Recenzja Arbismart: Bezpieczna, zautomatyzowana platforma transakcyjna Crypto Arbitrage

Platforma inwestycyjna kryptowalut regulowana przez UE, która specjalizuje się w automatycznym handlu arbitrażowym.

W najprostszej formie, arbitraż Handel oznacza kupowanie i sprzedawanie aktywów w celu czerpania zysków z różnic cenowych na platformach transakcyjnych. Arid trading, znany również jako suchy handel, jest jednym z najbezpieczniejszych sposobów handlu walutami, aktywami i kryptowalutami.

W tym kontekście, niniejsza recenzja zagłębia się w świat handlu z depozytem zabezpieczającym, a zwłaszcza zautomatyzowanego arbitrażu. Skupiamy się na Arbismart.com: szybko rozwijająca się zautomatyzowana platforma handlowa z licencją UE, która szturmem zdobywa półkulę handlu kryptowalutami.

Ale najpierw tutaj jest porównanie arbitrażu z innymi rodzajami handlu

Arbitraż Czerpanie korzyści z różnic cenowych aktywów (kryptowalut) na różnych giełdach.
Dzień sesyjny Kupowanie i sprzedawanie aktywów tego samego dnia
Handel wahadłowy Handel aktywami kryptograficznymi w określonych ramach czasowych (zwykle mniej niż tydzień). 
Handel dźwignią System, który pozwala handlować z dużo większym kapitałem niż posiadasz.
Futures Umowa, która zobowiązuje tradera i brokera do zawarcia transakcji aktywów po określonej cenie w określonym dniu w przyszłości.
Handel algorytmami Używanie botów do handlu

Jedną z zalet handlu arbitrażowego jest jego potencjał niskiego ryzyka. Jednak ceny szybko się zmieniają. Jeśli więc opóźnisz zakończenie transakcji, istnieje możliwość poniesienia straty.

Z drugiej strony arbitraż najlepiej wykonywać, gdy masz przyzwoity kapitał. Aby to zilustrować: wyobraź sobie, że XRP kosztuje 0,24 USD na giełdzie A i 0,26 USD na giełdzie B..

Możesz zyskać dwa centy, kupując jeden XRP na giełdzie A i sprzedając go na giełdzie B. Jednak kupując XRP o wartości 1000 USD na A i sprzedając je na B, otrzymasz 2000 centów, co odpowiada 20 USD. Podobnie inwestycja o wartości 10 000 USD może przynieść 200 USD.

Podsumowując, inwestowanie z ArbiSmart wiąże się z tymi korzyściami;

 • Nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie
 • Szybka, skuteczna i wysoce zautomatyzowana platforma handlowa
 • Bezpieczne i regulowane doświadczenie inwestycyjne
 • Wysokie zyski przy niskim ryzyku
 • Pasywny dochód
 • Obsługa klienta na najwyższym poziomie

Jeszcze lepiej ze zmiennością

Wielu inwestorów marszczy brwi na myśl o dużej zmienności. Ale kiedy jesteś inteligentnym inwestorem, który może natychmiast kupować i sprzedawać kryptowaluty, zmienność może szybko zarobić pieniądze. Dzieje się tak, ponieważ zmusza giełdy kryptowalut do ciągłego aktualizowania cen, czasem po znacznie różniących się stawkach.

Dzięki inteligentnemu botowi handlowemu możesz natychmiast wykryć giełdę z najniższą ceną aktywów i drugą z najwyższą ceną. Podobnie, możesz zrealizować niezbędne transakcje we właściwym czasie, osiągając zyski, niż mógłby to zrobić ludzki handlowiec.

Biorąc to pod uwagę, rzućmy okiem na ArbiSmart, jedną z najlepiej ocenianych platform kryptowalut inwestycyjnych na TrustPilot.com.

Omówienie ArbiSmart

ArbiSmart to platforma inwestycyjna kryptowalut, która specjalizuje się w automatycznym handlu arbitrażowym. Ma siedzibę w Estonii i jest regulowany przez UE z dwoma licencjami: zezwoleniem na wymianę kryptowalut i zezwoleniem na jego portfele kryptograficzne.


UE upoważnia firmy, które chcą pracować pod jej kontrolą, do udowodnienia, że ​​są bezpieczne, przedstawiając niektóre z następujących dokumentów i polityk:

 • Dowód działającego produktu
 • Długoterminowy model biznesowy
 • Odpowiedni kapitał na operacje i wypłaty dla użytkowników
 • Zaawansowane ramy zarządzania ryzykiem
 • Rejestr karny wszystkich interesariuszy i pracowników
 • Obowiązkowi audytorzy wewnętrzni i zewnętrzni
 • Rozsądne zasady dotyczące prywatności i bezpieczeństwa danych
 • Właściwe zasady przeciwdziałania praniu pieniędzy

Z jego dwie licencje, ArbiSmart udowadnia, że ​​nie ma nic do ukrycia. To legalne, bezpieczne i czyste. Pozwolenia oznaczają również, że rozwijający się startup może skutecznie świadczyć usługi handlowe inwestorom z wielu różnych krajów.

Mówiąc o efektywnym świadczeniu usług, ArbiSmart ma system zbudowany do obsługi wyjątkowo dużych ilości kryptowalut. Współpracuje z ponad 20 giełdami handlowymi, oferując ogromną płynność potrzebną do rozwoju działalności przez wiele lat.

 Jak działa ArbiSmart

Jak wspomniano, ArbiSmart używa inteligentnego bota handlowego, aby zarabiać na handlu arbitrażowym. Dokładniej, firma handluje funduszami inwestorów. Oznacza to, że możesz wypróbować usługę, jeśli masz ukończone 18 lat i nie jesteś obywatelem ani rezydentem USA..

Chociaż musisz zarejestrować konto i zdeponować środki, ArbiSmart wykonuje całą ciężką pracę za Ciebie. Handluje automatycznie i pozwala na wypłatę zysków na koniec dnia.

Dział obsługi klienta w ArbiSmart pracuje przez całą dobę. Jeśli więc masz pytania, skontaktuj się z nimi telefonicznie lub wyślij e-mail na adres [e-mail chroniony]. Możesz także skorzystać z chatbota na żywo lub skrzynki odbiorczej firmowego Facebooka, Twittera, Telegrama i innych menedżerów społeczności mediów społecznościowych.

ArbiSmart stara się dostarczać spersonalizowane usługi z prostego powodu: potrzeby każdego są różne. Działają również 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, aby zapewnić rozwiązanie problemów o każdej porze dnia, siedem dni w tygodniu.

Interfejs użytkownika witryny ArbiSmart

ArbiSmart oferuje profesjonalnie zaprojektowaną, dobrze zorganizowaną stronę internetową zbudowaną wokół edukacji inwestorów. Dokładniej, strona skupia się mniej na pytaniu o twoje pieniądze, a więcej na tym, na czym polega handel arbitrażowy.

Serwis podzielony jest na pięć głównych kategorii: arbitraż, konta, partnerstwa, o nas i wsparcie. Możesz wejść na stronę w języku angielskim, tureckim lub niemieckim, więc ustaw ją według własnych preferencji.

Plik sekcja kont to miejsce, na którym chcesz się skupić. Obejmuje cztery typy inwestorów w ArbiSmart: początkujący, zaawansowani, eksperci i elita. Otrzymujesz różne korzyści w zależności od poziomu członkostwa.

Oto kilka korzyści:

Członkostwo Szac. Miesięczne zyski (%) Płatności w BTC, ETH, RBIS i EUR 24/7
Początkujący 0,9-1,2 Utrzymany Utrzymany
zaawansowane 1.2-2.1 Utrzymany Utrzymany
Ekspert 2.1-3.3 Utrzymany Utrzymany
Elita 3,3-3,75 Utrzymany Utrzymany

Proces rejestracji

Rejestracja konta w ArbiSmart zajmuje mniej niż pięć minut. Dokładniej, obejmuje to:

 1. Podaj swoje imię i nazwisko
 2. Potwierdź, że nie jesteś obywatelem USA
 3. Podaj swój adres e-mail i numer telefonu
 4. Ustaw hasło
 5. Zgadzam się z warunkami
 6. Potwierdź, że masz ukończone 18 lat

Następnym krokiem jest zasilenie konta. Możesz użyć euro lub krypto, aby dokonać wpłaty. Jednak ArbiSmart konwertuje Twoje środki na tokeny RBIS: wewnętrzny token platformy.

Ponownie musisz zdecydować, w jaki sposób chcesz otrzymywać swoje zyski:

 1. Wypłacaj środki za pośrednictwem zwykłego konta na konto bankowe UE lub BTC / ETH
 2. Zapisz swoje środki na rachunku długoterminowym: termin zapadalności przypada na koniec 2021 roku

W przypadku konta zwykłego zyski są wypłacane co 24 godziny o godzinie 00:01 UTC. Skorzystaj z kalkulatora firmy, https://arbismart.com/calculator/, aby oszacować swoje zarobki przy inwestowaniu na dowolnym poziomie ArbiSmart.

Minimum, które możesz zainwestować w ArbiSmart, to 300 EUR lub równowartość w BTC lub ETH. Oczywiście możesz zarobić więcej, wpłacając od 1000 $.

Podsumowując, oba konta ArbiSmart mają swoje zalety. Konto zwykłe pozwala codziennie wypłacać zyski. Konto długoterminowe daje Ci możliwość wypłaty jednorazowej kwoty po dwóch latach.

Na szczęście zawsze możesz ponownie zainwestować swoje zyski z powrotem w system ArbiSmart w dogodnym dla Ciebie momencie. Nie tylko będziesz zarabiać więcej co miesiąc, ale także poprawisz wynik swojego konta i zyskasz więcej korzyści.

Bonusy, gratisy i program poleceń

ArbiSmart rozpoznaje, że ludzie uwielbiają gratisy. W odpowiedzi czasami rozdaje darmowe tokeny od 5% do 15% nowym inwestorom.

Czasami firma prowadzi promocje odkupu, aby pomóc inwestorom zwiększyć ich zyski. Na przykład, jeśli kupiłeś tokeny RBIS za 1 €, ArbiSmart może zaoferować ci 2 € za każdy token, gdy oferuje oferty wykupu. Możesz wypłacić pieniądze lub ponownie je zainwestować zgodnie z własnym życzeniem.

 • Program poleceń: możesz zarabiać hojne prowizje, kierując inwestorów do ArbiSmart, dotyczy to tylko bezpośrednich poleconych.
 • Program nagród: zwiększaj świadomość na temat ArbiSmart w mediach społecznościowych, a możesz zdobywać darmowe tokeny RBIS

Dla jasności ArbiSmart nie prowadzi programu marketingu wielopoziomowego (MLM). W związku z tym nie koncentruje swojego modelu biznesowego na poleceniach, wykluczając jakiekolwiek ryzyko związane z piramidą inwestycyjną, MLM lub schematem ponzi

Model biznesowy ArbiSmart: token RBIS

ArbiSmart zarabia pieniądze głównie dzięki swojemu systemowi arbitrażowemu. Firma posiada zespół, który pracuje nad systemem przez całą dobę, aby był on wydajny, bezpieczny i niezawodny. Następnie są działy marketingu, finansów i obsługi klienta.

Zespoły w ArbiSmart wspólnie zapewniają sprawne działanie, jednocześnie zwiększając globalny zasięg rynkowy.

Jeśli chodzi o token RBIS, jest to towar ograniczony. Oznacza to, że nadejdzie czas, kiedy jego podaż będzie niższa niż popyt, co ogromnie zwiększy popyt. Ten dzień nadejdzie, gdy ArbiSmart zezwoli giełdom kryptograficznym na umieszczenie swojego tokena.

Z tego powodu jest to token, w który warto zainwestować, zwłaszcza jeśli chcesz również czerpać zyski z systemu handlowego ArbiSmart.

Wniosek

ArbiSmart to zautomatyzowana platforma inwestycyjna kryptowalut. Specjalizuje się w handlu arbitrażowym: transakcjach o niskim ryzyku i wysokim zysku. Firma jest zarejestrowana i posiada licencję w UE, co oznacza, że ​​jest legalna i bezpieczna.  

ArbiSmart oferuje cztery poziomy członkostwa, każdy z różnymi korzyściami. Możesz zainwestować już od 300 € lub równowartość w kryptowalutach. Jednak, jak podkreśla strona internetowa ArbiSmart, najlepszym sposobem na osiągnięcie zysków z handlu arbitrażowego jest zainwestowanie znacznej ilości pieniędzy, aby lepiej wykorzystać spready arbitrażowe i możliwości uzyskania wyższego zysku..  

Zastrzeżenie Przedstawione treści mogą zawierać osobistą opinię autora i podlegają warunkom rynkowym. Przeprowadź badanie rynku, zanim zainwestujesz w kryptowaluty. Autor lub publikacja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za osobistą stratę finansową.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map