Jedna z najlepszych kart debetowych Crypto 2020: BlockCard

Karty debetowe w kryptowalutach nabierają rozpędu w 2020 roku. Karty te są użytecznym pomostem między światem kryptowalut a tradycyjnym światem finansów, ponieważ działają na VISA lub Mastercard. Istnieje wiele opcji kart debetowych kryptowalut, które umożliwiają posiadaczom wymianę Bitcoin, Ethereum lub innych aktywów kryptograficznych na możliwą do wydania walutę fiducjarną w locie. Przy tak wielu opcjach wiedza, która z nich może być przytłaczająca, ale jedna karta okazuje się wyraźnym zwycięzcą. 

BlockCard jest produkowany przez Ternio, amerykańska firma fintech.  Ternio, rozpoczęty w 2018 roku, stworzył bogatą w funkcje kartę, która rywalizuje z niektórymi od dawna istniejącymi opcjami kart. Obsługuje 13 kryptowalut i jest dostępny w opcji z wirtualną i plastikową kartą. Konsensus innych strony internetowe z kartami kryptograficznymi, strony z recenzjami konsumentów i użytkownicy platform mediów społecznościowych są pozytywni.

Musimy przesłuchać @terniotoken CEO @ danielgouldman1 w ich siedzibie podczas @TourDeCrypto z jednym z ich pierwszych kilku #Blockcard transakcje…

Kawa ☕️?

Spotkałem się również z dyrektorem operacyjnym $ TERN później @IamIanKane podczas wycieczki !!! Świetni ludzie, niesamowity projekt & zespół ?? https://t.co/U6hH6J3JTp pic.twitter.com/rDZIVyv8oa

– Jason Ƀerlin (@mrjberlin) 15 maja 2020 r

Funkcje BlockCard, które lubimy:

  • Użytkownicy otrzymują dwie karty (plastikową i wirtualną) z dwoma unikalnymi numerami kart
  • Obsługiwanych jest 13 kryptowalut, w tym kilka unikalnych, takich jak XLM i BAT
  • Apple + Samsung + Google Pay obsługiwane na zegarku lub telefonie
  • Zdeponuj krypto na karcie lub zabierz swoją kartę do Walmart lub 7-11 i natychmiast dodawaj gotówkę do kryptowaluty
  • Rejestracja i zatwierdzenie KYC jest prawie natychmiastowe, co jest dobrym doświadczeniem podczas wdrażania.
  • Czysty interfejs użytkownika i łatwy w nawigacji, który działa dobrze na komputerach stacjonarnych i urządzeniach mobilnych
  • 6,38% nagród kryptograficznych, które są nieograniczone

Crypto Back Rewards na BlockCard

Funkcja nagród kryptowalut 6,38% sam w sobie sprawia, że ​​BlockCard jest jedyną kryptograficzną kartą debetową, której powinieneś używać. To więcej niż jakakolwiek inna karta na rynku i jest nieograniczona. Użytkownik BlockCard może wydać 50000 USD i zarobić 3190 USD z powrotem na kryptowalutach. Witryna BlockCard mówi:

„Korzystanie z BlockCard to dosłownie satysfakcjonujące doświadczenie. Im więcej wydasz, tym więcej otrzymasz z powrotem. BlockCard oferuje jedne z najbardziej konkurencyjnych stawek w branży dzięki programowi stawek TERN ”.

Musisz postawić TERN, aby otrzymać nagrody.  TERN to kryptowaluta Ternio który jest używany w BlockCard. W zależności od kwoty TERN, którą postawisz, możesz kwalifikować się do zwrotu od 1% do 6% w nagrodach. Pozostałe 0,38% pochodzi z wydania TERN na BlockCard, gdzie Twoje nagrody są sumowane.  

1% 2% 3% 4% 5% 6%
30 000 TERN 57500 TERN 82 000 TERN 105 000 TERN 120 000 TERN 145 000 TERN

TERN handluje obecnie na giełdach za około 0,01 USD, co sprawia, że ​​obstawianie TERN jest stosunkowo tanie w oparciu o otrzymane nagrody. Jednak koszt zdobycia nagród będzie wzrastał wraz ze wzrostem wartości TERN.

TERN Crypto Economics


Według CoinGecko – „TERN ma w obiegu 430 Milion tokenów, a ich całkowita liczba to 1 Miliard. BitMart to najbardziej aktywna giełda, na której handluje się BitMart. Aby zbadać adresy i transakcje, możesz użyć eksploratorów bloków, takich jak stellar.expert ”. TERN to zasób oparty na programie Stellar. Ogólna kapitalizacja rynkowa TERN jest niewielka i wynosi 3 000 000 USD, ale podaż TERN w obiegu jest również stosunkowo niewielka – dostępny jest tylko 1 miliard.  

Według strony internetowej BlockCard. „Każda karta BlockCard Visa wykorzystuje TERN jako domyślny składnik aktywów do wydania. Wszystkie depozyty spoza TERN, takie jak Bitcoin, są konwertowane na TERN po zdeponowaniu w panelu kontrolnym karty BlockCard Visa Card. Wartość TERN jest związana z korzystaniem z ekosystemu karty BlockCard Visa Card. Gdy użytkownicy dokonują wpłaty na karcie BlockCard Visa, wartość TERN rośnie. W miarę jak ludzie wydają, wartość maleje. Ciężko pracowaliśmy, aby wbudować użyteczność TERN w funkcjonalność karty BlockCard Visa. ”

Przypadek użycia TERN jest mocny, więc ciekawie będzie zobaczyć, jaka może być przyszła kapitalizacja rynkowa przy założeniu, że podaż w obiegu pozostanie podobna.

5 mln $ 10 mln USD 20 mln $ 50 mln $ 100 mln $ 200 mln $
0,011 USD TERN 0,022 USD TERN 0,044 USD TERN 0,11 $ TERN 0,22 USD TERN 0,44 $ TERN

Czego potrzebuje BlockCard

Ogólnie rzecz biorąc, BlockCard to świetna karta, której każdy posiadacz kryptowalut powinien używać, ale potrzebuje kilku rzeczy, aby podbić rynek. 

  • BlockCard jest ograniczony tylko do mieszkańców Stanów Zjednoczonych. Strona internetowa podaje, że europejscy klienci mogą wkrótce ubiegać się o kartę, ale jest jeszcze wiele krajów poza tymi, nad którymi nadal trzeba popracować.
  • Przydałaby się aplikacja mobilna. Chociaż witryna mobilna działała dobrze, większość głównych aplikacji kart oferuje aplikację mobilną na Androida i iOS.
  • Wartość użytkowników pozostaje na karcie w TERN i ta cena może się drastycznie zmienić wraz z rynkiem kryptowalut. Moneta ustalona w USDT lub USD byłaby dobrą opcją dla użytkowników, którzy nie chcą widzieć zmienności cen. 

Wniosek

Ogólnie rzecz biorąc, BlockCard jest najlepszą kryptograficzną kartą debetową roku. Jest bogaty w funkcje i oferuje konsumentom wiele funkcji (jeśli mogą je zdobyć). Chociaż jest on ograniczony tylko do mieszkańców USA i UE (wkrótce), oferowanie go szerszemu gronu klientów na całym świecie może pomóc w ogólnej wartości ich tokena TERN. Jeśli planujesz używać BlockCard, obstawianie TERN jest koniecznością, szczególnie przy obecnym poziomie cenowym. Jeśli Ternio będzie w stanie kontynuować tempo tworzenia nowych funkcji i dostępności BlockCard, wówczas istnieje duże prawdopodobieństwo, że stanie się wiodącą kryptowalutą w przyszłości.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector