ProfitFarmers: Udany handel kryptowalutami bez bólu głowy?

To narzędzie obiecuje, że będzie działać jako „drugi pilot kryptograficzny”.

Wyobraź sobie, że spacerujesz, chłodne powietrze i jasne światło słoneczne mieszają się razem, tworząc perfekcję- *Ding * – powiadomienie właśnie pojawiło się na Twoim telefonie… Och! Jest od ProfitFarmers, Twoja platforma do kopiowania sygnałów.

„Dostępny nowy sygnał handlowy”

Kliknij, aby otworzyć aplikację mobilną ProfitFarmers. Po 30 sekundach zamykasz aplikację, kontynuując spacer w ciepłym słońcu. W ciągu tych 30 sekund rozpocząłeś zautomatyzowany proces zaprojektowany aby w pełni pomóc Ci w dokonywaniu transakcji, które wyglądają następująco:

– Najwyraźniej tak proste może być kopiowanie sygnałów z ProfitFarmers. Ale zanim porozmawiamy o ProfitFarmers:

To nie jest system szybkiego zarabiania. Nie mogę ci niczego obiecać, zwłaszcza dworki czy ferrari! Wolę kupić BitConnect, niż siedzieć tutaj i pisać o czymś takim…

OK, teraz, gdy już rozumiesz, czym to NIE jest, spójrz ponownie na te zielone pola powyżej.

Pochodzą z ProfitFarmers ” sygnały handlowe. Najwyraźniej każdy mógł je skopiować te same transakcje za pomocą „zaledwie kilku kliknięć przycisku”.

ProfitFarmers twierdzi, że obsługuje wszystkie transakcje od wejścia do wyjścia za pośrednictwem giełdy Binance. Brak uruchamiania wykresów, alarmów cenowych lub ciągłego stresu.

Założę się, że myślisz: „Nie ma mowy! To niemożliwe, aby ProfitFarmers działał TAK dobrze ”.

Cóż, przekonaj się sam w tej szybkiej recenzji!

Najważniejsze rzeczy o ProfitFarmers:

 • Przywitaj się z Matthew Tansleyem, założycielem – jego twarz jest wszędzie! Wygląda na to, że pan Tansley nie musi ukrywać się przed opinią publiczną, jak robi to większość innych założycieli kryptowalut…
 • ZERO prowizji & opłaty za transakcje. Ponieważ wszystko dzieje się za pośrednictwem Binance, ProfitFarmers nie ma absolutnie żadnej możliwości podjęcia jakichkolwiek cięć
 • Twój kapitał handlowy pozostaje na Binance. NIE ProfitFarmers. Aby zapewnić inwestorom najlepsze zabezpieczenia i funkcje, ProfitFarmers łączy się z Binance poprzez integrację API. Zarobione pieniądze trafiają bezpośrednio do Twojego portfela, umożliwiając Ci wypłatę w dowolnym momencie.
 • Ich firma jest zarejestrowana w UE – Większość firm kryptograficznych ukrywa się w rajach podatkowych… Myślę, że legalne firmy nie muszą.

Jak działają sygnały handlowe ProfitFarmers?

Eksploruj za pomocą tego interaktywnego sygnału:


To trochę tak, jak eToro z ich społeczny handel kopiowaniem. Ale zamiast kopiować przypadkowych nieznajomych, używasz sygnałów ProfitFarmers. (Znacznie lepsze niż zastrzeżenie eToro dla 78% traderów przegrywający pieniądze na swojej platformie…)

Po prostu wybierasz sygnał handlowy z ich pulpitu, wpisujesz, ile pieniędzy chcesz handlować i potwierdzasz. Następnie ProfitFarmers łączy się z Binance, aby dokonać transakcji w Twoim imieniu.

Ich sygnały transakcyjne mają również rozszerzenie wbudowany stop loss. Jeśli ceny pójdą zbyt daleko w niewłaściwy sposób, ProfitFarmers automatycznie zamknie transakcję za Ciebie. Koniec z nieprzespanymi nocami śledzenia cen!

Jak dobrze działają ich sygnały transakcyjne?

Pobrałem te dane wyników prosto z ich witryny internetowej:

To jest średni współczynnik wygranych około 75% w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Zasadniczo, jeśli podążasz za 10 sygnałami, około 7 przyniosłoby ci trochę pieniędzy.

Czy zdarzyło Ci się kiedyś tak skutecznie handlować na własną rękę? Z pewnością NIE!

Czy ich wyniki są prawdziwe?

Bądźmy szczerzy, te wyniki brzmią trochę zbyt dobrze, aby mogły być prawdziwe. Używając go sam, znalazłem 5 powodów dlaczego możemy wierzyć ich wynikom:

 1. Tam są referencje wideo osób, które można przeszukiwać publicznie (prawdziwych), zarabiających w ProfitFarmers.
 2. Wyjaśniają dokładnie jak obliczają wyniki. To pokazuje nam, że nie mówią „białych kłamstw”.
 3. one nie mogą fałszować wyników w Twoim portfelu Binance!
 4. Stworzyli wiele treści na temat jak funkcjonuje ich system. Dlaczego ktoś miałby uczyć o czymś, co nie działa?
 5. Co tydzień ich założyciel (Tansley) tworzy film mówić o swoich wynikach. Musiałby być głupi ryzykować swoją reputację, promując fałszywe wyniki…

Zobacz więcej o wyniku->

Końcowe przemyślenia

Najlepsza rzecz:

To, jak ProfitFarmers dokonuje transakcji za Ciebie przez Binance po wybraniu sygnału, jest niesamowite.

ty już nie muszę spędzać godziny szukam tego, czym handlować, ręczne umieszczanie te transakcje, a potem nie spać całą noc obserwowanie zmian cen.

ProfitFarmers to wszechstronne narzędzie do wykonywania zyskownych transakcji bez wszystkich kłopotów.

Najgorsza rzecz:

To jest prawdopodobne nie wszyscy czytający moją recenzję będą mogli skorzystać z ProfitFarmers. Ich strona internetowa mówi, że muszą ograniczyć liczbę członków.

Najwyraźniej dzieje się tak, ponieważ zbyt wiele osób używających tych samych sygnałów zmniejszy ich skuteczność. Chcą mieć pewność, że ludzie, którzy zrobić użyj ProfitFarmers, aby uzyskać najlepsze możliwe doświadczenie (i rentowność).

Nie jestem pewien, jak ograniczone są członkostwa, ale biorąc pod uwagę, że jest to nowe oprogramowanie, prawdopodobnie szybki.

Sprawdź dostępność teraz ->

Skąd mam wiedzieć, czy ProfitFarmers jest dla mnie?

Jeśli ty:

 • Zrozum ryzyko związane z handlem kryptowalutami
 • Masz już trochę pieniędzy na transakcje (3000 EUR lub więcej)
 • Zaakceptuj, że NIE zostaniesz milionerem z dnia na dzień

Wtedy to brzmi jak ProfitFarmers jest dla Ciebie!

Dlaczego potrzebuję 3000 euro?

Nie możesz zarabiać pieniędzy na handlu bez posiadania pieniędzy na rozpoczęcie transakcji (oczywiście).

ProfitFarmers zaleca swoim użytkownikom posiadanie co najmniej 3 000 EUR, „-ponieważ cokolwiek mniej może ograniczyć Twoją rentowność ”. Myślę, że mają na myśli składki członkowskie.

PAMIĘTAJ, że pieniądze, którymi handlujesz, są zawsze pod Twoją kontrolą. Pozostaje w Twoim portfelu Binance, a nie w ProfitFarmers.

Teraz skończyłeś czytać tę recenzję ProfitFarmers! Aby dowiedzieć się więcej lub spróbować ProfitFarmers dla siebie, kliknij przycisk poniżej. Miłego handlu! &# 128578;

       Dowiedz się więcej o ProfitFarmers ->

Zastrzeżenie Przedstawione treści mogą zawierać osobistą opinię autora i podlegają warunkom rynkowym. Przeprowadź badanie rynku, zanim zainwestujesz w kryptowaluty. Autor lub publikacja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za osobistą stratę finansową.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector