Pożyczki Bankera: najlepsza platforma pożyczkowa dla właścicieli kryptowalut?

Znalezienie pożyczek kryptograficznych jest trudnym zadaniem. Po pierwsze, musisz się martwić, że nie zostaniesz oszukany. Jeśli znajdziesz prawowitego wierzyciela, być może będziesz musiał pogodzić się z interesami opartymi na wyzysku. Ale tak nie jest w przypadku Pożyczki Bankera, szybko rozwijająca się opcja pożyczkowa dla właścicieli kryptowalut.

Przegląd

Bankera Loans jest rozwijany przez ten sam zespół, co Bankera i SpectroCoin z ponad 6-letnim doświadczeniem na rynkach fintech i kryptowalut. Pomimo posiadania innych graczy w branży oferujących podobne usługi, firma zyskała renomę dzięki niskim stopom procentowym i łatwości dostępu do pożyczek zarówno dla osób fizycznych, jak i firm na całym świecie..

Główną różnicą jest to, że Bankera Loans jest alternatywą finansowania dla właścicieli kryptowalut, którzy potrzebują finansowania i nie chcą zlikwidować swoich aktywów. W zależności od kwoty kredytu, pożyczki oferowane przez Bankera można podzielić na trzy kategorie:

  • Micro
  • Standard
  • Duży

Mikropożyczki

Jak sama nazwa wskazuje, najmniejszą kategorią pod względem kwoty pożyczki, jaką można uzyskać, są mikropożyczki, które wahają się od 25 EUR do 1000 EUR. Ubiegając się o pożyczkę, klienci muszą wybierać spośród trzech dostępnych pakietów pożyczek w zależności od potrzeb.

Trzy pakiety oferowane przez Bankera Loans to: Najniższe stawki, Najpopularniejszy i Maksymalny LTV. Pakiety te mają na celu ułatwienie klientom zrozumienia stóp procentowych naliczanych od pożyczonych pożyczek i akceptowanych walut zabezpieczeń.

Klienci mogą wybierać spośród trzech pakietów w zależności od kwoty potrzebnej pożyczki i kwoty zabezpieczenia w ich portfelu pożyczkowym. Wskaźnik kredytu do wartości (LTV) waha się od 25% do nawet 75% (jeden z najwyższych na rynku). Stopy procentowe będą oczywiście zależeć od wybranego pakietu. Pakiet Najniższe LTV ma minimalne oprocentowanie, a pakiet Maksymalne LTV ma najwyższą stopę procentową.

Ubiegając się o mikropożyczkę, jako zabezpieczenie można wykorzystać szereg kryptowalut. Obejmują one (BTC), Ether (ETH), NEM (XEM) i Dash (DASH). 

Pożyczka standardowa

W tej kategorii dostępne są pożyczki o wartości od 1000 EUR do maksymalnie 5000 EUR. LTV i stopy procentowe ponownie będą zależeć od pakietu pożyczek, który wybierze klient. Jeśli jednak klient wybierze opcję Najpopularniejsze lub Maksymalne LTV jako opcję pakietu pożyczki, akceptowane waluty zabezpieczeń będą ograniczone tylko do Bitcoin i Ether.

Duża pożyczka


Pożyczki należące do kategorii dużych pożyczek mieszczą się w przedziale od 5000 EUR do maksymalnie 1 mln EUR. Jest dostępny zarówno dla osób fizycznych, jak i organizacji korporacyjnych, a warunki dostępu do pożyczki są takie same, jak w przypadku innych kategorii.

Proces pozyskiwania kredytów w Bankera Loans

Uzyskanie pożyczki zabezpieczonej kryptowalutą w Bankera Loans jest dość proste. Wykonaj poniższe kroki:

Krok 1. 

Zacznij od rejestracji, aby móc utworzyć konto Bankera Loans. Cały proces zajmie Ci około minuty.

Krok 2.

