Przegląd sprzedaży tokenów E-RADIX

O Radix 

Radix wierzy, że zdecentralizowane finanse mogą zmienić świat. Jednak z DeFi jest sporo problemów. W tym miejscu pojawia się Radix. Algorytm konsensusu Radix został zaprojektowany specjalnie z myślą o DeFi. 

Źródło działa na algorytmie konsensusu Cerberus. Zapewnia podstawy do budowy sieci publicznej dzięki liniowej skalowalności. Liniowa skalowalność oznacza, że ​​księgi publiczne można bezproblemowo skalować, umożliwiając skalowanie do tysięcy węzłów i miliardów użytkowników. Gotowe rozwiązanie może rozwiązać problemy z przeciążeniem sieci, z którymi borykają się inne osoby, takie jak Ethereum. 

E-Radix Token 

Wczesne i szerokie rozpowszechnienie dystrybucji tokenów jest znaczące. Zapewnia wystarczającą decentralizację sieci publicznej. Zapewnia również zachęty dla ludzi w sieci tak szybko, jak to możliwe od momentu instancji. 

Sprzedaż tokenów E-Radix ma na celu promowanie dystrybucji Stawka. Ma również nadzieję zapewnić wysoki poziom decentralizacji przed wydaniem głównej sieci Radix. 

Tokeny ERC20 należą do najczęściej wydawanych typów tokenów. Mogą również ułatwić szybszą integrację z istniejącym ekosystemem DeFi, takim jak giełdy i portfele. Może to pomóc w budowaniu rozproszonych palików. 

Sprzedaż tokenów E-Radix 

Wśród ludzi istnieje duże zainteresowanie zakupem żetonów Radix. Aby uprościć sprawę, Radix stworzył prosty portal z tokenami, za pośrednictwem którego można ubiegać się o alokacje na zasadzie pierwszego wysłania środków. 

Źródło

Sprzedaż tokenów Radix rozpocznie się 8 października 2020 roku o godzinie 18:00 UTC. Sprzedaż będzie trwała do wyczerpania wszystkich tokenów lub do 10 listopada 2020 r. O godzinie 18:00 UTC. 

W sprzedaży będzie można kupić maksymalnie 642 miliony tokenów E-Radix po cenie 0,039 USD za token. Alokacje tokenów będą rezerwowane na zasadzie pierwszego wysłania środków. Wszystkie zakupy podlegają minimalnej wielkości zakupów wynoszącej 5000 USD i maksymalnej wielkości zakupów wynoszącej 2 000 000 USD. Zakupu należy dokonać w USDC lub ETH. 

Osoby, które chcą kupić tokeny E-Radix, powinny uzyskać zezwolenie ALM / KYC na Altcoinomy, który jest regulowanym dostawcą AML / KYC. Czeki AML / KYC będą wymagały dowodu tożsamości, dowodu zamieszkania i źródła funduszy. Szczegóły zostaną zweryfikowane podczas rozmowy wideo.  

Użytkownicy, którzy chcą wysłać środki na zakup tokenów E-Radix, mogą to zrobić tylko za pośrednictwem portalu tokenów Radix. Środki należy również przesłać z osobistego portfela. Jeśli wysyłasz środki z portfela wymiany, możesz nie mieć dostępu do swojego E-Radix. 


Możesz znaleźć pełne szczegóły sprzedaży tokenów Radix tutaj

Odblokowanie tokena E-Radix 

Aby osiągnąć równowagę między podażą i popytem tokenów E-Radix, liczba odblokowanych tokenów będzie zależeć od ceny rynkowej tokena. Tylko odblokowane tokeny będą dostępne do obstawiania i do innych celów. 

Mechanizm odblokowania rozpocznie się 17 listopada 2020 r. I będzie kontynuowany w księdze Radix po uruchomieniu. 

Zachęty płynnościowe 

Radix planuje stworzyć początkową płynność dla tokenów E-Radix, wprowadzając je do ekosystemu Ethereum DeFi. Umożliwi to społeczności Radix bezpośrednie zapewnienie płynności. Daje im to również możliwość budowania holdingów, jednocześnie wspierając token. Uruchomienie ekosystemu Ethereum DeFi pomoże również Radix zyskać świadomość w ekosystemie DeFi. 

Przydział tokenów został zarezerwowany. Zachęci to do zapewnienia płynności, które są niezbędne do dystrybucji tokenów Radix. Te zachęty mają kluczowe znaczenie dla długoterminowych celów posiadaczy tokenów Radix i Radix. 

Wniosek 

Platforma Radix ma nadzieję na szeroką dystrybucję swojego tokena. Jest to niezbędne, aby mogła nastąpić wystarczająca decentralizacja. Sprzedaż tokenów ma nadzieję na osiągnięcie pewnego stopnia decentralizacji przed wydaniem sieci głównej Radix. Po utworzeniu Radix Ledger, token E-Radix może zostać wymieniony na żetony Radix. Środki uzyskane ze sprzedaży tokenów zostaną przeznaczone na technologie, marketing i projekty specjalne. 

Zastrzeżenie Przedstawione treści mogą zawierać osobistą opinię autora i podlegają warunkom rynkowym. Przeprowadź badanie rynku, zanim zainwestujesz w kryptowaluty. Autor lub publikacja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za osobistą stratę finansową.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector