna należąca do Binance), Verge, Kun Koro i Guarda Wallet, zdecydowanie warto to sprawdzić.

Ulepszone protokoły bezpieczeństwa, zgodność z przepisami, skalowalny i natychmiastowy system płatności, krzywa przyjęcia waluty kryptograficznej może wkrótce osiągnąć najwyższy poziom w historii dzięki takim rozwiązaniom, jak NOWPayments.io.

Wszystkie obrazy pochodzą z NOWPayments.io.

Zastrzeżenie Przedstawione treści mogą zawierać osobistą opinię autora i podlegają warunkom rynkowym. Przeprowadź badanie rynku, zanim zainwestujesz w kryptowaluty. Autor lub publikacja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za osobistą stratę finansową.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me