Po zalogowaniu się będziesz musiał doładować portfel Bankera Loans kryptowalutą, której będziesz używać jako zabezpieczenia. Po zdeponowaniu kryptowalut w portfelu zostaniesz przekierowany za pomocą monitów do miejsca, w którym otrzymasz dostępną kwotę pożyczki.

Krok 3.

Zanim Twoja pożyczka zostanie zatwierdzona, musisz wybrać pakiet pożyczki, który najbardziej Ci odpowiada. Jak wspomniano wcześniej, pakiety są podzielone na najniższe stawki, najpopularniejsze i maksymalne LTV. Następnie musisz wybrać preferowaną kwotę wypłaty i walutę. Bankera Loans oferuje zarówno opcje wypłat fiat, jak i kryptowalut, w tym euro (EUR), Tether (USDT), Bitcoin (BTC), Ether (ETH), NEM (XEM), Dash (DASH) i własna kryptowaluta Bankera – token bankiera (BNK). 

Będziesz musiał również wybrać okres spłaty pożyczki, który w zależności od Twojego wyboru może być krótkoterminowy lub długoterminowy. Nie ma ustalonego harmonogramu spłaty pożyczki, co oznacza, że ​​pożyczki można spłacać nawet przed terminem spłaty pożyczki. Tak czy inaczej, maksymalny okres nie powinien przekraczać 24 miesięcy. Jednak Bankera Loans daje możliwość przedłużenia okresu kredytowania o kolejny rok z wyższymi stopami procentowymi, jeśli termin nie zostanie dotrzymany.

Kwota zabezpieczenia zostanie obliczona automatycznie w zależności od kwoty pożyczki, którą pożyczasz. Gdy skończysz, zobaczysz kwotę pożyczki i wszystkie warunki wyświetlone na jednej stronie. Kliknij zaakceptować i poczekaj, aż Twój wniosek o pożyczkę zostanie rozpatrzony. Jeśli zostaniesz zatwierdzony, otrzymasz pełną kwotę pożyczki, która zostanie przelana na Twoje konto Bankera Loans.

Warunki dostępu do pożyczek Bankera

W przeciwieństwie do tradycyjnych pożyczkodawców, usługi Bankera Loans są znacznie bardziej dostępne i można je dostosować do osobistych wymagań, takich jak czas trwania pożyczki, kwota, waluty zabezpieczenia i opcje wypłaty. Dodatkowo pożyczki są pozyskiwane w zamian za zdeponowaną kwotę, co nie jest dostępne w tradycyjnych systemach kredytowych. 

Po zapoznaniu się z warunkami określonymi dla pożyczek Bankera, musisz kliknąć przycisk „zaakceptuj” tuż przed przesłaniem wniosku o pożyczkę, co oznacza, że ​​zgadzasz się na wszystkie podane warunki.

Opłata naliczona 

Oprocentowanie pożyczki zależy od pakietu, który wybierze klient. Każdy pakiet określa wysokość odsetek do naliczenia w ciągu 1 lub 2 lat. Pakiety warunków pożyczki są następujące;

  • Najniższe stawki; od 6,95% do 25% LTV
  • Najbardziej popularny; od 9,95% do 50% LTV
  • Max LTV; od 12,95% dla 75% LTV

Stopy procentowe są znacznie niższe, jeśli jako walutę spłaty wybierzesz token BNK.  

Bankera Loans jest również w trakcie wprowadzania większej liczby kryptowalut, aby dodać je do tych, które są akceptowane jako waluta zabezpieczająca. Takie posunięcia ułatwią proces uzyskiwania dostępu do Pożyczek Bankera, ponieważ nie będziesz musiał przechodzić przez przeliczanie walut, jeśli klient nie posiada akceptowanej waluty. 

Obsługa klienta

Z usług Bankera Loans mogą korzystać klienci z dowolnego miejsca na świecie. Firma może się pochwalić kompetentnym zespołem obsługi klienta dostępnym 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Skontaktuj się z działem wsparcia firmy pod adresem [e-mail chroniony] lub za pośrednictwem funkcji czatu na żywo.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector