Kapitał powierniczy: zarabiaj do 3% dziennego zysku przy użyciu najbardziej zaawansowanego algorytmu inwestycyjnego!

Firma, która umożliwia użytkownikom uzyskanie gwarantowanego dochodu na rynkach finansowych i walutowych poprzez wypłatę dywidend za pomocą algorytmu RJV12.

W tym artykule omawiamy powstanie firmy Trust Capital z siedzibą w Wielkiej Brytanii, zajmującej się inwestowaniem w aktywa cyfrowe, oraz jej unikalnego algorytmu RJV12, który przewiduje rynki z około 98% poprawnością. Rozważamy ponadto rozległe funkcje dostępne na platformie, w tym program inwestycyjny, trzy poziomy rachunków powierniczych i program polecania użytkowników.

O Trust Capital

Latem 2019 roku grupa studentów Uniwersytetu Oksfordzkiego – poprzez badania nad sztuczną inteligencją (AI) – uruchomiła uniwersalny algorytm do przewidywania prognoz kosztów aktywów, wskazując tym samym wyraźny kierunek w ruchu cenowym. Po licznych i intensywnych testach uczniowie uruchomili algorytm RJV12, uzyskując znakomite wyniki z dokładnością do 97,6%.. 

Zaufaj kapitałowi jest spółką z ograniczoną odpowiedzialnością zarejestrowaną w Wielkiej Brytanii, ale prowadzi działalność międzynarodową. Siedziba firmy znajduje się pod adresem: Unit 2 Popin Business Centre, South Way, Wembley, Middlesex, HA9 0HB. Firma została założona w 2000 roku, wprowadzając serię algorytmów, aż pierwsza „udana” wersja algorytmu, RJV11, pojawiła się w 2017 roku, z dokładnością 80%..

Według głównej strony, inwestycje Trust Capital Ltd. umożliwiają użytkownikom uzyskanie gwarantowanego dochodu z dywidend wypłacanych za pomocą algorytmu RJV12, który przynosi zyski na rynkach finansowych i walutowych. System wykorzystuje obecnie algorytm w kilku obszarach zainteresowań, w tym w inwestycjach finansowych, medycynie, bioinżynierii, inżynierii, ekologii i naukach przyrodniczych..

Od momentu powstania, czyli na początku 2020 roku, firma otrzymała już 13 mln dolarów w funduszach inwestycyjnych od ponad 8 tys. Użytkowników. Spółka posiada 50% udziałów w pulach inwestycyjnych.  

Dlaczego warto zaufać Capital Limited?

„Prawie dokładny” algorytm jest głównym atutem firmy zarejestrowanej w Wielkiej Brytanii, oferującym ogromną przewagę nad innymi firmami inwestycyjnymi. Jednak Trust Capital Ltd. oferuje swoim klientom inne korzyści, w tym;

 • System szybkich wypłat

Firma korzysta z najbardziej zaawansowanych systemów przetwarzania transakcji, które umożliwiają klientom natychmiastowe otrzymywanie wypłat. 

 • Opatentowany na całym świecie algorytm

RJV12 to opatentowany na całym świecie i powszechnie rozpoznawalny algorytm, który umożliwia korzystanie z niego obywatelom z różnych części świata. 

 • Niezawodne bezpieczeństwo danych

Firma stawia na pierwszym miejscu bezpieczeństwo danych i środków użytkowników, a serwery firmy są chronione przed atakami z zewnątrz dzięki aktualnemu szyfrowaniu. 

 • Progresywne wartości procentowe

Jedną z przewag konkurencyjnych oferowanych przez Trust Capital są dodatkowe odsetki od depozytów dokonywanych w zależności od czasu uczestnictwa użytkowników w funduszu.

 • Szeroki wybór planów taryfowych inwestycji

Jak szczegółowo wyjaśniono poniżej, plany inwestycyjne spółki obejmują szeroką gamę planów taryfowych, aby odpowiednio przedstawić użytkownikom różne najlepsze oferty. 


 • Kilka opcji płatności

Trust Capital oferuje również szeroką gamę opcji wpłat i wypłat, w tym Perfect Money, Payeer, Skrill i opcje płatności kryptograficznych, w tym Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) i Litecoin (LTC). 

 • Minimalna opłata depozytowa

Minimalny depozyt w funduszu Trust Capital Ltd. wynosi 50 USD bez żadnych opłat.

Trust Capital Accounts 

Jak wspomniano wcześniej, firma inwestycyjna oferuje statystyczne i matematycznie zweryfikowane podejście do inwestowania, zapewniające do 3% dziennych odsetek od całkowitych wypłat. Trust Capital opracował trzystopniowy program taryfowy, aby umożliwić każdemu użytkownikowi uzyskanie „gwarantowanego dochodu”. (Uwaga, model używany przez Trust Capital wygląda jak Ponzi).

Standard

Standardowy model taryfowy kosztuje użytkownika od 50 do 300 USD za wejście do puli. Inwestorowi gwarantuje się dzienny zwrot z inwestycji w wysokości 1% bez zwrotu kaucji. 

Plus

Drugi poziom taryfowy kosztuje od 301 USD do 1000 USD rocznie z gwarantowanym dziennym zwrotem inwestycji w wysokości 2%. Użytkownikom nie przysługuje zwrot kaucji.  

Zawodowiec

Trzeci i najwyższy poziom taryf jest zarezerwowany dla doświadczonych traderów i specjalistów inwestycyjnych z opłatą od 1000 USD do 50 000 USD z gwarantowanym dziennym zwrotem w wysokości 3%. Jednak ten poziom nie zapewnia zwrotu kaucji. 

Dodatkowe funkcje

 • Program Polecający 

Trust Capital oferuje również użytkownikom możliwość uzyskania dodatkowego aktywnego dochodu dzięki trójstopniowym planom polecającym. Premie są wypłacane gotówką na konta użytkowników za każdego inwestora przyciągniętego do platformy. Partner poziomu 1 wypłaca 7%, a kolejne poziomy partnerskie oferują odpowiednio 3% i 1%. 

 • Ubezpieczenie depozytu

Trust Capital Ltd. posiada również ubezpieczenie depozytów obejmujące wszystkie depozyty w firmie ubezpieczone funduszem 1 000 000 USD i funduszem rozwoju rezerw w wysokości 800 000 USD. 

 • Całodobowa obsługa klienta

Firma zatrudnia zespół specjalistów i konsultantów technicznych, którzy przez całą dobę, siedem dni w tygodniu, odpowiadają na pytania użytkowników. 

 • Konto demo

Jeśli nadal jesteś amatorem w dziedzinie inwestycji, Trust Capital oferuje rachunek demo, aby wypróbować strategie inwestycyjne, które najlepiej zoptymalizują Twoje fundusze.

Wniosek

Jak widać powyżej, algorytm RJV12 twierdzi, że oferuje najlepszą rentowność inwestycji przy użyciu dokładnego modelu matematycznego 97,6%. Jednak Coingape zachęca użytkowników do dokładniejszego przyjrzenia się swoim inwestycjom przed wydaniem ciężko zarobionych pieniędzy. 

Skontaktuj się z Trust Capital Limited

Strona internetowa firmy zawiera adres siedziby firmy w Wembley, Middlesex. Aby skontaktować się z obsługą klienta e-mail: [e-mail chroniony] oraz specjaliści finansowi: [e-mail chroniony]. Firma jest również obecna na Youtube i Telegram.

FAQs

 • Jaka minimalna kwota jest odpowiednia do inwestycji?

Trust Capital ustala minimalny depozyt i kwotę transakcji na 50 USD. 

 • Kto może uczestniczyć w programie poleceń projektu Trust Capital Invest?

Trzystopniowy program poleceń jest dostępny dla zarejestrowanych użytkowników Trust Capital Ltd. posiadających saldo depozytów na platformie.

 • Jaki jest maksymalny limit depozytu na Trust Capital?

Firma obecnie nie ma maksymalnego limitu depozytów, który pozwala użytkownikom na dokonywanie jak największej liczby depozytów. 

 • Czy Trust Capital to oszustwo?

Nową platformą inwestycyjną, taką jak Trust Capital, która chce codziennie oferować tak wysokie stopy procentowe, należy ostrożnie handlować. Kilku użytkowników zgłosiło wcześniej problemy z platformą.

 • Jak dobrze chroniły fundusze i stronę internetową Trust Capital Ltd?

Witryna jest chroniona najnowszymi metodami szyfrowania i przechowywania danych, wszystkie transakcje są przeprowadzane za pośrednictwem bezpiecznego serwera korporacyjnego, dzięki czemu będziesz niezawodnie chroniony przed wszelkiego rodzaju nieautoryzowanym dostępem do swoich danych i / lub osób trzecich transakcje.

 • Jaka jest minimalna wypłata?

Minimalna wypłata za BTC wynosi 0,001, dla ETH i LTC wynosi 0,1, a na koniec użytkownicy mogą wypłacić co najmniej 10 USD za pośrednictwem swoich kont PM / Payeer.

Zastrzeżenie Przedstawione treści mogą zawierać osobistą opinię autora i podlegają warunkom rynkowym. Przeprowadź badanie rynku, zanim zainwestujesz w kryptowaluty. Autor lub publikacja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za osobistą stratę finansową.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector